איחוד הלוואות

איחוד הלוואות היא פעולה נפוצה בחודשים האחרונים בשל השינויים שקרו בכלכלה העולמית והישראלית. בשל האינפלציה שעלתה בחדות, ובשל עליית הריבית על ההלוואות, משפחות רבות קורסות תחת הנטל ולכן איחוד הלוואות הוא צורך השעה לאותן משפחות.

שירות איחוד הלוואות מתאים לבעלי נכס בלבד!

מה זה איחוד הלוואות?

איחוד הלוואות הוא תהליך שבו לוקחים הלוואה אחת ארוכת טווח ובאמצעותה סוגרים את כל ההלוואות והתחייבויות שיש למשק הבית. כלומר, לקחת את ההלוואות שהן לרוב קצרות טווח ובעלות החזר חודשי גבוה ואותן אנו פורעים באמצעות הלוואה אחת ארוכה יותר, עם החזר חודשי נמוך יותר.

שימו לב שבמרבית המקרים כאשר מדברים על לאחד הלוואות, נרצה לוודא שאנו סוגרים את כל ההתחייבויות שלנו, גם התחייבויות בכרטיסי אשראי או מינוסים בבנק.

כך שלמעשה לאחר פעולת איחוד ההלוואות אנו נוכל לצאת לדרך חדשה.

איחוד הלוואות - יוצאים לדרך חדשה!
איחוד הלוואות – יוצאים לדרך חדשה!

איך עושים איחוד הלוואות?

כפי שהסברנו, בתהליך של איחוד הלוואות אנחנו ממירים את סך כל ההלוואות שלנו להלוואה אחת חדשה שבעזרתה נוכל לצאת לדרך חדשה שתיתן לנו שקט נפשי ומרווח נשימה להמשך הדרך.

חשוב לציין – מומלץ לבצע את התהליך בליווי של אנשי מקצוע שחיים ונושמים את עולם הפיננסים. כאלו שיידעו להתאים את ההלוואה בצורה מדויקת לצרכים שלכם, להשיג לכם תנאים נוחים, ריביות נמוכות ופרישת תשלומים רחבה יותר מההתחייבויות הקודמות ש"חנקו" אתכם.

השלב הראשון – מיפוי הלוואות

בשלב זה עלינו לבצע מיפוי של ההלוואות וההתחייבויות שיש לנו קדימה כולל מינוס בבנק במידה וקיים וכולל התחייבויות לחברות כרטיסי אשראי שטרם שולמו.

זוגות רבים שנמצאים תחת נטל של הלוואות, לא תמיד ערים להתחייבויות שיש להם קדימה ולכן חשוב מאוד לאתר כל חוב עתידי. הכוונה בעיקר לתשלומים לחברות אשראי שניתן לדחות חודשים קדימה.

השלב השני – בדיקת מקורות הכנסה

לאחר שביצענו מיפוי של ההתחייבויות, אנו נבצע בדיקה של כל מקור הכנסה שעומד לרשותנו בעיקר משכורות שנכנסות לתזרים של משק הבית.

בשלב זה אנו נרצה להבין באיזה החזר חודשי אנו נוכל לעמוד כך שתזרים משק הבית ימשיך להיות חיובי לאחר תהליך איחוד ההלוואות.

השלב השלישי – בקשת ההלוואה

לאחר שהבנו את גובה ההחזר שאנו רוצים לשלם וכפועל יוצא של זה את אורך תקופת ההלוואה הנדרשת בעבורנו, עלינו לפנות אל הבנקים והגופים הרלוונטיים ולבקש שם את ההלוואה הנדרשת.

השלב הרביעי – ניהול משא ומתן

לאחר שנקבל אישור עקרוני להלוואות אלו, נוכל לנהל משא ומתן על תנאי ההלוואה, כלומר על הריביות שגופים אלו יבקשו לקבל.

שימו לב שמלבד המשא ומתן על הריבית, יש בפעמים רבות עלויות נלוות שגם עליהן צריך לנהל משא ומתן בנפרד. לעלויות אלו יש שמות נרדפים כגון: דמי פתיחת תיק, עמלת עריכת מסמכים וכו'. עלויות אלו יכולות להגיע לאלפי שקלים כך שיש חשיבות רבה לנהל גם על רכיב זה משא ומתן.

למי זה מתאים?

איחוד הלוואות מתאים בעיקר למי שההחזר החודשי על כלל ההתחייבויות קשה לו. בפעמים רבות ריבוי הלוואות הופך את תזרים משק הבית לשלילי, כך שכאשר המשכורות נכנסות הן לא מספיקות לכסות את ההתחייבויות על ההלוואות ואת הוצאות משק הבית.

פעולה זו מאפשרת להקטין את ההחזר החודשי, על חשבון הארכת ההלוואה לתקופה ארוכה יותר ואז לייצר תזרים כלכלי חיובי לאותו תא משפחתי.

כמובן שזוגות שיש להם מספר הלוואות קצרות טווח אבל התזרים שלהם הוא חיובי אינם חייבים לבצע איחוד.

מתי כדאי לאחד את ההלוואות?

כאשר התזרים שלכם שלילי או כאשר אתם מרגישים שאמנם התזרים חיובי, אך ריבוי ההלוואות מכבידים על הפעילות השוטפת של משק הבית. נניח כאשר אתם נאלצים לצמצם דברים שחשובים עבורכם ברמה האישית (תחביבים, חוגים לילדים וכו') זה הזמן לבצע איחוד הלוואות.

מתי לא כדאי לבצע איחוד הלוואות?

