משכנתא חוץ בנקאית

משכנתא חוץ בנקאית היא הלוואת משכנתא שלא נלקחת מהבנקים המסחריים ולעתים תתאים לצורך שלכם יותר מאשר ההצעות שתוכלו לקבל מהבנק. אף על פי שברוב המקרים, הלוואות משכנתא ניתנות על ידי בנקים מסחריים, קיימים גורמים נוספים שישמחו להציע לכם הלוואה.

מעוניינים לקבל עזרה מהיועצים המנוסים של פלאנר בלקיחת משכנתא מגוף חיצוני? אנחנו כאן עבורכם! מאחר והמשכנתאות החוץ בנקאיות מורכבות וקל לבצע איתן טעויות, אנו נשמח לבנות עבורכם את התמהיל המדויק שיחסוך לכם המון כסף בעתיד!

מה זה משכנתא חוץ בנקאית?

משכנתא חוץ בנקאית היא למעשה קבלת מימון לרכישת דירה מגורם פיננסי חיצוני שאינו הבנק. ישנם מספר גורמים חיצוניים (שהם לא הבנק) שניתן לפנות אליהם והם יכולים להיות פתרון מעולה ואף טוב יותר עבורכם.

מי נותן משכנתא חוץ בנקאית?

 • חברות אשראי
 • בתי השקעות
 • חברות ביטוח
 • קרנות הון
 • סטארטאפים בתחום הפינטק (הלוואות P2P)

בין החברות הבולטות בתחום המשכנתא החוץ בנקאית, ניתן למנות את:

 • חברת כלל ביטוח
 • מימון ישיר
 • בלנדר
 • טריא – Tarya

החברות מפוקחות על ידי הממשלה ורשויות החוק.

החברות החוץ בנקאיות לגיטימיות לחלוטין ומפוקחות בד"כ על ידי רשות שוק ההון / המפקח על הביטוח.

חשוב להדגיש כבר בשלב זה כי ברוב המוחלט של המקרים, בנק למשכנתאות הוא הכתובת עבור אנשים המעוניינים בהלוואה לדיור או לכל מטרה, והריביות שהוא יציע יהיו נמוכות משמעותית מגורמים אחרים.

מימון חוץ בנקאי למשכנתא
מימון חוץ בנקאי למשכנתא

למי מתאימה משכנתא חוץ בנקאית?

משכנתא חוץ בנקאית תתאים לאנשים הנתקלים בקשיים עד כדי סירוב משכנתא מצד הגופים הסולידיים, כלומר הבנקים. קשיים שמגיעים מדרישות מופרכות ההופכות את העסקה ללא כדאית, ועד להפיכת הלקוחות למסורבי משכנתא.

הבנק כגוף סולידי יחסית, המפוקח על ידי הוראות בנק ישראל ישאף לרף סיכון נמוך יותר מגופים מסחריים אחרים ולכן ירצה להימנע ממתן הלוואות ללווים אותם הוא מגדיר כמסוכנים, על אף הבטוחות שיש לו בדמות משכון הנכס.

מיהם הלווים המוגדרים כ"מסוכנים"?

 1. אנשים עם היסטוריית אשראי בעייתית (צ'קים חוזרים, משכורת לא סדירה, חריגות ממסגרת האשראי, הגבלות בחשבון ועוד).
 2. אנשים עם הכנסות נמוכות במיוחד. (הבנק יסרב למתן הלוואה שההחזר החודשי עליה מהווה יותר מ-40% מההכנסה הפנויה).
 3. אנשים שמכוונים למינוף גבוה משיעור הסיכון שהבנק יאשר.
 4. אנשים עם פשיטת רגל בעבר.

מתי לקחת משכנתא חוץ בנקאית?

התנאים של המשכנתא החוץ בנקאית רחוקים מלהיות אופטימליים, אך קיימים אנשים שאין להם ברירה אלא לפנות לגופים אחרים על מנת להשיג את ההלוואה הנדרשת.

לעתים, אנשים שבבעלותם נכס קיים (או חלק מנכס) ולא רוצים לאבד אותו בגלל מעידה רגעית או למכור אותו במחיר רצפה כדי להחזיר חוב שעליהם לפרוע, יוכלו לשקול למשכן את הנכס שלהם כנגד הלוואה חוץ-בנקאית, במסגרת נטילת משכנתא לסגירת הלוואות.

חברות חוץ בנקאיות יודעות לתת פייט לבנקים דווקא בהלוואות משונות בתנאים מורכבים יותר. הגודל שלהן והרגולציה המשוחררת יותר מאפשר להן גמישות רבה יותר ביחס לבנק, כך שבהלוואות מורכבות כמו למשל משכנתא לכל מטרה, ייתכן שתנאי המימון בחברה חוץ בנקאית יהיו זולים יותר.

לכמה זמן ניתן לקחת את המשכנתא?

לרוב, משכנתא חוץ-בנקאית תילקח לתקופה מוגבלת מאוד (עד 3 שנים, בניגוד לתקופה של עשרות שנים במשכנתאות רגילות). המטרה היא להבריא, להשתקם כלכלית ולהתייצב על מנת לחזור למערכת הבנקאית כעבור זמן קצר ככל הניתן ולמחזר את המשכנתא בתנאים עדיפים בהרבה.

משכנתא חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית

ההבדל בין בנקים לבין חברות חוץ בנקאיות במשכנתא

חשוב לדעת: חברות המימון החוץ בנקאיות אינן כפופות לנהלי בנק ישראל ולכן מרחב התמרון שלהם גבוה הרבה יותר משל הבנקים.

