משכנתא לגיל השלישי

משכנתא לגיל השלישי היא אחת המשכנתאות הכי חשובות שיש, היא מצריכה תכנון מדויק גם בהיבט של מסלולי המשכנתא אבל לא פחות חשוב מכך, גם על התכנון הפיננסי בעת הפרישה, תוך תשומת לב להכנסות ולמשאבים הכספיים שיהיו עבורכם בגיל הפנסיה.

מהי משכנתא לגיל השלישי?

לרוב אנחנו רגילים לחשוב על משכנתא כעל זוג צעיר, שלא מכבר התחתן, חסך קצת כסף ואז רכש את הדירה הראשונה שלו. אולם במהלך החיים, אנשים משדרגים דירות או קונים דירות להשקעה – אך חשוב לדעת שגם בגיל השלישי אנשים לוקחים משכנתאות.

מדינת ישראל הגדירה את הגיל השלישי באופן הבא: גברים מעל גיל 67, נשים מעל גיל 62.

כאשר אנחנו מדברים על משכנתאות לגיל השלישי אנחנו מתכוונים למשכנתאות שנלקחות גם לפני הגילאים הללו. זאת מכיוון שמשכנתא שנלקחת אפילו בגיל 55, סביר שתימשך לתוך גיל הפרישה ולכן התכנון שלה חשוב מאין כמוהו.

לכן כאשר מדברים על משכנתא לגיל השלישי, אנו מדברים על גילאי ה- 50 המאוחרות ומעלה.

פלאנר משכנתאות - משכנתא לגיל השלישי
פלאנר משכנתאות – משכנתא לגיל השלישי

מהם הדברים שמאפיינים את המשכנתא לגיל השלישי?

יש 2 דברים עיקריים שמאפיינים משכנתא לגיל השלישי:

 1. תכנון משכנתא לצד תכנון פיננסי לפרישה – כאשר אתם זוג צעיר ואתם לוקחים משכנתא אתם לרוב חושבים על המטרות שלכם בטווח קצר בינוני כגון: הרחבת משפחה, קריירה, לימודים וכו'. לעומת זאת במשכנתא בגיל השלישי אתם חייבים להסתכל לטווח רחב יותר כמו כושר השתכרות שעלול לרדת, מצב בריאותי שיכול להתדרדר, הוצאות בלתי צפויות גם כתוצאה ממצב רפואי או מדברים אחרים כמו סיוע לילדים שהתחתנו וכו'.
 2. צורך ביציבות – בגיל השלישי לרוב ההכנסות יורדות בעת הפרישה, בניגוד לגילאים הצעירים ששם סביר שהחלפתם עבודות ושדרגתם שכר, כאן זה לרוב לא קורה. לכן יש צורך בבניית משכנתא יציבה עם כמה שפחות "הפתעות" או תנודות בהחזרים או בהתנהלות שלה.

מהם התנאים לקבלת משכנתא גיל השלישי לעומת משכנתא רגילה?

למעט משכנתא הפוכה התנאים די זהים למשכנתא רגילה. תידרשו להציג הכנסות, עו"ש תקין, ביטוחי חיים, שמאות וכמובן התנהלות אשראית תקינה.

לכמה שנים אפשר לקבל משכנתא לגיל השלישי?

אם מדובר על הבנקים אז בבנקים ניתן לקחת או ל-30 שנים או עד לגילאי 75-85, לפי המוקדם מבניהם, תלוי מאוד באיזה בנק מדובר ובחוסן הפיננסי של הלווים. חלק מהבנקים יבצעו את החישוב לפי הלווה הצעיר וחלק לפי המבוגר. במקרים חריגים הבנקים יתנו פריסה מעל גיל 85.

ככל שתכניסו ערב, לדוגמא אחד מהילדים, חלק מהבנקים יסכים להתייחס לגילו של הערב ולפיכך יאפשר פריסה מקסימאלית.

במשכנתא הפוכה זה עובד שונה לחלוטין ושם אפשר לקחת משכנתא בעיקר בגילאים מבוגרים יותר.

לאיזה מטרות לוקחים משכנתא בגיל השלישי?

יש מנעד שלם של צרכים במשכנתא בגיל השלישי, ננסה למנות את העיקריים שבהם:

