משכנתא במחיר למשתכן

מה זה מחיר למשתכן?

אם נשאל את האדם הממוצע מי אבי התוכנית מחיר למשתכן? סיכויים טובים שרוב רובם של האנשים יאמרו משה כחלון. אבל מחיר למשתכן היתה עוד הרבה לפניו.. למעשה, זו תוכנית שקמה עוד לפני כ 20 שנים. הרעיון שמאחורי התוכנית היה לתת אפשרות לזכאים לרכוש דירות במחירים מסובסדים. הזכאים הוגדרו על פי קריטריונים שהשתנו מעת לעת.

עם השנים השתנו הקריטריונים באופן משמעותי ובכלל גם התוכנית עצמה השתנתה ללא היכר.

אם עד סוף שנות ה 90 של המאה שעברה, היו מיועדים לציבור מאות בודדות של דירות בכל שנה, הרי שבשנים האחרונות שווקו בתוכנית עשרות אלפי דירות עד כדי כך שהיוו נתח נכבד משוק הנדל"ן בישראל. מי שהרים את הכפפה בנושא מחירי הדירות בישראל, והפך את מחיר למשתכן לתוכנית הדגל שלו היה שר האוצר משה כחלון ולכן רבים נוטים לשייך אליו את צמד המילים הללו.

עם כניסתו לתפקיד במאי 2015 הוא רצה לממש את מצע הבחירות שלו ולעצור את עליית מחירי הדירות שהגיעו לשיא חדש בכל שנה ושנה. כחלון דחף לשחרר כמות שיווקים של דירות במסות גדולות כדי לעצור את שוק הנדל"ן.

קבלנים ניגשו למכרזים על רכישת קרקעות והציעו מחיר למטר לכל דירה, אלו שנתנו את המחיר הנמוך ביותר זכו במכרז ובכך גם הקבלנים נהנו מרכישת קרקע במחיר מוזל, וגם הזוגות שזכו במחיר למשתכן נהנו מרכישת דירה בהנחה משמעותית אל מול תנאי השוק.

מי הזכאים להשתתף בהגרלות מחיר למשתכן?

 • זוגות נשואים או ידועים בציבור , ובכללם גם זוגות שעתידים להתחתן בשלושת החודשים הקרובים
 • חד הוריים שיש להם לפחות ילד אחד
 • הורים גרושים
 • אנשים מעל גיל 35
 • נכים מעל גיל 21 על פי קריטריונים שהוגדרו מראש

מה התנאים להשתתפות בהגרלת מחיר למשתכן?

 • כאלו שאין בבעלותם דירה וכאלו הם רוב רובם של המשתתפים בהגרלות. מבחינת התוכנית אם יש לך מעל שליש בדירה כלשהי אתה נחשב כמחזיק בדירה.

חשוב לדעת:

 • בשנים האחרונות פתחו את ההגרלות גם למשפרי דיור כלומר, כאלו שיש בבעלותם דירה והם מתחייבים למכור אותה תוך 12 חודשים מאיכלוס.
 • הוסיפו גם את האפשרות לרווקים מגיל 26-35 גם להשתתף בחלק מההגרלות
 • ניתן לפנות לייעוץ טרום רכישת נכס (שיחה טלפונית ראשונה חינם) ולשמוע בהרחבה על התכנית ולבחון אם היא מתאימה לצרכיכם.

ניתן לקרא לעומק גם באתר משרד הבינוי והשיכון

https://www.gov.il/he/Departments/General/tenaey_zkaut

כיצד נרשמים למחיר למשתכן?

תחילה עלינו להוציא אישור זכאות לתוכנית. זאת ניתן לעשות באמצעות חברות ההרשמה:         
מילגם 6078*, עמידר 6266* או אלונים 2850*.
עליכם להתקשר אליהם ולקבוע תור באחד מהסניפים הפרוסים ברחבי הארץ או באמצעות רישום מקוון באתר האינטרנט שלהם.

