יועץ משכנתא

המשכנתא היא ככל הנראה ההלוואה הארוכה והיקרה ביותר שתיקחו בחייכם. תכנון נכון שלה, על ידי אנשי המקצוע המתאימים יסייע לכם לחסוך עשרות ואף מאות אלפי שקלים בממוצע.

אם אתם מחפשים יועץ מנוסה ומקצועי שישרת אך ורק את האינטרסים שלכם ויסייע לכם להשיג את המשכנתא האופטימלית, פלאנר היא הבית עבורכם.

המוטו שלנו: "אתם תבחרו את הבית, אנחנו את המשכנתא", הליווי שלנו יחסוך מכם את כל ההתרוצצויות ויבטיח שתקבלו את התוצאה המיטבית לצרכיכם, כך שמרגע שתבחרו את בית החלומות, תוכלו להסיר כל דאגה מלבכם ולדעת שאתם בידיים המקצועיות ביותר שיש.

אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים בטופס ולהירשם לשיחת ייעוץ ראשונית חינמית, בה נבחן את התיק שלכם ונסייע לכם בתכנון המשכנתא.

תוכן עניינים

הסיפור שלנו

השוק הפיננסי בכלל, ושוק המשכנתאות בפרט, עברו תהליכי שכלול מורכבים בעשור האחרון. לפיכך, ההחלטה לרכוש נכס המחייב לקיחת משכנתא הפכה להחלטה מאוד מורכבת גם היא. תפקידנו כיועצי המשכנתא שלכם הינו בראש ובראשונה להפוך את התהליך כולו לחוויה חיובית, מותאמת רק לכם. כשכל אחד ואחת מאיתנו ניצב בפני החלטה כלכלית כה מהותית, שתהפוך לחלק מחיינו לשנים רבות, סביר להניח שנרצה לידינו אדם אמין ואובייקטיבי, בעל ניסיון, שמכיר את השוק על בוריו ויכול להוביל אותנו בבטחה לעסקה הטובה ביותר בתוך ים האפשרויות וההרכבים המוצעים. כיועצי המשכנתא שלכם, אנו מתחייבים להוביל אתכם בדיוק לעסקה זו ! 

תפקידנו כיועץ המשכנתא שלכם אינו מסתכם אך ורק בהשגת הריבית הטובה ביותר עבורכם.

מערכת היחסים הנרקמת בינינו, עם הצטרפותכם לקהל לקוחותינו , הינה לטווח ארוך. החל מהשלב הראשון בו מצאתם את הנכס אותו אתם רוצים. אנו נסייע לכם בחשיבה משותפת להבין אם אתם נכנסים לעסקה שמתאימה לכם מבחינה מימונית. אנו נבחן את העסקה, נעריך ונסביר בשקיפות מלאה את היתרונות והחסרונות ולצידם את הסיכונים, אם יש, בהתייחס למצב השוק, ההון העצמי שלכם, ההכנסות והאופציות העומדות לרשותכם. ניתוח ראשוני זה, לצד ניתוח ההיתכנות הפיננסית שלכם, גם בהווה וגם בעתיד, יאפשר לנו לבנות תמהיל משכנתא מדויק ומותאם ספציפית עבורכם.

ענף המשכנתאות בישראל הפך בשנים האחרונות לשוק תחרותי ביותר, ולפיכך ישנן לא מעט אופציות לבניית תמהיל משכנתא מותאם ואפשרויות שילוב בין מסלולים. אנו נבחן את האפשרויות הריאליות והנכונות עבורכם לקביעת גובה ההחזר החודשי ומולן נבנה עבורכם את שילוב המסלולים הנכון לכם, תוך שכלול כל הפרמטרים.

במקביל, ננהל את המגעים מול הבנקים להשגת התנאים האופטימליים עבורכם וריביות נמוכות ככל שניתן.  אנו נציע לכם מספר הצעות, ויחד נסייע לכם לבחור את האופציה הטובה ביותר עבורכם.