 • משכנתא לשיפור דיור – אנשים שצברו הון במהלך החיים, מגיעים לגיל השלישי ורוצים "להתפנק" הם רוצים למכור את הדירה שבה הם גרים ולעבור לדירה גדולה יותר, מרווחת יותר או בסביבת מגורים איכותית יותר.
  למשכנתא למשפרי דיור >>
 • משכנתא לצמצום דיור – מדובר על משפחות שגידלו ילדים, ובאותה נקודת הזמן הם היו זקוקים לדירה גדולה. עם גדילת הילדים אין להם צורך בדירה גדולה עם עלויות יקרות יותר ולכן הם רוצים "לשנמך" את הדירה ולעבור לדירה קטנה ומותאמת יותר לצרכים.
  למשכנתא למצמצמי דיור >>
 • משכנתא לדירה להשקעה – אנשים שצברו הון במהלך החיים, או שמקבלים כספים בעת הפרישה ורוצים לדאוג לעצמם לעוד הכנסה משכירות, רוכשים דירה להשקעה.
  למשכנתא לדירה להשקעה >>
 • משכנתא לשיפוץ – משכנתא שנלקחת לשדרוג הבית הקיים כי אתם רוצים לבצע ריענון או מה שלפעמים קורה בגיל הזהב זה שלעיתים צריך לבצע התאמות בשל מצב בריאותי, התאמה של מקלחת שירותים מונגשים וכו'.
  למשכנתא לשיפוץ דירה >>
 • משכנתא לכל מטרה – הלוואות שנלקחות לטובת סגירת חובות, סיוע לילדים, טיסה לחו"ל, שדרוג רכב  או כל מטרה חוקית אחרת שמתחשקת בגיל הזה.
  למשכנתא לכל מטרה >>
 • משכנתא הפוכה – יכולה להילקח למספר מטרות החל משיפוץ, עזרה לילדים או דמי קיום עבורכם.
  למשכנתא הפוכה >>

מעבר לדיור מוגן

רבים מהגיל השלישי חולמים על מעבר לדיור מוגן המציע להם חממה נפלאה לגור בה, מקום שידאג להם לתעסוקה, לבריאות, לפעילויות חברתיות ובעיקר לביטחון. כאשר החסכונות לא עומדים בציפיות, והחלום לגור בדיור מוגן או בבית אבות נראה רחוק, משכנתא לגיל הזהב יכולה להיות הפתרון האופטימלי.

באמצעותה, אנשי הגיל השלישי יכולים להמריא לאווירה החדשה בפעם השנייה בחייהם, ולנצל את ההון שצברו בביתם להבטחת איכות חיים גבוהה, מבלי לדאוג לעתיד הפיננסי שלהם.

בני גיל הזהב לוקחים משכנתא
בני גיל הזהב לוקחים משכנתא

מתי משלמים את ההחזרים?

אם מדובר על הבנקים ניתן להחזיר ברמה החודשית קרן וריבית, אם מדובר על משכנתא הפוכה, בחלק מהחברות ניתן לבחור האם לשלם קרן וריבית, האם לשלם רק ריבית או האם לא לשלם בכלל.

אחוזי המימון במשכנתא לגיל השלישי

אם מדובר בבנקים אז לפי הרגולציה:

 • דירה יחידה עד 75%
 • דירה חליפית עד 70%
 • דירה להשקעה עד 50%
 • הלוואה לכל מטרה עד 50%

במשכנתא הפוכה לגיל הזהב על פי הטבלה הבאה:

גיל הלווהאחוזי המימון למשכנתא לגיל השלישי
55-6515%-27%
66-7026%-33%
71-7531%-35%
76-8036%-40%
81-8741%-50%
88-9450%-57%

מהם המסלולים הקיימים?

אם מדובר על משכנתא הפוכה אז לרוב ניתן יהיה לבחור בין ריבית קבועה צמודה למדד או מסלול מבוסס פריים.

אם מדובר על הבנקים אז כל מסלול מתוך עשרות המסלולים הקיימים בשוק המשכנתאות.

כיצד ניתן לקבל את הכסף?

בחברות הביטוח והמימון החוץ בנקאיות ניתן למשוך את הכספים בפעימות ובכך תימנעו מתשלומי ריבית על כסף שלא משכתם. כלומר ניתן להוציא אישור על 500,000 ש"ח ולמשוך כעת רק 200,000 ש"ח ואת היתרה בעתיד.

שימו לב שבעוד בבנקים המשיכות יחסית יהיו בתקופה קצרה (רכישה או כל מטרה).
אם מדובר במשכנתא לגיל השלישי בבנקים (פנסיונית, זהב וכו') אז אפשר לקבל את הכסף גם כקצבה חודשית סוג של תוספת להכנסה.

האם צריך לעשות ביטוח חיים בגיל השלישי?

במשכנתא הפוכה אין צורך, במשכנתאות רגילות בבנקים אכן צריך אך אם מדובר בעלויות כבדות אפשר להגיש בקשה לפטור מביטוח חיים.

יתרונות וחסרונות של משכנתא לגיל השלישי

יתרונותחסרונות
כסף לשיפור איכות החייםעלות מימון יותר יקרה לרוב ממשכנתא רגילה
החזר חודשי גמיש ומותאםבבנקים בחלק מהמקרים יבקשו ערבים (להכניס את הילדים למשכנתא)
ברוב המקרים אפשר להוציא פטור מביטוח חיים

האם יש סיכונים במשכנתא?

במשכנתא רגילה בבנקים הסיכונים הם רגילים, ככל שלא תשלמו הבנק יפעל למימוש הנכס.

במשכנתא לגיל הזהב לרוב, חברות הביטוח לא יפעלו למימוש הנכס עד לפטירת אחרון הלווים כך שזה יותר בטוח מבחינת הביטחון האישי של הלווים.

משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לגיל השלישי

מה קורה כשהלווה נפטר?

