משכנתא לפושטי רגל

משכנתא לפושטי רגל נשמע לרבים מאיתנו כמו משהו דמיוני. בואו נחשוב רגע לעומק, למה שגוף שנותן אשראי, ורוצה לשמור על הכסף שלו, יעניק הלוואה גדולה וארוכה, למי שכבר הוכיח בעבר שאינו יודע לעמוד בהתחייבויות הכספיות שלו? אז מסתבר שלא מדובר במשהו דמיוני וכיום ניתן לקבל משכנתא גם אם אתה לאחר פשיטת רגל. על הכול נרחיב במאמר הבא.

מהי פשיטת רגל?

פשיטת רגל היא למעשה הליך בו אדם עם חובות כספיים מגיע לסיטואציה שבה הוא אינו יכול לעמוד בהתחייבויות שלקח על עצמו ולכן הוא מבקש מבית המשפט הגנה מפני הנושים (בעלי החוב).
בית משפט, לאחר בחינת הדברים יכול להוציא צו הפטר שאומר שהחייב פטור מתשלום חובותיו או חלקים מהם.

משכנתא לפושטי רגל
משכנתא לפושטי רגל

כיצד פשיטת רגל תשפיע על קבלת משכנתא?

כמובן שכל עוד האדם נמצא בתוך תהליך פשיטת הרגל וטרם קיבל צו הפטר, יהיה קשה עד בלתי אפשרי לאשר לו משכנתא. למה בעצם? זה דיי פשוט, הסיבה היא שתוצאות ההליך טרם ידועות.

בשלב זה עוד לא ידוע אם בית המשפט יאשר את פשיטת הרגל, מה ההסדר הכספי שיאושר אם בכלל, וגם מהם התשלומים שעל החייב לשלם עם קבלת צו ההפטר. לכן רמת הסיכון של הבנק/גוף נותן אשראי היא מאוד גבוהה בתוך התהליך עצמו.

לאחר קבלת צו ההפטר, כאשר הדברים ברורים וסגורים, עדיין ברוב המקרים, כאשר פושט רגל יגיש בקשה לקבלת משכנתא הוא יקבל דחייה על הסף.

מדוע הבנקים לא מעניקים משכנתא לפושטי רגל?

ראשית כל התשובה נמצאת בגוף השאלה. ברגע שאדם הגיע לפשיטת רגל הוא למעשה מצהיר לבית המשפט ולכל בעלי החוב שלו, שהוא לקח על עצמו התחייבויות שהוא לא יכול לעמוד בהן.

האם הבנק ירצה לתת הלוואה של מאות אלפי שקלים לטווח של עשרות שנים קדימה, לבנאדם שרק עכשיו הצהיר שהוא לא עמד בהתחייבויות שלו?

  1. רמת הסיכון שבדבר – הבנקים וכל גוף נותן אשראי, מבצעים ניהול סיכונים כאשר האינטרס הראשון הוא לשמור על הכסף שלהם. במקרים כאלו, רמת הסיכון כאן מאוד גבוהה ולכן ההיגיון אומר שיש סיבה טובה לבנק לסרב לבקשה שכזו.

  2. מסומנים בבנקים – בנוסף, ברוב המקרים, אדם שהגיע לתהליך פשיטת רגל, לא הגיע לכך ביום בהיר אחד. לרוב, זה מגיע לאחר שהוא כבר לקח הלוואות מכל גוף אפשרי, הוא נמצא במינוף אשראי מאוד גבוה, לאחר שהוא כבר לא עומד בתשלומים, מתחילים לחזור לו צ'קים או הוראות קבע, לעיתים הוא גם הופך למוגבל בבנק, לכן מעבר לנושא פשיטת הרגל שהוא בעייתי כשלעצמו, לרוב מדובר באנשים שכבר דוח האשראי שלהם  צבוע באורות אדומים והם למעשה כבר מסומנים בבנקים.

האם ניתן לקבל משכנתא לאחר פשיטת רגל?

התשובה היא שכן. מדובר בהליך מאתגר, לא פשוט בכלל אבל אפשרי.
בטח תשאלו את עצמכם, איך אנו אומרים דבר כזה ממש אחרי שהסברנו יפה מאוד למה הבנק לא מוכן לתת אשראי לפושטי רגל.. אז זהו, שכמו בהרבה דברים בחיים, זה לא שחור או לבן.

בניגוד לבעבר, כיום הבנקים ונותני אשראי יותר פתוחים והמדיניות בנושא השתנתה.

כדי לשכנע את הבנק או גוף נותן אשראי, לתת משכנתא לאדם שעבר פשיטת רגל, נדרש מסע שכנועים ארוך עם הסברים שיניחו את דעתם של נותני האשראי.

הנה דוגמא מצוינת לכך

נניח אדם בשם ישראל ישראלי, היה בעל מסעדה במשך 10 שנים. המסעדה הרוויחה מצוין, הוא העסיק עובדים רבים והכל הלך לפי הספר. לפתע, הגיעה הקורונה וממש ריסקה את העסק שלו והכניסה אותו לסחרור שהוא לא יכול היה לצאת ממנו בכוחות עצמו. היו לו כבר חובות לספקים, שכירות גבוהה ,וההכנסות ירדו ל 0 בגלל הסגרים והמדינה לא העבירה פיצויים כנדרש. אותו ישראל ישראלי, פנה להליך פשיטת רגל וניסה בכל מאודו לשלם את יתרת החובות שלו ולבסוף קיבל צו הפטר.