אם אתם מרגישים שאתם "בשליטה", שאמנם יש לכם מספר הלוואות אבל הן משולמות כנדרש, הם אינן מכבידות על משק הבית והפעילות הכלכלית של הבית זורמת ושוטפת אז אין הכרח לרוץ לבצע איחוד הלוואות.

ההלוואות חונקות? איחוד הלוואות עושים עם פלאנר
ההלוואות חונקות? איחוד הלוואות עושים עם פלאנר

מיהם הגופים שמציעים פתרונות לאיחוד הלוואות?

 • הבנקים – בראש הרשימה נמצאים הבנקים. ברוב הבנקים ידרשו מכם להעביר את פעילות העו"ש אליהם כדי לוודא שאתם לא משאירים "זנבות" בבנקים אחרים, ושעם המעבר אתם סוגרים כל פעילות בבנקים אחרים. ישנם בנקים שלא יכריחו אתכם להעביר פעילות אבל לרוב תנאי ההלוואה יהיו יקרים יותר.
 • חברות כרטיסי אשראי – חברות האשראי ישראכרט, ויזה, כאל וכו' מעמידות הלוואות ללקוחותיהם.
 • הלוואות חברתיות וגופים חוץ בנקאיים – בשנים האחרונות קמו גופים נותני אשראי שמגייסים כסף דרך לקוחות רגילים או דרך קרנות ומשקיעים. כגון חברת טריא, btb וכו'.

איחוד הלוואות בבנק

איחוד הלוואות בבנק לרוב תהיה האופציה המועדפת עבורכם, יותר מאשר חברות האשראי או גופים חוץ בנקאיים. ככלל, בבנקים ניתן לקבל תנאים טובים יותר וגם פריסת שנים ארוכה אל מול שאר הגופים. בחלק מהבנקים אפשר לקבל הלוואות גם ל- 10 שנים ולפעמים גם ל- 15 שנים.

לקוחות שמחפשים הלוואות קצרות טווח או במקרים בהם הבנקים לא מוכנים להעמיד עוד אשראי, לרוב יפנו אל חברות כרטיסי האשראי ואל שאר הגופים.

משכנתא לסגירת הלוואות וחובות

שימו לב שבבנקים ניתן לבצע תהליך איחוד דרך שיעבוד של הנכס, רק ששם התהליך שונה משום שהוא תלוי ברגולציה של בנק ישראל. נכון להיום ניתן לשעבד דירה לטובת סגירת חובות עד לגובה של 50% מערך הבית, כך שזוגות שיתרת המשכנתא שלהם עולה על 50% משווי הנכס לא יכולים להגדיל את המשכנתא שלהם מהבנקים אפילו לא בשקל אחד נוסף. לעיתים, הנושא קצת מורכב ותמיד כדאי להיעזר בחברת ייעוץ משכנתאות.

מהם היתרונות והחסרונות של איחוד הלוואות?

בעידן שבו אפשר לייצר הלוואות בשני קליקים דרך אפליקציה חשוב שנהיה מודעים לכלל היתרונות והחסרונות של התהליך.

5 יתרונות של איחוד הלוואות

 1. הורדת החזר חודשי – ברוב המקרים ריבוי הלוואות קצרות טווח גורמות לכך שההחזר החודשי עליהן הוא מאוד גבוה. כללי המשחק מאוד ברורים, ככל שהתקופה קצרה יותר כך ההחזר החודשי גבוה יותר. לכן עם פריסת ההלוואה לתקופה ארוכה יותר נוכל להקטין את ההחזר החודשי.

 2. יצירת תזרים חודשי חיובי – כאשר ההלוואות "חונקות" את תזרים משק הבית, בפעמים רבות מחודש לחודש המינוס ילך ויגדל. מצב כזה אומר שתצטרכו לקחת עוד הלוואה ועוד הלוואה וחוזר חלילה, כך שהתזרים של משק הבית יהיה שלילי. לכן, עם הורדת ההחזר החודשי ניתן יהיה להגיע לתזרים חיובי די בקלות.

 3. יכולת מעקב שוטפת – כאשר יש לנו מספר רב של הלוואות, זה לפעמים יכול להיות גם במספר בנקים שונים ו/או במספר גופי אשראי שונים או אפילו בתלוש המשכורת ממקום העבודה, כך שקשה לבצע מעקב אחר כמה הלוואות יש לנו, מה יתרת ההלוואה בכל אחת מהן, מה הריבית המשולמת עליהן ומה מועד הסיום. עם ביצוע איחוד הלוואות יש לנו כתובת אחת לכל השאלות הללו ולכן יכולת המעקב היא הרבה יותר קלה.

 4. שיפור תנאים – כאשר מבצעים איחוד הלוואות זה זמן למשא ומתן מחודש מול הבנקים על התנאים כך שביחד עם ביצוע האיחוד תוכלו גם לשפר עמדות ולהוריד את גובה הריבית המשולמת לבנקים/חברות האשראי.

 5. שיפור דירוג לקוח – כאשר אתם נמצאים עם ריבוי הלוואות, לרוב זה יגיע עם מינוסים ולעיתים גם לפיגורים בהלוואות או להחזרות של צ'קים/הוראות קבע וסביר להניח שדירוג האשראי שלכם ייפגע. לכן עם ביצוע איחוד הלוואות תוכלו גם לרוב לשפר את דירוג האשראי שלכם ולהיראות יותר איכותיים בעיני גופי האשראי.

2 חסרונות של איחוד הלוואות

 1. פגיעה בתנאי הלוואות קיימות – תארו לכם שלקחתם הלוואות ממקום עבודה בריבית מסובסדת (בעיקר לאנשי קבע), או שכאשר הייתם לקוחות עם דירוג טוב לקחתם הלוואה בתנאים נהדרים, ההלוואה הבאה אחריה בתנאים כבר פחות טובים. ככל שנטלתם עוד הלוואות, אתם כבר עם הגב לקיר והבנק/חברת האשראי יודעים לנצל הזדמנויות וכך התנאים פחות ופחות טובים.