הנה מספר דוגמאות לכך:

בנקיםחברות חוץ בנקאיות
בהלוואה לכל מטרה, תמורת שיעבוד הנכס, הבנקים יכולים להעניק הלוואה שלא תעלה על 50% מערך הנכס.לעומתן, חברות המימון החוץ בנקאיות יכולות להעניק הלוואה גבוהה יותר.
הבנקים יכולים לאפשר החזר חודשי עד לגובה של 40% מההכנסות נטו של הלווים.לעומתן החברות החוץ בנקאיות יכולות לאשר גם 50%-60% ואף יותר.
הבנקים מאפשרים משכנתאות עד לגיל 75.החברות החוץ בנקאיות מאפשרות לקחת משכנתאות גם בגילאים מבוגרים יותר.
הבנקים פחות "סלחניים" כלפי פושטי רגל, אנשים עם היסטוריית אשראי שלילית וכו'.בעוד החברות החוץ בנקאיות מגיעות עם "ראש פתוח" ומוכנות לאפשר לאנשים לחזור למעל הנורמטיבי.

איזה מסלולי משכנתא קיימים בחברות החוץ בנקאיות?

המסלול המועדף בחברות החוץ בנקאיות הוא מסלול הפריים. ריבית הפריים שקופה לכולם, היא הנהוגה במשק ולכן רוב החברות החוץ בנקאיות מעניקות הלוואות במסלול פריים בלבד.

חלק מהחברות הבינו את הצורך של הציבור לגוון את מסלולי המשכנתא והכניסו מסלולים קבועים (אבל צמודי מדד). באופן כזה הלקוח מקבל מעט וודאות היות והריבית שלו לא משתנה, אבל מצד שני הקרן (החוב) צמודה למדד המחירים לצרכן.

היתרונות במשכנתא חוץ בנקאית

1. גמישות מחשבתית

בניגוד לבנקים שהם יותר שמרניים, חברות המימון החוץ בנקאיות יותר פתוחות לאשר מקרים יותר מורכבים. אל לנו לחשוב שהן יאשרו כל משכנתא בכל סיטואציה רק כי הן חברות חוץ בנקאיות, ההיפך הוא הנכון. אישורי המשכנתא נשקלים בכובד ראש, עם מחלקות חיתום וניהול סיכונים מהמתקדמות בשוק, אבל יחד עם זאת הן פתוחות להבין שיש מקרים בהם התנהלות העבר לא בהכרח מעידה על ההתנהלות של הלווה בעתיד ולכן יותר קל לאשר הלוואות בגופים חוץ בנקאיים מאשר בבנקים.

2. הליך חיתום מהיר יותר

בבנקים כאשר יש מקרה מורכב מהרגיל , הליך הבדיקה והאישור יכול לקחת ימים ארוכים. לעומת זאת, בחברות החוץ בנקאיות הליך אישור של משכנתא יכול לקחת גם 24 שעות. כמו כן גם כאשר הלקוח רוצה להתקדם בבנק ולבצע משכנתא זה יכול לקחת מספר שבועות ואילו בגופים החוץ בנקאיים זה יכול להיעשות תוך זמן קצר הרבה יותר. 

3. היעדר רגולציה

אמנם כאשר שומעים את המשפט הזה בפעם הראשונה זה לא נשמע טוב, אבל נסביר. הבנקים כפופים למפקח על הבנקים ולנהלי בנק ישראל, וקורה לא אחת שהבנקים רוצים לתת הלוואה אבל הם לא יכולים כי הנהלים מגבילים אותם. לעומת זאת, גופים חוץ בנקאיים לא כפופים רגולטורית למפקח על הבנקים או לבנק ישראל ולכן יכולים להתנהל בגמישות יותר רחבה עם פחות רגולציה. 

מימון חוץ בנקאי למשכנתאות
מימון חוץ בנקאי למשכנתאות

החסרונות במשכנתא חוץ בנקאית

משכנתא חוץ בנקאית היא מפלט אחרון ללווים שאין להם שום ברירה אחרת אלא לקחת הלוואה בתנאים לא אידיאליים, על מנת להימנע מקריסה כלכלית ופנייה לגופי מימון לא חוקיים. בהתאם, יש לה שני חסרונות מרכזיים.

1. גובה הריביות

כמו בכל הלוואה, הריבית תלויה במגוון פרמטרים ונועדה לשקף את רמת הסיכון של הגוף הפיננסי במתן ההלוואה. בהתאם, הריבית תתבסס בעיקר על גובה ההלוואה, איכות העסקה (הנכס מהווה בטוחה של המלווה) ואופי הלווה.

משכנתא חוץ-בנקאית נועדה לתת מענה לעסקאות בסיכון גבוה במיוחד, שהבנק לא יכול לתת להן מענה, ובהתאם תתומחר עם ריביות גבוהות יותר. כמו בכל משכנתא, הריבית נתונה למיקוח. ניתן לסמלץ תמהילים שונים על מנת להעריך את ההפרשים בין משכנתאות שונות במחשבון המשכנתא שבאתר.

באופן כללי ניתן לומר שריביות בגופים החוץ בנקאיים נעות בדרך כלל בין 5% ל 13%. בדרך כלל בבנקים כאשר נבחר במסלול פריים, סביר שנקבל ריבית שנעה בין פריים מינוס כמה עשיריות האחוז לבין פריים פלוס כמה עשיריות האחוז.

בחוץ בנקאי זה לרוב נע בין פריים בתוספת אחוזים שלמים כך שהריביות יכולות גם להגיע ל 13%-14%, זה מאוד תלוי מאוד בפרופיל העסקה, רמת הסיכון שבה וכמובן גם במסלולים בהם נבחר.