במשכנתא רגילה אם יש ביטוח חיים, הביטוח מכסה את יתרת המשכנתא. אם קיבלתם פטור אז המשכנתא ממשיכה כרגיל.

במשכנתא המיועדת לבני גיל הזהב, פטירת הלווה אינה משנה דבר. היורשים יצטרכו להחזיר את הכסף רק כאשר הלווה השני ילך לעולמו גם. וגם במקרה כזה, חברות הביטוח יתנו ליורשים זמן "להתאפס", לרוב עד 12 חודשים.

משכנתא לגיל השלישי עם פלאנר משכנתאות

משכנתא לגיל השלישי היא עניין מורכב ויש לגשת אליו בכובד ראש הראוי ורק לאנשים עם ניסיון. ליועצים של פלאנר יש ניסיון רב בתכנון משכנתאות כאלו.

אם אתם בגיל הזהב או מתקרבים לשם ורוצים להבטיח את העתיד שלכם בראש שקט, מוזמנים לפנות אלינו, אנו נדאג לבנות לכם את הרכב המימון האופטימאלי עבורכם תוך התחשבות בכל הפרמטרים שדורשים התייחסות בגיל השלישי.

שאלות ותשובות על משכנתא לגיל השלישי

האם הבנק יוציא אתכם מהבית אחרי לקיחת משכנתא לגיל השלישי?

לא, אתם יכולים לגור שם כל החיים עד פטירתו של אחרון הלווים.

האם לאחר פטירת הלווים הבית לא יעבור לילדים?

הבית נשאר רשום בטאבו על שם הלווים (ההורים). לאחר פטירתם הילדים יצטרכו להחזיר את ההלוואה. הם יקבלו החלטה תוך 12 חודשים האם הם מסוגלים להחזיר את היתרה שנשארה להלוואה או למכור את הנכס כדי להחזיר אותה.

האם במשכנתא מעל גיל 60 הריביות גבוהות מאוד?

לא בהכרח. זה משתנה ותלוי באופי החזר התשלום של ההלוואה שבחרתם. לרוב, בהלוואת בלון הריבית המתומחרת יקרה יותר מהלוואת גרייס. בהחזר רגיל של קרן וריבית לרוב היא תהיה נמוכה יותר.

האם יש צורך בהכנסה חודשית קבועה כדי לקבל את ההלוואה?

לא. אין צורך בהכנסה חודשית. רק משכון הנכס לטובת קבלת ההלוואה.

האם ניתן לקחת את ההלוואה על מנת לשפר את רמת המחיה?

בהחלט. ניתן לקחת משכנתא לגיל הזהב למטרות רבות כמו שיפור רמת המחיה, הגשמת חלומות, עזרה לילדים, מעבר לדיור מוגן, כיסוי חובות ועוד…

אביחי מולה יועץ משכנתא
אביחי מולה

יועץ משכנתא, מייסד Planner

"אני מאמין בשקיפות מלאה והוגנות הן מול הלקוחות והן מול המערכת הבנקאית.
טובת הלקוח לעולם תהיה במקום הראשון בסדרי העדיפויות של החברה שלנו."
חתימת יועץ משכנתא אביחי מולה
רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

דירוג ממוצע: / 5.

מאמרים נוספים

למשכנתא לגיל השלישי
השאירו פרטים בטופס!
לשיחה ראשונית ללא התחייבות חייגו עכשיו:
שירותי המשכנתא של פלאנר

מסורבי משכנתא

בזכות הניסיון העשיר שצברנו בעבודה מול לקוחות מסורבים, אנחנו נדע להכווין אתכם ולבנות עבורכם את הפתרון הטוב והמתאים ביותר במגבלות הקיימות.

משכנתא חוץ בנקאית

מאחר והמשכנתאות החוץ בנקאיות מורכבות וקל לבצע איתן טעויות, אנו נשמח לבנות עבורכם את התמהיל המדויק שיחסוך לכם המון כסף בעתיד.

משכנתא לפושטי רגל

עם התנהלות כלכלית נבונה, הסברים מניחים את הדעת, הגשת בקשה בצורה טובה לבנק או לגוף הנכון באותה עת, ועם הרבה מו"מ ניתן גם לאשר פושטי רגל לשעבר.

הלוואה כנגד נכס

הלוואה כנגד נכס היא פתרון נהדר הקיים במערכת הבנקאית והחוץ בנקאית למגוון רחב של בעיות. ניתן לקבל משכנתא גם תמורת שיעבוד של נכס שכבר נמצא בבעלותנו.

משכנתא לאיחוד וסגירת הלוואות

שוק המשכנתאות הוא דינאמי, תחרותי ותנודתי מאד. במיחזור משכנתא ניתן לקצר שנים, להפחית החזר חודשי ולחסוך כסף. המון כסף.

משכנתא הפוכה

אנו מתמחים בפתרונות מימון לגיל השלישי ונסייע לכם לתכנן את התקציב הנדרש לכם ונפעל עבורכם לקבלת הלוואה במהירות המרבית ובתנאים המיטביים עבורכם.

מחזור משכנתא

אנו בוחנים בקביעות את תיקי המשכנתאות ופועלים לעדכן ולהיטיב את הריביות והתנאים המקוריים, כדי לחסוך ללקוחותינו כסף רב.