ממש חודש לאחר מכן, ישראל התחיל לעבוד בקביעות כעובד מדינה, עם חשבון בנק שמתנהל למופת, כבר שנתיים שאותו ישראל הוא דוגמא להתנהלות אשראי נבונה. האם כעת אתם חושבים שסיכוייו השתפרו לקבל משכנתא? אז אכן כך הם פני הדברים.

ככל שחלף זמן רב מאז פשיטת הרגל, ככל שפושט הרגל נכנס לעבודה יציבה וסדירה, ככל שדוחות האשראי שלו נראים טוב יותר, וההסבר מניח את הדעת, נוכל לשכנע את הבנק או חברות האשראי להעמיד משכנתא לטובת פושט הרגל לשעבר.

האלטרנטיבות לקבלת משכנתא לפושטי רגל

עבור פושטי רגל ישנן 2 אלטרנטיבות עיקריות לקבלת משכנתא, הבנקים והחברות החוץ בנקאיות.

1. הבנק

קודם כל אין לשלול את המערכת הבנקאית. כפי שהדגשנו בסיפור ממקודם, ככל שהתנאים התבשלו ונוכל לשכנע את הבנק כי האדם כבר נמצא בדרך המלך, אנו נראה יותר נכונות של הבנק להעמיד משכנתא. יכול להיות שהבנק יבקש להוסיף ערב למשכנתא עד שהוא ישתכנע שהאדם כבר יכול לעמוד בתשלומי המשכנתא באופן עצמאי.

2. חברות מימון חוץ בנקאיות

בשנים האחרונות קמו לא מעט חברות מימון שאינם כפופים לרגולציה של הבנק. חלקן מעמידות אשראי לעסקים ולבודדים. חברות אלו מוכנות לקחת על עצמן סיכון יותר גבוה מאשר הבנקים (הידועים כיותר שמרנים) ולכן הן לא שוללות על הסף בקשות משכנתא לפושטי רגל. יחד עם זאת ככל שהסיכון יהיה גבוה יותר כך גם התנאים.

בחברות אלו , יכול להיות שהן בתחילת הדרך לא יסכימו להעניק משכנתא לתקופה ארוכה של נניח 15-20 שנים. ולא מן הנמנע שהן יעניקו משכנתא לתקופת "היכרות" שזה מעין מבחן ללקוח. בוא נראה שאתה עומד בתשלומים שנה שנתיים ורק לאחר מכן נסכים לבחון משכנתא לתקופה ארוכה יותר.

משכנתא לאחר פשיטת רגל
משכנתא לאחר פשיטת רגל

האם משכנתא חוץ בנקאית יכולה לעזור?

אז בגדול כמובן! ועכשיו נפרט.

היתרון אולי הגדול ביותר של חברות חוץ בנקאיות אל מול הבנקים שהן פחות שמרניות ופחות מקובעות. תהליך אישור ההלוואה יותר מהיר וככל שההסבר מנומק, עם היגיון שמשרה ביטחון שהמשכנתא תשולם כסדרה, יש נטייה לאשר הלוואות משכנתא גם ללקוחות שסיימו הליך פשיטת רגל.

כפי שאמרנו מקודם, יכול מאוד להיות שהן יבקשו תקופת מבחן, לשנה או שנתיים לראות שההלוואה משולמת כסדרה.

פרט חשוב מאוד הוא שההלוואה החוץ בנקאית יכולה בעתיד גם לקבל אישור לחזור למערכת הבנקאית. אם אותו ישראל ישראלי ממקודם יגיע לבנק לאחר 3 שנים לצורך הדוגמא, ויציג דוחות שהוא לקח משכנתא חוץ בנקאית, משלם אותה כסדרה מדי חודש, זה יכול להוות יתרון לזכותו כאשר הבנק ידון אם לאשר לו משכנתא.

טיפ חשוב לכל מי שקיבל סירוב למשכנתא

מה לא לעשות כאשר ניגשים לבקש משכנתא מהבנק או מחברה חוץ בנקאית וקיבלתם סירוב?

אחת הטעויות הנפוצות שעושים פושטי רגל לשעבר, לאחר שקיבלו סירוב מהבנק, היא שהם פשוט ניגשים לעוד בנק ועוד בנק ולעוד חברה חוץ בנקאית ומקבלים סירוב אחר סירוב.

אז קודם כל אם קיבלתם סירוב, עדיף לעצור את הפניות הנוספות ולא לצבור עוד סירובים. מאז שעבר חוק נתוני אשראי, כל בקשת מידע עליכם נרשמת במערכת, וככל שיהיו יותר בקשות וסירובים כך גם הבנקים וחברות האשראי החוץ בנקאיות יראו שניסיתם בכל כך הרבה מקומות.

מעבר לכך, לאחר שבנק או חברה חוץ בנקאית סירבה לכם, הרבה יותר קשה לשכנע אותם לחזור בהם מהסירוב כך שהעבודה תהיה קשה שבעתיים עבור חברת הייעוץ שתטפל בבקשת המשכנתא שלכם.

