משכנתא לדירה להשקעה

משכנתא לדירה להשקעה היא משכנתא שונה מאוד מאשר משכנתא רגילה קלאסית. הן בתכנון שלה, באופן שניגשים אליה, באחוזי המימון שלה ובבניית התמהיל שמרכיב אותה. שימו לב שלמונח דירה להשקעה יש פרשנויות שונות אצל גופים שונים ואצל אנשים, נסביר הכול במאמר הבא.

מה זו בעצם דירה להשקעה?

לפי מיסוי מקרקעין דירה להשקעה היא למעשה הדירה השנייה והלאה שאדם רוכש מעבר לדירתו היחידה. כלומר הן בדירה השנייה שלישית וכן הלאה.

מבחינת בנק ישראל ההגדרה של דירה להשקעה תואמת את מיסוי מקרקעין, ובכך בנק ישראל הנחה את הבנקים להגביל את שיעור המימון שאנשים יכולים לקחת לטובת דירה להשקעה. הבנקים רשאים לתת עד 50% משכנתא משווי הנכס הנרכש ולא מעבר לכך.

מבחינת האדם מן המניין דירה להשקעה יכולה להיות גם דירה שנייה שלישית ואפילו דירה ראשונה. המשקיע מסתכל על רכישת הדירה כמטרה להרוויח ממנה כסף ולא למגורים ולכן בשפת העם דירה להשקעה היא דירה שאיננה למגורים גם אם זו הדירה הראשונה של אותו רוכש.

משכנתא לדירה להשקעה
משכנתא לדירה להשקעה

במקרים כאלו יש תתי הגדרות לדירה להשקעה:

דירה לטובת תשואה שוטפת

כלומר אותו רוכש קונה את הדירה, מתכוון להשכיר אותה ולהנות מפירות השכירות של אותה דירה, בשאיפה שהיא לפחות תכסה את גובה המשכנתא ובמקרה הטוב אולי תשאיר לו עוד כמה שקלים עודף לכיס.

אותו רוכש ידגול באמונה שהשוכר הוא זה שלמעשה משלם את המשכנתא ובעוד X שנים, עם סיום המשכנתא, תהיה לו דירה ללא שיעבוד כלל שמכניסה שכירות שוטפת.

דירה לטובת פליפ

המונח פליפ מקורו באנגלית והפירוש להעיף, המונח ידוע גם כעסקת אקזיט. כלומר אותו רוכש דירה, מתכוון מראש לרכוש את הנכס ולמכור אותו בהקדם עם עליית ערך הנכס.

לדוגמא, דירה שנרכשת ואמורה לעבור הליך תמ"א או פינוי בינוי. אותו רוכש יקנה אותה במחיר נמוך יחסית, ימתין לעליית הערך ולהשבחת הנכס ואז ימכור את הנכס ברווח נאה.


הנה מאמרים נוספים על משכנתאות שכדאי לקרוא:


האם כדאי לקחת משכנתא לדירה להשקעה?

חד משמעית כן. לא משנה באיזה פרופיל משקיע אתם נכנסים, העיקרון המנחה של כל משקיע הוא למנף כסף שאינו שלכם.

לכן ככל שביכולתכם לקחת מימון מהבנק ולהשתמש בכמה שפחות כסף מההון העצמי שלכם, תוכלו לבצע השקעות חכמות עם כמה שפחות הון עצמי מהבית.

עם תכנון חכם, תוכלו אפילו לרכוש מספר נכסים ועם שימוש מינימאלי בהון העצמי שלכם שיכול להמשיך ולעבוד באפיקים אחרים.

איך מתחילים את התהליך?

לפנים פירוט של 6 השלבים החשובים בתהליך:

  1. אז כמובן שהכל מתחיל באיתור צרכים ותכנון. על המשקיע להגדיר תחילה מהי נקודת הסיום? כלומר מה הוא רוצה להפיק מהשקעה. האם זו תשואה שוטפת, האם זו עסקת פליפ וכן הלאה.

  2. לאחר מכן נחליט על תקציב, כלומר כמה מההון העצמי ישמש לטובת הגשמת המטרה וכמה מימון אנו נבקש מהבנק.

  3. בשלב הבא, אנו נפנה לבנקים להוציא אישור עקרוני כדי לדעת שהבנקים יעמידו את האשראי המבוקש עם רכישת הדירה להשקעה.

  4. לאחר מכן אנו נבחר את תא השטח הנדל"ני שבו נתמקד ונאתר את הנכס הרלוונטי, עליו ננהל מו"מ לגבי המחיר ואופן פריסת התשלומים בחוזה מול הצד השני.
    עדיף שנבצע שמאות מוקדמת כדי לראות שאין הפתעות בנכס, הן מבחינה משפטית והן מבחינת שווי שלו, כדי לראות שאנו קונים נכס במחיר אטרקטיבי עבורנו שעונה על התוכניות שבנינו.

    לקריאת מאמר המסביר על שמאות בתהליך משכנתא.