  כאשר אתם באים לבצע את פעולת האיחוד, אתם כבר לקוחות לא הכי אטרקטיביים מבחינת הדירוג שלכם, בנוסף אתם מבקשים הלוואה לתקופה ארוכה יותר שזה אומר סיכון גבוה יותר, ובעולם ההלוואות סיכון גבוה מתורגם לריבית גבוהה יותר, לכן עם ביצוע איחוד ההלוואות קיים סיכון לפגיעה בתנאים.

 2. המשך צריכת אשראי – כאשר לקחתם הלוואה ועוד אחת ואז עוד אחת, אתם עלולים להתמכר לקלילות של לקיחת ההלוואות, הדבר הזה עלול להביא אתכם להתנהגות סדרתית של צריכת אשראי. אם לא נטפל בבעיה מן השורש, יכול להיות שתוך זמן קצר תגלו שההתנהגות שלכם חזרה למה שהכרתם קודם ואז תהיו שוב עם מספר רב של הלוואות ובצרות גדולות יותר.

  לכן חשוב מאוד, שטרם איחוד ההלוואות יועץ פיננסי ישב איתכם ויבנה תוכנית פעולה שתוציא אתכם מהבוץ לתקופה ארוכה מאוד.
מאחדים הלוואות ויוצאים לדרך חדשה
מאחדים הלוואות ויוצאים לדרך חדשה

מה יקרה אם לא מבצעים איחוד הלוואות?

הניסיון שלנו מלמד אותנו שכאשר לא מבצעים איחוד הלוואות בזמן, דברים נוטים להסתבך. התסריט הרגיל הוא שלוקחים הלוואה אחת, ואז תוך זמן קצר נכנסים למינוס ואז לוקחים עוד הלוואה כדי לכסות את המינוס וחוזר חלילה.

בפעמים רבות אתם לא תשימו לב שאתם בתוך כדור שלג שמתדרדר במדרון חלקלק. התחושה היא שאוטוטו אתם יוצאים מהמינוסים ואוטוטו נכנס סכום כסף שיסגור לכם את ההלוואות וכאשר הדבר הזה לא קורה אתם נכנסים לסחרור.

החשיבות הגדולה היא לבצע את הפעולה בזמן משום שאחרת אתם עלולים להיכנס לסיטואציה בה ההחזרים מכבידים עליכם ואז מתחילים לחזור לכם צ'קים, הוראות קבע או עיקולים חלילה, ובמצב כזה כמעט אף נותן אשראי לא ירצה להעמיד לכם הלוואה חדשה.

לכן, החשיבות היא לבצע את איחוד ההלוואות כאשר אתם יכולים וכאשר אתם לא עם הגב אל הקיר.

איחוד הלוואות עם פלאנר משכנתאות

אנו בחברת פלאנר ליווינו מאות משפחות לאורך השנים, צברנו ניסיון אדיר בתכנון תקציב משק בית, העמדת תזרים שוטף וכמובן סייענו למאות המשפחות לחיות חיים כלכליים שפויים ונכונים.

אם אתם נמצאים במצב בו יש לכם ריבוי הלוואות, אתם בקושי "סוגרים את החודש", זה בדיוק הזמן להרים טלפון אל המומחים של פלאנר ולהתייעץ איתנו. באמצעות סדרת פגישות נוכל להבין את ההתנהלות שלכם, לראות היכן ניתן לתקן וכמובן לאחד את כלל ההלוואות, פעולה שתוציא אתכם לדרך חדשה.

השירות מתאים לבעלי נכס בלבד!

שאלות ותשובות בנושא איחוד הלוואות

מהו התהליך של איחוד הלוואות?

זה תהליך שבו מאחדים את כל ההלוואות שלקחתם מהבנק ו/או מהגופים החוץ בנקאיים להלוואה אחת גדולה. התהליך מאפשר פריסת תשלומים רחבה יותר עם תנאים נוחים יותר. זה מאפשר לכם מרווח נשימה גדול יותר במקרים בהם אתם מרגישים לחוצים עם הגב לקיר.

מתי כדאי לבצע איחוד הלוואות?

כדאי לבצע במקרים הבאים:
1. ההוצאות כבדות עליכם
2. ריבוי ההלוואות מכבידות על משק הבית
3. איבדתם שליטה בהתנהלות הפיננסית של המשפחה
4. אתם לא מצליחים לעמוד בהחזרים
5. אתם כן עומדים בהחזרים אך הסטטוס שלכם עומד להשתנות ויקשה עליכם בעתיד

מהם היתרונות של איחוד הלוואות?

היתרונות הבולטים בתהליך הם: פריסת תשלומים ארוכה יותר, הורדת ההחזר החודשי, יצירת תזרים חושי חיובי, יכולת מעקב שוטפת, שיפור התנאים ושיפור דירוג לקוח.

איך מאחדים הלוואות?

קודם כל מבצעים מיפי הלוואות, לאחר מכן בודקים את מקורות ההכנסה שלכם, מבקשים הלוואה ומנהלים משא ומתן על התנאים. ניתן לבצע את האיחוד דרך הבנק, דרך הגופים החוץ בנקאיים, דרך חברות כרטיסי האשראי. יש לציין שחשוב להיעזר ביועץ פיננסי מקצועי שיבנה עבורכם את התוכנית הנכונה.

לכמה כדאי לכם לאחד הלוואות עם פלאנר משכנתאות?