מה כן ניתן לעשות כדי לקבל משכנתא אחרי פשיטת רגל?

לפנות מראש אל חברת ייעוץ משכנתאות שזהו תחום ההתמחות שלה. חברת פלאנר מתמחה גם במשכנתאות הקלאסיות וגם במשכנתאות המורכבות יותר עבור מסורבי משכנתא או פושטי רגל לשעבר.

דרך הגשה נכונה של הבקשה, עם קשרים בבנקים וחברות חוץ בנקאיות אנו יודעים לאשר גם פושטי רגל לשעבר.

בפעמים רבות תהליך האישור עבור קבלת משכנתא אחרי פשיטת רגל מתחיל עוד הרבה קודם, דרך הסבר כיצד להתנהל נכון כלכלית ולהכין את עצמכם לבקשת המשכנתא בעתיד.

לסיכום

בעבר פושטי רגל היו נדחים על הסף בבקשות משכנתא וכיום המדיניות השתנתה. לא נשלה אתכם שזה מאושר בקלילות כי בכל זאת יש כאן אירוע די רציני מבחינת הגוף המממן, והם לא ששים להעניק הלוואות למי שבעבר הוכיח שלקח על עצמו התחייבויות ולא עמד בהן עד תום.

יחד עם זאת, עם התנהלות כלכלית נבונה, הסברים מניחים את הדעת, הגשת בקשה בצורה טובה לבנק או לגוף הנכון באותה עת, ועם הרבה מו"מ ניתן גם לאשר פושטי רגל לשעבר.

שאלות ותשובות על משכנתא לאחר פשיטת רגל

האם פושטי רגל לשעבר יכולים לקבל משכנתא?

כן, אבל, כדי לשכנע את הבנק או גוף נותן אשראי, לתת משכנתא לאדם שעבר פשיטת רגל, נדרש מסע שכנועים ארוך עם הסברים שיניחו את דעתם של נותני האשראי.

איך אנחנו יכולים לעזור לפושטי רגל לקבל משכנתא?

בזכות הניסיון שיש לנו, היכולת להנחות אתכם איך להתנהל לאחר פשיטת הרגל ולפני הגשת הבקשה למשכנתא, וכמובן הקשרים ויכולת ניהול המו"מ שלנו, נוכל לסייע לכם בקבלת משכנתא.

מה צריך לעשות לפני בקשת משכנתא לפושטי רגל?

לעבור על דוח האשראי שלכם ולוודא שאין טעויות ו/או אינפורמציה ישנה ושגויה, לדאוג להתנהלות כלכלית בריאה והכי חשוב – להיעזר ביועצי משכנתא המתמחים בתחום כדי לדאוג שהגשת הבקשה מתבצעת בצורה נכונה.

אחרי כמה זמן מומלץ להגיש בקשה למשכנתא?

הזמן שעבר מאז פשיטת הרגל הוא לא העיקר כמו ההתנהלות הכלכלית שלכם. לאחר נפילה כלכלית צריך להראות לבנק שביצעתם שינוי משמעותי בהתנהלות הפיננסית לאורך תקופה, אחרת אין שום סיבה לבנק לתת הלוואה למי שכבר נכשל בעבר.

אביחי מולה יועץ משכנתא
אביחי מולה

יועץ משכנתא, מייסד Planner

"אני מאמין בשקיפות מלאה והוגנות הן מול הלקוחות והן מול המערכת הבנקאית.
טובת הלקוח לעולם תהיה במקום הראשון בסדרי העדיפויות של החברה שלנו."
חתימת יועץ משכנתא אביחי מולה
רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

דירוג ממוצע: / 5.

לייעוץ משכנתא לפושטי רגל
השאירו פרטים בטופס!
לשיחה ראשונית ללא התחייבות חייגו עכשיו:

שירותי משכנתא נוספים

מסורבי משכנתא

בזכות הניסיון העשיר שצברנו בעבודה מול לקוחות מסורבים, אנחנו נדע להכווין אתכם ולבנות עבורכם את הפתרון הטוב והמתאים ביותר במגבלות הקיימות.

משכנתא חוץ בנקאית

מאחר והמשכנתאות החוץ בנקאיות מורכבות וקל לבצע איתן טעויות, אנו נשמח לבנות עבורכם את התמהיל המדויק שיחסוך לכם המון כסף בעתיד.

משכנתא לפושטי רגל

עם התנהלות כלכלית נבונה, הסברים מניחים את הדעת, הגשת בקשה בצורה טובה לבנק או לגוף הנכון באותה עת, ועם הרבה מו"מ ניתן גם לאשר פושטי רגל לשעבר.

הלוואה כנגד נכס

הלוואה כנגד נכס היא פתרון נהדר הקיים במערכת הבנקאית והחוץ בנקאית למגוון רחב של בעיות. ניתן לקבל משכנתא גם תמורת שיעבוד של נכס שכבר נמצא בבעלותנו.

משכנתא לאיחוד וסגירת הלוואות

שוק המשכנתאות הוא דינאמי, תחרותי ותנודתי מאד. במיחזור משכנתא ניתן לקצר שנים, להפחית החזר חודשי ולחסוך כסף. המון כסף.