ניתן לקבל סדרי גודל להשוואה בין ריביות בנקאיות וריביות חוץ-בנקאיות במסלולים השונים בעמוד ריבית משכנתא חוץ בנקאית.

2. תקופת ההלוואה 

בניגוד לבנקים המעניקים משכנתאות לתקופה של 30 שנים, בחברות החוץ בנקאיות ההלוואות הן קצרות יותר. לכן הן יבקשו מהלווה להציג פתרון למצב הפיננסי. כלומר על הלווה להציג תוכנית משכנעת כיצד הוא עומד לפרוע את החוב בתום התקופה הקצרה. (לרוב היא לא תעלה על שנתיים).
בחלק מהחברות ניתן לקבל הלוואות גם לתקופות ארוכות יותר כגון 5,10 שנים ולעיתים גם ל 30 או 40 שנים.

חשוב לדעת: כאשר אדם מגיע לקחת הלוואה מחברה חוץ בנקאית, לרוב, המטרה היא לא להישאר שם. אלא לעשות זאת כחלק ממהלך כולל של חזרה לתלם. כלומר, לנקות חובות, להסיר את הלחץ הכלכלי על ידי איחוד הלוואות, לבנות תוכנית חדשה, לנקות את היסטוריית האשראי הבעייתית ובתום התקופה לחזור למערכת הבנקאית על ידי מחזור משכנתא.

האם נדרש יועץ למשכנתא חוץ בנקאית?

משכנתאות חוץ בנקאיות ידועות בתור תיקים מורכבים עם המון פרמטרים לא סטנדרטיים. בניגוד למקרים אחרים בהם אנשים יכולים ללמוד את התחום לעומק במשך זמן מה ולהשיג תוצאות לא רעות ביחס לתמהיל מקצועי של יועץ משכנתא, למשל באמצעות מדריך המשכנתא למתחילים שלנו, במקרים של הלוואה חוץ בנקאית, פנייה ליועץ מקצועי היא לא פחות מהכרח!

לא רק שתמהיל המשכנתא שיועץ מקצועי ישיג לכם יהיה עדיף בהרבה על פני כל תמהיל שתוכלו להשיג, אלא שהוא קרוב לוודאי יציל אתכם מטעויות אקוטיות שיביאו אתכם במהרה לחורבן כלכלי.

במקרים אלו, נושא הריביות הוא חשוב, אבל בניית תוכנית ההבראה הכלכלית חשובה עשרות מונים. אנשים שהגיעו לכדי קריסה כלכלית ראשונה, נמצאים בסיכון גבוה להגיע למצב כזה בשנית, ולכן חשוב שאיש מקצוע מנוסה יבנה עבורכם תוכנית הבראה מדוקדקת אשר תסייע לכם לעמוד על הרגליים כעת, בטווח הזמן הבינוני והארוך.

ייעוץ משכנתא בתיקים כאלה יעלה יותר מתיקים סטנדרטיים ופשוטים, וידרוש עבודה מקדימה דקדקנית ולא מתפשרת, אך המחיר מתגמד בהשוואה לטעויות שצפוי לעשות לקוח שייקח הלוואה כזו ללא ליווי מתאים. תוכלו לקרוא בהרחבה על מחיר יועץ משכנתא באתר שלנו.

איזה יועץ מתאים למשכנתאות חוץ בנקאיות?

התיקים המורכבים בתחום המשכנתאות החוץ בנקאיות מחייבים להסתמך על יועצי משכנתא מומחים עם ניסיון וידע רב בתחום הספציפי הזה, תוכלו לקרוא בהרחבה איך לבחור יועץ משכנתא, או להשאיר פרטים למטה ולקבל שיחת ייעוץ ראשונית חינמית, שתסייע לכם לקבל את ההחלטה הנבונה.

שאלות ותשובות על משכנתא חוץ בנקאית

מי נותן משכנתא חוץ בנקאית?

משכנתא חוץ בנקאית ניתנת על ידי חברות שונות שאינן בנקים מסחריים. בעיקר חברות ביטוח ואשראי, קרנות הון-סיכון, בתי השקעות וסטארטאפים בתחום ההלוואות החברתיות. לכל חברה קהל היעד שלה והיתרונות והחסרונות שלה.

למה צריך ייעוץ עבור משכנתא חוץ בנקאית?

משכנתאות חוץ בנקאיות ידועות בהיותן מורכבות ולא סטנדרטיות. תמהיל המשכנתא שיועץ יבנה יחסוך לכם הון בעתיד וימנע טעויות קריטיות שעשויות להביא אתכם עד כדי פשיטת רגל.

האם הריביות במשכנתא חוץ בנקאית גבוהות יותר?

משכנתא חוץ בנקאית לא מיועדת ללקוחות סטנדרטיים ולהלוואות סטנדרטיות לדיור. מדובר בפתרון עקיף המיועד לקהלים ספציפיים מאוד שלרוב יהיה יקר יותר ממשכנתא דרך הבנק והריביות יהיו גבוהות משמעותית. עם זאת, ישנם מקרים בהם מדובר בפתרון מצוין או הכרחי והלוואות מסוימות בהם תנאי המימון נוחים וזולים יותר מאלו של משכנתא בבנק.

האם משכנתא חוץ בנקאית מסוכנת?

הריביות במשכנתא חוץ בנקאית גבוהות מאוד בד"כ ועלולות לסכן כלכלית לווים שלא יודעים מה הם עושים ולא לקחו יועץ מתאים. עם זאת, החברות החוץ בנקאיות הן חברות אמידות עם גב כלכלי חזק. לא מדובר בהלוואות מהשוק השחור או מחברות מפוקפקות ולא יציבות. במידה ואכן יש צורך בהלוואה שאינה דרך הבנק, ישנם גופים לגיטימיים שניתן לסמוך על יציבו.