כאשר התוכנית יצאה לדרך במתכונתה עם תחילת כהונתו של שר האוצר משה כחלון, חולקו הזכאים לסדרות. סדרה א, סדרה ב וכיום יש סדרה ג. עם עדיפות לוותיקים יותר. למי מכם שיירשם בימים אלו ייכנס אוטומטית לסדרה ג.

לאחר שתקבלו את אישור הזכאות תוכלו להיכנס לאתר ההגרלות

https://www.dira.moch.gov.il/

ואז לבחור את הפרוייקט שאתם רוצים להירשם אליו.

לצד כל פרוייקט שאתם תראו באתר, אתם תוכלו לדעת מי הקבלן או היזם שעומד לבנות שם, מהי כמות הדירות בפרוייקט, מיקום גיאוגרפי והכי חשוב מהו המחיר למטר בפרוייקט. באמצעות המחיר למטר תוכלו לנסות ולשער מה יהיה מחיר הדירה שאותה אתם תרצו לרכוש.

שימו לב שהמחיר למטר אינו המחיר הסופי של הדירה, כלומר , נניח וראיתם דירה בראשון לציון שרשום שמחיר למטר הוא 10,000 ₪, ואתם משערים שתרכשו דירה שגודלה יהיה 100 מ"ר, אל לכם לחשוב כי מחירה הסופי של הדירה יהיה 1,000,000 ₪. עליכם לקחת בחשבון שגודל הדירה אינו כולל את המרפסת, מחסן וחניה שעליהם תצטרכו להוסיף כסף. כמו כן במספר פרוייקטים של מחיר למשתכן תצטרכו לשלם את מדד תשומות הבנייה רטרואקטיבית מיום זכיית הקבלן בקרקע, כך שבמידה וזכיתם בפרוייקט שכזה עליכם להוסיף את המדד למחיר הדירה שלכם.
רוצים לדעת כמה צפויה לעלות הדירה שלכם? תוכלו לבדוק זאת באמצעות מחשבון מחיר דירה בתכנית מחיר למשתכן. המאפשר להזין את הפרמטרים הרלוונטיים ולקבל קירוב למחיר שאתם עתידים לשלם.

אנו ממליצים לפנות בשלב מוקדם ככל הניתן ליועץ משכנתא שיסייע לכם בהליכי התכנון הפיננסי ויוכל לחסוך לכם הון לאורך השנים. ככל שתפנו מוקדם יותר, סביר שתוכלו לחסוך יותר כסף.

לאיזה הגרלה כדאי לי להירשם?

כדי לענות על השאלה הזו יש צורך להכיר אתכם ואת הפרופיל הפיננסי שלכם לעומק אבל ננסה לתת הכוונה ממעוף הציפור.

חלק מזוכי מחיר למשתכן מגיעים בכובע של משקיעים שמתחלקים לשני סוגים:

 • יש להם תוכנית לרכוש את הדירה, להשכיר אותה ולהנות מתשואה שהם צופים שיקבלו.
 •  החלק השני חושב לעשות את אותו הדבר אבל למכור את הדירה בהזדמנות הראשונה (או הקרובה לכך) שזה 7 שנים מיום הזכייה או 5 שנים מיום איכלוס. ובכך להרוויח את ההפרש שבין מחיר הקנייה לבין מחיר המכירה בעוד מספר שנים.

החלק השני של הזוכים מתכנן לרכוש את הדירה ולעבור לגור בה.

כך או כך אתם תצטרכו לבחון את גובה התקציב שעומד לרשותכם, כמובן לקחת בחשבון הוצאות נלוות לרכישת הדירה כגון: מזגנים, שדרוג מטבח וכו, ולאחר מכן לבחון האם תוכלו לקבל משכנתא על ההפרש שחסר לכם, האם כדאי לכם לקחת את גובה המשכנתא הזה, האם תעמדו בתשלומי המשכנתא וכמובן גם להיערך לתקופה בה תשלמו שכירות (למי מכם שלא גר אצל ההורים) ומשכנתא במקביל עד לבניית הדירה.

