מסורבי משכנתא

מסורבי משכנתא? הבנק סירב או עתיד לסרב לתת לכם הלוואת משכנתא לרכישת הדירה? אל תתייאשו! צוות היועצים המוכשר של פלאנר משכנתאות מתמחה במשכנתא למסורבים ויעזור לכם להתמודד עם הבעיה.

קיבלתם סירוב למשכנתא? אנו מזמינים אתכם להשאיר לנו פרטים בטופס ולהירשם לשיחת ייעוץ ראשונית חינמית, בה נבחן את המקרה שלכם ונסייע לכם על הצד הטוב ביותר!

המדריך של פלאנר למסורבי משכנתא!

כל מה שצריך לדעת על משכנתא למסורבים

אחד המוצרים המרכזיים והמשתלמים ביותר שהבנקים מוכרים הוא משכנתאות. מדובר במוצר שמניב לו רווח עצום, בסיכון נמוך יחסית (שכן הוא ניתן כנגד נכס משועבד), ובכל זאת, לקוחות רבים נתקלים בסירוב גורף של הבנק להעניק להם משכנתא. למה זה קורה? ומה בכל זאת ניתן לעשות?

מיהם מסורבי משכנתא בבנק?

מסורבי משכנתא הם אותם לקוחות שקיבלו סירוב למשכנתא מהבנק. ברוב המקרים זה קורה בעקבות 2 סיבות. היסטוריית אשראי נמוכה או שלילית ו/או בשל בעייתיות עם הנכס אותו רוצים לשעבד.

פתרון למסורבי משכנתא
פתרון למסורבי משכנתא

כל הסיבות של הבנק לסירוב משכנתא

לבנקים סיבות מגוונות לסרב למתן הלוואה. הסיבות יכולות להיות תלויות בלווים עצמם או באופי ההלוואה עצמה או בנכס. כלומר, כאשר מדובר בעסקה שהבנק מעריך כבעלת סיכון גבוה, או בלווה שסומן כבעייתי או בנכס שרישומו המשפטי או תקינותו הפיזית (דירות מחולקות למשל) אינם לשביעות רצונו של הבנק, סביר שהוא יסרב לתת משכנתא.

הבנקים נחשבים לגופים שמרניים יחסית, שמכוונים לתשואות סולידיות לצד סיכונים מזעריים, לכן הם נוטים להעניק הלוואות רק כשהם יודעים בסבירות גבוהה יחסית, שיקבלו את התשלומים בחזרה באופן מסודר וללא כל צורך בהליכי גבייה או התערבות משפטית.

1. סירוב משכנתא בשל דירוג בנקאי נמוך (BDI)

הבנקים מתכללים במאגרים שלהם את נתוניו של הלקוח, הם עושים זאת בעזרת מערכת נתוני האשראי של בנק ישראל, מידע פנימי שלהם, וחברות דירוג חיצוניות, כשהעיקרית מביניהן היא BDI.

מה זה BDI?

רישום BDI הוא דוח של נתוני אשראי הכולל את ההיסטוריה הפיננסית והעסקית שלכם והוא מספק לבנק דוח מצב על ההתנהלות שלכם בהווה ובעבר. לרוב, המידע שמתקבל מדוח BDI הוא זה שעלול לתייג אתכם כ"מסורבי משכנתא" ולמנוע מכם קבלת הלוואה מהבנק לצורך המשכנתא.

למעשה, נתוני האשראי מתבססים על מגוון פרמטרים ונועדו לשקף את מידת היציבות הפיננסית של הלקוח ויכולת ההחזר שלו.

לקוח עם דירוג גבוה יזכה לקבל מהבנק יחס מועדף והלוואות זולות, ובפרט יוכל להשיג ריביות מצוינות במשכנתא. לעומת זאת, לקוח עם דירוג נמוך עשוי במקרה הטוב לשלם ריביות גבוהות בשל הסיכון העודף שהבנק לוקח על עצמו, או במקרה היותר חמור לקבל סירוב לבקשת ההלוואה שלו.

בין הפרמטרים שהבנק יבחן טרם מתן ההלוואה, ניתן למצוא:

  • גובה משכורת חודשית.
  • רצף במקום העבודה.
  • מקצוע ותפקיד.
  • הרגלי צריכה.
  • חריגות ממסגרת האשראי.
  • איחורים בתשלום חובות והחזרי הלוואות.
  • רמת מינוף של הלקוח (כמה הלוואות עומדות תלויות ברגע נתון, ומה ההחזר החודשי עליהן).
  • תהליכים של הוצאה לפועל, כינוס נכסים ופשיטת רגל.

2. סירוב משכנתא בשל גיל מבוגר

רוב הבנקים נוטים להעניק הלוואות דיור לתקופה שבה גיל הלווה לא יעלה על 75 שנים, לצד זה קיימת גם הגבלה בה אורך חיי המשכנתא לא יעלה על 30 שנים.

נוסף על כך, בשל החובה לביטוח משכנתא (חיים ומבנה), ובשל הסיכון הגבוה המשתקף מלווים מבוגרים (כושר השתכרות הולך ויורד) או כאלה הסובלים מבעיות רפואיות, הבנקים נוקטים בד"כ בגישות מחמירות הרבה יותר. למעשה, ברוב המוחלט של המקרים, הבנקים יעדיפו להעניק הלוואות משכנתא לדיור ללווים בגיל צעיר יותר. נדיר למצוא אנשים שזכו לקבל משכנתא שיוכלו להחזיר אחרי שיחגגו 80.