משכנתא לבנייה

היערכות מוקדמת להליך בנייה ולקיחת משכנתא, חוסכת כסף ועוגמת נפש. ללא תכנון מתאים יתכן ותמצאו את עצמכם במצב תזרימי קשה. אנחנו נוודא שזה לא יקרה!

משכנתא לדירה להשקעה

משכנתא לדירה להשקעה היא משכנתא שונה מאשר משכנתא רגילה קלאסית. בתכנון שלה, באופן שניגשים אליה, באחוזי המימון ובבניית התמהיל שמרכיב אותה.

המלצות על יועצי המשכנתא של פלאנר
אבירן כהן
אבירן כהן
משכנתא במחיר למשתכן
קרא עוד
בחרנו דירה, חתמנו על חוזה והתחלנו להיפגש עם יועצים ויועצים עד שהשם שלך הגיע. היום אני יכול להגיד בפה מלא שמהרגע שפתחנו לך את הדלת התיישבת על הספה ואמרת ״אני אוהד בית״ר טוב לכם תיקחו לא טוב תברחו״ הבנתי שאתה היועץ שלי 😉. עכשיו ברצינות מהרגע שהתיישבת פתחת את הלפטופ עם האש בעיניים וההתלהבות היה נדמה שאנחנו הלקוחות היחידים שלך ואתה לוקח את המשכנתא לעצמך, אבל אחרי שעברנו כברת דרך ותהליך שלם שכלל ליווי, שיחות אינסופיות עם בנקים , המלצות על הורות ובעיקר חפירות שלי הבנתי שזה פשוט אתה! אריה שלוחם למען הלקוחות שלו.
תודה!
אביטל ארצי
אביטל ארצי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
איש נדיר ומקסים!לכל אורך הדרך היית זמין עבורי. שיתפתי אותי בכל שלב, הסברת לי בעברית פשוטה מושגים שלא הבנתי. הרגשתי מההתחלה שאני בידיים טובות, שבאמת אכפת לך, שאתה הופך עולמות בשביל להשיג לי מפחידות, אתה גם בן אדם מהמם עם לב ענק.את העסקה הכי טובה שאפשר. אתה מלך! ולא רק בגלל שאתה מנוסה ברמות
יאיר ונחמה פלאוט
יאיר ונחמה פלאוט
משכנתא במחיר למשתכן
קרא עוד
כאחד שעוקב רבות בקבוצות של משכנתאות, ראיתי את שמך עולה לא פעם ולא פעמיים. בחרתי בך על פני יועצים אחרים שצפו כי הענווה והיושרה שלך בולטים בהודעותיך. הפרגונים שלך לעמיתיך לתחום הם אלו ששכנעו אותי לבחור בך 🤓. אתה אדם זהב. המון סבלנות, ענווה, יושרה, חוש הומור ורצון אמיתי לתת את כל כולך למען הלקוחות שלך מתוך אכפתיות אמיתית. מבטיח לך שלא ראינו נותן שירות בישראל כמותך. אומרים ש-NASA 🚀 שוברים את הראש בלהיות הראשונים שיצליחו לשלוח אדם למאדים. אבל אתה עקפת אותם בקלות בסיבוב. הגעת עד למאדים וחזרה עבורנו ואין לי ספק שזה הרגלך בקודש כלפי כל הלקוחות שלך. מקצוען אמיתי, אין מילים אחרות לתאר את העסק שהתנהל פה. התחלנו, אישתי ואני, את התהליך בחששות קלים 😬 לגבי תמהיל שיהיה אופטימלי עבורנו, בסבלנות ובמתינות הסברת את כיוון הפעולה,ויצאנו לדרך. בתחילה חשבתי שנגיע לריביות ממוצעות ולא מעבר לכך, אבל הלסת שנשמטה לי 😮 למשמע הריביות שהשגת אחרי משא ומתן חסר פשרות מול הבנקים השונים היממו אותי🤑.
טל בן חיים
טל בן חיים
יועץ הכספים של מייקרוסופט
קרא עוד
אביחי מולה, קולגה וחבר. ניחן בשילוב מיוחד של מקצועיות, אמינות והוגנות. ביצעת עם אביחי מספר רב של פרויקטים שבכולם אביחי היווה נדבך מרכזי בהצלחה מרובה ובשביעות רצון הלקוחות.
אייל ריטברג
אייל ריטברג
מנהל קבוצת "אייל הנדסה פיננסית"
קרא עוד
ההכרות שלי עם אביחי החלה כשהחלתי את דרכי בעולם המשכנתאות כאיש מקצוע. מבין כלל היועצים שפגשתי, הוא התבלט במקצועיותו ובשירותיות שלו. יחד עם זאת, אלו משניים ביחס לאישיותו הנעימה והאדיבה– שהיא ללא עוררין הנכס הכי חשוב שלו כיועץ. ממקור ראשון, אני יודע לומר שאביחי יוצא מגדרו לטובת לקוחותיו. החל בפגישות הראשוניות– שאז הוא עושה כל הנדרש כדי להבהיר ולפרק את המורכבות של עולמות המימון. בהמשך, הוא מגייס את יכולותיו היצירתיות כדי לתפור תוכנית מימונית יחודיות המתאימה לצרכים של לקוחתיו. ולבסוף, הוא נעזר במערכות היחסים החמות שביסס עם הבנקאים כדי להשיג את התנאים והריביות הטובים ביותר ללקוחותיו. אם אתם חושבים על יועץ - היו רגועים, חיפושיכם תמו.
מושיקו יפת
מושיקו יפת
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
שירות ויחס חם. תוצאות טובות וחיסכון ענק. ממליץ בחום.
יהודה ומעיין עבו
יהודה ומעיין עבו
משכנתא במחיר למשתכן - יבנה הירוקה