אנחנו בפלאנר משכנתאות מעמידים לרשותכם יועצים פיננסיים מהשורה הראשונה. לאורך פעילות החברה ליווינו מאות משפחות שלא עמדו בנטל הכבד ועזרנו להם לצאת לדרך חדשה. אנחנו מחזיקים בניסיון אדיר בתכנון ובניית תוכנית פיננסית חדשה שתעזור לכם לחיות חיים שפויים ונכונים יותר.

אביחי מולה יועץ משכנתא
אביחי מולה

יועץ משכנתא, מייסד Planner

"אני מאמין בשקיפות מלאה והוגנות הן מול הלקוחות והן מול המערכת הבנקאית.
טובת הלקוח לעולם תהיה במקום הראשון בסדרי העדיפויות של החברה שלנו."
חתימת יועץ משכנתא אביחי מולה
רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

דירוג ממוצע: / 5.

לאיחוד הלוואות מנצח
השאירו פרטים בטופס!
לשיחה ראשונית ללא התחייבות חייגו עכשיו:

שירותי משכנתא נוספים

מסורבי משכנתא

בזכות הניסיון העשיר שצברנו בעבודה מול לקוחות מסורבים, אנחנו נדע להכווין אתכם ולבנות עבורכם את הפתרון הטוב והמתאים ביותר במגבלות הקיימות.

משכנתא חוץ בנקאית

מאחר והמשכנתאות החוץ בנקאיות מורכבות וקל לבצע איתן טעויות, אנו נשמח לבנות עבורכם את התמהיל המדויק שיחסוך לכם המון כסף בעתיד.

משכנתא לפושטי רגל

עם התנהלות כלכלית נבונה, הסברים מניחים את הדעת, הגשת בקשה בצורה טובה לבנק או לגוף הנכון באותה עת, ועם הרבה מו"מ ניתן גם לאשר פושטי רגל לשעבר.

הלוואה כנגד נכס

הלוואה כנגד נכס היא פתרון נהדר הקיים במערכת הבנקאית והחוץ בנקאית למגוון רחב של בעיות. ניתן לקבל משכנתא גם תמורת שיעבוד של נכס שכבר נמצא בבעלותנו.

משכנתא לאיחוד וסגירת הלוואות

שוק המשכנתאות הוא דינאמי, תחרותי ותנודתי מאד. במיחזור משכנתא ניתן לקצר שנים, להפחית החזר חודשי ולחסוך כסף. המון כסף.

משכנתא הפוכה

אנו מתמחים בפתרונות מימון לגיל השלישי ונסייע לכם לתכנן את התקציב הנדרש לכם ונפעל עבורכם לקבלת הלוואה במהירות המרבית ובתנאים המיטביים עבורכם.

מחזור משכנתא

אנו בוחנים בקביעות את תיקי המשכנתאות ופועלים לעדכן ולהיטיב את הריביות והתנאים המקוריים, כדי לחסוך ללקוחותינו כסף רב.

משכנתא לבנייה

היערכות מוקדמת להליך בנייה ולקיחת משכנתא, חוסכת כסף ועוגמת נפש. ללא תכנון מתאים יתכן ותמצאו את עצמכם במצב תזרימי קשה. אנחנו נוודא שזה לא יקרה!

משכנתא לדירה להשקעה

משכנתא לדירה להשקעה היא משכנתא שונה מאשר משכנתא רגילה קלאסית. בתכנון שלה, באופן שניגשים אליה, באחוזי המימון ובבניית התמהיל שמרכיב אותה.