חשוב לדעת שבנקים שונים יכולים להתגמש מעט בעניין הגיל, ושבעזרת ערב, בטוחה או לווה נוסף למשכנתא תוכלו לקבל את ההלוואה הנ"ל גם בגיל מבוגר.

מסורבי משכנתא
מסורבי משכנתא

3. סירוב להלוואת משכנתא ממונפת

נוסף על הסירוב להלוות לאנשים המתאפיינים בסיכון גבוה, הבנק גם יבדוק את העסקה לגופה ויוודא שהיא עומדת בקריטריונים שלו לסיכון ולתשואה. מעבר לבדיקה של שווי הנכס באמצעות שמאי משכנתא מטעמו ושל רמת הסחירות של נכסים בעלי מאפיינים דומים, הבנק יבחן את ההכנסה החודשית הפנויה של הלווים ואת ההון העצמי שהם מביאים עמם.

מהו ההחזר החודשי שהבנק יכול לאשר?

מבחינת רגולציה, הבנק מורשה לאשר החזר חודשי של עד 50% מההכנסה הפנויה נטו אולם בפועל בנקים לא עושים זאת, ונוטים לאשר עד 40% וגם זה במקרים חריגים.

מהו גובה המימון שניתן לקבל?

בנוסף על כך הבנקים יכולים לתת מימון של עד 75% מערך הנכס ככל שמדובר ברכישת דירה ראשונה/יחידה (פרט להלוואות בתכניות מיוחדות שהוחרגו מתוקף החוק). אך כמובן שהבנק מתוקף היותו עסק מסחרי שמטרתו למקסם את הרווח לבעלי המניות, הוא עשוי לנקוט בהגבלות מחמירות יותר.

שימו לב שההחלטה על גובה המימון וההחזר החודשי היא אולי ההחלטה המהותית ביותר במשכנתא שלכם, ורצוי שתתוכנן בקפידה. השיקולים להגדלת המינוף יכולים להיות ניצול ההלוואה הזולה יחסית שניתנת רק במעמד זה, ומנגד צריך לשקול היטב את הגדלת הסיכון והעלויות של ההלוואה. תוכלו לקרוא על כך בהרחבה במדריך המשכנתא שלנו.

על מנת לקבל המלצות קונקרטיות, המותאמות אישית לצרכיכם, מומלץ שתפנו ליועץ משכנתא.

4. סירוב משכנתא בשל בעיות בנכס

הבנקים כפי שאמרנו, מתנהלים בשמרנות יתר וטוב שכך, לכן הם לא ירצו להכניס "ראש בריא למיטה חולה" ככל שיש בעיות בנכס.

בעיות בנכס יכולות להיות מגוונות, נמנה כמה מהן:

  • דירה מחולקת – תופעת פיצול הדירות הינה תופעה אסורה אבל קיימת במחוזותינו בהיקפים די גדולים. רוב הבנקים לא יעניקו משכנתא לדירה מחולקת.
  • עיקולים על הנכס – הבנקים אינם על תקן משקיע ולכן ככל שיש בעיות משפטיות בנכס, ברישום שלו, או בתהליך העברת הבעלות, הבנקים לא יתנו משכנתא עד שהבעיות לא תוסדרנה.

איך להתמודד עם סירוב משכנתא?

במידה והסירוב נובע מבקשת הלוואה ש"גדולה על מידותיכם", מוטב שתבחנו את היכולות הפיננסיות שלכם, ובהתאם תפנו לחפש נכס שתואם אותן בשלב זה.

מומלץ שתפנו לייעוץ לפני רכישת דירה על מנת לעשות תכנון פיננסי מיטבי שישרת אתכם שנים קדימה. שימו לב שלא תמיד כדאי לקפוץ למים, ולעתים עדיף מבחינה כלכלית לחכות עם הרכישה לצבירת הון עצמי גדול יותר או לשדרוג בשכר. תוכלו לקרוא על כל השיקולים במאמר לשכור או לרכוש דירה.

מה מסורבי משכנתא שהוגדרו כלקוחות מסוכנים יכולים לעשות?

במידה והבנק אפיין אתכם כלקוחות מסוכנים, רצוי שתפנו לאיש מקצוע, שיסייע לכם בהבראה ובשכנוע הבנק, שקלו לפנות ליועץ מנוסה בעל ניסיון עשיר בתחום זה שכן מדובר בנושא מורכב וטעויות קטנות צפויות לעלות לכם ביוקר. במסגרת ההליך, שקלו לקחת משכנתא לסגירת הלוואות לתקופה קצרה, שתסייע לכם לצאת מהבוץ.

יועצי משכנתא שמכירים את מערכת האשראי של הבנקים אף יוכלו לסייע לכם להלבין את שמכם במערכת כך שתוכלו לקבל הלוואות ואף בתנאים טובים.

כמו כן, תוכלו לשקול למנף נכסים אחרים שעומדים לרשותכם, שיהוו בטוחה עבור הבנק, או לצרף ערב / לווה נוסף להלוואה. אלו יסייעו לבנק להקטין את הסיכון, ויאפשרו לו להעניק לכם את המשכנתא המיוחלת.