תפקידנו אינו מסתיים בכך. אנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך, נחסוך מכם ביורוקרטיה והתרוצצויות, שלא לומר ימי עבודה. הקשר בינינו, כפי שאמרנו תחילה, אינו מסתיים ביום שתקבלו את המשכנתא. אנו שומרים על קשר עם רוב קהל לקוחותינו גם בטווח הארוך. שוק המשכנתאות מאופיין בדינמיות רבה ואנו עוקבים אחר השינויים והתהפוכות על בסיס יומי. בהתאם, אתם תמיד מוזמנים לבדוק איתנו גם בחלוף הזמן, את התאמתה של המשכנתא שנטלתם לשינויים החלים בשוק, תנודות הריביות ומסלולים אופציונלים חדשים כשיש. במידת הצורך, ובהתאם לשינויים בשוק ו/או באופי המשפחה, אנו נפנה למחזור משכנתא, על מנת לשפר עבורכם את המסלול ולחסוך לכם כסף רב. 

כשאנחנו איתכם, יש מי ששומר עליכם!

למה צריך יועץ משכנתא

משכנתא היא התחייבות פיננסית ארוכת טווח ובעלת  משמעויות עצומות עבור כל משק בית. החסכון הפוטנציאלי בין שני תמהילי משכנתא שונים עבור משק בית מסוים הוא עצום, ומכאן נולד הצורך באיש מקצוע מנוסה ומיומן, שמכיר היטב את עולם המושגים הפיננסיים ומתמצא בתחשיבים ובשיקולים המשפיעים על המחיר שתשלמו לאורך זמן. חשוב במיוחד שלבעל המקצוע שאת שירותיו אתם שוכרים, יהיה אינטרס לשרת את האינטרסים שלכם ורק שלכם, ושייצג אתכם בתהליך שרווי באינטרסים אחרים  של גורמים פיננסיים המנסים למקסם רווחים על הגב שלכם.

מכאן החשיבות הברורה בייעוץ משכנתא. שירות שעולה כמה אלפי שקלים ויכול לחסוך עשרות – מאות אלפי שקלים, בטווח המיידי וובטווח הארוך. ישנם אנשים שסבורים שמדובר בהוצאה עודפת ובשירות פרימיום שנועד רק לחסוך כאבי ראש , וכי העובדה כי עליהם להוציא מכיסם עוד כמה שקלים בשלב בו הם ממילא חנוקים,היא מיותרת.  אך למעשה, עלויות הייעוץ מתגמדות לעומת פוטנציאל החיסכון שהוא מניב.

Case Study

אנשים רבים רוצים לאמוד כמה ייעוץ משכנתא יכול לחסוך עבורם. אנו בפלאנר מאמינים בשקיפות מלאה וגאים בהישגים שלנו עבור לקוחותינו. החלטנו להביא באופן שקוף לחלוטין דוגמא לתיק סטנדרטי בו חסכנו לזוג צעיר מתל אביב מאות אלפי שקלים! מאחורי התיק עומדים אנשים אמיתיים, שהסכימו להזדהות בשמם  ע"מ לסייע לזוגות שנמצאים בשלב ההתלבטות לקבל את ההחלטה הנכונה.

הזוג שזכה בהגרלת מחיר למשתכן ביבנה, בחר לפנות לייעוץ משכנתא מתוך הבנה שזו הדרך להשיג את התנאים הטובים ביותר עבורו, ובעצה משותפת החליטו לפנות לפלאנר כדי "לשלם קצת ולהרוויח הרבה"

מה הם הרוויחו?

כיום בבעלות הזוג נכס בשווי 1.92 מיליון ש"ח, אותו רכשו ב1.45 מיליון ש"ח עם הון עצמי של 150 אלף ש"ח בלבד. הודות לתכנון אסטרטגי, ייעוץ מקצועי, נסיון וזיהוי הזדמנויות. הזוג הרוויח הון על ידי בנייה של תמהיל שמותאם למידותיו והשגת ריביות מיטביות מהבנק.

 • החיסכון ביחס לתמהיל סטנדרטי של הבנק מוערך בכ-250 אלף ש"ח, מתוך משכנתא בסך כולל של 1.3 מיליון ש"ח .
 • חיסכון של 100 אלף ש"ח בריביות ביחס להצעה הראשונית שקיבלנו מהבנק.