  5. לאחר חתימת החוזה אנו נבנה את תמהיל המשכנתא בהתאם לתוכנית ההשקעה. אם לדוגמא היעד שלנו הוא "לא להרגיש" את המשכנתא אז אנו נבנה תמהיל משכנתא שההחזר החודשי שלו יהיה נמוך/שווה לגובה השכירות כדי שהמשכנתא לא תעמיס על ההוצאות החודשיות השוטפות שלנו. אם לדוגמא מדובר בעסקת פליפ, אנו נתמקד בבניית הרכב משכנתא עם סיכוי מינימאלי לקנסות יציאה במשכנתא, משום שקנסות אלו יכולים לשחוק את הרווח שלנו מהעסקה.

  6. בשלב הבא אנו ננהל את המו"מ על תנאי המשכנתא עד להשגת התנאים הטובים ביותר, חתימה על המשכנתא והעברת הכסף.

מהם התנאים לקבלת משכנתא לדירה להשקעה?

ברמת העיקרון התנאים דומים לכל משכנתא אחרת.

ההבדל הוא שאם יש לכם דירה שנייה והלאה, הבנק יחשיב את ההכנסות משכירות כחלק מחישוב ההכנסה הכוללת שלכם וגם את החזרי המשכנתא שאתם משלמים כחלק מההוצאות החודשיות שלכם.

כמובן שככל שיש לכם יותר נכסים, הדבר ישפר את דירוג העסקה מבחינת הבנק מה שיאפשר לקבל תנאים משופרים במשכנתא.

השקעה בדירה לטובת תשואה שוטפת
השקעה בדירה לטובת תשואה שוטפת

מאיפה כדאי לקחת משכנתא לדירה להשקעה?

בגדול זה תלוי מה אנו מחפשים. אם המטרה היא לחפש את התנאים הכי זולים, סביר שבבנקים אנו נקבל תנאי משכנתא עדיפים על פני חברות חוץ בנקאיות.

אבל, לא לשכוח שהבנקים כפופים לרגולציה מבחינת אחוזי המשכנתא שהם רשאים לתת לדירה שנייה והלאה (עד 50%), כך שאם אנו נחפש אחוזי מימון יותר גבוהים, סביר שנפנה חברות חוץ בנקאיות ששם אפשר לקבל על דירה להשקעה גם 70/80/90 אחוזי מימון.

תמיד כדאי לקחת ייעוץ משכנתא מחברה מקצועית ומנוסה שתדע להסביר ולעזור לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

3 יתרונות של משכנתא לדירה להשקעה

היתרון הבולט הוא יכולת המינוףכמשקיעים אנו נרצה להשתמש בכסף שלנו לכמה שיותר מטרות, ולכן ככל שנוכל להוציא מהבנק הלוואה גדולה יותר, כך נוכל להשאיר את הכסף שלנו למטרות נוספות ואולי רכישת עוד נכסים.
פריסת תשלומים ארוכהבבנקים ניתן לפרוס משכנתא ל- 30 שנים, בחלק מהחברות החוץ בנקאיות ניתן גם ל- 40 שנים. כך שפריסה ארוכה יכולה לאפשר לנו החזר חודשי נמוך, מה שיכול בפעמים רבות להתאים את גובה ההחזר החודשי של המשכנתא לגובה השכירות הצפויה להתקבל מהנכס.
גמישותניתן לבנות תמהילי משכנתא עם אפשרויות לפירעונות מוקדמים, כך שככל שיתקבלו כספים בעתיד ניתן להזרים אותם אל המשכנתא ולפרוע חלקים ממנה בהמשך הדרך.

איך בוחרים תמהיל משכנתא לדירה להשקעה?

זו שאלת השאלות. כמובן כפי שאמרנו קודם, בניית התמהיל צריכה להיעשות בהתאם לצרכים. ככל שמדובר במשכנתא קלאסית אנו נבנה תמהיל מותאם לצרכי הלקוח עם דגש על משכנתא יציבה ופחות תנודתית.

ככל שמדובר על החזר חודשי נמוך, אנו נבנה משכנתא ארוכה יותר עם שאיפה שהשכירות שתתקבל תכסה את תשלומי המשכנתא ואף יותר.

ככל שמדובר ברכישה למטרת פליפ, אנו נבנה תמהיל עם יותר כספים במסלולים שאין עליהם קנסות יציאה במשכנתא, או שההסתברות לקנסות יציאה תהיה קטנה.

מוזמנים לקרוא כאן בהרחבה על איך בונים תמהיל משכנתא מנצח.

ולחשב תמהילים ומסלולים שונים בעזרת מחשבון תמהיל משכנתא.

אנו בפלאנר מלווים כבר שנים רבות משקיעים מהארץ ומהעולם, ויודעים להתאים את תוכנית המימון בדיוק לפי צורכי הלקוח. כמו כן, אנו מתמחים בבניית הרכבי משכנתא מנצחים שישרתו אתכם גם לטווח הקצר, הבינוני והארוך.

מוזמנים לפנות למומחים שלנו.

שאלות ותשובות על משכנתא לדירה להשקעה

מתי דירה נחשבת לדירה להשקעה?