המלצות על יועצי המשכנתא של פלאנר
אבירן כהן
אבירן כהן
משכנתא במחיר למשתכן
קרא עוד
בחרנו דירה, חתמנו על חוזה והתחלנו להיפגש עם יועצים ויועצים עד שהשם שלך הגיע. היום אני יכול להגיד בפה מלא שמהרגע שפתחנו לך את הדלת התיישבת על הספה ואמרת ״אני אוהד בית״ר טוב לכם תיקחו לא טוב תברחו״ הבנתי שאתה היועץ שלי 😉. עכשיו ברצינות מהרגע שהתיישבת פתחת את הלפטופ עם האש בעיניים וההתלהבות היה נדמה שאנחנו הלקוחות היחידים שלך ואתה לוקח את המשכנתא לעצמך, אבל אחרי שעברנו כברת דרך ותהליך שלם שכלל ליווי, שיחות אינסופיות עם בנקים , המלצות על הורות ובעיקר חפירות שלי הבנתי שזה פשוט אתה! אריה שלוחם למען הלקוחות שלו.
תודה!
אביטל ארצי
אביטל ארצי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
איש נדיר ומקסים!לכל אורך הדרך היית זמין עבורי. שיתפתי אותי בכל שלב, הסברת לי בעברית פשוטה מושגים שלא הבנתי. הרגשתי מההתחלה שאני בידיים טובות, שבאמת אכפת לך, שאתה הופך עולמות בשביל להשיג לי מפחידות, אתה גם בן אדם מהמם עם לב ענק.את העסקה הכי טובה שאפשר. אתה מלך! ולא רק בגלל שאתה מנוסה ברמות
יאיר ונחמה פלאוט
יאיר ונחמה פלאוט
משכנתא במחיר למשתכן
קרא עוד
כאחד שעוקב רבות בקבוצות של משכנתאות, ראיתי את שמך עולה לא פעם ולא פעמיים. בחרתי בך על פני יועצים אחרים שצפו כי הענווה והיושרה שלך בולטים בהודעותיך. הפרגונים שלך לעמיתיך לתחום הם אלו ששכנעו אותי לבחור בך 🤓. אתה אדם זהב. המון סבלנות, ענווה, יושרה, חוש הומור ורצון אמיתי לתת את כל כולך למען הלקוחות שלך מתוך אכפתיות אמיתית. מבטיח לך שלא ראינו נותן שירות בישראל כמותך. אומרים ש-NASA 🚀 שוברים את הראש בלהיות הראשונים שיצליחו לשלוח אדם למאדים. אבל אתה עקפת אותם בקלות בסיבוב. הגעת עד למאדים וחזרה עבורנו ואין לי ספק שזה הרגלך בקודש כלפי כל הלקוחות שלך. מקצוען אמיתי, אין מילים אחרות לתאר את העסק שהתנהל פה. התחלנו, אישתי ואני, את התהליך בחששות קלים 😬 לגבי תמהיל שיהיה אופטימלי עבורנו, בסבלנות ובמתינות הסברת את כיוון הפעולה,ויצאנו לדרך. בתחילה חשבתי שנגיע לריביות ממוצעות ולא מעבר לכך, אבל הלסת שנשמטה לי 😮 למשמע הריביות שהשגת אחרי משא ומתן חסר פשרות מול הבנקים השונים היממו אותי🤑.
טל בן חיים
טל בן חיים
יועץ הכספים של מייקרוסופט
קרא עוד
אביחי מולה, קולגה וחבר. ניחן בשילוב מיוחד של מקצועיות, אמינות והוגנות. ביצעת עם אביחי מספר רב של פרויקטים שבכולם אביחי היווה נדבך מרכזי בהצלחה מרובה ובשביעות רצון הלקוחות.
אייל ריטברג
אייל ריטברג
מנהל קבוצת "אייל הנדסה פיננסית"
קרא עוד
ההכרות שלי עם אביחי החלה כשהחלתי את דרכי בעולם המשכנתאות כאיש מקצוע. מבין כלל היועצים שפגשתי, הוא התבלט במקצועיותו ובשירותיות שלו. יחד עם זאת, אלו משניים ביחס לאישיותו הנעימה והאדיבה– שהיא ללא עוררין הנכס הכי חשוב שלו כיועץ. ממקור ראשון, אני יודע לומר שאביחי יוצא מגדרו לטובת לקוחותיו. החל בפגישות הראשוניות– שאז הוא עושה כל הנדרש כדי להבהיר ולפרק את המורכבות של עולמות המימון. בהמשך, הוא מגייס את יכולותיו היצירתיות כדי לתפור תוכנית מימונית יחודיות המתאימה לצרכים של לקוחתיו. ולבסוף, הוא נעזר במערכות היחסים החמות שביסס עם הבנקאים כדי להשיג את התנאים והריביות הטובים ביותר ללקוחותיו. אם אתם חושבים על יועץ - היו רגועים, חיפושיכם תמו.
מושיקו יפת
מושיקו יפת
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
שירות ויחס חם. תוצאות טובות וחיסכון ענק. ממליץ בחום.
יהודה ומעיין עבו
יהודה ומעיין עבו
משכנתא במחיר למשתכן - יבנה הירוקה
קרא עוד
אחרי שסיימנו את הליך קבלת המשכנתא, התשובה היא חד משמעית כן! יש צורך באדם שמכיר את המערכת מבפנים, שיודע באילו כפתורים ללחוץ ומתי. לאיש היקר הזה קוראים אביחי מולה, יוועץ המשכנתא אותו בחרתי ולא בכדי. מן השיחה הראשונה, הבחנתי שעסקינן ביועץ שמבין היטב את רזי המשכנתא, אדם נחוש, אסטרטג, וווינר אמיתי.אביחי בנה לי תמהיל משובח, נלחם על גובה הריביות כאריה, נלחם על גובה תשלום פתיחת תיק, ובכך חסך לי למעלה מ-100,000 ש"ח!!!
עדי נטף
עדי נטף
מנכ"ל המרכז לחיסכון במשכנתא
קרא עוד
יועץ מהשורהה הראשונה. זמין, יעיל, ובעל ראש יצירתי למציאת פתרונות לבעיות מימון מורכבות. אני מוצא עצמי לא מעט נעזר בשירותיו כאשר אני נתקל בבעיות כאלו.
רום וקורל יצחקי
רום וקורל יצחקי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ענק אתה אביחי אין דברים כמוך.
צבי וירדנה פרמוביץ
צבי וירדנה פרמוביץ
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
היה מאוד כיף לעבור את התהליך הזה בעזרתך... ועוד עם מוצר סופי מצויין. אין ספק שההחלטה לפנות אלייך הייתה החלטה טובה והייתה לנו הזכות לעבור את התהליך הזה בעזרתך ובצורה מחושבת ומוצלחת!
עמית ואלה חסיד
עמית ואלה חסיד
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