עלות משכנתא משוערת
(במאות אלפים)

נעים להכיר, אביחי מולה, יועץ משכנתא

אביחי מולה, מייסד ומנכ״ל החברה, הקדיש שנים לחקר והבנת עולם המשכנתאות על בוריו. אביחי הוא בעל נסיון של שנים בתחום המשכנתאות ונחשב למומחה במשא ומתן. כישוריו של אביחי עומדים לרשות לקוחותיו ומסייעים לו להשיג עבורם תוצאות שהם יכלו רק לחלום עליהן.

אביחי מולה, יועץ משכנתא מנוסה ומייסד Planner

למה לפנות לייעוץ משכנתא אצל פלאנר?

לקוחותינו הרבים יעידו בעצמ שלפלאנר ניסיון רב, מקצועיות ומומחיות. אנו ידועים כמי שלצד יחס אישי וחם מספקים ללקוחותינו את התוצאות הטובות ביותר וחוסכים להם הון בהלוואת המשכנתא, כבר בטווח המיידי.

אינספור לקוחות מרוצים מעידים על היקף חיסכון מובהק, על ליווי צמוד ומתמשך, ועל צוות מקצועי, שהופכים את פלאנר למשרד בוטיק המוביל בארץ בתחום המשכנתאות והפיננסים.

נוסף על כך, כמות התיקים וההלוואות שאנו מנהלים מעניקים לנו בין השאר כוח עצום במשא ומתן מול הבנקים, כח שאנו ממנפים עבורכם ושמתבטא בהנחות בריביות ובמגוון הטבות נוספות כמו הנחה בעמלת פתיחת תיק.

הישגינו מדברים בעד עצמם, וניתן לראות זאת בקייס סטאדיז ובהמלצות המפורסמים באתר.

 