למרות שמבחינת האדם הרגיל, רכישת דירה להשקעה נחשבת למטרת רווח/השקעה ולא למטרת מגורים – לפי מיסוי מקרקעין דירה להשקעה היא למעשה הדירה השנייה והלאה שאדם רוכש מעבר לדירתו היחידה. כלומר הן בדירה השנייה, השלישית וכן הלאה.

מה כדאי שתבדקו לפני שאתם רצים לקנות דירה להשקעה?

לא כל עסקת רכישת דירה להשקעה יכולה להיחשב למוצלחת.
חשוב שתבחנו מספר דברים:
1. את נושא המיסים (מס רכישה ומס מכירה).
2. את ההוצאות הנלוות (האם הדירה ישנה וזקוקה לשיפוץ ותיקונים?).
3. את ההכנסות משכירות (יש לקחת בחשבון את התקופה בה הדירה לא תהיה מושכרת ולא תקבלו תשלומים/הכנסות משכירות).
4. את גובה ההחזר החודשי שתוכלו לעמוד בו.
5. את ההתאמה של המשכנתא לתוכנית ההשקעה (האם הדירה תושכר לטווח ארוך? האם אתם מתכוונים לבצע עסקת "פליפ" ולמכור תוך כמה שנים?).

מהו שיעור המימון המקסימלי שניתן להשיג בבנק לרכישת נכס להשקעה?

בנק ישראל הנחה את הבנקים להגביל את שיעור המימון שאנשים יכולים לקחת לטובת דירה להשקעה. הבנקים רשאים לתת עד 50% משכנתא משווי הנכס הנרכש ולא מעבר לכך.

מדוע אנשים רבים בוחרים לקחת משכנתא לרכישת דירה להשקעה?

רכישת דירה להשקעה יכולה לעזור לבסס את המצב הכלכלי הנוכחי, לשמש בעתיד כמקור הכנסה נוסף, לייצר יציבות כלכלית בעת הפרישה ואף לעזור לדור הבא – הכוונה עזרה ליורשים הן מבחינה פיננסית והן מבחינה פיזית.

למה כדאי לקחת יועץ מקצועי ברכישת דירה להשקעה?

יועץ משכנתא מומחה יעזור לכם לבחור את המסלול הנכון ואת התמהיל האופטימלי, יבדוק את רמת הכדאיות, את רמת הסיכון וכמובן יעזור לכם לשפר את הרווחיות שבעסקה. הבחירות האלו עשויות להשפיע מאוד על הרווח הסופי שלכם מכל התהליך, הרי בסופו של דבר רכישת נכס להשקעה היא למטרת השקעה ורווח.

אביחי מולה יועץ משכנתא
אביחי מולה

יועץ משכנתא, מייסד Planner

"אני מאמין בשקיפות מלאה והוגנות הן מול הלקוחות והן מול המערכת הבנקאית.
טובת הלקוח לעולם תהיה במקום הראשון בסדרי העדיפויות של החברה שלנו."
חתימת יועץ משכנתא אביחי מולה
רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

דירוג ממוצע: / 5.

מאמרים נוספים

לייעוץ משכנתא מהמומחים
השאירו פרטים בטופס!
לשיחה ראשונית ללא התחייבות חייגו עכשיו:
שירותי המשכנתא של פלאנר

מסורבי משכנתא

בזכות הניסיון העשיר שצברנו בעבודה מול לקוחות מסורבים, אנחנו נדע להכווין אתכם ולבנות עבורכם את הפתרון הטוב והמתאים ביותר במגבלות הקיימות.

משכנתא חוץ בנקאית

מאחר והמשכנתאות החוץ בנקאיות מורכבות וקל לבצע איתן טעויות, אנו נשמח לבנות עבורכם את התמהיל המדויק שיחסוך לכם המון כסף בעתיד.

משכנתא לפושטי רגל

עם התנהלות כלכלית נבונה, הסברים מניחים את הדעת, הגשת בקשה בצורה טובה לבנק או לגוף הנכון באותה עת, ועם הרבה מו"מ ניתן גם לאשר פושטי רגל לשעבר.

הלוואה כנגד נכס

הלוואה כנגד נכס היא פתרון נהדר הקיים במערכת הבנקאית והחוץ בנקאית למגוון רחב של בעיות. ניתן לקבל משכנתא גם תמורת שיעבוד של נכס שכבר נמצא בבעלותנו.

משכנתא לאיחוד וסגירת הלוואות

שוק המשכנתאות הוא דינאמי, תחרותי ותנודתי מאד. במיחזור משכנתא ניתן לקצר שנים, להפחית החזר חודשי ולחסוך כסף. המון כסף.

משכנתא הפוכה

אנו מתמחים בפתרונות מימון לגיל השלישי ונסייע לכם לתכנן את התקציב הנדרש לכם ונפעל עבורכם לקבלת הלוואה במהירות המרבית ובתנאים המיטביים עבורכם.

מחזור משכנתא

אנו בוחנים בקביעות את תיקי המשכנתאות ופועלים לעדכן ולהיטיב את הריביות והתנאים המקוריים, כדי לחסוך ללקוחותינו כסף רב.