קרא עוד
אחרי שסיימנו את הליך קבלת המשכנתא, התשובה היא חד משמעית כן! יש צורך באדם שמכיר את המערכת מבפנים, שיודע באילו כפתורים ללחוץ ומתי. לאיש היקר הזה קוראים אביחי מולה, יוועץ המשכנתא אותו בחרתי ולא בכדי. מן השיחה הראשונה, הבחנתי שעסקינן ביועץ שמבין היטב את רזי המשכנתא, אדם נחוש, אסטרטג, וווינר אמיתי.אביחי בנה לי תמהיל משובח, נלחם על גובה הריביות כאריה, נלחם על גובה תשלום פתיחת תיק, ובכך חסך לי למעלה מ-100,000 ש"ח!!!
עדי נטף
עדי נטף
מנכ"ל המרכז לחיסכון במשכנתא
קרא עוד
יועץ מהשורהה הראשונה. זמין, יעיל, ובעל ראש יצירתי למציאת פתרונות לבעיות מימון מורכבות. אני מוצא עצמי לא מעט נעזר בשירותיו כאשר אני נתקל בבעיות כאלו.
רום וקורל יצחקי
רום וקורל יצחקי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ענק אתה אביחי אין דברים כמוך.
צבי וירדנה פרמוביץ
צבי וירדנה פרמוביץ
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
היה מאוד כיף לעבור את התהליך הזה בעזרתך... ועוד עם מוצר סופי מצויין. אין ספק שההחלטה לפנות אלייך הייתה החלטה טובה והייתה לנו הזכות לעבור את התהליך הזה בעזרתך ובצורה מחושבת ומוצלחת!
עמית ואלה חסיד
עמית ואלה חסיד
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
מהרגע שפגשנו אותך לראשונה ואחרי בחינה של כמה יועצים הייתה בינינו כימיה - ידענו שאתה הוא האחד שילווה אותנו בתהליך. אתה ללא ספק אחד מאנשי המקצוע הטובים ביותר שיצא לנו לעבוד איתו. לאחר שהפעלת את קסמיך וביצירתיות מופלאה, חזרת אלינו עם משכנתא Too goot to be True. למדנו בתהליך שעם נחישות, התמדה, מחשבה מחוץ לקופסא ומקצועיות, ניתן להגיע לתוצאות מרשימות. אתה מספר 1!
עמיחי גולדבאום
עמיחי גולדבאום
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
תתגמדנה המילים ותקצר היריעה מלהכיל את מילות התודה וההערכה למר אביחי מולה היקר. על היחס האישי, הסבלנות, הזמינות, המקצועיות, המאמץ והעבודה הראויה למחמאות. זאת ועוד, על התוצאה הפנטסטית (ריביות חלומיות ומרווח בנקאי/שוק חלומי) הערכתי ותודתי. אין לי ספק כי יועץ המשכנתא אביחי מולה מהווה נכס צאן ברזל בתחום המשכנתאות.
אלי לאון
אלי לאון
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לא נתקלים בהרבה יועצים שאפשר להמליץ עליהם בלב שקט. אביחי והצוות יודעים את העבודה שלהם בצורה מקצועית, מהירה, זמינה.
Ofir Bazar
Ofir Bazar
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצוען אמיתי ליווה אותנו בכל התהליך, דאג לכל מסמך שנדרש, הכין תוכניות גיבוי למקרה ודברים ישתבשו ודאג לשקף לנו בכל שלב איך מתקדמים, לו״ז לביצוע ומה נדרש על מנת לסגור את ההצעה. השקט שנתן לנו והניהול של התהליך בהובלתו שווה המון וזה עוד לפני התנאים המצוינים שהצליח לסגור! ממליץ בחום.
Daniela
Daniela
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
זה דבר מאתגר לתאר את אביחי, כי באמת אין מילים לרמת השירות הבלתי רגילה שהוא נותן. בתהליך בחירת יועץ משכנתאות, ביצענו בחינה של מספר יועצים, ובשיחה ראשונית היה קליק מול אביחי. אני בן אדם עם לו"ז סופר עמוס, והיה לי חשוב בנוסף למקצועיות וידע, גם מהירות תקתוק הדברים, וכלל המרכיבים הללו יש לאביחי. אביחי נתן שירות סופר מקצועי, הוא שופע ידע בתחום, שירות מהיר, בכל שאלה שהייתה לי (והיו לי מיליון שאלות), אביחי נתן מענה סבלני ובשיא נעימות. הוא תמיד זמין, תמיד קשוב, תמיד מסייע, ופשוט הפך לחבר! תודה ענקית גם לדורית שתקתקה דברים במהירות ותפעלה את התהליך.
Micha Alkoby
Micha Alkoby
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
כשאישתי ואני חיפשנו בהתחלה מידע על משכנתא, השם של אביחי חזר על עצמו פעם אחר פעם בהמלצות. קבענו שיחה טלפונית ראשונית להיכרות והתרשמות, אביחי היה מקצועי מהרגע הראשון הוא ידע לתת מענה לכל השאלות שלנו, בלי להסס-מהר וחד. לאורך כל התהליך אביחי עזר לנו לקבל החלטות נכונות ושיקף את המידע בצורה ברורה ומקצועית, גם ברגעים שלנו הרגישו מבלבלים ומלחיצים, מהר מאוד אביחי ידע לפרק את הפצצה, להרגיע ולהשיב לנו את תחושת הביטחון. בסופו של דבר הוא השיג לנו מהר מאוד תמהיל מצויין שמותאם כמו כפפה אלינו.