המלצות על יועצי המשכנתא של פלאנר

אבירן כהן
אבירן כהן
משכנתא במחיר למשתכן
קרא עוד
בחרנו דירה, חתמנו על חוזה והתחלנו להיפגש עם יועצים ויועצים עד שהשם שלך הגיע. היום אני יכול להגיד בפה מלא שמהרגע שפתחנו לך את הדלת התיישבת על הספה ואמרת ״אני אוהד בית״ר טוב לכם תיקחו לא טוב תברחו״ הבנתי שאתה היועץ שלי 😉. עכשיו ברצינות מהרגע שהתיישבת פתחת את הלפטופ עם האש בעיניים וההתלהבות היה נדמה שאנחנו הלקוחות היחידים שלך ואתה לוקח את המשכנתא לעצמך, אבל אחרי שעברנו כברת דרך ותהליך שלם שכלל ליווי, שיחות אינסופיות עם בנקים , המלצות על הורות ובעיקר חפירות שלי הבנתי שזה פשוט אתה! אריה שלוחם למען הלקוחות שלו.
תודה!
אביטל ארצי
אביטל ארצי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
איש נדיר ומקסים!לכל אורך הדרך היית זמין עבורי. שיתפתי אותי בכל שלב, הסברת לי בעברית פשוטה מושגים שלא הבנתי. הרגשתי מההתחלה שאני בידיים טובות, שבאמת אכפת לך, שאתה הופך עולמות בשביל להשיג לי מפחידות, אתה גם בן אדם מהמם עם לב ענק.את העסקה הכי טובה שאפשר. אתה מלך! ולא רק בגלל שאתה מנוסה ברמות
יאיר ונחמה פלאוט
יאיר ונחמה פלאוט
משכנתא במחיר למשתכן
קרא עוד
כאחד שעוקב רבות בקבוצות של משכנתאות, ראיתי את שמך עולה לא פעם ולא פעמיים. בחרתי בך על פני יועצים אחרים שצפו כי הענווה והיושרה שלך בולטים בהודעותיך. הפרגונים שלך לעמיתיך לתחום הם אלו ששכנעו אותי לבחור בך 🤓. אתה אדם זהב. המון סבלנות, ענווה, יושרה, חוש הומור ורצון אמיתי לתת את כל כולך למען הלקוחות שלך מתוך אכפתיות אמיתית. מבטיח לך שלא ראינו נותן שירות בישראל כמותך. אומרים ש-NASA 🚀 שוברים את הראש בלהיות הראשונים שיצליחו לשלוח אדם למאדים. אבל אתה עקפת אותם בקלות בסיבוב. הגעת עד למאדים וחזרה עבורנו ואין לי ספק שזה הרגלך בקודש כלפי כל הלקוחות שלך. מקצוען אמיתי, אין מילים אחרות לתאר את העסק שהתנהל פה. התחלנו, אישתי ואני, את התהליך בחששות קלים 😬 לגבי תמהיל שיהיה אופטימלי עבורנו, בסבלנות ובמתינות הסברת את כיוון הפעולה,ויצאנו לדרך. בתחילה חשבתי שנגיע לריביות ממוצעות ולא מעבר לכך, אבל הלסת שנשמטה לי 😮 למשמע הריביות שהשגת אחרי משא ומתן חסר פשרות מול הבנקים השונים היממו אותי🤑.
יהודה ומעיין עבו
יהודה ומעיין עבו
משכנתא במחיר למשתכן - יבנה הירוקה
קרא עוד
אחרי שסיימנו את הליך קבלת המשכנתא, התשובה היא חד משמעית כן! יש צורך באדם שמכיר את המערכת מבפנים, שיודע באילו כפתורים ללחוץ ומתי. לאיש היקר הזה קוראים אביחי מולה, יוועץ המשכנתא אותו בחרתי ולא בכדי. מן השיחה הראשונה, הבחנתי שעסקינן ביועץ שמבין היטב את רזי המשכנתא, אדם נחוש, אסטרטג, וווינר אמיתי.אביחי בנה לי תמהיל משובח, נלחם על גובה הריביות כאריה, נלחם על גובה תשלום פתיחת תיק, ובכך חסך לי למעלה מ-100,000 ש"ח!!!
צבי וירדנה פרמוביץ
צבי וירדנה פרמוביץ
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
היה מאוד כיף לעבור את התהליך הזה בעזרתך... ועוד עם מוצר סופי מצויין. אין ספק שההחלטה לפנות אלייך הייתה החלטה טובה והייתה לנו הזכות לעבור את התהליך הזה בעזרתך ובצורה מחושבת ומוצלחת!
עמית ואלה חסיד
עמית ואלה חסיד
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
מהרגע שפגשנו אותך לראשונה ואחרי בחינה של כמה יועצים הייתה בינינו כימיה - ידענו שאתה הוא האחד שילווה אותנו בתהליך. אתה ללא ספק אחד מאנשי המקצוע הטובים ביותר שיצא לנו לעבוד איתו. לאחר שהפעלת את קסמיך וביצירתיות מופלאה, חזרת אלינו עם משכנתא Too goot to be True. למדנו בתהליך שעם נחישות, התמדה, מחשבה מחוץ לקופסא ומקצועיות, ניתן להגיע לתוצאות מרשימות. אתה מספר 1!
עמיחי גולדבאום
עמיחי גולדבאוםייעוץ משכנתא
קרא עוד
תתגמדנה המילים ותקצר היריעה מלהכיל את מילות התודה וההערכה למר אביחי מולה היקר. על היחס האישי, הסבלנות, הזמינות, המקצועיות, המאמץ והעבודה הראויה למחמאות. זאת ועוד, על התוצאה הפנטסטית (ריביות חלומיות ומרווח בנקאי/שוק חלומי) הערכתי ותודתי. אין לי ספק כי יועץ המשכנתא אביחי מולה מהווה נכס צאן ברזל בתחום המשכנתאות.
הקודם
הבא

מה עושה יועץ משכנתא?