משכנתא לבנייה

היערכות מוקדמת להליך בנייה ולקיחת משכנתא, חוסכת כסף ועוגמת נפש. ללא תכנון מתאים יתכן ותמצאו את עצמכם במצב תזרימי קשה. אנחנו נוודא שזה לא יקרה!

משכנתא לדירה להשקעה

משכנתא לדירה להשקעה היא משכנתא שונה מאשר משכנתא רגילה קלאסית. בתכנון שלה, באופן שניגשים אליה, באחוזי המימון ובבניית התמהיל שמרכיב אותה.

המלצות על יועצי המשכנתא של פלאנר
אבירן כהן
אבירן כהן
משכנתא במחיר למשתכן
קרא עוד
בחרנו דירה, חתמנו על חוזה והתחלנו להיפגש עם יועצים ויועצים עד שהשם שלך הגיע. היום אני יכול להגיד בפה מלא שמהרגע שפתחנו לך את הדלת התיישבת על הספה ואמרת ״אני אוהד בית״ר טוב לכם תיקחו לא טוב תברחו״ הבנתי שאתה היועץ שלי 😉. עכשיו ברצינות מהרגע שהתיישבת פתחת את הלפטופ עם האש בעיניים וההתלהבות היה נדמה שאנחנו הלקוחות היחידים שלך ואתה לוקח את המשכנתא לעצמך, אבל אחרי שעברנו כברת דרך ותהליך שלם שכלל ליווי, שיחות אינסופיות עם בנקים , המלצות על הורות ובעיקר חפירות שלי הבנתי שזה פשוט אתה! אריה שלוחם למען הלקוחות שלו.
תודה!
אביטל ארצי
אביטל ארצי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
איש נדיר ומקסים!לכל אורך הדרך היית זמין עבורי. שיתפתי אותי בכל שלב, הסברת לי בעברית פשוטה מושגים שלא הבנתי. הרגשתי מההתחלה שאני בידיים טובות, שבאמת אכפת לך, שאתה הופך עולמות בשביל להשיג לי מפחידות, אתה גם בן אדם מהמם עם לב ענק.את העסקה הכי טובה שאפשר. אתה מלך! ולא רק בגלל שאתה מנוסה ברמות
יאיר ונחמה פלאוט
יאיר ונחמה פלאוט
משכנתא במחיר למשתכן
קרא עוד
כאחד שעוקב רבות בקבוצות של משכנתאות, ראיתי את שמך עולה לא פעם ולא פעמיים. בחרתי בך על פני יועצים אחרים שצפו כי הענווה והיושרה שלך בולטים בהודעותיך. הפרגונים שלך לעמיתיך לתחום הם אלו ששכנעו אותי לבחור בך 🤓. אתה אדם זהב. המון סבלנות, ענווה, יושרה, חוש הומור ורצון אמיתי לתת את כל כולך למען הלקוחות שלך מתוך אכפתיות אמיתית. מבטיח לך שלא ראינו נותן שירות בישראל כמותך. אומרים ש-NASA 🚀 שוברים את הראש בלהיות הראשונים שיצליחו לשלוח אדם למאדים. אבל אתה עקפת אותם בקלות בסיבוב. הגעת עד למאדים וחזרה עבורנו ואין לי ספק שזה הרגלך בקודש כלפי כל הלקוחות שלך. מקצוען אמיתי, אין מילים אחרות לתאר את העסק שהתנהל פה. התחלנו, אישתי ואני, את התהליך בחששות קלים 😬 לגבי תמהיל שיהיה אופטימלי עבורנו, בסבלנות ובמתינות הסברת את כיוון הפעולה,ויצאנו לדרך. בתחילה חשבתי שנגיע לריביות ממוצעות ולא מעבר לכך, אבל הלסת שנשמטה לי 😮 למשמע הריביות שהשגת אחרי משא ומתן חסר פשרות מול הבנקים השונים היממו אותי🤑.
טל בן חיים
טל בן חיים
יועץ הכספים של מייקרוסופט
קרא עוד
אביחי מולה, קולגה וחבר. ניחן בשילוב מיוחד של מקצועיות, אמינות והוגנות. ביצעת עם אביחי מספר רב של פרויקטים שבכולם אביחי היווה נדבך מרכזי בהצלחה מרובה ובשביעות רצון הלקוחות.
אייל ריטברג
אייל ריטברג
מנהל קבוצת "אייל הנדסה פיננסית"
קרא עוד
ההכרות שלי עם אביחי החלה כשהחלתי את דרכי בעולם המשכנתאות כאיש מקצוע. מבין כלל היועצים שפגשתי, הוא התבלט במקצועיותו ובשירותיות שלו. יחד עם זאת, אלו משניים ביחס לאישיותו הנעימה והאדיבה– שהיא ללא עוררין הנכס הכי חשוב שלו כיועץ. ממקור ראשון, אני יודע לומר שאביחי יוצא מגדרו לטובת לקוחותיו. החל בפגישות הראשוניות– שאז הוא עושה כל הנדרש כדי להבהיר ולפרק את המורכבות של עולמות המימון. בהמשך, הוא מגייס את יכולותיו היצירתיות כדי לתפור תוכנית מימונית יחודיות המתאימה לצרכים של לקוחתיו. ולבסוף, הוא נעזר במערכות היחסים החמות שביסס עם הבנקאים כדי להשיג את התנאים והריביות הטובים ביותר ללקוחותיו. אם אתם חושבים על יועץ - היו רגועים, חיפושיכם תמו.
מושיקו יפת
מושיקו יפת
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
שירות ויחס חם. תוצאות טובות וחיסכון ענק. ממליץ בחום.
יהודה ומעיין עבו
יהודה ומעיין עבו
משכנתא במחיר למשתכן - יבנה הירוקה