משכנתא הפוכה

אנו מתמחים בפתרונות מימון לגיל השלישי ונסייע לכם לתכנן את התקציב הנדרש לכם ונפעל עבורכם לקבלת הלוואה במהירות המרבית ובתנאים המיטביים עבורכם.

מחזור משכנתא

אנו בוחנים בקביעות את תיקי המשכנתאות ופועלים לעדכן ולהיטיב את הריביות והתנאים המקוריים, כדי לחסוך ללקוחותינו כסף רב.

משכנתא לבנייה

היערכות מוקדמת להליך בנייה ולקיחת משכנתא, חוסכת כסף ועוגמת נפש. ללא תכנון מתאים יתכן ותמצאו את עצמכם במצב תזרימי קשה. אנחנו נוודא שזה לא יקרה!

משכנתא לדירה להשקעה

משכנתא לדירה להשקעה היא משכנתא שונה מאשר משכנתא רגילה קלאסית. בתכנון שלה, באופן שניגשים אליה, באחוזי המימון ובבניית התמהיל שמרכיב אותה.

המלצות על יועצי המשכנתא של פלאנר
אבירן כהן
אבירן כהן
משכנתא במחיר למשתכן
קרא עוד
בחרנו דירה, חתמנו על חוזה והתחלנו להיפגש עם יועצים ויועצים עד שהשם שלך הגיע. היום אני יכול להגיד בפה מלא שמהרגע שפתחנו לך את הדלת התיישבת על הספה ואמרת ״אני אוהד בית״ר טוב לכם תיקחו לא טוב תברחו״ הבנתי שאתה היועץ שלי 😉. עכשיו ברצינות מהרגע שהתיישבת פתחת את הלפטופ עם האש בעיניים וההתלהבות היה נדמה שאנחנו הלקוחות היחידים שלך ואתה לוקח את המשכנתא לעצמך, אבל אחרי שעברנו כברת דרך ותהליך שלם שכלל ליווי, שיחות אינסופיות עם בנקים , המלצות על הורות ובעיקר חפירות שלי הבנתי שזה פשוט אתה! אריה שלוחם למען הלקוחות שלו.
תודה!
אביטל ארצי
אביטל ארצי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
איש נדיר ומקסים!לכל אורך הדרך היית זמין עבורי. שיתפתי אותי בכל שלב, הסברת לי בעברית פשוטה מושגים שלא הבנתי. הרגשתי מההתחלה שאני בידיים טובות, שבאמת אכפת לך, שאתה הופך עולמות בשביל להשיג לי מפחידות, אתה גם בן אדם מהמם עם לב ענק.את העסקה הכי טובה שאפשר. אתה מלך! ולא רק בגלל שאתה מנוסה ברמות
יאיר ונחמה פלאוט
יאיר ונחמה פלאוט
משכנתא במחיר למשתכן
קרא עוד
כאחד שעוקב רבות בקבוצות של משכנתאות, ראיתי את שמך עולה לא פעם ולא פעמיים. בחרתי בך על פני יועצים אחרים שצפו כי הענווה והיושרה שלך בולטים בהודעותיך. הפרגונים שלך לעמיתיך לתחום הם אלו ששכנעו אותי לבחור בך 🤓. אתה אדם זהב. המון סבלנות, ענווה, יושרה, חוש הומור ורצון אמיתי לתת את כל כולך למען הלקוחות שלך מתוך אכפתיות אמיתית. מבטיח לך שלא ראינו נותן שירות בישראל כמותך. אומרים ש-NASA 🚀 שוברים את הראש בלהיות הראשונים שיצליחו לשלוח אדם למאדים. אבל אתה עקפת אותם בקלות בסיבוב. הגעת עד למאדים וחזרה עבורנו ואין לי ספק שזה הרגלך בקודש כלפי כל הלקוחות שלך. מקצוען אמיתי, אין מילים אחרות לתאר את העסק שהתנהל פה. התחלנו, אישתי ואני, את התהליך בחששות קלים 😬 לגבי תמהיל שיהיה אופטימלי עבורנו, בסבלנות ובמתינות הסברת את כיוון הפעולה,ויצאנו לדרך. בתחילה חשבתי שנגיע לריביות ממוצעות ולא מעבר לכך, אבל הלסת שנשמטה לי 😮 למשמע הריביות שהשגת אחרי משא ומתן חסר פשרות מול הבנקים השונים היממו אותי🤑.
טל בן חיים
טל בן חיים
יועץ הכספים של מייקרוסופט
קרא עוד
אביחי מולה, קולגה וחבר. ניחן בשילוב מיוחד של מקצועיות, אמינות והוגנות. ביצעת עם אביחי מספר רב של פרויקטים שבכולם אביחי היווה נדבך מרכזי בהצלחה מרובה ובשביעות רצון הלקוחות.
אייל ריטברג
אייל ריטברג
מנהל קבוצת "אייל הנדסה פיננסית"
קרא עוד
ההכרות שלי עם אביחי החלה כשהחלתי את דרכי בעולם המשכנתאות כאיש מקצוע. מבין כלל היועצים שפגשתי, הוא התבלט במקצועיותו ובשירותיות שלו. יחד עם זאת, אלו משניים ביחס לאישיותו הנעימה והאדיבה– שהיא ללא עוררין הנכס הכי חשוב שלו כיועץ. ממקור ראשון, אני יודע לומר שאביחי יוצא מגדרו לטובת לקוחותיו. החל בפגישות הראשוניות– שאז הוא עושה כל הנדרש כדי להבהיר ולפרק את המורכבות של עולמות המימון. בהמשך, הוא מגייס את יכולותיו היצירתיות כדי לתפור תוכנית מימונית יחודיות המתאימה לצרכים של לקוחתיו. ולבסוף, הוא נעזר במערכות היחסים החמות שביסס עם הבנקאים כדי להשיג את התנאים והריביות הטובים ביותר ללקוחותיו. אם אתם חושבים על יועץ - היו רגועים, חיפושיכם תמו.