מהרגע שפגשנו אותך לראשונה ואחרי בחינה של כמה יועצים הייתה בינינו כימיה - ידענו שאתה הוא האחד שילווה אותנו בתהליך. אתה ללא ספק אחד מאנשי המקצוע הטובים ביותר שיצא לנו לעבוד איתו. לאחר שהפעלת את קסמיך וביצירתיות מופלאה, חזרת אלינו עם משכנתא Too goot to be True. למדנו בתהליך שעם נחישות, התמדה, מחשבה מחוץ לקופסא ומקצועיות, ניתן להגיע לתוצאות מרשימות. אתה מספר 1!
עמיחי גולדבאום
עמיחי גולדבאום
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
תתגמדנה המילים ותקצר היריעה מלהכיל את מילות התודה וההערכה למר אביחי מולה היקר. על היחס האישי, הסבלנות, הזמינות, המקצועיות, המאמץ והעבודה הראויה למחמאות. זאת ועוד, על התוצאה הפנטסטית (ריביות חלומיות ומרווח בנקאי/שוק חלומי) הערכתי ותודתי. אין לי ספק כי יועץ המשכנתא אביחי מולה מהווה נכס צאן ברזל בתחום המשכנתאות.
אלי לאון
אלי לאון
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לא נתקלים בהרבה יועצים שאפשר להמליץ עליהם בלב שקט. אביחי והצוות יודעים את העבודה שלהם בצורה מקצועית, מהירה, זמינה.
Ofir Bazar
Ofir Bazar
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצוען אמיתי ליווה אותנו בכל התהליך, דאג לכל מסמך שנדרש, הכין תוכניות גיבוי למקרה ודברים ישתבשו ודאג לשקף לנו בכל שלב איך מתקדמים, לו״ז לביצוע ומה נדרש על מנת לסגור את ההצעה. השקט שנתן לנו והניהול של התהליך בהובלתו שווה המון וזה עוד לפני התנאים המצוינים שהצליח לסגור! ממליץ בחום.
Daniela
Daniela
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
זה דבר מאתגר לתאר את אביחי, כי באמת אין מילים לרמת השירות הבלתי רגילה שהוא נותן. בתהליך בחירת יועץ משכנתאות, ביצענו בחינה של מספר יועצים, ובשיחה ראשונית היה קליק מול אביחי. אני בן אדם עם לו"ז סופר עמוס, והיה לי חשוב בנוסף למקצועיות וידע, גם מהירות תקתוק הדברים, וכלל המרכיבים הללו יש לאביחי. אביחי נתן שירות סופר מקצועי, הוא שופע ידע בתחום, שירות מהיר, בכל שאלה שהייתה לי (והיו לי מיליון שאלות), אביחי נתן מענה סבלני ובשיא נעימות. הוא תמיד זמין, תמיד קשוב, תמיד מסייע, ופשוט הפך לחבר! תודה ענקית גם לדורית שתקתקה דברים במהירות ותפעלה את התהליך.
Micha Alkoby
Micha Alkoby
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
כשאישתי ואני חיפשנו בהתחלה מידע על משכנתא, השם של אביחי חזר על עצמו פעם אחר פעם בהמלצות. קבענו שיחה טלפונית ראשונית להיכרות והתרשמות, אביחי היה מקצועי מהרגע הראשון הוא ידע לתת מענה לכל השאלות שלנו, בלי להסס-מהר וחד. לאורך כל התהליך אביחי עזר לנו לקבל החלטות נכונות ושיקף את המידע בצורה ברורה ומקצועית, גם ברגעים שלנו הרגישו מבלבלים ומלחיצים, מהר מאוד אביחי ידע לפרק את הפצצה, להרגיע ולהשיב לנו את תחושת הביטחון. בסופו של דבר הוא השיג לנו מהר מאוד תמהיל מצויין שמותאם כמו כפפה אלינו.
bekele yalew
bekele yalew
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצועי וסבלני מאוד! עם המון נשמה. שאל את כל השאלות הבסיסיות לצורך התאמת המשכנתא לצורכי המשפחה. הסביר את כל האפשרויות שעומדות לרשותנו והגענו למסלול הכי מתאים וגמיש עם חישוב המשמעות בעתיד. יש לו צוות מדהים שעובד איתו ומלווה את כל התהליך. ללא התלבטות מומלץ מאוד.
roey levy
roey levy
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לפני מספר חודשים קיבלנו, אשתי ואני, החלטה ללכת על יעוץ משכנתא. קיבלנו המלצות חמות מכמה כיוונים על אביחי מולה. היום אני יכול להגיד לכם בדיעבד שזו ההחלטה הכי טובה שקיבלנו! אביחי ודורית היקרים ליוו אותנו לאורך כל התהליך (וממשיכים ללוות אפילו לאחר החתימה על המשכנתא!), עזרו לנו לקבל החלטות נכונות, תוך שיקוף כל המידע בצורה גלויה ומקצועית, ותוך מתן מענה מהיר וזמינות מידית. בתקופה מאתגרת כמו שאנחנו עוברים כעת במדינה, אביחי דאג להשיג לנו את התנאים הטובים ביותר שניתן להשיג! לכל מי שמתלבט, אין צורך! ממליצים בחום!!!
yaron gomhe
yaron gomhe
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצוען אמיתי, תמיד בסבלנות, תמיד מסביר פנים, נותן תחושה שיש על מי לסמוך, תוך ליווי צמוד ומקצועי. מומלץ בחום.
kobi shohat
kobi shohat
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי יועץ תותח, מוצא את הדרך המיטבית גם בזמנים קשים.
Vladislav Moshaev
Vladislav Moshaev
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
בחרנו באביחי כי קיבלנו המלצות חמות ואכן הוא עמד בכל מה שאמרו עליו, עובד מקצועי, מהר, מסביר ומלווה בכל שלב, פשוט תענוג לא יכולנו לבקש משהו אחר.
איתי ניני
איתי ניני
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