bekele yalew
bekele yalew
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצועי וסבלני מאוד! עם המון נשמה. שאל את כל השאלות הבסיסיות לצורך התאמת המשכנתא לצורכי המשפחה. הסביר את כל האפשרויות שעומדות לרשותנו והגענו למסלול הכי מתאים וגמיש עם חישוב המשמעות בעתיד. יש לו צוות מדהים שעובד איתו ומלווה את כל התהליך. ללא התלבטות מומלץ מאוד.
roey levy
roey levy
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לפני מספר חודשים קיבלנו, אשתי ואני, החלטה ללכת על יעוץ משכנתא. קיבלנו המלצות חמות מכמה כיוונים על אביחי מולה. היום אני יכול להגיד לכם בדיעבד שזו ההחלטה הכי טובה שקיבלנו! אביחי ודורית היקרים ליוו אותנו לאורך כל התהליך (וממשיכים ללוות אפילו לאחר החתימה על המשכנתא!), עזרו לנו לקבל החלטות נכונות, תוך שיקוף כל המידע בצורה גלויה ומקצועית, ותוך מתן מענה מהיר וזמינות מידית. בתקופה מאתגרת כמו שאנחנו עוברים כעת במדינה, אביחי דאג להשיג לנו את התנאים הטובים ביותר שניתן להשיג! לכל מי שמתלבט, אין צורך! ממליצים בחום!!!
yaron gomhe
yaron gomhe
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצוען אמיתי, תמיד בסבלנות, תמיד מסביר פנים, נותן תחושה שיש על מי לסמוך, תוך ליווי צמוד ומקצועי. מומלץ בחום.
kobi shohat
kobi shohat
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי יועץ תותח, מוצא את הדרך המיטבית גם בזמנים קשים.
Vladislav Moshaev
Vladislav Moshaev
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
בחרנו באביחי כי קיבלנו המלצות חמות ואכן הוא עמד בכל מה שאמרו עליו, עובד מקצועי, מהר, מסביר ומלווה בכל שלב, פשוט תענוג לא יכולנו לבקש משהו אחר.
איתי ניני
איתי ניני
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
את אביחי לא הכרנו אבל ראינו המון המלצות ברשתות החברתיות. בפגישה הראשונה הבנו על מה כולם מדברים! אביחי הסביר לנו את כל מהו התהליך, מה נכון בשבילנו בהתאם לדרישות שלנו. וכן הסתכל על התמונה הכוללת והציע לנו אופציות שלא ידענו שקיימות בכלל! לאורך כל התהליך אביחי תמיד היה זמין לנו לכל שאלה בצורה נעימה ודאג לנו למשכנתא מדהימה! אז אביחי תודה רבה שהפכת לנו את התהליך הזה לפשוט, קל, מהיר והכי חשוב עם התנאים הכי טובים!
thiya berco
thiya berco
משכנתא הפוכה
קרא עוד
אביחי, כמובן כן הוא: מחיה נשמות ופותר בעיות בצורה יעילה ביותר, באופן המהיר ביותר ובסבלנות אין קץ. תמיד זמין ותמיד מוכן לענות על כל שאלה רלבנטית. אני בת 71 ואביחי עזר לי לקבל החלטה על משכנתאות הפוכה. היעוץ ירד לרזולוציות הכי קטנות וכלל הרבה מאד חששות שלי. הוא ניווט אותי מאד ברור, בנעימות אין קץ וקיבלתי כל תשובה לשאלות שהתעוררו אצלי. התהליך התמשך 52 יום והפך אותי מאדם מוטרד לאדם בטוח ושלם עם ההחלטה. אביחי ודורית הם ממש מה שנקרא " צוות לענין" ואני שמחה שהגעתי אליו. כן ירבו שכמותם!!! בהערכה רבה תחיה ברקו
igal k
igal k
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי קיבל אותנו בזרועות פתוחות בידיעה שהוא נכנס לעסקה סופר מורכבת, קבלנו את השירות הכי אישי שיכול להיות ובנתאים הכי מצויינים. ממליץ בחום ובוודאות אשכור את שירותיו בעסקה הבאה!
אבישי ווקנין
אבישי ווקנין
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי ודורית המדהימים ליוו אותנו בתהליך לקחת משכנתא שלא היה פשוט ודרש אישורים רבים. אביחי היה זמין אלינו בכל עת, בין לשאלות והתייעצויות ובין כאוזן קשבת. החוויה שלנו הייתה מאוד נעימה וטובה. הכל היה מסודר וברור. המון תודה אביחי ודורית!
hen yachye
hen yachye