מושיקו יפת
מושיקו יפת
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
שירות ויחס חם. תוצאות טובות וחיסכון ענק. ממליץ בחום.
יהודה ומעיין עבו
יהודה ומעיין עבו
משכנתא במחיר למשתכן - יבנה הירוקה
קרא עוד
אחרי שסיימנו את הליך קבלת המשכנתא, התשובה היא חד משמעית כן! יש צורך באדם שמכיר את המערכת מבפנים, שיודע באילו כפתורים ללחוץ ומתי. לאיש היקר הזה קוראים אביחי מולה, יוועץ המשכנתא אותו בחרתי ולא בכדי. מן השיחה הראשונה, הבחנתי שעסקינן ביועץ שמבין היטב את רזי המשכנתא, אדם נחוש, אסטרטג, וווינר אמיתי.אביחי בנה לי תמהיל משובח, נלחם על גובה הריביות כאריה, נלחם על גובה תשלום פתיחת תיק, ובכך חסך לי למעלה מ-100,000 ש"ח!!!
עדי נטף
עדי נטף
מנכ"ל המרכז לחיסכון במשכנתא
קרא עוד
יועץ מהשורהה הראשונה. זמין, יעיל, ובעל ראש יצירתי למציאת פתרונות לבעיות מימון מורכבות. אני מוצא עצמי לא מעט נעזר בשירותיו כאשר אני נתקל בבעיות כאלו.
רום וקורל יצחקי
רום וקורל יצחקי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ענק אתה אביחי אין דברים כמוך.
צבי וירדנה פרמוביץ
צבי וירדנה פרמוביץ
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
היה מאוד כיף לעבור את התהליך הזה בעזרתך... ועוד עם מוצר סופי מצויין. אין ספק שההחלטה לפנות אלייך הייתה החלטה טובה והייתה לנו הזכות לעבור את התהליך הזה בעזרתך ובצורה מחושבת ומוצלחת!
עמית ואלה חסיד
עמית ואלה חסיד
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
מהרגע שפגשנו אותך לראשונה ואחרי בחינה של כמה יועצים הייתה בינינו כימיה - ידענו שאתה הוא האחד שילווה אותנו בתהליך. אתה ללא ספק אחד מאנשי המקצוע הטובים ביותר שיצא לנו לעבוד איתו. לאחר שהפעלת את קסמיך וביצירתיות מופלאה, חזרת אלינו עם משכנתא Too goot to be True. למדנו בתהליך שעם נחישות, התמדה, מחשבה מחוץ לקופסא ומקצועיות, ניתן להגיע לתוצאות מרשימות. אתה מספר 1!
עמיחי גולדבאום
עמיחי גולדבאום
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
תתגמדנה המילים ותקצר היריעה מלהכיל את מילות התודה וההערכה למר אביחי מולה היקר. על היחס האישי, הסבלנות, הזמינות, המקצועיות, המאמץ והעבודה הראויה למחמאות. זאת ועוד, על התוצאה הפנטסטית (ריביות חלומיות ומרווח בנקאי/שוק חלומי) הערכתי ותודתי. אין לי ספק כי יועץ המשכנתא אביחי מולה מהווה נכס צאן ברזל בתחום המשכנתאות.
אלי לאון
אלי לאון
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לא נתקלים בהרבה יועצים שאפשר להמליץ עליהם בלב שקט. אביחי והצוות יודעים את העבודה שלהם בצורה מקצועית, מהירה, זמינה.
Ofir Bazar
Ofir Bazar
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצוען אמיתי ליווה אותנו בכל התהליך, דאג לכל מסמך שנדרש, הכין תוכניות גיבוי למקרה ודברים ישתבשו ודאג לשקף לנו בכל שלב איך מתקדמים, לו״ז לביצוע ומה נדרש על מנת לסגור את ההצעה. השקט שנתן לנו והניהול של התהליך בהובלתו שווה המון וזה עוד לפני התנאים המצוינים שהצליח לסגור! ממליץ בחום.
Daniela
Daniela
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
זה דבר מאתגר לתאר את אביחי, כי באמת אין מילים לרמת השירות הבלתי רגילה שהוא נותן. בתהליך בחירת יועץ משכנתאות, ביצענו בחינה של מספר יועצים, ובשיחה ראשונית היה קליק מול אביחי. אני בן אדם עם לו"ז סופר עמוס, והיה לי חשוב בנוסף למקצועיות וידע, גם מהירות תקתוק הדברים, וכלל המרכיבים הללו יש לאביחי. אביחי נתן שירות סופר מקצועי, הוא שופע ידע בתחום, שירות מהיר, בכל שאלה שהייתה לי (והיו לי מיליון שאלות), אביחי נתן מענה סבלני ובשיא נעימות. הוא תמיד זמין, תמיד קשוב, תמיד מסייע, ופשוט הפך לחבר! תודה ענקית גם לדורית שתקתקה דברים במהירות ותפעלה את התהליך.
Micha Alkoby
Micha Alkoby
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