את אביחי לא הכרנו אבל ראינו המון המלצות ברשתות החברתיות. בפגישה הראשונה הבנו על מה כולם מדברים! אביחי הסביר לנו את כל מהו התהליך, מה נכון בשבילנו בהתאם לדרישות שלנו. וכן הסתכל על התמונה הכוללת והציע לנו אופציות שלא ידענו שקיימות בכלל! לאורך כל התהליך אביחי תמיד היה זמין לנו לכל שאלה בצורה נעימה ודאג לנו למשכנתא מדהימה! אז אביחי תודה רבה שהפכת לנו את התהליך הזה לפשוט, קל, מהיר והכי חשוב עם התנאים הכי טובים!
thiya berco
thiya berco
משכנתא הפוכה
קרא עוד
אביחי, כמובן כן הוא: מחיה נשמות ופותר בעיות בצורה יעילה ביותר, באופן המהיר ביותר ובסבלנות אין קץ. תמיד זמין ותמיד מוכן לענות על כל שאלה רלבנטית. אני בת 71 ואביחי עזר לי לקבל החלטה על משכנתאות הפוכה. היעוץ ירד לרזולוציות הכי קטנות וכלל הרבה מאד חששות שלי. הוא ניווט אותי מאד ברור, בנעימות אין קץ וקיבלתי כל תשובה לשאלות שהתעוררו אצלי. התהליך התמשך 52 יום והפך אותי מאדם מוטרד לאדם בטוח ושלם עם ההחלטה. אביחי ודורית הם ממש מה שנקרא " צוות לענין" ואני שמחה שהגעתי אליו. כן ירבו שכמותם!!! בהערכה רבה תחיה ברקו
igal k
igal k
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי קיבל אותנו בזרועות פתוחות בידיעה שהוא נכנס לעסקה סופר מורכבת, קבלנו את השירות הכי אישי שיכול להיות ובנתאים הכי מצויינים. ממליץ בחום ובוודאות אשכור את שירותיו בעסקה הבאה!
אבישי ווקנין
אבישי ווקנין
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי ודורית המדהימים ליוו אותנו בתהליך לקחת משכנתא שלא היה פשוט ודרש אישורים רבים. אביחי היה זמין אלינו בכל עת, בין לשאלות והתייעצויות ובין כאוזן קשבת. החוויה שלנו הייתה מאוד נעימה וטובה. הכל היה מסודר וברור. המון תודה אביחי ודורית!
hen yachye
hen yachye
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ממליץ בחום!! מקצועי , שרותי , זמין תמיד גם לחפירות , נותן תשובה לכל שאלה ולא מתייאש עד שתבין מה שאתה צריך להבין! וגם לא פחות חשוב מחיר הוגן
yuri london
yuri london
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ייעוץ מקצועי מהיר ואדיב, דואג ללקוח והכי חשוב תמיד זמין לכל שאלה. תותח על. תודה רבה על הכל.
ברית נדלן
ברית נדלן
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ממליצה בחום על אביחי עזר לנו המליץ ייעץ וליווה אותנו לאורך כל התהליך ואחריו.
Tal Che
Tal Che
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
כל מה שציפינו והרבה מעבר. שירות ברמה מושלמת עם הרבה סבלנות ומקצועיות. גם כשהעסקה התסתבכה היינו צריכים את אביחי בדחיפות גבוה, הוא היה שם בשבילנו בזמינות מקסימלית. תודה רבה!
אופיר קדושי
אופיר קדושי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הגענו לחברת Planner בעקבות המלצה שקיבלנו וזו בוודאות הבחירה הכי טובה שעשינו. אביחי ליווה אותנו אישית בכל התהליך, כיוון אותנו והדריך כל הדרך בכל שלב ושלב, והביא אותנו לתוצאה שלא היינו יכולים לחלום עליה בלעדיו. מעבר למקצועיות שהיא ברמה הגבוהה ביותר, ברמה האישית אביחי בחור מקסים והיה סבלני ושירותי לכל אורך התהליך. ממליץ בחום !
Rachel Galay
Rachel Galay
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
תהליך שבו אביחי והצוות שהוא מנהל ביד רמה היו שותפים אמיתיים! תמיד האמין וידע לכוון ולהסביר! יחס חם ואישי לכל אורך הזמן! תודה עליכם ולכם
ofir dubinsky
ofir dubinsky
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי ודורית ליוו אותנו בצורה מקצועית ונעימה לאורך כל התהליך שיכול להיות קשה ומבלבל, והיו זמינים לכל שאלה. בזכות אביחי אפילו לא יצאנו מהבית, וחתמנו על משכנתא דרך ה zoom בקלות ומהירות. תודה רבה!
Moshe Savitzki
Moshe Savitzki
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לאביחי התותח , סופר מקצועי , סופר נוח, עובד מול כל הבנקים. זמין לכל שאלה בכל שעה של היום. עושה מעל ומעבר כדי להביא את התמהיל הנכון לך.
מירי ווקנין
מירי ווקנין
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי וכל הצוות היו מעולים בהירתמות אין כאלו דברים עסקה מורכבת שלא סיכוי אביחי לא ויתר ועשה הכל ביחד עם הצוות המהמם שלו ממליצה בחום על אביחי מולה 💗💗
עדינה מנגיסטו
עדינה מנגיסטו
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הבחירה הכי טובה שלקחתי בכל התהליך הזה זה אתה !!!!!!! תודה על הזמינות והעננות בכל שאלה/בקשה התהליך לא היה פשוט אבל בזכותך ובזכותם הצוות המהמם שלך זה הרגיש פחות מאיים תודה על שהייתם שם לצידי בכל וצעד! לא מובן מאליו השירות הזה!!
Shikma Gelblum
Shikma Gelblum
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצועי וסבלני מאוד! ענה על כל השאלות, הרגיע, הסביר לי את כל האופציות שהכי נכונות עבורי ללקיחת משכנתא ועדכן בכל פעולה. יש לו צוות מדהים שעובד איתו ומלווה בכל תהייה או חשש. ממליצה בחום!