אנשים רבים שואלים (ובצדק!) על מה הם משלמים, מה נכלל בתהליך הייעוץ שהם מקבלים מאיתנו. ניתן לומר במילים פשוטות שאנו חוסכים לכם המון כסף, אנו מאפשרים לכם לגשר על פערי הידע העצומים הקיימים בינכם לבין הבנק ולקבל החלטות פיננסיות טובות יותר. וזה נחלק למספר אספקטים בהם מתבטא החיסכון. אצל פלאנר תוכלו למצוא: בניית תמהיל משכנתא חסכוני ומותאם אישית עם ריביות מינימליות, איחוד של כלל ההלוואות שלכם תחת משכנתא זולה אחת, בניית הרכב מסלולים מותאם ספציפית אליכם תוך תכנון וחשיבה לטווח הארוך ומעקב, בחינה ותמיכה שוטפת לאורך כל חיי המשכנתא.

 • תמהיל משכנתא משופר –
  הבנק לרוב יציג לך תמהיל שמחולק לשלושה חלקים, תמהיל שלישים סטנדרטי.לצד ריביות נמוכות, המסלול טומן סיכון עצום בהצמדת סכומים משמעותיים למדדים תנודתיים. המטרה שלנו היא לבנות עבורכם תמהיל משכנתא אופטימלי . אנו גם נערוך עבורכם השוואה שקופה בין המסלולים השונים כדי שתדעו שלא מכרו לכם חתול בשק.
 • התאמה אישית של המשכנתא – 
  נבנה עבורכם תמהיל שמותאם לתא המשפחתי, ולתכנון הפיננסי שנים קדימה. לפקיד הבנק אין את את הזמן, היכולת והכלים לבצע עבור כל לווה ייעוץ פיננסי.
 • ריביות משכנתא משופרות – 
  אנו ננהל מו"מ מול הבנקים להשגת הריביות האטרקטיביות ביותר שניתן לכל המסלולים שבתמהיל. בתור מי שמחתימים עשרות לקוחות מדי חודש, יש לנו הכוח לשאת ולתת מול הבנקים בצורה טובה יותר.

כמה זמן אורך תהליך היייעוץ

הזמן מרגע ההתחלה של הנעת התהליך משתנה ותלוי בהמון גורמים, חלקם תלויים ביועץ שתבחרו לעשות איתו את הדרך, חלקם בסניף הבנק, וחלקם אך ורק בכם. לאחר שמחליטים על הנכס והעסקה הרצויה, רצוי לפנות לייעוץ ראשוני מול יועץ משכנתא מקצועי, שיידע להכווין אתכם בצורה הטובה ביותר בהתאם למורכבות העסקה. לתפישתנו, עדיף להתחיל מוקדם ולעשות הכל על מנת שלא להגיע למצב של איחור והפרת חוזה. לכן, אפילו במקרים של עסקה פשוטה, נרצה להיות חודשיים לפני תאריך התשלום הנקוב בחוזה עם אישור עקרוני מהבנק ולהתחיל להניע את לקיחת המשכנתא.

ייעוץ משכנתא

כמה עולה יועץ משכנתא?

המחיר של יועץ משכנתא משתנה בין יועץ ליועץ ותלוי גם במורכבות התיק עצמו. היועץ מסייע לכם לבנות תמהיל משכנתא מוצלח מזה הסטנדרטי שיציע לכם פקיד המשכנתאות בבנק ובכך יחסוך לכם במרוצת הדרך עשרות-מאות אלפי שקלים במידה והוא בעל ניסיון. עלותו מאידך מסתכמת בכמה אלפי שקלים בודדים, וכנראה תסתמן בתור ההשקעה המשתלמת ביותר שעשיתם בחייכם (במידה ובחרתם יועץ משכנתא מוצלח).

ניתן לקרוא בהרחבה על אופן התמחור בתיקים שונים ועל מה נכלל בכל מסלול ליווי במאמר הבא:

איך לבחור יועץ משכנתא?

כשאתם עומדים להפקיד עסקה כה מהותית, בהיקף של מאות אלפי שקלים, בידיו של יועץ משכנתאות, תרצו, מן הסתם, לוודא שאתם בידיים של הטובים והמקצוענים ביותר. חשוב יהיה לכם שיועץ המשכנתא שבחרתם יהיה לא רק מקצוען, אלא אדם איכותי וישר, נטול אינטרסים ושיקולים זרים.
בפגישת ההיכרות עם היועץ, מומלץ לשים לב שאיש המקצוע שבחרתם מסביר לכם את ההליך על כל שלביו בצורה מובנת וברורה, תוך שהוא מפרט בפניכם את תמהיל המשכנתא וחלוקת ההלוואה, בהתאם למסלולים ולגובה ההחזרים החודשיים. בבואכם לבחור יועץ משכנתא, בחנו את מקצועיותו, את ההשכלה והנסיון שלו בתחום, ואת ההמלצות עליו. פרמטרים אלו יבטיחו שתקבלו יועץ משכנתא מצוין שיסייע לכם לכל אורך התהליך, ובעיקר יחסוך לכם הרבה כסף.