כשאישתי ואני חיפשנו בהתחלה מידע על משכנתא, השם של אביחי חזר על עצמו פעם אחר פעם בהמלצות. קבענו שיחה טלפונית ראשונית להיכרות והתרשמות, אביחי היה מקצועי מהרגע הראשון הוא ידע לתת מענה לכל השאלות שלנו, בלי להסס-מהר וחד. לאורך כל התהליך אביחי עזר לנו לקבל החלטות נכונות ושיקף את המידע בצורה ברורה ומקצועית, גם ברגעים שלנו הרגישו מבלבלים ומלחיצים, מהר מאוד אביחי ידע לפרק את הפצצה, להרגיע ולהשיב לנו את תחושת הביטחון. בסופו של דבר הוא השיג לנו מהר מאוד תמהיל מצויין שמותאם כמו כפפה אלינו.
bekele yalew
bekele yalew
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצועי וסבלני מאוד! עם המון נשמה. שאל את כל השאלות הבסיסיות לצורך התאמת המשכנתא לצורכי המשפחה. הסביר את כל האפשרויות שעומדות לרשותנו והגענו למסלול הכי מתאים וגמיש עם חישוב המשמעות בעתיד. יש לו צוות מדהים שעובד איתו ומלווה את כל התהליך. ללא התלבטות מומלץ מאוד.
roey levy
roey levy
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לפני מספר חודשים קיבלנו, אשתי ואני, החלטה ללכת על יעוץ משכנתא. קיבלנו המלצות חמות מכמה כיוונים על אביחי מולה. היום אני יכול להגיד לכם בדיעבד שזו ההחלטה הכי טובה שקיבלנו! אביחי ודורית היקרים ליוו אותנו לאורך כל התהליך (וממשיכים ללוות אפילו לאחר החתימה על המשכנתא!), עזרו לנו לקבל החלטות נכונות, תוך שיקוף כל המידע בצורה גלויה ומקצועית, ותוך מתן מענה מהיר וזמינות מידית. בתקופה מאתגרת כמו שאנחנו עוברים כעת במדינה, אביחי דאג להשיג לנו את התנאים הטובים ביותר שניתן להשיג! לכל מי שמתלבט, אין צורך! ממליצים בחום!!!
yaron gomhe
yaron gomhe
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצוען אמיתי, תמיד בסבלנות, תמיד מסביר פנים, נותן תחושה שיש על מי לסמוך, תוך ליווי צמוד ומקצועי. מומלץ בחום.
kobi shohat
kobi shohat
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי יועץ תותח, מוצא את הדרך המיטבית גם בזמנים קשים.
Vladislav Moshaev
Vladislav Moshaev
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
בחרנו באביחי כי קיבלנו המלצות חמות ואכן הוא עמד בכל מה שאמרו עליו, עובד מקצועי, מהר, מסביר ומלווה בכל שלב, פשוט תענוג לא יכולנו לבקש משהו אחר.
איתי ניני
איתי ניני
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
את אביחי לא הכרנו אבל ראינו המון המלצות ברשתות החברתיות. בפגישה הראשונה הבנו על מה כולם מדברים! אביחי הסביר לנו את כל מהו התהליך, מה נכון בשבילנו בהתאם לדרישות שלנו. וכן הסתכל על התמונה הכוללת והציע לנו אופציות שלא ידענו שקיימות בכלל! לאורך כל התהליך אביחי תמיד היה זמין לנו לכל שאלה בצורה נעימה ודאג לנו למשכנתא מדהימה! אז אביחי תודה רבה שהפכת לנו את התהליך הזה לפשוט, קל, מהיר והכי חשוב עם התנאים הכי טובים!
thiya berco
thiya berco
משכנתא הפוכה
קרא עוד
אביחי, כמובן כן הוא: מחיה נשמות ופותר בעיות בצורה יעילה ביותר, באופן המהיר ביותר ובסבלנות אין קץ. תמיד זמין ותמיד מוכן לענות על כל שאלה רלבנטית. אני בת 71 ואביחי עזר לי לקבל החלטה על משכנתאות הפוכה. היעוץ ירד לרזולוציות הכי קטנות וכלל הרבה מאד חששות שלי. הוא ניווט אותי מאד ברור, בנעימות אין קץ וקיבלתי כל תשובה לשאלות שהתעוררו אצלי. התהליך התמשך 52 יום והפך אותי מאדם מוטרד לאדם בטוח ושלם עם ההחלטה. אביחי ודורית הם ממש מה שנקרא " צוות לענין" ואני שמחה שהגעתי אליו. כן ירבו שכמותם!!! בהערכה רבה תחיה ברקו
igal k
igal k
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי קיבל אותנו בזרועות פתוחות בידיעה שהוא נכנס לעסקה סופר מורכבת, קבלנו את השירות הכי אישי שיכול להיות ובנתאים הכי מצויינים. ממליץ בחום ובוודאות אשכור את שירותיו בעסקה הבאה!
אבישי ווקנין
אבישי ווקנין
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי ודורית המדהימים ליוו אותנו בתהליך לקחת משכנתא שלא היה פשוט ודרש אישורים רבים. אביחי היה זמין אלינו בכל עת, בין לשאלות והתייעצויות ובין כאוזן קשבת. החוויה שלנו הייתה מאוד נעימה וטובה. הכל היה מסודר וברור. המון תודה אביחי ודורית!