חלק משירותי הייעוץ שלנו מתחיל עוד בשלבים המוקדמים האלו, של בדיקת היתכנות עבורכם, סיוע בהרשמה לפרוייקט והכוונה לאילו פרוייקטים כדאי לכם להירשם ואם בכלל.

האם יש הבדל בין משכנתא בשוק החופשי לבין משכנתא במחיר למשתכן?

התשובה היא כן ובגדול.

עוד לפני שניגע במשכנתא חשוב לומר לכם בנקודה הזו שיש רשימת ערים שאם תרכשו בהם דירה, אתם תקבלו מענק מהמדינה שנע בין 40,000 ל 60,000 ₪. רשימת הערים מתעדכנת מעת לעת ותוכלו לראות אותה כאן:

https://www.gov.il/he/Departments/General/benefits_in_apartment_funding

כאשר אנו קונים דירה בשוק החופשי, הבנק עובר על המחיר הרשום בחוזה ובמקביל שולח שמאי שיעריך את ערך הנכס. שווי הבית, מבחינת הבנק יהיה המחיר הנמוך מבין השניים. כלומר אם רכשנו דירה בשוק החופשי, וחתמנו על חוזה רכישה בסך 1,000,000 ₪ והשמאי ששלח הבנק העריך את הדירה ב 900,000 ₪ אז מבחינת הבנק שווי הבית הוא 900,000 ₪ בלבד. זאת משום שהבנק רוצה למזער סיכונים ולכן לוקח בחישוב את המחיר הנמוך מבין השניים. כנ"ל אם מדובר במקרה הפוך בו השמאי העריך את הבית גבוה יותר מחוזה הרכישה, אזי גם כאן הבנק יתייחס למחיר הנמוך מבין השניים.

כאשר אנו קונים את דירתנו הראשונה הבנק יכול להעמיד לנו הלוואת משכנתא עד לסך של 75% מערך הנכס. כלומר אם אנו נרכוש דירה שהשווי שלה הוא 1,000,000 ₪ עלינו להביא הון עצמי מהבית של 25% כלומר 250,000 ₪ ולבקש את ההפרש מהבנק.

זוכרים את הדוגמא מקודם בה הבנק מתייחס לשווי הנמוך מבין מחיר החוזה או הערכת השמאי? אז כאן נכנסת ההטבה אולי הכי משמעותית מבחינה מימונית במחיר למשתכן.

במחיר למשתכן הגמישו עבורנו את החוקים והבנק , בשונה מהשוק החופשי מתייחס לשווי השוק של הדירה, כלומר למחיר הגבוה מבין השניים ולא הנמוך.

כך אם רכשנו דירה במחיר למשתכן בסך 1,000,000 ₪ והשווי שלה בשוק החופשי הוא 1,200,000 ₪ נוכל לבקש משכנתא על סך 75% מימון מהשווי בפועל ולא ממחיר הרכישה כלומר להביא מהבית רק 100,000 ₪ ולקחת משכנתא על סך 900,000 ₪.

כדי לגן על הרוכשים בנק ישראל הכניס מספר מגבלות להטבה הנ"ל

 • על הזוג להביא לפחות 10% משווי הדירה ולפחות 100,000 ₪. במקומות בהם יש מענק בגין רכישה בפריפריה יוכל הזוג להביא רק 60,000 ₪ מההון העצמי.
 • הבנק יוכל להתייחס לשווי השוק הגבוה של הדירה עד לשווי של 1,800,000 ₪. כלומר אם רכשנו דירה במחיר 1,700,000 ₪ והשווי שלה בשוק החופשי הוא 2,400,0000 הבנק יתייחס לשווי של 1,800,000 בלבד
 • הגבלה נוספת, אם רכשנו דירה נוספת במחיר של מעל 1,800,000 ₪ , אזי השווי שייקבע לפי הבנק הוא מחיר החוזה בלבד ולא שווי השוק. כלומר אם רכשנו דירה במחיר של 2,000,000 ₪ והשווי שלה הוא 2,800,000 ₪ הבנק יתייחס למחיר החוזה ולא לשווי השוק