הלוואה חוץ בנקאית כפתרון למסורבי משכנתא

במקרים קיצוניים, אף אחת מהחלופות הקודמות לא מתאימה או מסייעת למסורב משכנתא לקבל משכנתא ואז ניתן לשקול לפנות לאפיק של משכנתא חוץ בנקאית, מדובר במשכנתא שמעניקים גופים פיננסיים בעלי ניהול סיכונים שונה משל הבנקים ורגולציה פחות מחייבת, שמתומחרת בריביות גבוהות יותר, אך הכרחית עבור לווים מסוימים.

נדגיש שוב ושוב שככל שאתם צריכים משכנתא עדיף שתעשו את כל המאמצים לקבל אותה בתוך המסגרת הבנקאית המקובלת ושהלוואה חוץ בנקאית היא אמורה להיות המוצא האחרון של מסורב משכנתא ולא הראשון עבור רוב הלווים.

שימו לב שגם כאן מדובר במוצר מסוכן שיכול להביא אתכם לכדי מפולת כלכלית ללא תכנון נכון, העלות של ייעוץ משכנתא במקרים כאלה מתגמדת מול הסיכונים הרבים הכרוכים במשכנתאות חוץ-בנקאיות וההשקעה הקטנה בתחילת הדרך תסייע לכם לחסוך סכום משמעותי בהחזר.

משכנתא למסורבים
משכנתא למסורבים

מסורב משכנתא? אנחנו כאן בשבילך!

בפלאנר משכנתאות אנו מחזיקים בניסיון רב בעבודה מול מסורבי משכנתא. היועצים שלנו יודעים לעזור ולסייע להם להגיע לפתרון הטוב ביותר עבורם.

רוצים שנבחן את המקרה שלכם? אתם מוזמנים לחייג אלינו בכל עת ולקבל שיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

שאלות ותשובות על מסורבי משכנתא

למה הבנק מסרב להעניק משכנתא?

הבנק מסרב להעניק משכנתאות מסוכנות מדיי משיקולים כלכליים ומנגד מוגבל לרגולציה של בנק ישראל המונעת ממנו להעניק משכנתא במקרים מסוימים. כאשר הלווה בעייתי (דירוג אשראי, גיל מבוגר, מצב בריאותי), העסקה מורכבת או ממונפת מדיי או שיש בעיות (משפטיות / מבניות) עם הנכס, הבנק עשוי לסרב להעניק משכנתא.

מה ניתן לעשות אם נתקלתי בסירוב של הבנק להעניק משכנתא?

יועץ משכנתאות יכול לסייע לכם במקרה של סירוב בשלל דרכים המשתנות בהתאם לסיבת הסירוב. ראשית, יש לבחון האם העסקה אינה גדולה על מידותיכם ואם תוכלו לעמוד בה. לאחר מכן, ניתן לנסות ולשכנע את הבנק בעזרת תימוכין מתאימים שמידת הסיכון קטנה משחשב ושכדאי לו להלוות לכם את הכסף. במקרים אחרים, יש לבנות תכנית פיננסית ארוכת טווח, ולשקול חלופות יצירתיות ופתרונות אלטרנטיביים כמו משכנתא חוץ-בנקאית.

אם הבנק סירב לי, כדאי לפנות לגוף אחר?

ככלל, הבנקים בוחנים את המשכנתא בצורה דומה מאוד ע"מ לקבוע אם לדחות או לאשר אותה למבקש. לפני שפונים לבנק אחר, רצוי לבחון מדוע הבנק סירב למשכנתא ועל איזה מידע הסתמך, על מנת שלא לקבל תשובה דומה מבנק אחר. במקרים מסוימים ניתן יהיה ללבן את הסוגייה או שפנייה לבנק אחר תניב תוצאות אחרות. במקרים אחרים, ניתן יהיה לפנות לקבלת משכנתא מגוף חוץ בנקאי.

למי לפנות במקרה של סירוב משכנתא?

על מנת להימנע מטעויות בלתי הפיכות, רצוי לפנות ליועץ משכנתאות עם ניסיון בעבודה מול לקוחות מסורבים. יועץ משכנתא יידע להכווין אתכם ולבנות עבורכם את הפתרון הטוב והמתאים ביותר במגבלות הקיימות.

אביחי מולה יועץ משכנתא
אביחי מולה

יועץ משכנתא, מייסד Planner

"אני מאמין בשקיפות מלאה והוגנות הן מול הלקוחות והן מול המערכת הבנקאית.
טובת הלקוח לעולם תהיה במקום הראשון בסדרי העדיפויות של החברה שלנו."
חתימת יועץ משכנתא אביחי מולה
רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

דירוג ממוצע: / 5.

לייעוץ משכנתא למסורבים
השאירו פרטים בטופס!
לשיחה ראשונית ללא התחייבות חייגו עכשיו:

שירותי משכנתא נוספים

מסורבי משכנתא

בזכות הניסיון העשיר שצברנו בעבודה מול לקוחות מסורבים, אנחנו נדע להכווין אתכם ולבנות עבורכם את הפתרון הטוב והמתאים ביותר במגבלות הקיימות.

משכנתא חוץ בנקאית

מאחר והמשכנתאות החוץ בנקאיות מורכבות וקל לבצע איתן טעויות, אנו נשמח לבנות עבורכם את התמהיל המדויק שיחסוך לכם המון כסף בעתיד.