קרא עוד
אחרי שסיימנו את הליך קבלת המשכנתא, התשובה היא חד משמעית כן! יש צורך באדם שמכיר את המערכת מבפנים, שיודע באילו כפתורים ללחוץ ומתי. לאיש היקר הזה קוראים אביחי מולה, יוועץ המשכנתא אותו בחרתי ולא בכדי. מן השיחה הראשונה, הבחנתי שעסקינן ביועץ שמבין היטב את רזי המשכנתא, אדם נחוש, אסטרטג, וווינר אמיתי.אביחי בנה לי תמהיל משובח, נלחם על גובה הריביות כאריה, נלחם על גובה תשלום פתיחת תיק, ובכך חסך לי למעלה מ-100,000 ש"ח!!!
עדי נטף
עדי נטף
מנכ"ל המרכז לחיסכון במשכנתא
קרא עוד
יועץ מהשורהה הראשונה. זמין, יעיל, ובעל ראש יצירתי למציאת פתרונות לבעיות מימון מורכבות. אני מוצא עצמי לא מעט נעזר בשירותיו כאשר אני נתקל בבעיות כאלו.
רום וקורל יצחקי
רום וקורל יצחקי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ענק אתה אביחי אין דברים כמוך.
צבי וירדנה פרמוביץ
צבי וירדנה פרמוביץ
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
היה מאוד כיף לעבור את התהליך הזה בעזרתך... ועוד עם מוצר סופי מצויין. אין ספק שההחלטה לפנות אלייך הייתה החלטה טובה והייתה לנו הזכות לעבור את התהליך הזה בעזרתך ובצורה מחושבת ומוצלחת!
עמית ואלה חסיד
עמית ואלה חסיד
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
מהרגע שפגשנו אותך לראשונה ואחרי בחינה של כמה יועצים הייתה בינינו כימיה - ידענו שאתה הוא האחד שילווה אותנו בתהליך. אתה ללא ספק אחד מאנשי המקצוע הטובים ביותר שיצא לנו לעבוד איתו. לאחר שהפעלת את קסמיך וביצירתיות מופלאה, חזרת אלינו עם משכנתא Too goot to be True. למדנו בתהליך שעם נחישות, התמדה, מחשבה מחוץ לקופסא ומקצועיות, ניתן להגיע לתוצאות מרשימות. אתה מספר 1!
עמיחי גולדבאום
עמיחי גולדבאום
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
תתגמדנה המילים ותקצר היריעה מלהכיל את מילות התודה וההערכה למר אביחי מולה היקר. על היחס האישי, הסבלנות, הזמינות, המקצועיות, המאמץ והעבודה הראויה למחמאות. זאת ועוד, על התוצאה הפנטסטית (ריביות חלומיות ומרווח בנקאי/שוק חלומי) הערכתי ותודתי. אין לי ספק כי יועץ המשכנתא אביחי מולה מהווה נכס צאן ברזל בתחום המשכנתאות.
אלי לאון
אלי לאון
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לא נתקלים בהרבה יועצים שאפשר להמליץ עליהם בלב שקט. אביחי והצוות יודעים את העבודה שלהם בצורה מקצועית, מהירה, זמינה.
Ofir Bazar
Ofir Bazar
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצוען אמיתי ליווה אותנו בכל התהליך, דאג לכל מסמך שנדרש, הכין תוכניות גיבוי למקרה ודברים ישתבשו ודאג לשקף לנו בכל שלב איך מתקדמים, לו״ז לביצוע ומה נדרש על מנת לסגור את ההצעה. השקט שנתן לנו והניהול של התהליך בהובלתו שווה המון וזה עוד לפני התנאים המצוינים שהצליח לסגור! ממליץ בחום.
Daniela
Daniela
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
זה דבר מאתגר לתאר את אביחי, כי באמת אין מילים לרמת השירות הבלתי רגילה שהוא נותן. בתהליך בחירת יועץ משכנתאות, ביצענו בחינה של מספר יועצים, ובשיחה ראשונית היה קליק מול אביחי. אני בן אדם עם לו"ז סופר עמוס, והיה לי חשוב בנוסף למקצועיות וידע, גם מהירות תקתוק הדברים, וכלל המרכיבים הללו יש לאביחי. אביחי נתן שירות סופר מקצועי, הוא שופע ידע בתחום, שירות מהיר, בכל שאלה שהייתה לי (והיו לי מיליון שאלות), אביחי נתן מענה סבלני ובשיא נעימות. הוא תמיד זמין, תמיד קשוב, תמיד מסייע, ופשוט הפך לחבר! תודה ענקית גם לדורית שתקתקה דברים במהירות ותפעלה את התהליך.
Micha Alkoby
Micha Alkoby
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
כשאישתי ואני חיפשנו בהתחלה מידע על משכנתא, השם של אביחי חזר על עצמו פעם אחר פעם בהמלצות. קבענו שיחה טלפונית ראשונית להיכרות והתרשמות, אביחי היה מקצועי מהרגע הראשון הוא ידע לתת מענה לכל השאלות שלנו, בלי להסס-מהר וחד. לאורך כל התהליך אביחי עזר לנו לקבל החלטות נכונות ושיקף את המידע בצורה ברורה ומקצועית, גם ברגעים שלנו הרגישו מבלבלים ומלחיצים, מהר מאוד אביחי ידע לפרק את הפצצה, להרגיע ולהשיב לנו את תחושת הביטחון. בסופו של דבר הוא השיג לנו מהר מאוד תמהיל מצויין שמותאם כמו כפפה אלינו.