הגבלות אלו נועדו כדי להגן עלינו הלווים מפני מינוף יתר. בסופו של דבר האינטרס של הבנק הוא להעניק הלוואה אבל גם לקבל את הכסף שלו בחזרה ובזמן, הבנק מאד לא ירצה להגיע לסיטואציה בו הוא יצטרך להפעיל הליכים משפטיים למימוש זכותו על הנכס.

אנו בפלאנר מאמינים שאת התהליך צריך להתחיל עוד טרם ההרשמה בכלל לתוכנית.

 בחינת היכולת הפיננסית שלכם, בחינת ההכנסות וניתוח הפרופיל הפיננסי יכולים לכוון אתכם מראש לאיזה הגרלות תוכלו להירשם, האם חסר לכם עוד הון עצמי, האם עליכם לשנות את ההתנהלות הפיננסית כל זאת כדי לוודא שהעסקה שאליה אתם שואפים אינה גדולה על מידותיכם.

מוזמנים ליצור איתנו קשר לתיאום פגישת ייעוץ

אביחי מולה יועץ משכנתא
אביחי מולה

יועץ משכנתא, מייסד Planner

"אני מאמין בשקיפות מלאה והוגנות הן מול הלקוחות והן מול המערכת הבנקאית.
טובת הלקוח לעולם תהיה במקום הראשון בסדרי העדיפויות של החברה שלנו."
חתימת יועץ משכנתא אביחי מולה
רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

דירוג ממוצע: / 5.

מאמרים נוספים

לייעוץ משכנתא מהמומחים
השאירו פרטים בטופס!
לשיחה ראשונית ללא התחייבות חייגו עכשיו:
שירותי המשכנתא של פלאנר

מסורבי משכנתא

בזכות הניסיון העשיר שצברנו בעבודה מול לקוחות מסורבים, אנחנו נדע להכווין אתכם ולבנות עבורכם את הפתרון הטוב והמתאים ביותר במגבלות הקיימות.

משכנתא חוץ בנקאית

מאחר והמשכנתאות החוץ בנקאיות מורכבות וקל לבצע איתן טעויות, אנו נשמח לבנות עבורכם את התמהיל המדויק שיחסוך לכם המון כסף בעתיד.

משכנתא לפושטי רגל

עם התנהלות כלכלית נבונה, הסברים מניחים את הדעת, הגשת בקשה בצורה טובה לבנק או לגוף הנכון באותה עת, ועם הרבה מו"מ ניתן גם לאשר פושטי רגל לשעבר.

הלוואה כנגד נכס

הלוואה כנגד נכס היא פתרון נהדר הקיים במערכת הבנקאית והחוץ בנקאית למגוון רחב של בעיות. ניתן לקבל משכנתא גם תמורת שיעבוד של נכס שכבר נמצא בבעלותנו.

משכנתא לאיחוד וסגירת הלוואות

שוק המשכנתאות הוא דינאמי, תחרותי ותנודתי מאד. במיחזור משכנתא ניתן לקצר שנים, להפחית החזר חודשי ולחסוך כסף. המון כסף.

משכנתא הפוכה

אנו מתמחים בפתרונות מימון לגיל השלישי ונסייע לכם לתכנן את התקציב הנדרש לכם ונפעל עבורכם לקבלת הלוואה במהירות המרבית ובתנאים המיטביים עבורכם.

מחזור משכנתא

אנו בוחנים בקביעות את תיקי המשכנתאות ופועלים לעדכן ולהיטיב את הריביות והתנאים המקוריים, כדי לחסוך ללקוחותינו כסף רב.