אביחי מולה יועץ משכנתא
אביחי מולה

יועץ משכנתא, מייסד Planner

"אני מאמין בשקיפות מלאה והוגנות הן מול הלקוחות והן מול המערכת הבנקאית.
טובת הלקוח לעולם תהיה במקום הראשון בסדרי העדיפויות של החברה שלנו."
חתימת יועץ משכנתא אביחי מולה
רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

דירוג ממוצע: / 5.

לייעוץ משכנתא חוץ בנקאית
השאירו פרטים בטופס!
לשיחה ראשונית ללא התחייבות חייגו עכשיו:

שירותי משכנתא נוספים

מסורבי משכנתא

בזכות הניסיון העשיר שצברנו בעבודה מול לקוחות מסורבים, אנחנו נדע להכווין אתכם ולבנות עבורכם את הפתרון הטוב והמתאים ביותר במגבלות הקיימות.

משכנתא חוץ בנקאית

מאחר והמשכנתאות החוץ בנקאיות מורכבות וקל לבצע איתן טעויות, אנו נשמח לבנות עבורכם את התמהיל המדויק שיחסוך לכם המון כסף בעתיד.

משכנתא לפושטי רגל

עם התנהלות כלכלית נבונה, הסברים מניחים את הדעת, הגשת בקשה בצורה טובה לבנק או לגוף הנכון באותה עת, ועם הרבה מו"מ ניתן גם לאשר פושטי רגל לשעבר.

הלוואה כנגד נכס

הלוואה כנגד נכס היא פתרון נהדר הקיים במערכת הבנקאית והחוץ בנקאית למגוון רחב של בעיות. ניתן לקבל משכנתא גם תמורת שיעבוד של נכס שכבר נמצא בבעלותנו.

משכנתא לאיחוד וסגירת הלוואות

שוק המשכנתאות הוא דינאמי, תחרותי ותנודתי מאד. במיחזור משכנתא ניתן לקצר שנים, להפחית החזר חודשי ולחסוך כסף. המון כסף.

משכנתא הפוכה

אנו מתמחים בפתרונות מימון לגיל השלישי ונסייע לכם לתכנן את התקציב הנדרש לכם ונפעל עבורכם לקבלת הלוואה במהירות המרבית ובתנאים המיטביים עבורכם.

מחזור משכנתא

אנו בוחנים בקביעות את תיקי המשכנתאות ופועלים לעדכן ולהיטיב את הריביות והתנאים המקוריים, כדי לחסוך ללקוחותינו כסף רב.

משכנתא לבנייה

היערכות מוקדמת להליך בנייה ולקיחת משכנתא, חוסכת כסף ועוגמת נפש. ללא תכנון מתאים יתכן ותמצאו את עצמכם במצב תזרימי קשה. אנחנו נוודא שזה לא יקרה!

משכנתא לדירה להשקעה

משכנתא לדירה להשקעה היא משכנתא שונה מאשר משכנתא רגילה קלאסית. בתכנון שלה, באופן שניגשים אליה, באחוזי המימון ובבניית התמהיל שמרכיב אותה.