דן גרוס
דן גרוס
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הכרנו את אביחי והצוות דרך המלצות, והיו לא מעט. תחילה חששנו מהמילה משכנתא, עשינו שיעורי בית ויצרנו קשר עם אביחי שמהרגע הראשון היה אדיב, מרגיע וקשוב לכל הצרכים. בנה לנו תמהיל מעולה ללא הרבה סיכונים כפי שביקשנו והשיג ריביות מעולות. היום אנחנו אחרי החתימה, רגועים ויודעים היטב לאן פנינו בעתיד. אנחנו ממליצים על אביחי בחום, ומודים על הרגע שיצרנו קשר עם היועץ שדאג לנו גם להווה וגם לעתיד.
Oren Ar
Oren Ar
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
יצרנו קשר עם אביחי לקבלת יעוץ. התרשמנו שאביחי מקצועי מאוד. היה חד, מהיר, ממוקד, ועזר לנו לקבל תנאים מעולים. מבחינת זמינות- תמיד, בכל שעה, אביחי ודורית היו זמינים. אביחי גם השקיע בהסברים לאורך כל הדרך. היה פשוט קל וברור תודות לשירות. חד משמעית מומלץ.
Tomer Drori
Tomer Drori
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הגעתי בזכות המלצה שקיבלתי, וחייב לציין שהופתעתי לטובה. שירות מעולה עם יחס אישי. קיבלתי משכנתא בתנאים מצויינים עם חיסכון בריצות ותיזוזים, עם אביחי שליווה אותי לאורך כל הדרך. זמין בכל שעה בווטסאפ וגם לשיחה, הרגשתי שדואגים לי עד הסוף. המלצה חמה מאוד!!
איתמר מולי
איתמר מולי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
נעזרנו באביחי ודורית בלקיחת משכנתא בתקופה לא פשוטה עם ריביות גבוהות, אביחי השיג לנו ריביות מעולות לתקופה וגם אז לא היה רגוע והצליח להביא שיפור נוסף גם שהיינו מרוצים הוא לא נח! אביחי תמיד זמין! פשוט כך, מסביר לעומק כל שאלה במקצועיות וסבלנות(והיו המוןן). אין ספק שחסכנו המון זמן וכסף ואת זה בדקנו מול חברים ואנשים בקבוצות שלקחו משכנתאות דומות בתקופה הזאת. תודה אביחי ודורית והלוואי שכל בעלי המקצוע שנבחר בהמשך יהיו איכותיים כמותכם.
Natali Baghdadi
Natali Baghdadi
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
תודה רבה על השירות והיחס החם שקיבלנו זכינו לקבל שירות מקצועי תודה על הסבלנות, האכפתיות והדאגה
shai perlstein
shai perlstein
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לא קל לבחור יועץ משכנתא, יש כ״כ הרבה יועצים בשוק. אל אביחי הגעתי דרך המון המלצות שקראתי בכמה קבוצות פייסבוק - מסתבר שבחרתי נכון. השירות של אביחי מקצועי, מהיר, יעיל ומאוד סבלני. ממליץ בלב שלם.
אנה ניזברג
אנה ניזברג
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
שירות מדהים! הכי טוב שיצא לי לפגוש. תודה אביחי
asaf batson
asaf batson
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
מאוד ממליץ על אביחי. הגענו אליו לפני לקיחת משכנתא לא פשוטה, אביחי היה מקצועי וסבלני, טיפל בכל מה שצריך בצורה הטובה ביותר ליווה אותנו ונתן לנו תחושת בטחון לאורך כל הדרך. ללא ספק הבחירה הכי טובה שעשיתי בתהליך.
תומר גרינברג
תומר גרינברג
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי וכל הצוות אנשים מדהימים, ליווי מדהים, היענות והסבר לכל פרט ופרט, הרגשנו שאנחני בידיים הנכונות בכל שלב, תודה ענקית❤️
Shacar Maltabashi
Shacar Maltabashi
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי סופר מקצועי, שירותי ותקתקן. ההחלטה הכי טובה שקיבלנו 🙌
עמית חסון
עמית חסון
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
היועץ משכנתא הכי טוב בארץ. בתור אחד שהתנסה עם מס יועצים בעסקאות עבר, אביחי משאיר אבק לכולם. מומלץ מומלץ מומלץ
Rotem Aizenkot
Rotem Aizenkot
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצועי מאד,יסודי, קפדן, זמין וחד בצורה יוצאת דופן נתן ראש שקט בכל התהליך הבירוקרטי והפך את הכל לפשוט השיג לנו מסלולים איכותיים שמתאימים במיוחד לנו ושחסכו לנו הרבה כסף. נתן שירות מצויין מכל הבחינות. מומלץ בחום!
Matan Levhar
Matan Levhar
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי המקצוען!!! היה תענוג לעבוד איתו. משום שלא היה לי״נו הרבה זמן להתעסק ולבחון את ענייני המשכנתאות פנינו מהמלצה של חברים לאביחי. אביחי בדק ועדכן במהלך כל התהליך, היה בקשר איתנו והסביר לפרטי פרטים מה האופציות ומה כדאי ולבסוף גם נתן את המלצותיו. בזמן מועט הצלחנו בזכותו לקחת משכנתא מצוינת. תודה רבה רבה לך!
גיא קרליץ
גיא קרליץ
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אין ספק שאביחי מקצוען בתחומו. מהרגע הראשון הציג הכל בצורה ברורה ומקצועית וביצע ליווי צמוד ואישי לאורך כל התהליך וכל זה מבלי להתפשר על דבר. (גם שהכל היה לחוץ וצפוף מבחינת זמנים אביחי ידע לחשוב מחוץ לקופסא והצליח לעשות את האקסטרה מאמץ בשבילנו) תבחרו באביחי ותקבלו 100% אמינות, שקיפות מלאה וראש שקט מדאגות 💪
דילוג לתוכן