bekele yalew
bekele yalew
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצועי וסבלני מאוד! עם המון נשמה. שאל את כל השאלות הבסיסיות לצורך התאמת המשכנתא לצורכי המשפחה. הסביר את כל האפשרויות שעומדות לרשותנו והגענו למסלול הכי מתאים וגמיש עם חישוב המשמעות בעתיד. יש לו צוות מדהים שעובד איתו ומלווה את כל התהליך. ללא התלבטות מומלץ מאוד.
roey levy
roey levy
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לפני מספר חודשים קיבלנו, אשתי ואני, החלטה ללכת על יעוץ משכנתא. קיבלנו המלצות חמות מכמה כיוונים על אביחי מולה. היום אני יכול להגיד לכם בדיעבד שזו ההחלטה הכי טובה שקיבלנו! אביחי ודורית היקרים ליוו אותנו לאורך כל התהליך (וממשיכים ללוות אפילו לאחר החתימה על המשכנתא!), עזרו לנו לקבל החלטות נכונות, תוך שיקוף כל המידע בצורה גלויה ומקצועית, ותוך מתן מענה מהיר וזמינות מידית. בתקופה מאתגרת כמו שאנחנו עוברים כעת במדינה, אביחי דאג להשיג לנו את התנאים הטובים ביותר שניתן להשיג! לכל מי שמתלבט, אין צורך! ממליצים בחום!!!
yaron gomhe
yaron gomhe
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצוען אמיתי, תמיד בסבלנות, תמיד מסביר פנים, נותן תחושה שיש על מי לסמוך, תוך ליווי צמוד ומקצועי. מומלץ בחום.
kobi shohat
kobi shohat
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי יועץ תותח, מוצא את הדרך המיטבית גם בזמנים קשים.
Vladislav Moshaev
Vladislav Moshaev
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
בחרנו באביחי כי קיבלנו המלצות חמות ואכן הוא עמד בכל מה שאמרו עליו, עובד מקצועי, מהר, מסביר ומלווה בכל שלב, פשוט תענוג לא יכולנו לבקש משהו אחר.
איתי ניני
איתי ניני
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
את אביחי לא הכרנו אבל ראינו המון המלצות ברשתות החברתיות. בפגישה הראשונה הבנו על מה כולם מדברים! אביחי הסביר לנו את כל מהו התהליך, מה נכון בשבילנו בהתאם לדרישות שלנו. וכן הסתכל על התמונה הכוללת והציע לנו אופציות שלא ידענו שקיימות בכלל! לאורך כל התהליך אביחי תמיד היה זמין לנו לכל שאלה בצורה נעימה ודאג לנו למשכנתא מדהימה! אז אביחי תודה רבה שהפכת לנו את התהליך הזה לפשוט, קל, מהיר והכי חשוב עם התנאים הכי טובים!
thiya berco
thiya berco
משכנתא הפוכה
קרא עוד
אביחי, כמובן כן הוא: מחיה נשמות ופותר בעיות בצורה יעילה ביותר, באופן המהיר ביותר ובסבלנות אין קץ. תמיד זמין ותמיד מוכן לענות על כל שאלה רלבנטית. אני בת 71 ואביחי עזר לי לקבל החלטה על משכנתאות הפוכה. היעוץ ירד לרזולוציות הכי קטנות וכלל הרבה מאד חששות שלי. הוא ניווט אותי מאד ברור, בנעימות אין קץ וקיבלתי כל תשובה לשאלות שהתעוררו אצלי. התהליך התמשך 52 יום והפך אותי מאדם מוטרד לאדם בטוח ושלם עם ההחלטה. אביחי ודורית הם ממש מה שנקרא " צוות לענין" ואני שמחה שהגעתי אליו. כן ירבו שכמותם!!! בהערכה רבה תחיה ברקו
igal k
igal k
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי קיבל אותנו בזרועות פתוחות בידיעה שהוא נכנס לעסקה סופר מורכבת, קבלנו את השירות הכי אישי שיכול להיות ובנתאים הכי מצויינים. ממליץ בחום ובוודאות אשכור את שירותיו בעסקה הבאה!
אבישי ווקנין
אבישי ווקנין
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי ודורית המדהימים ליוו אותנו בתהליך לקחת משכנתא שלא היה פשוט ודרש אישורים רבים. אביחי היה זמין אלינו בכל עת, בין לשאלות והתייעצויות ובין כאוזן קשבת. החוויה שלנו הייתה מאוד נעימה וטובה. הכל היה מסודר וברור. המון תודה אביחי ודורית!
hen yachye
hen yachye