משכנתא לפושטי רגל

עם התנהלות כלכלית נבונה, הסברים מניחים את הדעת, הגשת בקשה בצורה טובה לבנק או לגוף הנכון באותה עת, ועם הרבה מו"מ ניתן גם לאשר פושטי רגל לשעבר.

הלוואה כנגד נכס

הלוואה כנגד נכס היא פתרון נהדר הקיים במערכת הבנקאית והחוץ בנקאית למגוון רחב של בעיות. ניתן לקבל משכנתא גם תמורת שיעבוד של נכס שכבר נמצא בבעלותנו.

משכנתא לאיחוד וסגירת הלוואות

שוק המשכנתאות הוא דינאמי, תחרותי ותנודתי מאד. במיחזור משכנתא ניתן לקצר שנים, להפחית החזר חודשי ולחסוך כסף. המון כסף.

משכנתא הפוכה

אנו מתמחים בפתרונות מימון לגיל השלישי ונסייע לכם לתכנן את התקציב הנדרש לכם ונפעל עבורכם לקבלת הלוואה במהירות המרבית ובתנאים המיטביים עבורכם.

מחזור משכנתא

אנו בוחנים בקביעות את תיקי המשכנתאות ופועלים לעדכן ולהיטיב את הריביות והתנאים המקוריים, כדי לחסוך ללקוחותינו כסף רב.

משכנתא לבנייה

היערכות מוקדמת להליך בנייה ולקיחת משכנתא, חוסכת כסף ועוגמת נפש. ללא תכנון מתאים יתכן ותמצאו את עצמכם במצב תזרימי קשה. אנחנו נוודא שזה לא יקרה!

משכנתא לדירה להשקעה

משכנתא לדירה להשקעה היא משכנתא שונה מאשר משכנתא רגילה קלאסית. בתכנון שלה, באופן שניגשים אליה, באחוזי המימון ובבניית התמהיל שמרכיב אותה.