המלצות על יועצי המשכנתא של פלאנר
אבירן כהן
אבירן כהן
משכנתא במחיר למשתכן
קרא עוד
בחרנו דירה, חתמנו על חוזה והתחלנו להיפגש עם יועצים ויועצים עד שהשם שלך הגיע. היום אני יכול להגיד בפה מלא שמהרגע שפתחנו לך את הדלת התיישבת על הספה ואמרת ״אני אוהד בית״ר טוב לכם תיקחו לא טוב תברחו״ הבנתי שאתה היועץ שלי 😉. עכשיו ברצינות מהרגע שהתיישבת פתחת את הלפטופ עם האש בעיניים וההתלהבות היה נדמה שאנחנו הלקוחות היחידים שלך ואתה לוקח את המשכנתא לעצמך, אבל אחרי שעברנו כברת דרך ותהליך שלם שכלל ליווי, שיחות אינסופיות עם בנקים , המלצות על הורות ובעיקר חפירות שלי הבנתי שזה פשוט אתה! אריה שלוחם למען הלקוחות שלו.
תודה!
אביטל ארצי
אביטל ארצי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
איש נדיר ומקסים!לכל אורך הדרך היית זמין עבורי. שיתפתי אותי בכל שלב, הסברת לי בעברית פשוטה מושגים שלא הבנתי. הרגשתי מההתחלה שאני בידיים טובות, שבאמת אכפת לך, שאתה הופך עולמות בשביל להשיג לי מפחידות, אתה גם בן אדם מהמם עם לב ענק.את העסקה הכי טובה שאפשר. אתה מלך! ולא רק בגלל שאתה מנוסה ברמות
יאיר ונחמה פלאוט
יאיר ונחמה פלאוט
משכנתא במחיר למשתכן
קרא עוד
כאחד שעוקב רבות בקבוצות של משכנתאות, ראיתי את שמך עולה לא פעם ולא פעמיים. בחרתי בך על פני יועצים אחרים שצפו כי הענווה והיושרה שלך בולטים בהודעותיך. הפרגונים שלך לעמיתיך לתחום הם אלו ששכנעו אותי לבחור בך 🤓. אתה אדם זהב. המון סבלנות, ענווה, יושרה, חוש הומור ורצון אמיתי לתת את כל כולך למען הלקוחות שלך מתוך אכפתיות אמיתית. מבטיח לך שלא ראינו נותן שירות בישראל כמותך. אומרים ש-NASA 🚀 שוברים את הראש בלהיות הראשונים שיצליחו לשלוח אדם למאדים. אבל אתה עקפת אותם בקלות בסיבוב. הגעת עד למאדים וחזרה עבורנו ואין לי ספק שזה הרגלך בקודש כלפי כל הלקוחות שלך. מקצוען אמיתי, אין מילים אחרות לתאר את העסק שהתנהל פה. התחלנו, אישתי ואני, את התהליך בחששות קלים 😬 לגבי תמהיל שיהיה אופטימלי עבורנו, בסבלנות ובמתינות הסברת את כיוון הפעולה,ויצאנו לדרך. בתחילה חשבתי שנגיע לריביות ממוצעות ולא מעבר לכך, אבל הלסת שנשמטה לי 😮 למשמע הריביות שהשגת אחרי משא ומתן חסר פשרות מול הבנקים השונים היממו אותי🤑.
טל בן חיים
טל בן חיים
יועץ הכספים של מייקרוסופט
קרא עוד
אביחי מולה, קולגה וחבר. ניחן בשילוב מיוחד של מקצועיות, אמינות והוגנות. ביצעת עם אביחי מספר רב של פרויקטים שבכולם אביחי היווה נדבך מרכזי בהצלחה מרובה ובשביעות רצון הלקוחות.
אייל ריטברג
אייל ריטברג
מנהל קבוצת "אייל הנדסה פיננסית"
קרא עוד
ההכרות שלי עם אביחי החלה כשהחלתי את דרכי בעולם המשכנתאות כאיש מקצוע. מבין כלל היועצים שפגשתי, הוא התבלט במקצועיותו ובשירותיות שלו. יחד עם זאת, אלו משניים ביחס לאישיותו הנעימה והאדיבה– שהיא ללא עוררין הנכס הכי חשוב שלו כיועץ. ממקור ראשון, אני יודע לומר שאביחי יוצא מגדרו לטובת לקוחותיו. החל בפגישות הראשוניות– שאז הוא עושה כל הנדרש כדי להבהיר ולפרק את המורכבות של עולמות המימון. בהמשך, הוא מגייס את יכולותיו היצירתיות כדי לתפור תוכנית מימונית יחודיות המתאימה לצרכים של לקוחתיו. ולבסוף, הוא נעזר במערכות היחסים החמות שביסס עם הבנקאים כדי להשיג את התנאים והריביות הטובים ביותר ללקוחותיו. אם אתם חושבים על יועץ - היו רגועים, חיפושיכם תמו.
מושיקו יפת
מושיקו יפת
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
שירות ויחס חם. תוצאות טובות וחיסכון ענק. ממליץ בחום.
יהודה ומעיין עבו
יהודה ומעיין עבו
משכנתא במחיר למשתכן - יבנה הירוקה
קרא עוד
אחרי שסיימנו את הליך קבלת המשכנתא, התשובה היא חד משמעית כן! יש צורך באדם שמכיר את המערכת מבפנים, שיודע באילו כפתורים ללחוץ ומתי. לאיש היקר הזה קוראים אביחי מולה, יוועץ המשכנתא אותו בחרתי ולא בכדי. מן השיחה הראשונה, הבחנתי שעסקינן ביועץ שמבין היטב את רזי המשכנתא, אדם נחוש, אסטרטג, וווינר אמיתי.אביחי בנה לי תמהיל משובח, נלחם על גובה הריביות כאריה, נלחם על גובה תשלום פתיחת תיק, ובכך חסך לי למעלה מ-100,000 ש"ח!!!
עדי נטף
עדי נטף
מנכ"ל המרכז לחיסכון במשכנתא
קרא עוד
יועץ מהשורהה הראשונה. זמין, יעיל, ובעל ראש יצירתי למציאת פתרונות לבעיות מימון מורכבות. אני מוצא עצמי לא מעט נעזר בשירותיו כאשר אני נתקל בבעיות כאלו.
רום וקורל יצחקי
רום וקורל יצחקי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ענק אתה אביחי אין דברים כמוך.
צבי וירדנה פרמוביץ
צבי וירדנה פרמוביץ
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
היה מאוד כיף לעבור את התהליך הזה בעזרתך... ועוד עם מוצר סופי מצויין. אין ספק שההחלטה לפנות אלייך הייתה החלטה טובה והייתה לנו הזכות לעבור את התהליך הזה בעזרתך ובצורה מחושבת ומוצלחת!
עמית ואלה חסיד
עמית ואלה חסיד
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
