משכנתא לאיחוד וסגירת הלוואות

מכירים את תחושת הלחץ הזו כשהפקידה בבנק מתקשרת על הבוקר כי ירדו תשלומים ונכנסתם שוב לחריגה? אתם מרגישים שנכנסתם לפלונטר פיננסי שמעיב על כל משק הבית? אתם לוקחים הלוואה על הלוואה ואתם לא רואים את האור בקצה המנהרה? בדיוק בשבילכם קיימת משכנתא לאיחוד חובות וסגירת הלוואות. אנו נעשה לכם סדר בבלגאן ונתאים לכם פתרון פיננסי שיאפשר לכם ולמשפחתכם לנשום שוב ולנהל משק בית בצורה הגיונית וחכמה.
משכנתא כזו, הנלקחת בדרך כלל במסלול "משכנתא לכל מטרה" של הבנק משמשת לא פעם, כפתרון מצוין לפלונטר פיננסי מעיק. באמצעות משכנתא זו ניתן לאחד הלוואות קיימות מבנקים וגופי מימון שונים ולעיתים היא אף מאפשרת לכם להקטין את ההחזר החודשי בפריסה נוחה ומותאמת יותר. מדובר באופציה מאוד אטרקטיבית לכל מי שנקלע למצב של ריבוי הלוואות והחזרים חודשיים חונקים. באמצעות תהליך איחוד ההלוואות שנבצע עבורכם, נאחד את כולן להלוואה אחת בלבד, בפריסה ארוכה ובריבית נמוכה שתהיה מותאמת ליכולת ההחזר שלכם.

משכנתא לסגירת חובות - פתרון לפלונטר עסקי ולריבוי הלוואות

המדרון

ככל שהשנים חולפות, כך גם ההוצאות שלנו גדלות: נוספים ילדים למשפחה, רמת החיים עולה, ואנו מוצאים עצמנו נוטלים עוד ועוד הלוואות. זה מתחיל בד״כ בהלוואה קטנה, ולאחר תקופה כשהעול מתחיל להכביד, לוקחים עוד הלוואה קטנה וכך הלאה. ואז … אנחנו מתעוררים בוקר אחד עם קשיי נשימה ומבינים שאנחנו נמצאים במסלול ישיר להתרסקות – מצב של תזרים שלילי קבוע , כלומר ההוצאות שלנו גדולות מההכנסות שלנו והבורות רק הולכים ומעמיקים. במצב כזה, משכנתא לאיחוד חובות היא הפתרון בשבילכם.

הפתרון

נטילת משכנתא לכל מטרה מהווה פתרון נוח יעיל ומהיר ויש לה יתרונות מובהקים על פני נטילת עוד הלוואה רגילה. משכנתא כזו תאפשר לכם להחזיר את ההלוואה לאורך תקופה של קרוב ל-20 שנים, בריביות נמוכות משמעותית ממה ששילמתם עד כה. במשכנתא מסוג זה, אתם ממשכנים את הדירה/בית/נכס שלכם לבנק, תוך רישום הערת אזהרה בטאבו. המישכון מעניק לבנק ביטחון רב יותר וכך מאפשר לו להעניק ריביות נמוכות יותר. בנוסף, אם תרצו להגדיל את ההלוואה, מישכון הנכס מאפשר זאת.
משכנתא לאיחוד הלוואות מאפשרת לכם לאחד את כל ההלוואות וההתחייבויות שלקחתם עליכם בעבר, ובכלל זה הלוואות מהבנק, מהמשפחה, מחברות אשראי ומחברות חוץ בנקאיות, מינוסים בחשבון הבנק, תשלומים וצ'קים דחויים ועוד, כל אלה מאופיינים בהחזר חודשי גבוה ולוחץ, בריביות טורפניות ובבעלי חוב פחות גמישים. יועץ משכנתא מנוסה יוכל לסייע לכם לבנות תוכנית כלכלית נבונה , מחושבת ומותאמת עבורכם, וכך לצאת מהבוץ לדרך חדשה.