המלצות על יועצי המשכנתא של פלאנר
אבירן כהן
אבירן כהן
משכנתא במחיר למשתכן
קרא עוד
בחרנו דירה, חתמנו על חוזה והתחלנו להיפגש עם יועצים ויועצים עד שהשם שלך הגיע. היום אני יכול להגיד בפה מלא שמהרגע שפתחנו לך את הדלת התיישבת על הספה ואמרת ״אני אוהד בית״ר טוב לכם תיקחו לא טוב תברחו״ הבנתי שאתה היועץ שלי 😉. עכשיו ברצינות מהרגע שהתיישבת פתחת את הלפטופ עם האש בעיניים וההתלהבות היה נדמה שאנחנו הלקוחות היחידים שלך ואתה לוקח את המשכנתא לעצמך, אבל אחרי שעברנו כברת דרך ותהליך שלם שכלל ליווי, שיחות אינסופיות עם בנקים , המלצות על הורות ובעיקר חפירות שלי הבנתי שזה פשוט אתה! אריה שלוחם למען הלקוחות שלו.
תודה!
אביטל ארצי
אביטל ארצי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
איש נדיר ומקסים!לכל אורך הדרך היית זמין עבורי. שיתפתי אותי בכל שלב, הסברת לי בעברית פשוטה מושגים שלא הבנתי. הרגשתי מההתחלה שאני בידיים טובות, שבאמת אכפת לך, שאתה הופך עולמות בשביל להשיג לי מפחידות, אתה גם בן אדם מהמם עם לב ענק.את העסקה הכי טובה שאפשר. אתה מלך! ולא רק בגלל שאתה מנוסה ברמות
יאיר ונחמה פלאוט
יאיר ונחמה פלאוט
משכנתא במחיר למשתכן
קרא עוד
כאחד שעוקב רבות בקבוצות של משכנתאות, ראיתי את שמך עולה לא פעם ולא פעמיים. בחרתי בך על פני יועצים אחרים שצפו כי הענווה והיושרה שלך בולטים בהודעותיך. הפרגונים שלך לעמיתיך לתחום הם אלו ששכנעו אותי לבחור בך 🤓. אתה אדם זהב. המון סבלנות, ענווה, יושרה, חוש הומור ורצון אמיתי לתת את כל כולך למען הלקוחות שלך מתוך אכפתיות אמיתית. מבטיח לך שלא ראינו נותן שירות בישראל כמותך. אומרים ש-NASA 🚀 שוברים את הראש בלהיות הראשונים שיצליחו לשלוח אדם למאדים. אבל אתה עקפת אותם בקלות בסיבוב. הגעת עד למאדים וחזרה עבורנו ואין לי ספק שזה הרגלך בקודש כלפי כל הלקוחות שלך. מקצוען אמיתי, אין מילים אחרות לתאר את העסק שהתנהל פה. התחלנו, אישתי ואני, את התהליך בחששות קלים 😬 לגבי תמהיל שיהיה אופטימלי עבורנו, בסבלנות ובמתינות הסברת את כיוון הפעולה,ויצאנו לדרך. בתחילה חשבתי שנגיע לריביות ממוצעות ולא מעבר לכך, אבל הלסת שנשמטה לי 😮 למשמע הריביות שהשגת אחרי משא ומתן חסר פשרות מול הבנקים השונים היממו אותי🤑.
טל בן חיים
טל בן חיים
יועץ הכספים של מייקרוסופט
קרא עוד
אביחי מולה, קולגה וחבר. ניחן בשילוב מיוחד של מקצועיות, אמינות והוגנות. ביצעת עם אביחי מספר רב של פרויקטים שבכולם אביחי היווה נדבך מרכזי בהצלחה מרובה ובשביעות רצון הלקוחות.
אייל ריטברג
אייל ריטברג
מנהל קבוצת "אייל הנדסה פיננסית"
קרא עוד
ההכרות שלי עם אביחי החלה כשהחלתי את דרכי בעולם המשכנתאות כאיש מקצוע. מבין כלל היועצים שפגשתי, הוא התבלט במקצועיותו ובשירותיות שלו. יחד עם זאת, אלו משניים ביחס לאישיותו הנעימה והאדיבה– שהיא ללא עוררין הנכס הכי חשוב שלו כיועץ. ממקור ראשון, אני יודע לומר שאביחי יוצא מגדרו לטובת לקוחותיו. החל בפגישות הראשוניות– שאז הוא עושה כל הנדרש כדי להבהיר ולפרק את המורכבות של עולמות המימון. בהמשך, הוא מגייס את יכולותיו היצירתיות כדי לתפור תוכנית מימונית יחודיות המתאימה לצרכים של לקוחתיו. ולבסוף, הוא נעזר במערכות היחסים החמות שביסס עם הבנקאים כדי להשיג את התנאים והריביות הטובים ביותר ללקוחותיו. אם אתם חושבים על יועץ - היו רגועים, חיפושיכם תמו.
מושיקו יפת
מושיקו יפת
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
שירות ויחס חם. תוצאות טובות וחיסכון ענק. ממליץ בחום.
יהודה ומעיין עבו
יהודה ומעיין עבו
משכנתא במחיר למשתכן - יבנה הירוקה
קרא עוד
אחרי שסיימנו את הליך קבלת המשכנתא, התשובה היא חד משמעית כן! יש צורך באדם שמכיר את המערכת מבפנים, שיודע באילו כפתורים ללחוץ ומתי. לאיש היקר הזה קוראים אביחי מולה, יוועץ המשכנתא אותו בחרתי ולא בכדי. מן השיחה הראשונה, הבחנתי שעסקינן ביועץ שמבין היטב את רזי המשכנתא, אדם נחוש, אסטרטג, וווינר אמיתי.אביחי בנה לי תמהיל משובח, נלחם על גובה הריביות כאריה, נלחם על גובה תשלום פתיחת תיק, ובכך חסך לי למעלה מ-100,000 ש"ח!!!
עדי נטף
עדי נטף
מנכ"ל המרכז לחיסכון במשכנתא
קרא עוד
יועץ מהשורהה הראשונה. זמין, יעיל, ובעל ראש יצירתי למציאת פתרונות לבעיות מימון מורכבות. אני מוצא עצמי לא מעט נעזר בשירותיו כאשר אני נתקל בבעיות כאלו.
רום וקורל יצחקי
רום וקורל יצחקי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ענק אתה אביחי אין דברים כמוך.
צבי וירדנה פרמוביץ
צבי וירדנה פרמוביץ
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
היה מאוד כיף לעבור את התהליך הזה בעזרתך... ועוד עם מוצר סופי מצויין. אין ספק שההחלטה לפנות אלייך הייתה החלטה טובה והייתה לנו הזכות לעבור את התהליך הזה בעזרתך ובצורה מחושבת ומוצלחת!
עמית ואלה חסיד
עמית ואלה חסיד
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