מהרגע שפגשנו אותך לראשונה ואחרי בחינה של כמה יועצים הייתה בינינו כימיה - ידענו שאתה הוא האחד שילווה אותנו בתהליך. אתה ללא ספק אחד מאנשי המקצוע הטובים ביותר שיצא לנו לעבוד איתו. לאחר שהפעלת את קסמיך וביצירתיות מופלאה, חזרת אלינו עם משכנתא Too goot to be True. למדנו בתהליך שעם נחישות, התמדה, מחשבה מחוץ לקופסא ומקצועיות, ניתן להגיע לתוצאות מרשימות. אתה מספר 1!
עמיחי גולדבאום
עמיחי גולדבאום
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
תתגמדנה המילים ותקצר היריעה מלהכיל את מילות התודה וההערכה למר אביחי מולה היקר. על היחס האישי, הסבלנות, הזמינות, המקצועיות, המאמץ והעבודה הראויה למחמאות. זאת ועוד, על התוצאה הפנטסטית (ריביות חלומיות ומרווח בנקאי/שוק חלומי) הערכתי ותודתי. אין לי ספק כי יועץ המשכנתא אביחי מולה מהווה נכס צאן ברזל בתחום המשכנתאות.
אלי לאון
אלי לאון
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לא נתקלים בהרבה יועצים שאפשר להמליץ עליהם בלב שקט. אביחי והצוות יודעים את העבודה שלהם בצורה מקצועית, מהירה, זמינה.
Ofir Bazar
Ofir Bazar
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצוען אמיתי ליווה אותנו בכל התהליך, דאג לכל מסמך שנדרש, הכין תוכניות גיבוי למקרה ודברים ישתבשו ודאג לשקף לנו בכל שלב איך מתקדמים, לו״ז לביצוע ומה נדרש על מנת לסגור את ההצעה. השקט שנתן לנו והניהול של התהליך בהובלתו שווה המון וזה עוד לפני התנאים המצוינים שהצליח לסגור! ממליץ בחום.
Daniela
Daniela
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
זה דבר מאתגר לתאר את אביחי, כי באמת אין מילים לרמת השירות הבלתי רגילה שהוא נותן. בתהליך בחירת יועץ משכנתאות, ביצענו בחינה של מספר יועצים, ובשיחה ראשונית היה קליק מול אביחי. אני בן אדם עם לו"ז סופר עמוס, והיה לי חשוב בנוסף למקצועיות וידע, גם מהירות תקתוק הדברים, וכלל המרכיבים הללו יש לאביחי. אביחי נתן שירות סופר מקצועי, הוא שופע ידע בתחום, שירות מהיר, בכל שאלה שהייתה לי (והיו לי מיליון שאלות), אביחי נתן מענה סבלני ובשיא נעימות. הוא תמיד זמין, תמיד קשוב, תמיד מסייע, ופשוט הפך לחבר! תודה ענקית גם לדורית שתקתקה דברים במהירות ותפעלה את התהליך.
Micha Alkoby
Micha Alkoby
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
כשאישתי ואני חיפשנו בהתחלה מידע על משכנתא, השם של אביחי חזר על עצמו פעם אחר פעם בהמלצות. קבענו שיחה טלפונית ראשונית להיכרות והתרשמות, אביחי היה מקצועי מהרגע הראשון הוא ידע לתת מענה לכל השאלות שלנו, בלי להסס-מהר וחד. לאורך כל התהליך אביחי עזר לנו לקבל החלטות נכונות ושיקף את המידע בצורה ברורה ומקצועית, גם ברגעים שלנו הרגישו מבלבלים ומלחיצים, מהר מאוד אביחי ידע לפרק את הפצצה, להרגיע ולהשיב לנו את תחושת הביטחון. בסופו של דבר הוא השיג לנו מהר מאוד תמהיל מצויין שמותאם כמו כפפה אלינו.
bekele yalew
bekele yalew
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצועי וסבלני מאוד! עם המון נשמה. שאל את כל השאלות הבסיסיות לצורך התאמת המשכנתא לצורכי המשפחה. הסביר את כל האפשרויות שעומדות לרשותנו והגענו למסלול הכי מתאים וגמיש עם חישוב המשמעות בעתיד. יש לו צוות מדהים שעובד איתו ומלווה את כל התהליך. ללא התלבטות מומלץ מאוד.
roey levy
roey levy
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לפני מספר חודשים קיבלנו, אשתי ואני, החלטה ללכת על יעוץ משכנתא. קיבלנו המלצות חמות מכמה כיוונים על אביחי מולה. היום אני יכול להגיד לכם בדיעבד שזו ההחלטה הכי טובה שקיבלנו! אביחי ודורית היקרים ליוו אותנו לאורך כל התהליך (וממשיכים ללוות אפילו לאחר החתימה על המשכנתא!), עזרו לנו לקבל החלטות נכונות, תוך שיקוף כל המידע בצורה גלויה ומקצועית, ותוך מתן מענה מהיר וזמינות מידית. בתקופה מאתגרת כמו שאנחנו עוברים כעת במדינה, אביחי דאג להשיג לנו את התנאים הטובים ביותר שניתן להשיג! לכל מי שמתלבט, אין צורך! ממליצים בחום!!!
yaron gomhe
yaron gomhe
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצוען אמיתי, תמיד בסבלנות, תמיד מסביר פנים, נותן תחושה שיש על מי לסמוך, תוך ליווי צמוד ומקצועי. מומלץ בחום.
kobi shohat
kobi shohat
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי יועץ תותח, מוצא את הדרך המיטבית גם בזמנים קשים.
Vladislav Moshaev
Vladislav Moshaev
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
בחרנו באביחי כי קיבלנו המלצות חמות ואכן הוא עמד בכל מה שאמרו עליו, עובד מקצועי, מהר, מסביר ומלווה בכל שלב, פשוט תענוג לא יכולנו לבקש משהו אחר.
איתי ניני
איתי ניני
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