משכנתא לסגירת חובות

חובות צריך לסגור. כולנו יודעים מה הסיכונים של חובות לשוק האפור והשחור, ואף מבינים שבמידה ולא נשיב לבנק את הכסף במועד לו התחייבנו, אנו צפויים להתעורר לדפיקות של פקידי ההוצאה-לפועל בדלת הבית. הלוואות רגילות לרוב נלקחות לתקופות זמן קצרות, לעתים ללא זמן רב לתכנון ולכן עלינו לסגור אותם במהרה. אחת הדרכים לעשות זאת היא לקיחת משכנתא – הלוואה מיוחדת, הניתנת כנגד נכס מקרקעין, המיועדת לתקופות ארוכות יחסית. במידה וברשותכם נכס או חלק מנכס, ביכולתכם לקחת משכנתא כנגד נכס קיים, בה הריביות צפויות להיות נמוכות מהלוואות סטנדרטיות ובוודאי נמוכות ביחס לריביות על מינוס בעו"ש (אוברדראפט) וריביות בשוק האפור / שחור. לחלופין, אם בכוונתכם לרכוש נכס בעזרת משכנתא, תוכלו להמיר את ההלוואות הקיימות בעזרת הגדלת אחוז המימון של המשכנתא (עד למגבלות שקבע בנק ישראל לעניין זה) וכך להשיג עלויות מימון נמוכות יותר.

משכנתא לאיחוד הלוואות

במידה ואתם ניצבים מול הלוואות רבות, תוכלו לאחד את כולם להלוואה אחת משתלמת יותר בעזרת משכנתא לאיחוד הלוואות. תוכלו לקחת מהבנק משכנתא שאינה עבור נכס מקרקעין (משכנתא לכל מטרה) או למשכן נכס קיים, ובעזרת הכסף לפרוע את ההלוואות הקיימות.

יתרונות במשכנתא לסגירת חובות ו/או איחוד הלוואות

לאיחוד הלוואות באמצעות משכנתא יש שלל יתרונות. כשהעיקריים שבהם הם פריסת התשלומים נוחה וריביות נמוכות.

פריסת תשלומים

כמו כל משכנתא רגילה, משכנתא הנלקחת לצורך איחוד הלוואות וסגירת חובות מכוונת לטווח של עשרות שנים.

ההחזר החודשי החונק מהלוואות רבות שהצטברו לאורך השנים וחובות שרודפים זה אחר זה הופכות באמצעות המשכנתא להחזרים נמוכים, מרווחים ומסודרים.

ריבית

בזכות העובדה שההלוואה ניתנת כנגד שיעבוד נכס קיים, רמת הסיכון של הגורם המלוואה (בד"כ הבנק) פוחתת משמעותית. לבנק יש יכולת לפרוע את החוב במידה ולא תעמדו בו. בהתאם לעקרונות הבסיסיים של תורת התמחור, הבנק יציע ריביות זולות יותר מאשר הלוואות "רגילות" ואתם תרוויחו בשורה התחתונה.

רוצים לסגור הלוואה באמצעות משכנתא?

אנו כיועצי המשכנתא שלכם, נוודא שהעומס והלחץ שאתם חווים יתפוגג. נלמד את כל הנתונים הספציפיים שלכם ונפעל להשיג את העיסקה הטובה ביותר עבורכם, בפריסה שתהיה נוחה עבורכם וכמובן בריביות הכי נמוכות. אנחנו מציעים לכם לצאת לדרך חדשה שתאפשר לכם להתחיל לנשום שוב!

שאלות על משכנתא לאיחוד וסגירת הלוואות

שאלות ותשובות בייעוץ משכנתא

משכנתא לסגירת חובות ניתן לבצע על ידי משכון נכס מקרקעין שנמצא בבעלותכם ועל ידי קבלת משכנתא לכל מטרה מהבנק. בעזרת הכסף מהמשכנתא, ניתן לסגור את החובות הקיימים ולפרוע את ההלוואות הקודמות.

היתרונות הבולטים במשכנתא לעומת הלוואות רגילות הן פריסת תשלומים נוחה וריביות נמוכות. אתם מעמידים לבנק את הנכס שלכם כרשת ביטחון, ובתמורה מקבלים הלוואה טובה יותר מהלוואות רגילות, קל וחומר ביחס להלוואות חוץ-בנקאיות והלוואות שוק אפור/שחור.

מיחזור משכנתא

אנו בוחנים בקביעות את תיקי המשכנתאות ופועלים לעדכן ולהיטיב את הריביות והתנאים המקוריים, כדי לחסוך ללקוחותינו כסף רב.

ייעוץ משכנתא

נטילת משכנתא יכולה להיות חוויה חיובית. אנו בונים עבורכם את התמהיל האופטימלי עם הריביות הטובות ביותר, מותאם אישית לפרופיל הפיננסי שלכם

בדיקת היתכנות

נבצע עבורכם את הבדיקות המתאימות שיאפשרו לכם אומדן של גובה המשכנתא אליה תהיו זכאים עוד בטרם חתמתם על רכישת הנכס.

דילוג לתוכן