מהרגע שפגשנו אותך לראשונה ואחרי בחינה של כמה יועצים הייתה בינינו כימיה - ידענו שאתה הוא האחד שילווה אותנו בתהליך. אתה ללא ספק אחד מאנשי המקצוע הטובים ביותר שיצא לנו לעבוד איתו. לאחר שהפעלת את קסמיך וביצירתיות מופלאה, חזרת אלינו עם משכנתא Too goot to be True. למדנו בתהליך שעם נחישות, התמדה, מחשבה מחוץ לקופסא ומקצועיות, ניתן להגיע לתוצאות מרשימות. אתה מספר 1!
עמיחי גולדבאום
עמיחי גולדבאום
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
תתגמדנה המילים ותקצר היריעה מלהכיל את מילות התודה וההערכה למר אביחי מולה היקר. על היחס האישי, הסבלנות, הזמינות, המקצועיות, המאמץ והעבודה הראויה למחמאות. זאת ועוד, על התוצאה הפנטסטית (ריביות חלומיות ומרווח בנקאי/שוק חלומי) הערכתי ותודתי. אין לי ספק כי יועץ המשכנתא אביחי מולה מהווה נכס צאן ברזל בתחום המשכנתאות.
אלי לאון
אלי לאון
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לא נתקלים בהרבה יועצים שאפשר להמליץ עליהם בלב שקט. אביחי והצוות יודעים את העבודה שלהם בצורה מקצועית, מהירה, זמינה.
Ofir Bazar
Ofir Bazar
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצוען אמיתי ליווה אותנו בכל התהליך, דאג לכל מסמך שנדרש, הכין תוכניות גיבוי למקרה ודברים ישתבשו ודאג לשקף לנו בכל שלב איך מתקדמים, לו״ז לביצוע ומה נדרש על מנת לסגור את ההצעה. השקט שנתן לנו והניהול של התהליך בהובלתו שווה המון וזה עוד לפני התנאים המצוינים שהצליח לסגור! ממליץ בחום.
Daniela
Daniela
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
זה דבר מאתגר לתאר את אביחי, כי באמת אין מילים לרמת השירות הבלתי רגילה שהוא נותן. בתהליך בחירת יועץ משכנתאות, ביצענו בחינה של מספר יועצים, ובשיחה ראשונית היה קליק מול אביחי. אני בן אדם עם לו"ז סופר עמוס, והיה לי חשוב בנוסף למקצועיות וידע, גם מהירות תקתוק הדברים, וכלל המרכיבים הללו יש לאביחי. אביחי נתן שירות סופר מקצועי, הוא שופע ידע בתחום, שירות מהיר, בכל שאלה שהייתה לי (והיו לי מיליון שאלות), אביחי נתן מענה סבלני ובשיא נעימות. הוא תמיד זמין, תמיד קשוב, תמיד מסייע, ופשוט הפך לחבר! תודה ענקית גם לדורית שתקתקה דברים במהירות ותפעלה את התהליך.
Micha Alkoby
Micha Alkoby
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
כשאישתי ואני חיפשנו בהתחלה מידע על משכנתא, השם של אביחי חזר על עצמו פעם אחר פעם בהמלצות. קבענו שיחה טלפונית ראשונית להיכרות והתרשמות, אביחי היה מקצועי מהרגע הראשון הוא ידע לתת מענה לכל השאלות שלנו, בלי להסס-מהר וחד. לאורך כל התהליך אביחי עזר לנו לקבל החלטות נכונות ושיקף את המידע בצורה ברורה ומקצועית, גם ברגעים שלנו הרגישו מבלבלים ומלחיצים, מהר מאוד אביחי ידע לפרק את הפצצה, להרגיע ולהשיב לנו את תחושת הביטחון. בסופו של דבר הוא השיג לנו מהר מאוד תמהיל מצויין שמותאם כמו כפפה אלינו.
bekele yalew
bekele yalew
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצועי וסבלני מאוד! עם המון נשמה. שאל את כל השאלות הבסיסיות לצורך התאמת המשכנתא לצורכי המשפחה. הסביר את כל האפשרויות שעומדות לרשותנו והגענו למסלול הכי מתאים וגמיש עם חישוב המשמעות בעתיד. יש לו צוות מדהים שעובד איתו ומלווה את כל התהליך. ללא התלבטות מומלץ מאוד.
roey levy
roey levy
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לפני מספר חודשים קיבלנו, אשתי ואני, החלטה ללכת על יעוץ משכנתא. קיבלנו המלצות חמות מכמה כיוונים על אביחי מולה. היום אני יכול להגיד לכם בדיעבד שזו ההחלטה הכי טובה שקיבלנו! אביחי ודורית היקרים ליוו אותנו לאורך כל התהליך (וממשיכים ללוות אפילו לאחר החתימה על המשכנתא!), עזרו לנו לקבל החלטות נכונות, תוך שיקוף כל המידע בצורה גלויה ומקצועית, ותוך מתן מענה מהיר וזמינות מידית. בתקופה מאתגרת כמו שאנחנו עוברים כעת במדינה, אביחי דאג להשיג לנו את התנאים הטובים ביותר שניתן להשיג! לכל מי שמתלבט, אין צורך! ממליצים בחום!!!
yaron gomhe
yaron gomhe
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצוען אמיתי, תמיד בסבלנות, תמיד מסביר פנים, נותן תחושה שיש על מי לסמוך, תוך ליווי צמוד ומקצועי. מומלץ בחום.
kobi shohat
kobi shohat
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי יועץ תותח, מוצא את הדרך המיטבית גם בזמנים קשים.
Vladislav Moshaev
Vladislav Moshaev
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
בחרנו באביחי כי קיבלנו המלצות חמות ואכן הוא עמד בכל מה שאמרו עליו, עובד מקצועי, מהר, מסביר ומלווה בכל שלב, פשוט תענוג לא יכולנו לבקש משהו אחר.
איתי ניני
איתי ניני
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