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ממליץ בחום!! מקצועי , שרותי , זמין תמיד גם לחפירות , נותן תשובה לכל שאלה ולא מתייאש עד שתבין מה שאתה צריך להבין! וגם לא פחות חשוב מחיר הוגן
yuri london
yuri london
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ייעוץ מקצועי מהיר ואדיב, דואג ללקוח והכי חשוב תמיד זמין לכל שאלה. תותח על. תודה רבה על הכל.
ברית נדלן
ברית נדלן
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ממליצה בחום על אביחי עזר לנו המליץ ייעץ וליווה אותנו לאורך כל התהליך ואחריו.
Tal Che
Tal Che
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
כל מה שציפינו והרבה מעבר. שירות ברמה מושלמת עם הרבה סבלנות ומקצועיות. גם כשהעסקה התסתבכה היינו צריכים את אביחי בדחיפות גבוה, הוא היה שם בשבילנו בזמינות מקסימלית. תודה רבה!
אופיר קדושי
אופיר קדושי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הגענו לחברת Planner בעקבות המלצה שקיבלנו וזו בוודאות הבחירה הכי טובה שעשינו. אביחי ליווה אותנו אישית בכל התהליך, כיוון אותנו והדריך כל הדרך בכל שלב ושלב, והביא אותנו לתוצאה שלא היינו יכולים לחלום עליה בלעדיו. מעבר למקצועיות שהיא ברמה הגבוהה ביותר, ברמה האישית אביחי בחור מקסים והיה סבלני ושירותי לכל אורך התהליך. ממליץ בחום !
Rachel Galay
Rachel Galay
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
תהליך שבו אביחי והצוות שהוא מנהל ביד רמה היו שותפים אמיתיים! תמיד האמין וידע לכוון ולהסביר! יחס חם ואישי לכל אורך הזמן! תודה עליכם ולכם
ofir dubinsky
ofir dubinsky
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי ודורית ליוו אותנו בצורה מקצועית ונעימה לאורך כל התהליך שיכול להיות קשה ומבלבל, והיו זמינים לכל שאלה. בזכות אביחי אפילו לא יצאנו מהבית, וחתמנו על משכנתא דרך ה zoom בקלות ומהירות. תודה רבה!
Moshe Savitzki
Moshe Savitzki
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לאביחי התותח , סופר מקצועי , סופר נוח, עובד מול כל הבנקים. זמין לכל שאלה בכל שעה של היום. עושה מעל ומעבר כדי להביא את התמהיל הנכון לך.
מירי ווקנין
מירי ווקנין
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי וכל הצוות היו מעולים בהירתמות אין כאלו דברים עסקה מורכבת שלא סיכוי אביחי לא ויתר ועשה הכל ביחד עם הצוות המהמם שלו ממליצה בחום על אביחי מולה 💗💗
עדינה מנגיסטו
עדינה מנגיסטו
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הבחירה הכי טובה שלקחתי בכל התהליך הזה זה אתה !!!!!!! תודה על הזמינות והעננות בכל שאלה/בקשה התהליך לא היה פשוט אבל בזכותך ובזכותם הצוות המהמם שלך זה הרגיש פחות מאיים תודה על שהייתם שם לצידי בכל וצעד! לא מובן מאליו השירות הזה!!
Shikma Gelblum
Shikma Gelblum
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצועי וסבלני מאוד! ענה על כל השאלות, הרגיע, הסביר לי את כל האופציות שהכי נכונות עבורי ללקיחת משכנתא ועדכן בכל פעולה. יש לו צוות מדהים שעובד איתו ומלווה בכל תהייה או חשש. ממליצה בחום!
דן גרוס
דן גרוס
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הכרנו את אביחי והצוות דרך המלצות, והיו לא מעט. תחילה חששנו מהמילה משכנתא, עשינו שיעורי בית ויצרנו קשר עם אביחי שמהרגע הראשון היה אדיב, מרגיע וקשוב לכל הצרכים. בנה לנו תמהיל מעולה ללא הרבה סיכונים כפי שביקשנו והשיג ריביות מעולות. היום אנחנו אחרי החתימה, רגועים ויודעים היטב לאן פנינו בעתיד. אנחנו ממליצים על אביחי בחום, ומודים על הרגע שיצרנו קשר עם היועץ שדאג לנו גם להווה וגם לעתיד.
Oren Ar
Oren Ar
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
יצרנו קשר עם אביחי לקבלת יעוץ. התרשמנו שאביחי מקצועי מאוד. היה חד, מהיר, ממוקד, ועזר לנו לקבל תנאים מעולים. מבחינת זמינות- תמיד, בכל שעה, אביחי ודורית היו זמינים. אביחי גם השקיע בהסברים לאורך כל הדרך. היה פשוט קל וברור תודות לשירות. חד משמעית מומלץ.