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ממליץ בחום!! מקצועי , שרותי , זמין תמיד גם לחפירות , נותן תשובה לכל שאלה ולא מתייאש עד שתבין מה שאתה צריך להבין! וגם לא פחות חשוב מחיר הוגן
yuri london
yuri london
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ייעוץ מקצועי מהיר ואדיב, דואג ללקוח והכי חשוב תמיד זמין לכל שאלה. תותח על. תודה רבה על הכל.
ברית נדלן
ברית נדלן
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ממליצה בחום על אביחי עזר לנו המליץ ייעץ וליווה אותנו לאורך כל התהליך ואחריו.
Tal Che
Tal Che
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
כל מה שציפינו והרבה מעבר. שירות ברמה מושלמת עם הרבה סבלנות ומקצועיות. גם כשהעסקה התסתבכה היינו צריכים את אביחי בדחיפות גבוה, הוא היה שם בשבילנו בזמינות מקסימלית. תודה רבה!
אופיר קדושי
אופיר קדושי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הגענו לחברת Planner בעקבות המלצה שקיבלנו וזו בוודאות הבחירה הכי טובה שעשינו. אביחי ליווה אותנו אישית בכל התהליך, כיוון אותנו והדריך כל הדרך בכל שלב ושלב, והביא אותנו לתוצאה שלא היינו יכולים לחלום עליה בלעדיו. מעבר למקצועיות שהיא ברמה הגבוהה ביותר, ברמה האישית אביחי בחור מקסים והיה סבלני ושירותי לכל אורך התהליך. ממליץ בחום !
Rachel Galay
Rachel Galay
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
תהליך שבו אביחי והצוות שהוא מנהל ביד רמה היו שותפים אמיתיים! תמיד האמין וידע לכוון ולהסביר! יחס חם ואישי לכל אורך הזמן! תודה עליכם ולכם
ofir dubinsky
ofir dubinsky
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי ודורית ליוו אותנו בצורה מקצועית ונעימה לאורך כל התהליך שיכול להיות קשה ומבלבל, והיו זמינים לכל שאלה. בזכות אביחי אפילו לא יצאנו מהבית, וחתמנו על משכנתא דרך ה zoom בקלות ומהירות. תודה רבה!
Moshe Savitzki
Moshe Savitzki
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לאביחי התותח , סופר מקצועי , סופר נוח, עובד מול כל הבנקים. זמין לכל שאלה בכל שעה של היום. עושה מעל ומעבר כדי להביא את התמהיל הנכון לך.
מירי ווקנין
מירי ווקנין
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי וכל הצוות היו מעולים בהירתמות אין כאלו דברים עסקה מורכבת שלא סיכוי אביחי לא ויתר ועשה הכל ביחד עם הצוות המהמם שלו ממליצה בחום על אביחי מולה 💗💗
עדינה מנגיסטו
עדינה מנגיסטו
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הבחירה הכי טובה שלקחתי בכל התהליך הזה זה אתה !!!!!!! תודה על הזמינות והעננות בכל שאלה/בקשה התהליך לא היה פשוט אבל בזכותך ובזכותם הצוות המהמם שלך זה הרגיש פחות מאיים תודה על שהייתם שם לצידי בכל וצעד! לא מובן מאליו השירות הזה!!
Shikma Gelblum
Shikma Gelblum
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצועי וסבלני מאוד! ענה על כל השאלות, הרגיע, הסביר לי את כל האופציות שהכי נכונות עבורי ללקיחת משכנתא ועדכן בכל פעולה. יש לו צוות מדהים שעובד איתו ומלווה בכל תהייה או חשש. ממליצה בחום!
דן גרוס
דן גרוס
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הכרנו את אביחי והצוות דרך המלצות, והיו לא מעט. תחילה חששנו מהמילה משכנתא, עשינו שיעורי בית ויצרנו קשר עם אביחי שמהרגע הראשון היה אדיב, מרגיע וקשוב לכל הצרכים. בנה לנו תמהיל מעולה ללא הרבה סיכונים כפי שביקשנו והשיג ריביות מעולות. היום אנחנו אחרי החתימה, רגועים ויודעים היטב לאן פנינו בעתיד. אנחנו ממליצים על אביחי בחום, ומודים על הרגע שיצרנו קשר עם היועץ שדאג לנו גם להווה וגם לעתיד.
Oren Ar
Oren Ar
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
יצרנו קשר עם אביחי לקבלת יעוץ. התרשמנו שאביחי מקצועי מאוד. היה חד, מהיר, ממוקד, ועזר לנו לקבל תנאים מעולים. מבחינת זמינות- תמיד, בכל שעה, אביחי ודורית היו זמינים. אביחי גם השקיע בהסברים לאורך כל הדרך. היה פשוט קל וברור תודות לשירות. חד משמעית מומלץ.