את אביחי לא הכרנו אבל ראינו המון המלצות ברשתות החברתיות. בפגישה הראשונה הבנו על מה כולם מדברים! אביחי הסביר לנו את כל מהו התהליך, מה נכון בשבילנו בהתאם לדרישות שלנו. וכן הסתכל על התמונה הכוללת והציע לנו אופציות שלא ידענו שקיימות בכלל! לאורך כל התהליך אביחי תמיד היה זמין לנו לכל שאלה בצורה נעימה ודאג לנו למשכנתא מדהימה! אז אביחי תודה רבה שהפכת לנו את התהליך הזה לפשוט, קל, מהיר והכי חשוב עם התנאים הכי טובים!
thiya berco
thiya berco
משכנתא הפוכה
קרא עוד
אביחי, כמובן כן הוא: מחיה נשמות ופותר בעיות בצורה יעילה ביותר, באופן המהיר ביותר ובסבלנות אין קץ. תמיד זמין ותמיד מוכן לענות על כל שאלה רלבנטית. אני בת 71 ואביחי עזר לי לקבל החלטה על משכנתאות הפוכה. היעוץ ירד לרזולוציות הכי קטנות וכלל הרבה מאד חששות שלי. הוא ניווט אותי מאד ברור, בנעימות אין קץ וקיבלתי כל תשובה לשאלות שהתעוררו אצלי. התהליך התמשך 52 יום והפך אותי מאדם מוטרד לאדם בטוח ושלם עם ההחלטה. אביחי ודורית הם ממש מה שנקרא " צוות לענין" ואני שמחה שהגעתי אליו. כן ירבו שכמותם!!! בהערכה רבה תחיה ברקו
igal k
igal k
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי קיבל אותנו בזרועות פתוחות בידיעה שהוא נכנס לעסקה סופר מורכבת, קבלנו את השירות הכי אישי שיכול להיות ובנתאים הכי מצויינים. ממליץ בחום ובוודאות אשכור את שירותיו בעסקה הבאה!
אבישי ווקנין
אבישי ווקנין
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי ודורית המדהימים ליוו אותנו בתהליך לקחת משכנתא שלא היה פשוט ודרש אישורים רבים. אביחי היה זמין אלינו בכל עת, בין לשאלות והתייעצויות ובין כאוזן קשבת. החוויה שלנו הייתה מאוד נעימה וטובה. הכל היה מסודר וברור. המון תודה אביחי ודורית!
hen yachye
hen yachye
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ממליץ בחום!! מקצועי , שרותי , זמין תמיד גם לחפירות , נותן תשובה לכל שאלה ולא מתייאש עד שתבין מה שאתה צריך להבין! וגם לא פחות חשוב מחיר הוגן
yuri london
yuri london
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ייעוץ מקצועי מהיר ואדיב, דואג ללקוח והכי חשוב תמיד זמין לכל שאלה. תותח על. תודה רבה על הכל.
ברית נדלן
ברית נדלן
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ממליצה בחום על אביחי עזר לנו המליץ ייעץ וליווה אותנו לאורך כל התהליך ואחריו.
Tal Che
Tal Che
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
כל מה שציפינו והרבה מעבר. שירות ברמה מושלמת עם הרבה סבלנות ומקצועיות. גם כשהעסקה התסתבכה היינו צריכים את אביחי בדחיפות גבוה, הוא היה שם בשבילנו בזמינות מקסימלית. תודה רבה!
אופיר קדושי
אופיר קדושי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הגענו לחברת Planner בעקבות המלצה שקיבלנו וזו בוודאות הבחירה הכי טובה שעשינו. אביחי ליווה אותנו אישית בכל התהליך, כיוון אותנו והדריך כל הדרך בכל שלב ושלב, והביא אותנו לתוצאה שלא היינו יכולים לחלום עליה בלעדיו. מעבר למקצועיות שהיא ברמה הגבוהה ביותר, ברמה האישית אביחי בחור מקסים והיה סבלני ושירותי לכל אורך התהליך. ממליץ בחום !
Rachel Galay
Rachel Galay
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
תהליך שבו אביחי והצוות שהוא מנהל ביד רמה היו שותפים אמיתיים! תמיד האמין וידע לכוון ולהסביר! יחס חם ואישי לכל אורך הזמן! תודה עליכם ולכם
ofir dubinsky
ofir dubinsky
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי ודורית ליוו אותנו בצורה מקצועית ונעימה לאורך כל התהליך שיכול להיות קשה ומבלבל, והיו זמינים לכל שאלה. בזכות אביחי אפילו לא יצאנו מהבית, וחתמנו על משכנתא דרך ה zoom בקלות ומהירות. תודה רבה!
Moshe Savitzki
Moshe Savitzki
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לאביחי התותח , סופר מקצועי , סופר נוח, עובד מול כל הבנקים. זמין לכל שאלה בכל שעה של היום. עושה מעל ומעבר כדי להביא את התמהיל הנכון לך.
מירי ווקנין
מירי ווקנין
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי וכל הצוות היו מעולים בהירתמות אין כאלו דברים עסקה מורכבת שלא סיכוי אביחי לא ויתר ועשה הכל ביחד עם הצוות המהמם שלו ממליצה בחום על אביחי מולה 💗💗
עדינה מנגיסטו
עדינה מנגיסטו
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הבחירה הכי טובה שלקחתי בכל התהליך הזה זה אתה !!!!!!! תודה על הזמינות והעננות בכל שאלה/בקשה התהליך לא היה פשוט אבל בזכותך ובזכותם הצוות המהמם שלך זה הרגיש פחות מאיים תודה על שהייתם שם לצידי בכל וצעד! לא מובן מאליו השירות הזה!!
Shikma Gelblum
Shikma Gelblum
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצועי וסבלני מאוד! ענה על כל השאלות, הרגיע, הסביר לי את כל האופציות שהכי נכונות עבורי ללקיחת משכנתא ועדכן בכל פעולה. יש לו צוות מדהים שעובד איתו ומלווה בכל תהייה או חשש. ממליצה בחום!