ייעוץ ראשוני 

אנו בפלאנר מעניקים ייעוץ משכנתא ראשוני לפונים אלינו. ניתן להשאיר הודעה בווצאפ, במייל, להתקשר או להשאיר פרטים ואנו נערוך עמכם שיחה טלפונית בה נבין מה הצרכים שלכם ונראה מה ניתן לעשות על מנת לחסוך לכם כסף. השיחה היא ללא שום התחייבות.

מחשבוני משכנתא

מחשבונים מתקדמים עם מידע עדכני שיעזור לכם לתכנן ולחשב את כל הנתונים לקראת נטילת המשכנתא

מחשבון החזר משכנתא

באמצעות מחשבון זה תוכלו לחשב את החזרי המשכנתא החודשיים שלכם. כאן תזינו את תמהיל המשכנתא שנטלתם ותקבלו נתוני החזר מפורטים ועדכניים, בשקלול הריביות והמדדים המותאמים למשכנתא שלכם.

למחשבון

מחשבון הלוואת זכאות

באמצעות מחשבון זה, תוכלו לבחון את מידת זכאותכם להלוואת זכאות מהמדינה. במידה ונמצאתם זכאים, כאן תקבלו אומדן של גובה הסכום שתוכלו לקבל בהלוואת זכאות ממשרד הבינוי והשיכון.

למחשבון

מחשבון משכנתא מחיר למשתכן

באמצעות מחשבון זה תוכלו לחשב את מחיר הדירה הסופי בפרויקט של מחיר למשתכן. מחיר זה יושפע ממגוון גורמים, בכלל זה, גודל המרפסת או הגינה, מספר החניות, מדד תשומות הבניה. אנו מזמינים אתכם להזין את הנתונים הרלוונטיים לכם ולקבל מחיר סופי.

למחשבון

מחשבון מדד תשומות הבנייה

נטלתם משכנתא לבניית בית או דירה מקבלן? סביר להניח כי היא מוצמדת למדד תשומות הבניה, מאחר ואתם תלויים בהוצאותיו של הקבלן שנגזרים מהשינויים במחירי חומרי הבניה. כאן תוכלו לחשב את גובה ההחזרים שלכם בשקלול מדד זה לאורך השנים האחרונות.

למחשבון

מחשבון מדד המחיר לצרכן

אם שילבתם בתמהיל המשכנתא שלכם מסלול צמוד מדד, כאן תוכלו לקבל את כל הנתונים על שיעורי העלייה/ירידה של המדד בחודש מסוים או תקופה ספציפית ולפיכך לחשב בהתאם את סכום ההחזר החודשי הצמוד שלכם באותו חודש או תקופה.

למחשבון

מתי (והאם בכלל) צריך יועץ משכנתא?

יועץ משכנתאות יכול לסייע לכל מי שצריך משכנתה– מי שבדרך לרכישת דירה, זוגות צעירים, זוכי מחיר למשתכן, משקיעי נדל"ן, רוכשי דירה שנייה, משפרי דיור ועוד. כמו כן, יועץ רלוונטי למי שמחפשים לשפר ולשנות הלוואת משכנתא קיימת במסגרת מחזור משכנתא.