Tomer Drori
Tomer Drori
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הגעתי בזכות המלצה שקיבלתי, וחייב לציין שהופתעתי לטובה. שירות מעולה עם יחס אישי. קיבלתי משכנתא בתנאים מצויינים עם חיסכון בריצות ותיזוזים, עם אביחי שליווה אותי לאורך כל הדרך. זמין בכל שעה בווטסאפ וגם לשיחה, הרגשתי שדואגים לי עד הסוף. המלצה חמה מאוד!!
איתמר מולי
איתמר מולי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
נעזרנו באביחי ודורית בלקיחת משכנתא בתקופה לא פשוטה עם ריביות גבוהות, אביחי השיג לנו ריביות מעולות לתקופה וגם אז לא היה רגוע והצליח להביא שיפור נוסף גם שהיינו מרוצים הוא לא נח! אביחי תמיד זמין! פשוט כך, מסביר לעומק כל שאלה במקצועיות וסבלנות(והיו המוןן). אין ספק שחסכנו המון זמן וכסף ואת זה בדקנו מול חברים ואנשים בקבוצות שלקחו משכנתאות דומות בתקופה הזאת. תודה אביחי ודורית והלוואי שכל בעלי המקצוע שנבחר בהמשך יהיו איכותיים כמותכם.
Natali Baghdadi
Natali Baghdadi
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
תודה רבה על השירות והיחס החם שקיבלנו זכינו לקבל שירות מקצועי תודה על הסבלנות, האכפתיות והדאגה
shai perlstein
shai perlstein
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לא קל לבחור יועץ משכנתא, יש כ״כ הרבה יועצים בשוק. אל אביחי הגעתי דרך המון המלצות שקראתי בכמה קבוצות פייסבוק - מסתבר שבחרתי נכון. השירות של אביחי מקצועי, מהיר, יעיל ומאוד סבלני. ממליץ בלב שלם.
אנה ניזברג
אנה ניזברג
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
שירות מדהים! הכי טוב שיצא לי לפגוש. תודה אביחי
asaf batson
asaf batson
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
מאוד ממליץ על אביחי. הגענו אליו לפני לקיחת משכנתא לא פשוטה, אביחי היה מקצועי וסבלני, טיפל בכל מה שצריך בצורה הטובה ביותר ליווה אותנו ונתן לנו תחושת בטחון לאורך כל הדרך. ללא ספק הבחירה הכי טובה שעשיתי בתהליך.
תומר גרינברג
תומר גרינברג
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי וכל הצוות אנשים מדהימים, ליווי מדהים, היענות והסבר לכל פרט ופרט, הרגשנו שאנחני בידיים הנכונות בכל שלב, תודה ענקית❤️
Shacar Maltabashi
Shacar Maltabashi
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי סופר מקצועי, שירותי ותקתקן. ההחלטה הכי טובה שקיבלנו 🙌
עמית חסון
עמית חסון
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
היועץ משכנתא הכי טוב בארץ. בתור אחד שהתנסה עם מס יועצים בעסקאות עבר, אביחי משאיר אבק לכולם. מומלץ מומלץ מומלץ
Rotem Aizenkot
Rotem Aizenkot
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצועי מאד,יסודי, קפדן, זמין וחד בצורה יוצאת דופן נתן ראש שקט בכל התהליך הבירוקרטי והפך את הכל לפשוט השיג לנו מסלולים איכותיים שמתאימים במיוחד לנו ושחסכו לנו הרבה כסף. נתן שירות מצויין מכל הבחינות. מומלץ בחום!
Matan Levhar
Matan Levhar
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי המקצוען!!! היה תענוג לעבוד איתו. משום שלא היה לי״נו הרבה זמן להתעסק ולבחון את ענייני המשכנתאות פנינו מהמלצה של חברים לאביחי. אביחי בדק ועדכן במהלך כל התהליך, היה בקשר איתנו והסביר לפרטי פרטים מה האופציות ומה כדאי ולבסוף גם נתן את המלצותיו. בזמן מועט הצלחנו בזכותו לקחת משכנתא מצוינת. תודה רבה רבה לך!
גיא קרליץ
גיא קרליץ
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אין ספק שאביחי מקצוען בתחומו. מהרגע הראשון הציג הכל בצורה ברורה ומקצועית וביצע ליווי צמוד ואישי לאורך כל התהליך וכל זה מבלי להתפשר על דבר. (גם שהכל היה לחוץ וצפוף מבחינת זמנים אביחי ידע לחשוב מחוץ לקופסא והצליח לעשות את האקסטרה מאמץ בשבילנו) תבחרו באביחי ותקבלו 100% אמינות, שקיפות מלאה וראש שקט מדאגות 💪
דילוג לתוכן