דן גרוס
דן גרוס
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הכרנו את אביחי והצוות דרך המלצות, והיו לא מעט. תחילה חששנו מהמילה משכנתא, עשינו שיעורי בית ויצרנו קשר עם אביחי שמהרגע הראשון היה אדיב, מרגיע וקשוב לכל הצרכים. בנה לנו תמהיל מעולה ללא הרבה סיכונים כפי שביקשנו והשיג ריביות מעולות. היום אנחנו אחרי החתימה, רגועים ויודעים היטב לאן פנינו בעתיד. אנחנו ממליצים על אביחי בחום, ומודים על הרגע שיצרנו קשר עם היועץ שדאג לנו גם להווה וגם לעתיד.
Oren Ar
Oren Ar
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
יצרנו קשר עם אביחי לקבלת יעוץ. התרשמנו שאביחי מקצועי מאוד. היה חד, מהיר, ממוקד, ועזר לנו לקבל תנאים מעולים. מבחינת זמינות- תמיד, בכל שעה, אביחי ודורית היו זמינים. אביחי גם השקיע בהסברים לאורך כל הדרך. היה פשוט קל וברור תודות לשירות. חד משמעית מומלץ.
Tomer Drori
Tomer Drori
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הגעתי בזכות המלצה שקיבלתי, וחייב לציין שהופתעתי לטובה. שירות מעולה עם יחס אישי. קיבלתי משכנתא בתנאים מצויינים עם חיסכון בריצות ותיזוזים, עם אביחי שליווה אותי לאורך כל הדרך. זמין בכל שעה בווטסאפ וגם לשיחה, הרגשתי שדואגים לי עד הסוף. המלצה חמה מאוד!!
איתמר מולי
איתמר מולי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
נעזרנו באביחי ודורית בלקיחת משכנתא בתקופה לא פשוטה עם ריביות גבוהות, אביחי השיג לנו ריביות מעולות לתקופה וגם אז לא היה רגוע והצליח להביא שיפור נוסף גם שהיינו מרוצים הוא לא נח! אביחי תמיד זמין! פשוט כך, מסביר לעומק כל שאלה במקצועיות וסבלנות(והיו המוןן). אין ספק שחסכנו המון זמן וכסף ואת זה בדקנו מול חברים ואנשים בקבוצות שלקחו משכנתאות דומות בתקופה הזאת. תודה אביחי ודורית והלוואי שכל בעלי המקצוע שנבחר בהמשך יהיו איכותיים כמותכם.
Natali Baghdadi
Natali Baghdadi
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
תודה רבה על השירות והיחס החם שקיבלנו זכינו לקבל שירות מקצועי תודה על הסבלנות, האכפתיות והדאגה
shai perlstein
shai perlstein
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לא קל לבחור יועץ משכנתא, יש כ״כ הרבה יועצים בשוק. אל אביחי הגעתי דרך המון המלצות שקראתי בכמה קבוצות פייסבוק - מסתבר שבחרתי נכון. השירות של אביחי מקצועי, מהיר, יעיל ומאוד סבלני. ממליץ בלב שלם.
אנה ניזברג
אנה ניזברג
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
שירות מדהים! הכי טוב שיצא לי לפגוש. תודה אביחי
asaf batson
asaf batson
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
מאוד ממליץ על אביחי. הגענו אליו לפני לקיחת משכנתא לא פשוטה, אביחי היה מקצועי וסבלני, טיפל בכל מה שצריך בצורה הטובה ביותר ליווה אותנו ונתן לנו תחושת בטחון לאורך כל הדרך. ללא ספק הבחירה הכי טובה שעשיתי בתהליך.
תומר גרינברג
תומר גרינברג
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי וכל הצוות אנשים מדהימים, ליווי מדהים, היענות והסבר לכל פרט ופרט, הרגשנו שאנחני בידיים הנכונות בכל שלב, תודה ענקית❤️
Shacar Maltabashi
Shacar Maltabashi
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי סופר מקצועי, שירותי ותקתקן. ההחלטה הכי טובה שקיבלנו 🙌
עמית חסון
עמית חסון
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
היועץ משכנתא הכי טוב בארץ. בתור אחד שהתנסה עם מס יועצים בעסקאות עבר, אביחי משאיר אבק לכולם. מומלץ מומלץ מומלץ
Rotem Aizenkot
Rotem Aizenkot
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצועי מאד,יסודי, קפדן, זמין וחד בצורה יוצאת דופן נתן ראש שקט בכל התהליך הבירוקרטי והפך את הכל לפשוט השיג לנו מסלולים איכותיים שמתאימים במיוחד לנו ושחסכו לנו הרבה כסף. נתן שירות מצויין מכל הבחינות. מומלץ בחום!
Matan Levhar
Matan Levhar
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי המקצוען!!! היה תענוג לעבוד איתו. משום שלא היה לי״נו הרבה זמן להתעסק ולבחון את ענייני המשכנתאות פנינו מהמלצה של חברים לאביחי. אביחי בדק ועדכן במהלך כל התהליך, היה בקשר איתנו והסביר לפרטי פרטים מה האופציות ומה כדאי ולבסוף גם נתן את המלצותיו. בזמן מועט הצלחנו בזכותו לקחת משכנתא מצוינת. תודה רבה רבה לך!
גיא קרליץ
גיא קרליץ
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אין ספק שאביחי מקצוען בתחומו. מהרגע הראשון הציג הכל בצורה ברורה ומקצועית וביצע ליווי צמוד ואישי לאורך כל התהליך וכל זה מבלי להתפשר על דבר. (גם שהכל היה לחוץ וצפוף מבחינת זמנים אביחי ידע לחשוב מחוץ לקופסא והצליח לעשות את האקסטרה מאמץ בשבילנו) תבחרו באביחי ותקבלו 100% אמינות, שקיפות מלאה וראש שקט מדאגות 💪
דילוג לתוכן