Tomer Drori
Tomer Drori
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הגעתי בזכות המלצה שקיבלתי, וחייב לציין שהופתעתי לטובה. שירות מעולה עם יחס אישי. קיבלתי משכנתא בתנאים מצויינים עם חיסכון בריצות ותיזוזים, עם אביחי שליווה אותי לאורך כל הדרך. זמין בכל שעה בווטסאפ וגם לשיחה, הרגשתי שדואגים לי עד הסוף. המלצה חמה מאוד!!
איתמר מולי
איתמר מולי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
נעזרנו באביחי ודורית בלקיחת משכנתא בתקופה לא פשוטה עם ריביות גבוהות, אביחי השיג לנו ריביות מעולות לתקופה וגם אז לא היה רגוע והצליח להביא שיפור נוסף גם שהיינו מרוצים הוא לא נח! אביחי תמיד זמין! פשוט כך, מסביר לעומק כל שאלה במקצועיות וסבלנות(והיו המוןן). אין ספק שחסכנו המון זמן וכסף ואת זה בדקנו מול חברים ואנשים בקבוצות שלקחו משכנתאות דומות בתקופה הזאת. תודה אביחי ודורית והלוואי שכל בעלי המקצוע שנבחר בהמשך יהיו איכותיים כמותכם.
Natali Baghdadi
Natali Baghdadi
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
תודה רבה על השירות והיחס החם שקיבלנו זכינו לקבל שירות מקצועי תודה על הסבלנות, האכפתיות והדאגה
shai perlstein
shai perlstein
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לא קל לבחור יועץ משכנתא, יש כ״כ הרבה יועצים בשוק. אל אביחי הגעתי דרך המון המלצות שקראתי בכמה קבוצות פייסבוק - מסתבר שבחרתי נכון. השירות של אביחי מקצועי, מהיר, יעיל ומאוד סבלני. ממליץ בלב שלם.
אנה ניזברג
אנה ניזברג
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
שירות מדהים! הכי טוב שיצא לי לפגוש. תודה אביחי
asaf batson
asaf batson
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
מאוד ממליץ על אביחי. הגענו אליו לפני לקיחת משכנתא לא פשוטה, אביחי היה מקצועי וסבלני, טיפל בכל מה שצריך בצורה הטובה ביותר ליווה אותנו ונתן לנו תחושת בטחון לאורך כל הדרך. ללא ספק הבחירה הכי טובה שעשיתי בתהליך.
תומר גרינברג
תומר גרינברג
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי וכל הצוות אנשים מדהימים, ליווי מדהים, היענות והסבר לכל פרט ופרט, הרגשנו שאנחני בידיים הנכונות בכל שלב, תודה ענקית❤️
Shacar Maltabashi
Shacar Maltabashi
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי סופר מקצועי, שירותי ותקתקן. ההחלטה הכי טובה שקיבלנו 🙌
עמית חסון
עמית חסון
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
היועץ משכנתא הכי טוב בארץ. בתור אחד שהתנסה עם מס יועצים בעסקאות עבר, אביחי משאיר אבק לכולם. מומלץ מומלץ מומלץ
Rotem Aizenkot
Rotem Aizenkot
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצועי מאד,יסודי, קפדן, זמין וחד בצורה יוצאת דופן נתן ראש שקט בכל התהליך הבירוקרטי והפך את הכל לפשוט השיג לנו מסלולים איכותיים שמתאימים במיוחד לנו ושחסכו לנו הרבה כסף. נתן שירות מצויין מכל הבחינות. מומלץ בחום!
Matan Levhar
Matan Levhar
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי המקצוען!!! היה תענוג לעבוד איתו. משום שלא היה לי״נו הרבה זמן להתעסק ולבחון את ענייני המשכנתאות פנינו מהמלצה של חברים לאביחי. אביחי בדק ועדכן במהלך כל התהליך, היה בקשר איתנו והסביר לפרטי פרטים מה האופציות ומה כדאי ולבסוף גם נתן את המלצותיו. בזמן מועט הצלחנו בזכותו לקחת משכנתא מצוינת. תודה רבה רבה לך!
גיא קרליץ
גיא קרליץ
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אין ספק שאביחי מקצוען בתחומו. מהרגע הראשון הציג הכל בצורה ברורה ומקצועית וביצע ליווי צמוד ואישי לאורך כל התהליך וכל זה מבלי להתפשר על דבר. (גם שהכל היה לחוץ וצפוף מבחינת זמנים אביחי ידע לחשוב מחוץ לקופסא והצליח לעשות את האקסטרה מאמץ בשבילנו) תבחרו באביחי ותקבלו 100% אמינות, שקיפות מלאה וראש שקט מדאגות 💪
דילוג לתוכן