ייעוץ טרום רכישת נכס

מברוק… הגיע היום המיוחל  ואתם עומדים לרכוש בית/דירה. זו אחת ההחלטות החשובות שתקבלו בחייכם – החלטה שתשפיע עליכם לשנים רבות. אך טבעי הדבר, שלצד השמחה וההתרגשות יהיו גם חששות: הרי אתם עומדים לשלם סכום כסף גדול, סביר להניח הגדול ביותר ששילמתם עד היום. יתרה מזאת, אתם עומדים לקחת על עצמכם התחייבות רחבת היקף לשנים רבות, משכנתא, שכידוע באה לידי ביטוי בהחזרים חודשיים שמן הסתם ישפיעו על אורח חייכם ויכולותיכם הכספיות – לא עניין של מה בכך! 

ההחלטה לרכוש נכס יכולה להיות נכונה וחכמה, כזו שתאפשר לכם חיים נוחים ורגועים. מאידך, היא גם יכולה להיות מוטעית עבורכם, כזו שתגרור אחריה קשיים פיננסיים ומפח נפש לשנים ארוכות. לכן, כמו בכל החלטה לגבי עסקה מהותית, כדאי ומומלץ לגשת אליה בזהירות ובכובד ראש, בליווי יועצים מקצועיים ומנוסים.

אנו מציעים לכם אפשרות לגשת לעסקה זו בביטחון וללא חששות, כשכל המידע, ובכלל זה התמונה התקציבית שלכם,  פרוס בפניכם. יחד איתנו תוכלו להבין בפני מה אתם עומדים עוד בטרם תחתמו על ההסכם לרכישת הנכס ותתחייבו למשכנתא. לעיתים, בעקבות מגוון האופציות שנציע לכם, תגלו שיש באפשרותכם ליטול אף סכום גבוה  ממה שחשבתם תחילה ולעיתים, תגלו שההיפך הוא הנכון, ואתם עומדים להתחייב על סכום שאין לכם היתכנות כלכלית לעמוד בו.  

למעשה, אנו מהווים עבורכם גורם אובייקטיבי שפורס בפניכם את התמונה בשלמותה. נציג לכם את האופציות והמסלולים השונים העומדים לרשותכם  בנטילת המשכנתא, ומאידך נבחן את היכולת הפיננסית שלכם לעמוד בגובה ההחזרים החודשיים אליהם אתם עומדים להתחייב.

שרות חשוב זה ניתן על ידינו לא פעם עוד בטרם איתור הנכס. הדבר מאפשר לקונים לצאת לדרך מצויידים בנתונים לגבי גובה והיקף המשכנתא הריאלית עבורם, ובפועל  לצאת למסע החיפוש כאשר התקציב שבאפשרותם להשקיע ברור וידוע מראש. באופן הזה, החיפוש ממוקד ומותאם לאפשרויות העומדות בפניהם. 

זה לא סוד שהחלטה לרכוש נכס, במיוחד דירה או בית מגורים, הינה, בין השאר,החלטה רגשית. אנו כיועצים מסייעים לכם לאזן בין השיקולים, כדי לאפשר לכם לבצע עסקה העונה על דרישותיכם אך בו בעת לוקחת בחשבון את האמצעים הכלכליים שלכם ותנאי השוק. 

אצלנו תהנו משירותי ייעוץ טרום רכישה, במסגרתם נספק לכם הסבר פרטני על תנאי השוק והמחירים הריאלים לכל אזור ואזור. לאור ניסיוננו הרב, נוכל לספק לכם טיפים, עצות מעשיות וטכניקות ספציפיות לניהול יעיל ואפקטיבי של המשא ומתן. באמצעות השירות שלנו, תוכלו בסופו של דבר, לקבל החלטה מושכלת בנוגע לטיב הנכס ולדרכי הרכישה המועדפות. הייעוץ שאנו מעניקים הינו אישי, מותאם ספציפית אליכם, תוך התחשבות ביכולתכם הפיננסית, מצבו של השוק וסוג הנכס. תוכלו לקרוא עוד בהרחבה במדריך המקיף לרכישת בית מגורים

למעשה, אנו מהווים עבורכם גורם אובייקטיבי שפורס בפניכם את התמונה בשלמותה. איתנו תקבלו הכוונה מקצועית שתאפשר לכם לשקול בצורה מושכלת יותר את כדאיות העסקה. חכמים מאיתנו כבר אמרו כי ״מידע הינו כח״ – ואנו כאן כדי לספק לכם את הכוח הזה: כל המידע לגבי טיב הנכס, איכות השכונה, הצפי ההתפתחותי, היתרונות והחסרונות. כך תוכלו לחסוך הרבה כסף ועוגמת נפש מראש. שירות ייעוץ טרום רכישה מאפשר מענה הולם לכל החששות, המוצדקות בשוק וולטילי כמו שלנו, שבו כל טעות מתורגמת ללא מעט כסף.

זה לא סוד שהחלטה לרכוש נכס, במיוחד דירה או בית מגורים, הינה, בין השאר,החלטה רגשית. אנו כיועצים מסייעים לכם לאזן את השיקולים, כדי לאפשר לכם לבצע עסקה העונה על דרישותיכם אך בו בעת לוקחת בחשבון את האמצעים הכלכליים שלכם ותנאי השוק. אנו נלווה אתכם לאורך כל שלבי העיסקה במטרה להבטיח את העסקה הטובה ביותר עבורכם.

מיחזור משכנתא

אנו בוחנים בקביעות את תיקי המשכנתאות ופועלים לעדכן ולהיטיב את הריביות והתנאים המקוריים, כדי לחסוך ללקוחותינו כסף רב.

ייעוץ משכנתא

נטילת משכנתא יכולה להיות חוויה חיובית. אנו בונים עבורכם את התמהיל האופטימלי עם הריביות הטובות ביותר, מותאם אישית לפרופיל הפיננסי שלכם

בדיקת היתכנות

נבצע עבורכם את הבדיקות המתאימות שיאפשרו לכם אומדן של גובה המשכנתא אליה תהיו זכאים עוד בטרם חתמתם על רכישת הנכס.

דילוג לתוכן