משכנתא לבנייה

היערכות מוקדמת להליך בנייה ולקיחת משכנתא, חוסכת כסף ועוגמת נפש. ללא תכנון מתאים יתכן ותמצאו את עצמכם במצב תזרימי קשה. אנחנו נוודא שזה לא יקרה!

משכנתא לדירה להשקעה

משכנתא לדירה להשקעה היא משכנתא שונה מאשר משכנתא רגילה קלאסית. בתכנון שלה, באופן שניגשים אליה, באחוזי המימון ובבניית התמהיל שמרכיב אותה.

המלצות על יועצי המשכנתא של פלאנר
אבירן כהן
אבירן כהן
משכנתא במחיר למשתכן
קרא עוד
בחרנו דירה, חתמנו על חוזה והתחלנו להיפגש עם יועצים ויועצים עד שהשם שלך הגיע. היום אני יכול להגיד בפה מלא שמהרגע שפתחנו לך את הדלת התיישבת על הספה ואמרת ״אני אוהד בית״ר טוב לכם תיקחו לא טוב תברחו״ הבנתי שאתה היועץ שלי 😉. עכשיו ברצינות מהרגע שהתיישבת פתחת את הלפטופ עם האש בעיניים וההתלהבות היה נדמה שאנחנו הלקוחות היחידים שלך ואתה לוקח את המשכנתא לעצמך, אבל אחרי שעברנו כברת דרך ותהליך שלם שכלל ליווי, שיחות אינסופיות עם בנקים , המלצות על הורות ובעיקר חפירות שלי הבנתי שזה פשוט אתה! אריה שלוחם למען הלקוחות שלו.
תודה!
אביטל ארצי
אביטל ארצי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
איש נדיר ומקסים!לכל אורך הדרך היית זמין עבורי. שיתפתי אותי בכל שלב, הסברת לי בעברית פשוטה מושגים שלא הבנתי. הרגשתי מההתחלה שאני בידיים טובות, שבאמת אכפת לך, שאתה הופך עולמות בשביל להשיג לי מפחידות, אתה גם בן אדם מהמם עם לב ענק.את העסקה הכי טובה שאפשר. אתה מלך! ולא רק בגלל שאתה מנוסה ברמות
יאיר ונחמה פלאוט
יאיר ונחמה פלאוט
משכנתא במחיר למשתכן
קרא עוד
כאחד שעוקב רבות בקבוצות של משכנתאות, ראיתי את שמך עולה לא פעם ולא פעמיים. בחרתי בך על פני יועצים אחרים שצפו כי הענווה והיושרה שלך בולטים בהודעותיך. הפרגונים שלך לעמיתיך לתחום הם אלו ששכנעו אותי לבחור בך 🤓. אתה אדם זהב. המון סבלנות, ענווה, יושרה, חוש הומור ורצון אמיתי לתת את כל כולך למען הלקוחות שלך מתוך אכפתיות אמיתית. מבטיח לך שלא ראינו נותן שירות בישראל כמותך. אומרים ש-NASA 🚀 שוברים את הראש בלהיות הראשונים שיצליחו לשלוח אדם למאדים. אבל אתה עקפת אותם בקלות בסיבוב. הגעת עד למאדים וחזרה עבורנו ואין לי ספק שזה הרגלך בקודש כלפי כל הלקוחות שלך. מקצוען אמיתי, אין מילים אחרות לתאר את העסק שהתנהל פה. התחלנו, אישתי ואני, את התהליך בחששות קלים 😬 לגבי תמהיל שיהיה אופטימלי עבורנו, בסבלנות ובמתינות הסברת את כיוון הפעולה,ויצאנו לדרך. בתחילה חשבתי שנגיע לריביות ממוצעות ולא מעבר לכך, אבל הלסת שנשמטה לי 😮 למשמע הריביות שהשגת אחרי משא ומתן חסר פשרות מול הבנקים השונים היממו אותי🤑.
טל בן חיים
טל בן חיים
יועץ הכספים של מייקרוסופט
קרא עוד
אביחי מולה, קולגה וחבר. ניחן בשילוב מיוחד של מקצועיות, אמינות והוגנות. ביצעת עם אביחי מספר רב של פרויקטים שבכולם אביחי היווה נדבך מרכזי בהצלחה מרובה ובשביעות רצון הלקוחות.
אייל ריטברג
אייל ריטברג