hen yachye
hen yachye
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ממליץ בחום!! מקצועי , שרותי , זמין תמיד גם לחפירות , נותן תשובה לכל שאלה ולא מתייאש עד שתבין מה שאתה צריך להבין! וגם לא פחות חשוב מחיר הוגן
yuri london
yuri london
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ייעוץ מקצועי מהיר ואדיב, דואג ללקוח והכי חשוב תמיד זמין לכל שאלה. תותח על. תודה רבה על הכל.
ברית נדלן
ברית נדלן
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ממליצה בחום על אביחי עזר לנו המליץ ייעץ וליווה אותנו לאורך כל התהליך ואחריו.
Tal Che
Tal Che
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
כל מה שציפינו והרבה מעבר. שירות ברמה מושלמת עם הרבה סבלנות ומקצועיות. גם כשהעסקה התסתבכה היינו צריכים את אביחי בדחיפות גבוה, הוא היה שם בשבילנו בזמינות מקסימלית. תודה רבה!
אופיר קדושי
אופיר קדושי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הגענו לחברת Planner בעקבות המלצה שקיבלנו וזו בוודאות הבחירה הכי טובה שעשינו. אביחי ליווה אותנו אישית בכל התהליך, כיוון אותנו והדריך כל הדרך בכל שלב ושלב, והביא אותנו לתוצאה שלא היינו יכולים לחלום עליה בלעדיו. מעבר למקצועיות שהיא ברמה הגבוהה ביותר, ברמה האישית אביחי בחור מקסים והיה סבלני ושירותי לכל אורך התהליך. ממליץ בחום !
Rachel Galay
Rachel Galay
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
תהליך שבו אביחי והצוות שהוא מנהל ביד רמה היו שותפים אמיתיים! תמיד האמין וידע לכוון ולהסביר! יחס חם ואישי לכל אורך הזמן! תודה עליכם ולכם
ofir dubinsky
ofir dubinsky
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי ודורית ליוו אותנו בצורה מקצועית ונעימה לאורך כל התהליך שיכול להיות קשה ומבלבל, והיו זמינים לכל שאלה. בזכות אביחי אפילו לא יצאנו מהבית, וחתמנו על משכנתא דרך ה zoom בקלות ומהירות. תודה רבה!
Moshe Savitzki
Moshe Savitzki
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לאביחי התותח , סופר מקצועי , סופר נוח, עובד מול כל הבנקים. זמין לכל שאלה בכל שעה של היום. עושה מעל ומעבר כדי להביא את התמהיל הנכון לך.
מירי ווקנין
מירי ווקנין
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי וכל הצוות היו מעולים בהירתמות אין כאלו דברים עסקה מורכבת שלא סיכוי אביחי לא ויתר ועשה הכל ביחד עם הצוות המהמם שלו ממליצה בחום על אביחי מולה 💗💗
עדינה מנגיסטו
עדינה מנגיסטו
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הבחירה הכי טובה שלקחתי בכל התהליך הזה זה אתה !!!!!!! תודה על הזמינות והעננות בכל שאלה/בקשה התהליך לא היה פשוט אבל בזכותך ובזכותם הצוות המהמם שלך זה הרגיש פחות מאיים תודה על שהייתם שם לצידי בכל וצעד! לא מובן מאליו השירות הזה!!
Shikma Gelblum
Shikma Gelblum
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצועי וסבלני מאוד! ענה על כל השאלות, הרגיע, הסביר לי את כל האופציות שהכי נכונות עבורי ללקיחת משכנתא ועדכן בכל פעולה. יש לו צוות מדהים שעובד איתו ומלווה בכל תהייה או חשש. ממליצה בחום!
דן גרוס
דן גרוס
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הכרנו את אביחי והצוות דרך המלצות, והיו לא מעט. תחילה חששנו מהמילה משכנתא, עשינו שיעורי בית ויצרנו קשר עם אביחי שמהרגע הראשון היה אדיב, מרגיע וקשוב לכל הצרכים. בנה לנו תמהיל מעולה ללא הרבה סיכונים כפי שביקשנו והשיג ריביות מעולות. היום אנחנו אחרי החתימה, רגועים ויודעים היטב לאן פנינו בעתיד. אנחנו ממליצים על אביחי בחום, ומודים על הרגע שיצרנו קשר עם היועץ שדאג לנו גם להווה וגם לעתיד.
Oren Ar
Oren Ar
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
יצרנו קשר עם אביחי לקבלת יעוץ. התרשמנו שאביחי מקצועי מאוד. היה חד, מהיר, ממוקד, ועזר לנו לקבל תנאים מעולים. מבחינת זמינות- תמיד, בכל שעה, אביחי ודורית היו זמינים. אביחי גם השקיע בהסברים לאורך כל הדרך. היה פשוט קל וברור תודות לשירות. חד משמעית מומלץ.