למה לא להסתפק ביועץ משכנתא של הבנק

נכון שגם הבנק מציע לכם יעוץ משכנתאות, אך השם "יועץ" הוא קצת מטעה, ולטעמנו, נכון יותר לכנות אותו "סוכן". הבנק אינו עובד עבורכם, אין לו אינטרס לעזור לכם לחסוך כסף שעתיד להתגלגל לכיסיו, הבנק דואג אך ורק לאינטרסים של עצמו ומנסה למכור לכם מוצר – משכנתה, בתנאים המועדפים על הבנק. חוסר הידע שלכם הוא היתרון של הבנק בניהול משא ומתן מולכם על תנאי המשכנתה, אם בכלל תזכו לנהל משא ומתן. הרי בסוף, הסוכן של הבנק מתפרנס ממשהו, מרוויח משכורת ושומר על מקום העבודה שלו, זה תפקידו.

האם משתלם לעשות משכנתא באופן עצמאי (ללא יועץ)

עלותו של יועץ משכנתא מסתכמת בד"כ בכמה אלפי שקלים, כאשר על הפרק מונחות הלוואות במאות אלפים ובמליוני שקלים, רצוי שאיש מקצוע מנוסה יבחן אותן ויראה כיצד ניתן למטב אותן. פוטנציאל החיסכון הוא עצום ועומד על עשרות ומאות אלפי שקלים ביחס לתמהיל שתצליחו להשיג באופן עצמאי ללא הידע והניסיון שיש ליועץ מוסמך.

שאלות על ייעוץ משכנתא

שאלות ותשובות בייעוץ משכנתא

המחיר של יועץ משכנתא משתנה בין יועץ ליועץ ותלוי גם במורכבות התיק עצמו. היועץ מסייע לכם לבנות תמהיל משכנתא מוצלח מזה הסטנדרטי שיציע לכם פקיד המשכנתאות בבנק ובכך יחסוך לכם במרוצת הדרך עשרות-מאות אלפי שקלים במידה והוא בעל ניסיון. עלותו מאידך מסתכמת בכמה אלפי שקלים בודדים, וכנראה תסתמן בתור ההשקעה המשתלמת ביותר שעשיתם בחייכם (במידה ובחרתם יועץ משכנתא מוצלח).

תוכלו לקבל סדרי גודל של עלויות בתיקים שונים באתר.

ניתן לומר במילים פשוטות שאנו חוסכים לכם המון כסף, אנו מאפשרים לכם לגשר על פערי הידע העצומים הקיימים בינכם לבין הבנק ולקבל החלטות פיננסיות טובות יותר. וזה נחלק למספר אספקטים בהם מתבטא החיסכון. אצל פלאנר תוכלו למצוא: בניית תמהיל משכנתא חסכוני ומותאם אישית עם ריביות מינימליות, בחינה ותמיכה שוטפת לאורך כל חיי המשכנתא ללא עלות.

תוכלו לראות את שלל השירותים שפלאנר מציעה באתר.

יועץ משכנתא מקצועי חוסך בתיקים סטנדרטיים עשרות ומאות אלפי שקלים ביחס לתמהיל הסטנדרטי שמציע הבנק. העלות בתיקים כאלה מסתכמת בכמה אלפי שקלים. ללא ספק מדובר בשירות משתלם.

יועץ משכנתאות יכול לסייע לכל מי שצריך משכנתה– מי שבדרך לרכישת דירה, זוגות צעירים, זוכי מחיר למשתכן, משקיעי נדל"ן, רוכשי דירה שנייה, משפרי דיור ועוד. כמו כן, יועץ רלוונטי למי שמחפשים לשפר ולשנות הלוואת משכנתא קיימת במסגרת מחזור משכנתא.

בבואכם לבחור יועץ משכנתא, בחנו את מקצועיותו, את ההשכלה והנסיון שלו בתחום, ואת ההמלצות עליו. פרמטרים אלו יבטיחו שתקבלו יועץ משכנתא מצוין שיסייע לכם לכל אורך התהליך, ובעיקר יחסוך לכם הרבה כסף.

הבנק אינו עובד עבורכם, אין לו אינטרס לעזור לכם לחסוך כסף שעתיד להתגלגל לכיסיו, הבנק דואג אך ורק לאינטרסים של עצמו ומנסה למכור לכם מוצר – משכנתה, בתנאים המועדפים על הבנק. יועץ משכנתא פרטי הוא האיש שמייצג את האינטרסים שלכם לאורך כל התהליך.

דילוג לתוכן