מנהל קבוצת "אייל הנדסה פיננסית"
קרא עוד
ההכרות שלי עם אביחי החלה כשהחלתי את דרכי בעולם המשכנתאות כאיש מקצוע. מבין כלל היועצים שפגשתי, הוא התבלט במקצועיותו ובשירותיות שלו. יחד עם זאת, אלו משניים ביחס לאישיותו הנעימה והאדיבה– שהיא ללא עוררין הנכס הכי חשוב שלו כיועץ. ממקור ראשון, אני יודע לומר שאביחי יוצא מגדרו לטובת לקוחותיו. החל בפגישות הראשוניות– שאז הוא עושה כל הנדרש כדי להבהיר ולפרק את המורכבות של עולמות המימון. בהמשך, הוא מגייס את יכולותיו היצירתיות כדי לתפור תוכנית מימונית יחודיות המתאימה לצרכים של לקוחתיו. ולבסוף, הוא נעזר במערכות היחסים החמות שביסס עם הבנקאים כדי להשיג את התנאים והריביות הטובים ביותר ללקוחותיו. אם אתם חושבים על יועץ - היו רגועים, חיפושיכם תמו.
מושיקו יפת
מושיקו יפת
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
שירות ויחס חם. תוצאות טובות וחיסכון ענק. ממליץ בחום.
יהודה ומעיין עבו
יהודה ומעיין עבו
משכנתא במחיר למשתכן - יבנה הירוקה
קרא עוד
אחרי שסיימנו את הליך קבלת המשכנתא, התשובה היא חד משמעית כן! יש צורך באדם שמכיר את המערכת מבפנים, שיודע באילו כפתורים ללחוץ ומתי. לאיש היקר הזה קוראים אביחי מולה, יוועץ המשכנתא אותו בחרתי ולא בכדי. מן השיחה הראשונה, הבחנתי שעסקינן ביועץ שמבין היטב את רזי המשכנתא, אדם נחוש, אסטרטג, וווינר אמיתי.אביחי בנה לי תמהיל משובח, נלחם על גובה הריביות כאריה, נלחם על גובה תשלום פתיחת תיק, ובכך חסך לי למעלה מ-100,000 ש"ח!!!
עדי נטף
עדי נטף
מנכ"ל המרכז לחיסכון במשכנתא
קרא עוד
יועץ מהשורהה הראשונה. זמין, יעיל, ובעל ראש יצירתי למציאת פתרונות לבעיות מימון מורכבות. אני מוצא עצמי לא מעט נעזר בשירותיו כאשר אני נתקל בבעיות כאלו.
רום וקורל יצחקי
רום וקורל יצחקי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ענק אתה אביחי אין דברים כמוך.
צבי וירדנה פרמוביץ
צבי וירדנה פרמוביץ
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
היה מאוד כיף לעבור את התהליך הזה בעזרתך... ועוד עם מוצר סופי מצויין. אין ספק שההחלטה לפנות אלייך הייתה החלטה טובה והייתה לנו הזכות לעבור את התהליך הזה בעזרתך ובצורה מחושבת ומוצלחת!
עמית ואלה חסיד
עמית ואלה חסיד
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
מהרגע שפגשנו אותך לראשונה ואחרי בחינה של כמה יועצים הייתה בינינו כימיה - ידענו שאתה הוא האחד שילווה אותנו בתהליך. אתה ללא ספק אחד מאנשי המקצוע הטובים ביותר שיצא לנו לעבוד איתו. לאחר שהפעלת את קסמיך וביצירתיות מופלאה, חזרת אלינו עם משכנתא Too goot to be True. למדנו בתהליך שעם נחישות, התמדה, מחשבה מחוץ לקופסא ומקצועיות, ניתן להגיע לתוצאות מרשימות. אתה מספר 1!
עמיחי גולדבאום
עמיחי גולדבאום
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
