משכנתא לכל מטרה

מי מכם שזקוק לכסף נזיל חייב, לכל מטרה שהיא, חייב לדעת שמשכנתא לכל מטרה, היא ככל הנראה הדרך להשיג את ההלוואה הזולה ביותר שתרצו.

משכנתא לכל מטרה היא למעשה  הלוואה שניתן לקחת כנגד נכס מקרקעין שבבעלותכם או על ידי ניצול מסגרת פנויה בהלוואת המשכנתא הקיימת שלכם (עד להגעה לתקרת המשכנתא שנקבעה ע"י בנק ישראל). הדבר מאפשר לכם לקבל הון נזיל למטרות שאינן בהכרח דיור או רכישת נכס בתנאים אטרקטיביים בהרבה ביחס להלוואות אחרות בשוק.

בד"כ, הבנקים מאפשרים ללוות סכום של עד כ-50% משווי נכס קיים במסגרת מה שמכונה משכנתא לכל מטרה.

משכנתא לכל מטרה אמנם יקרה יותר ממשכנתא רגילה לדיור אך זולה בהרבה ביחס לאלטרנטיבות אחרות.

לאילו מטרות ניתן ללוות את הכסף?

כשמה כן היא, מדובר במשכנתא לכל מטרה. בין המטרות הנפוצות עבורן אנשים לווים את הכסף במסלול זה :

ועוד.

מה היתרונות במשכנתא לכל מטרה לעומת הלוואה רגילה?

היתרונות העיקריים בלקיחת משכנתא לעומת הלוואה רגילה הם פריסת תשלומים נוחה וריביות נמוכות. משכנתא לכל מטרה נלקחת לטווח של שנים ארוכות ואף עשרות שנים. ההחזר החודשי של הסכום נפרס לאורך התקופה וכך מאפשר לכם לממן את ההוצאה. בנוסף, העובדה שאתם מעמידים נכס כבטוחה עבור הבנק, מקטינה את הסיכון שלו בעת מתן ההלוואה ומאפשרת לו להעניק לכם הלוואה במחירים נמוכים יותר.

נטילת משכנתא לכל מטרה מהווה פתרון נוח יעיל ומהיר ויש לה יתרונות מובהקים על פני נטילת עוד הלוואה רגילה. משכנתא כזו תאפשר לכם להחזיר את ההלוואה לאורך תקופה של קרוב ל-20 שנים, בריביות נמוכות משמעותית ממה ששילמתם עד כה. במשכנתא מסוג זה, אתם ממשכנים את הדירה/בית/נכס שלכם לבנק, תוך רישום הערת אזהרה בטאבו. המישכון מעניק לבנק ביטחון רב יותר וכך מאפשר לו להעניק ריביות נמוכות יותר. בנוסף, אם תרצו להגדיל את ההלוואה, מישכון הנכס מאפשר זאת.
משכנתא לאיחוד הלוואות מאפשרת לכם לאחד את כל ההלוואות וההתחייבויות שלקחתם עליכם בעבר, ובכלל זה הלוואות מהבנק, מהמשפחה, מחברות אשראי ומחברות חוץ בנקאיות, מינוסים בחשבון הבנק, תשלומים וצ'קים דחויים ועוד, כל אלה מאופיינים בהחזר חודשי גבוה ולוחץ, בריביות טורפניות ובבעלי חוב פחות גמישים. יועץ משכנתא מנוסה יוכל לסייע לכם לבנות תוכנית כלכלית נבונה , מחושבת ומותאמת עבורכם, וכך לצאת מהבוץ לדרך חדשה.

שאלות על משכנתא לכל מטרה

שאלות ותשובות בייעוץ משכנתא

הלוואה שניתן לקחת כנגד נכס נדל"ני שבבעלותכם, על מנת לקבל גישה מהירה להון נזיל, לרוב במטרה לאחד הלוואות טורפניות ולהשיב את החיים למסלולם, אך לעתים לצורך מינוף והשקעה בנכסים אחרים או לכיסוי הוצאות חד פעמיות גדולות כמו טיסה לחו"ל, שיפוצים או חתונה.

אם יש בבעלותכם נכס, או חלק מנכס (חלק שאינו ממושכן לבנק), תוכלו לקבל כנגדו הלוואה שתשמש אתכם לכל מטרה שתחפצו – בלי להערים יותר מדי קשיים. רוב הבנקים יסכימו להלוות עד 50% מערך הנכס. במידה וקיימת כבר משכנתא על הנכס, ניתן להגדיל עד ל-50% משווי הנכס, לרוב זה יתבצע בבנק בו המשכנתא הישנה קיימת.

הגמישות והנזילות של משכנתא מסוג זה משקפת סיכון גבוה יותר עבור הבנק, והוא מתמחר את הסיכון בהתאם. הריביות על הלוואה לכל מטרה גבוהות יותר מהריביות על משכנתא רגילה ומגיעות לכדי הפרש של 2%, לרוב זה מחיר אטרקטיבי בהרבה מהלוואות רגילות, הן בשל הריביות הזולות יותר מהלוואה רגילה בבנק והן בגלל פריסת השנים הארוכה וההחזר החודשי הנמוך, ומכאן הכדאיות של איחוד ההלוואות באמצעות משכנתא.

מיחזור משכנתא

אנו בוחנים בקביעות את תיקי המשכנתאות ופועלים לעדכן ולהיטיב את הריביות והתנאים המקוריים, כדי לחסוך ללקוחותינו כסף רב.

ייעוץ משכנתא

נטילת משכנתא יכולה להיות חוויה חיובית. אנו בונים עבורכם את התמהיל האופטימלי עם הריביות הטובות ביותר, מותאם אישית לפרופיל הפיננסי שלכם

בדיקת היתכנות

נבצע עבורכם את הבדיקות המתאימות שיאפשרו לכם אומדן של גובה המשכנתא אליה תהיו זכאים עוד בטרם חתמתם על רכישת הנכס.

דילוג לתוכן