את אביחי לא הכרנו אבל ראינו המון המלצות ברשתות החברתיות. בפגישה הראשונה הבנו על מה כולם מדברים! אביחי הסביר לנו את כל מהו התהליך, מה נכון בשבילנו בהתאם לדרישות שלנו. וכן הסתכל על התמונה הכוללת והציע לנו אופציות שלא ידענו שקיימות בכלל! לאורך כל התהליך אביחי תמיד היה זמין לנו לכל שאלה בצורה נעימה ודאג לנו למשכנתא מדהימה! אז אביחי תודה רבה שהפכת לנו את התהליך הזה לפשוט, קל, מהיר והכי חשוב עם התנאים הכי טובים!
thiya berco
thiya berco
משכנתא הפוכה
קרא עוד
אביחי, כמובן כן הוא: מחיה נשמות ופותר בעיות בצורה יעילה ביותר, באופן המהיר ביותר ובסבלנות אין קץ. תמיד זמין ותמיד מוכן לענות על כל שאלה רלבנטית. אני בת 71 ואביחי עזר לי לקבל החלטה על משכנתאות הפוכה. היעוץ ירד לרזולוציות הכי קטנות וכלל הרבה מאד חששות שלי. הוא ניווט אותי מאד ברור, בנעימות אין קץ וקיבלתי כל תשובה לשאלות שהתעוררו אצלי. התהליך התמשך 52 יום והפך אותי מאדם מוטרד לאדם בטוח ושלם עם ההחלטה. אביחי ודורית הם ממש מה שנקרא " צוות לענין" ואני שמחה שהגעתי אליו. כן ירבו שכמותם!!! בהערכה רבה תחיה ברקו
igal k
igal k
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי קיבל אותנו בזרועות פתוחות בידיעה שהוא נכנס לעסקה סופר מורכבת, קבלנו את השירות הכי אישי שיכול להיות ובנתאים הכי מצויינים. ממליץ בחום ובוודאות אשכור את שירותיו בעסקה הבאה!
אבישי ווקנין
אבישי ווקנין
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי ודורית המדהימים ליוו אותנו בתהליך לקחת משכנתא שלא היה פשוט ודרש אישורים רבים. אביחי היה זמין אלינו בכל עת, בין לשאלות והתייעצויות ובין כאוזן קשבת. החוויה שלנו הייתה מאוד נעימה וטובה. הכל היה מסודר וברור. המון תודה אביחי ודורית!
hen yachye
hen yachye
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ממליץ בחום!! מקצועי , שרותי , זמין תמיד גם לחפירות , נותן תשובה לכל שאלה ולא מתייאש עד שתבין מה שאתה צריך להבין! וגם לא פחות חשוב מחיר הוגן
yuri london
yuri london
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ייעוץ מקצועי מהיר ואדיב, דואג ללקוח והכי חשוב תמיד זמין לכל שאלה. תותח על. תודה רבה על הכל.
ברית נדלן
ברית נדלן
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ממליצה בחום על אביחי עזר לנו המליץ ייעץ וליווה אותנו לאורך כל התהליך ואחריו.
Tal Che
Tal Che
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
כל מה שציפינו והרבה מעבר. שירות ברמה מושלמת עם הרבה סבלנות ומקצועיות. גם כשהעסקה התסתבכה היינו צריכים את אביחי בדחיפות גבוה, הוא היה שם בשבילנו בזמינות מקסימלית. תודה רבה!
אופיר קדושי
אופיר קדושי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הגענו לחברת Planner בעקבות המלצה שקיבלנו וזו בוודאות הבחירה הכי טובה שעשינו. אביחי ליווה אותנו אישית בכל התהליך, כיוון אותנו והדריך כל הדרך בכל שלב ושלב, והביא אותנו לתוצאה שלא היינו יכולים לחלום עליה בלעדיו. מעבר למקצועיות שהיא ברמה הגבוהה ביותר, ברמה האישית אביחי בחור מקסים והיה סבלני ושירותי לכל אורך התהליך. ממליץ בחום !
Rachel Galay
Rachel Galay
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
תהליך שבו אביחי והצוות שהוא מנהל ביד רמה היו שותפים אמיתיים! תמיד האמין וידע לכוון ולהסביר! יחס חם ואישי לכל אורך הזמן! תודה עליכם ולכם
ofir dubinsky
ofir dubinsky
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי ודורית ליוו אותנו בצורה מקצועית ונעימה לאורך כל התהליך שיכול להיות קשה ומבלבל, והיו זמינים לכל שאלה. בזכות אביחי אפילו לא יצאנו מהבית, וחתמנו על משכנתא דרך ה zoom בקלות ומהירות. תודה רבה!
Moshe Savitzki
Moshe Savitzki
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לאביחי התותח , סופר מקצועי , סופר נוח, עובד מול כל הבנקים. זמין לכל שאלה בכל שעה של היום. עושה מעל ומעבר כדי להביא את התמהיל הנכון לך.
מירי ווקנין
מירי ווקנין
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי וכל הצוות היו מעולים בהירתמות אין כאלו דברים עסקה מורכבת שלא סיכוי אביחי לא ויתר ועשה הכל ביחד עם הצוות המהמם שלו ממליצה בחום על אביחי מולה 💗💗
עדינה מנגיסטו
עדינה מנגיסטו
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הבחירה הכי טובה שלקחתי בכל התהליך הזה זה אתה !!!!!!! תודה על הזמינות והעננות בכל שאלה/בקשה התהליך לא היה פשוט אבל בזכותך ובזכותם הצוות המהמם שלך זה הרגיש פחות מאיים תודה על שהייתם שם לצידי בכל וצעד! לא מובן מאליו השירות הזה!!
Shikma Gelblum
Shikma Gelblum
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצועי וסבלני מאוד! ענה על כל השאלות, הרגיע, הסביר לי את כל האופציות שהכי נכונות עבורי ללקיחת משכנתא ועדכן בכל פעולה. יש לו צוות מדהים שעובד איתו ומלווה בכל תהייה או חשש. ממליצה בחום!