Tomer Drori
Tomer Drori
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הגעתי בזכות המלצה שקיבלתי, וחייב לציין שהופתעתי לטובה. שירות מעולה עם יחס אישי. קיבלתי משכנתא בתנאים מצויינים עם חיסכון בריצות ותיזוזים, עם אביחי שליווה אותי לאורך כל הדרך. זמין בכל שעה בווטסאפ וגם לשיחה, הרגשתי שדואגים לי עד הסוף. המלצה חמה מאוד!!
איתמר מולי
איתמר מולי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
נעזרנו באביחי ודורית בלקיחת משכנתא בתקופה לא פשוטה עם ריביות גבוהות, אביחי השיג לנו ריביות מעולות לתקופה וגם אז לא היה רגוע והצליח להביא שיפור נוסף גם שהיינו מרוצים הוא לא נח! אביחי תמיד זמין! פשוט כך, מסביר לעומק כל שאלה במקצועיות וסבלנות(והיו המוןן). אין ספק שחסכנו המון זמן וכסף ואת זה בדקנו מול חברים ואנשים בקבוצות שלקחו משכנתאות דומות בתקופה הזאת. תודה אביחי ודורית והלוואי שכל בעלי המקצוע שנבחר בהמשך יהיו איכותיים כמותכם.
Natali Baghdadi
Natali Baghdadi
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
תודה רבה על השירות והיחס החם שקיבלנו זכינו לקבל שירות מקצועי תודה על הסבלנות, האכפתיות והדאגה
shai perlstein
shai perlstein
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לא קל לבחור יועץ משכנתא, יש כ״כ הרבה יועצים בשוק. אל אביחי הגעתי דרך המון המלצות שקראתי בכמה קבוצות פייסבוק - מסתבר שבחרתי נכון. השירות של אביחי מקצועי, מהיר, יעיל ומאוד סבלני. ממליץ בלב שלם.
אנה ניזברג
אנה ניזברג
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
שירות מדהים! הכי טוב שיצא לי לפגוש. תודה אביחי
asaf batson
asaf batson
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
מאוד ממליץ על אביחי. הגענו אליו לפני לקיחת משכנתא לא פשוטה, אביחי היה מקצועי וסבלני, טיפל בכל מה שצריך בצורה הטובה ביותר ליווה אותנו ונתן לנו תחושת בטחון לאורך כל הדרך. ללא ספק הבחירה הכי טובה שעשיתי בתהליך.
תומר גרינברג
תומר גרינברג
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי וכל הצוות אנשים מדהימים, ליווי מדהים, היענות והסבר לכל פרט ופרט, הרגשנו שאנחני בידיים הנכונות בכל שלב, תודה ענקית❤️
Shacar Maltabashi
Shacar Maltabashi
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי סופר מקצועי, שירותי ותקתקן. ההחלטה הכי טובה שקיבלנו 🙌
עמית חסון
עמית חסון
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
היועץ משכנתא הכי טוב בארץ. בתור אחד שהתנסה עם מס יועצים בעסקאות עבר, אביחי משאיר אבק לכולם. מומלץ מומלץ מומלץ
Rotem Aizenkot
Rotem Aizenkot
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצועי מאד,יסודי, קפדן, זמין וחד בצורה יוצאת דופן נתן ראש שקט בכל התהליך הבירוקרטי והפך את הכל לפשוט השיג לנו מסלולים איכותיים שמתאימים במיוחד לנו ושחסכו לנו הרבה כסף. נתן שירות מצויין מכל הבחינות. מומלץ בחום!
Matan Levhar
Matan Levhar
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי המקצוען!!! היה תענוג לעבוד איתו. משום שלא היה לי״נו הרבה זמן להתעסק ולבחון את ענייני המשכנתאות פנינו מהמלצה של חברים לאביחי. אביחי בדק ועדכן במהלך כל התהליך, היה בקשר איתנו והסביר לפרטי פרטים מה האופציות ומה כדאי ולבסוף גם נתן את המלצותיו. בזמן מועט הצלחנו בזכותו לקחת משכנתא מצוינת. תודה רבה רבה לך!
גיא קרליץ
גיא קרליץ
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אין ספק שאביחי מקצוען בתחומו. מהרגע הראשון הציג הכל בצורה ברורה ומקצועית וביצע ליווי צמוד ואישי לאורך כל התהליך וכל זה מבלי להתפשר על דבר. (גם שהכל היה לחוץ וצפוף מבחינת זמנים אביחי ידע לחשוב מחוץ לקופסא והצליח לעשות את האקסטרה מאמץ בשבילנו) תבחרו באביחי ותקבלו 100% אמינות, שקיפות מלאה וראש שקט מדאגות 💪
דילוג לתוכן