תתגמדנה המילים ותקצר היריעה מלהכיל את מילות התודה וההערכה למר אביחי מולה היקר. על היחס האישי, הסבלנות, הזמינות, המקצועיות, המאמץ והעבודה הראויה למחמאות. זאת ועוד, על התוצאה הפנטסטית (ריביות חלומיות ומרווח בנקאי/שוק חלומי) הערכתי ותודתי. אין לי ספק כי יועץ המשכנתא אביחי מולה מהווה נכס צאן ברזל בתחום המשכנתאות.
אלי לאון
אלי לאון
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לא נתקלים בהרבה יועצים שאפשר להמליץ עליהם בלב שקט. אביחי והצוות יודעים את העבודה שלהם בצורה מקצועית, מהירה, זמינה.
Ofir Bazar
Ofir Bazar
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצוען אמיתי ליווה אותנו בכל התהליך, דאג לכל מסמך שנדרש, הכין תוכניות גיבוי למקרה ודברים ישתבשו ודאג לשקף לנו בכל שלב איך מתקדמים, לו״ז לביצוע ומה נדרש על מנת לסגור את ההצעה. השקט שנתן לנו והניהול של התהליך בהובלתו שווה המון וזה עוד לפני התנאים המצוינים שהצליח לסגור! ממליץ בחום.
Daniela
Daniela
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
זה דבר מאתגר לתאר את אביחי, כי באמת אין מילים לרמת השירות הבלתי רגילה שהוא נותן. בתהליך בחירת יועץ משכנתאות, ביצענו בחינה של מספר יועצים, ובשיחה ראשונית היה קליק מול אביחי. אני בן אדם עם לו"ז סופר עמוס, והיה לי חשוב בנוסף למקצועיות וידע, גם מהירות תקתוק הדברים, וכלל המרכיבים הללו יש לאביחי. אביחי נתן שירות סופר מקצועי, הוא שופע ידע בתחום, שירות מהיר, בכל שאלה שהייתה לי (והיו לי מיליון שאלות), אביחי נתן מענה סבלני ובשיא נעימות. הוא תמיד זמין, תמיד קשוב, תמיד מסייע, ופשוט הפך לחבר! תודה ענקית גם לדורית שתקתקה דברים במהירות ותפעלה את התהליך.
Micha Alkoby
Micha Alkoby
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
כשאישתי ואני חיפשנו בהתחלה מידע על משכנתא, השם של אביחי חזר על עצמו פעם אחר פעם בהמלצות. קבענו שיחה טלפונית ראשונית להיכרות והתרשמות, אביחי היה מקצועי מהרגע הראשון הוא ידע לתת מענה לכל השאלות שלנו, בלי להסס-מהר וחד. לאורך כל התהליך אביחי עזר לנו לקבל החלטות נכונות ושיקף את המידע בצורה ברורה ומקצועית, גם ברגעים שלנו הרגישו מבלבלים ומלחיצים, מהר מאוד אביחי ידע לפרק את הפצצה, להרגיע ולהשיב לנו את תחושת הביטחון. בסופו של דבר הוא השיג לנו מהר מאוד תמהיל מצויין שמותאם כמו כפפה אלינו.
bekele yalew
bekele yalew
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצועי וסבלני מאוד! עם המון נשמה. שאל את כל השאלות הבסיסיות לצורך התאמת המשכנתא לצורכי המשפחה. הסביר את כל האפשרויות שעומדות לרשותנו והגענו למסלול הכי מתאים וגמיש עם חישוב המשמעות בעתיד. יש לו צוות מדהים שעובד איתו ומלווה את כל התהליך. ללא התלבטות מומלץ מאוד.
roey levy
roey levy