דן גרוס
דן גרוס
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הכרנו את אביחי והצוות דרך המלצות, והיו לא מעט. תחילה חששנו מהמילה משכנתא, עשינו שיעורי בית ויצרנו קשר עם אביחי שמהרגע הראשון היה אדיב, מרגיע וקשוב לכל הצרכים. בנה לנו תמהיל מעולה ללא הרבה סיכונים כפי שביקשנו והשיג ריביות מעולות. היום אנחנו אחרי החתימה, רגועים ויודעים היטב לאן פנינו בעתיד. אנחנו ממליצים על אביחי בחום, ומודים על הרגע שיצרנו קשר עם היועץ שדאג לנו גם להווה וגם לעתיד.
Oren Ar
Oren Ar
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
יצרנו קשר עם אביחי לקבלת יעוץ. התרשמנו שאביחי מקצועי מאוד. היה חד, מהיר, ממוקד, ועזר לנו לקבל תנאים מעולים. מבחינת זמינות- תמיד, בכל שעה, אביחי ודורית היו זמינים. אביחי גם השקיע בהסברים לאורך כל הדרך. היה פשוט קל וברור תודות לשירות. חד משמעית מומלץ.
Tomer Drori
Tomer Drori
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הגעתי בזכות המלצה שקיבלתי, וחייב לציין שהופתעתי לטובה. שירות מעולה עם יחס אישי. קיבלתי משכנתא בתנאים מצויינים עם חיסכון בריצות ותיזוזים, עם אביחי שליווה אותי לאורך כל הדרך. זמין בכל שעה בווטסאפ וגם לשיחה, הרגשתי שדואגים לי עד הסוף. המלצה חמה מאוד!!
איתמר מולי
איתמר מולי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
נעזרנו באביחי ודורית בלקיחת משכנתא בתקופה לא פשוטה עם ריביות גבוהות, אביחי השיג לנו ריביות מעולות לתקופה וגם אז לא היה רגוע והצליח להביא שיפור נוסף גם שהיינו מרוצים הוא לא נח! אביחי תמיד זמין! פשוט כך, מסביר לעומק כל שאלה במקצועיות וסבלנות(והיו המוןן). אין ספק שחסכנו המון זמן וכסף ואת זה בדקנו מול חברים ואנשים בקבוצות שלקחו משכנתאות דומות בתקופה הזאת. תודה אביחי ודורית והלוואי שכל בעלי המקצוע שנבחר בהמשך יהיו איכותיים כמותכם.
Natali Baghdadi
Natali Baghdadi
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
תודה רבה על השירות והיחס החם שקיבלנו זכינו לקבל שירות מקצועי תודה על הסבלנות, האכפתיות והדאגה
shai perlstein
shai perlstein
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לא קל לבחור יועץ משכנתא, יש כ״כ הרבה יועצים בשוק. אל אביחי הגעתי דרך המון המלצות שקראתי בכמה קבוצות פייסבוק - מסתבר שבחרתי נכון. השירות של אביחי מקצועי, מהיר, יעיל ומאוד סבלני. ממליץ בלב שלם.
אנה ניזברג
אנה ניזברג
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
שירות מדהים! הכי טוב שיצא לי לפגוש. תודה אביחי
asaf batson
asaf batson
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
מאוד ממליץ על אביחי. הגענו אליו לפני לקיחת משכנתא לא פשוטה, אביחי היה מקצועי וסבלני, טיפל בכל מה שצריך בצורה הטובה ביותר ליווה אותנו ונתן לנו תחושת בטחון לאורך כל הדרך. ללא ספק הבחירה הכי טובה שעשיתי בתהליך.
תומר גרינברג
תומר גרינברג
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי וכל הצוות אנשים מדהימים, ליווי מדהים, היענות והסבר לכל פרט ופרט, הרגשנו שאנחני בידיים הנכונות בכל שלב, תודה ענקית❤️
Shacar Maltabashi
Shacar Maltabashi
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי סופר מקצועי, שירותי ותקתקן. ההחלטה הכי טובה שקיבלנו 🙌
עמית חסון
עמית חסון
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
היועץ משכנתא הכי טוב בארץ. בתור אחד שהתנסה עם מס יועצים בעסקאות עבר, אביחי משאיר אבק לכולם. מומלץ מומלץ מומלץ
Rotem Aizenkot
Rotem Aizenkot
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצועי מאד,יסודי, קפדן, זמין וחד בצורה יוצאת דופן נתן ראש שקט בכל התהליך הבירוקרטי והפך את הכל לפשוט השיג לנו מסלולים איכותיים שמתאימים במיוחד לנו ושחסכו לנו הרבה כסף. נתן שירות מצויין מכל הבחינות. מומלץ בחום!
Matan Levhar
Matan Levhar
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי המקצוען!!! היה תענוג לעבוד איתו. משום שלא היה לי״נו הרבה זמן להתעסק ולבחון את ענייני המשכנתאות פנינו מהמלצה של חברים לאביחי. אביחי בדק ועדכן במהלך כל התהליך, היה בקשר איתנו והסביר לפרטי פרטים מה האופציות ומה כדאי ולבסוף גם נתן את המלצותיו. בזמן מועט הצלחנו בזכותו לקחת משכנתא מצוינת. תודה רבה רבה לך!
גיא קרליץ
גיא קרליץ
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אין ספק שאביחי מקצוען בתחומו. מהרגע הראשון הציג הכל בצורה ברורה ומקצועית וביצע ליווי צמוד ואישי לאורך כל התהליך וכל זה מבלי להתפשר על דבר. (גם שהכל היה לחוץ וצפוף מבחינת זמנים אביחי ידע לחשוב מחוץ לקופסא והצליח לעשות את האקסטרה מאמץ בשבילנו) תבחרו באביחי ותקבלו 100% אמינות, שקיפות מלאה וראש שקט מדאגות 💪
דילוג לתוכן