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לפני מספר חודשים קיבלנו, אשתי ואני, החלטה ללכת על יעוץ משכנתא. קיבלנו המלצות חמות מכמה כיוונים על אביחי מולה. היום אני יכול להגיד לכם בדיעבד שזו ההחלטה הכי טובה שקיבלנו! אביחי ודורית היקרים ליוו אותנו לאורך כל התהליך (וממשיכים ללוות אפילו לאחר החתימה על המשכנתא!), עזרו לנו לקבל החלטות נכונות, תוך שיקוף כל המידע בצורה גלויה ומקצועית, ותוך מתן מענה מהיר וזמינות מידית. בתקופה מאתגרת כמו שאנחנו עוברים כעת במדינה, אביחי דאג להשיג לנו את התנאים הטובים ביותר שניתן להשיג! לכל מי שמתלבט, אין צורך! ממליצים בחום!!!
yaron gomhe
yaron gomhe
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצוען אמיתי, תמיד בסבלנות, תמיד מסביר פנים, נותן תחושה שיש על מי לסמוך, תוך ליווי צמוד ומקצועי. מומלץ בחום.
kobi shohat
kobi shohat
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי יועץ תותח, מוצא את הדרך המיטבית גם בזמנים קשים.
Vladislav Moshaev
Vladislav Moshaev
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
בחרנו באביחי כי קיבלנו המלצות חמות ואכן הוא עמד בכל מה שאמרו עליו, עובד מקצועי, מהר, מסביר ומלווה בכל שלב, פשוט תענוג לא יכולנו לבקש משהו אחר.
איתי ניני
איתי ניני
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
את אביחי לא הכרנו אבל ראינו המון המלצות ברשתות החברתיות. בפגישה הראשונה הבנו על מה כולם מדברים! אביחי הסביר לנו את כל מהו התהליך, מה נכון בשבילנו בהתאם לדרישות שלנו. וכן הסתכל על התמונה הכוללת והציע לנו אופציות שלא ידענו שקיימות בכלל! לאורך כל התהליך אביחי תמיד היה זמין לנו לכל שאלה בצורה נעימה ודאג לנו למשכנתא מדהימה! אז אביחי תודה רבה שהפכת לנו את התהליך הזה לפשוט, קל, מהיר והכי חשוב עם התנאים הכי טובים!
thiya berco
thiya berco
משכנתא הפוכה
קרא עוד
אביחי, כמובן כן הוא: מחיה נשמות ופותר בעיות בצורה יעילה ביותר, באופן המהיר ביותר ובסבלנות אין קץ. תמיד זמין ותמיד מוכן לענות על כל שאלה רלבנטית. אני בת 71 ואביחי עזר לי לקבל החלטה על משכנתאות הפוכה. היעוץ ירד לרזולוציות הכי קטנות וכלל הרבה מאד חששות שלי. הוא ניווט אותי מאד ברור, בנעימות אין קץ וקיבלתי כל תשובה לשאלות שהתעוררו אצלי. התהליך התמשך 52 יום והפך אותי מאדם מוטרד לאדם בטוח ושלם עם ההחלטה. אביחי ודורית הם ממש מה שנקרא " צוות לענין" ואני שמחה שהגעתי אליו. כן ירבו שכמותם!!! בהערכה רבה תחיה ברקו
igal k
igal k
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי קיבל אותנו בזרועות פתוחות בידיעה שהוא נכנס לעסקה סופר מורכבת, קבלנו את השירות הכי אישי שיכול להיות ובנתאים הכי מצויינים. ממליץ בחום ובוודאות אשכור את שירותיו בעסקה הבאה!
אבישי ווקנין
אבישי ווקנין
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי ודורית המדהימים ליוו אותנו בתהליך לקחת משכנתא שלא היה פשוט ודרש אישורים רבים. אביחי היה זמין אלינו בכל עת, בין לשאלות והתייעצויות ובין כאוזן קשבת. החוויה שלנו הייתה מאוד נעימה וטובה. הכל היה מסודר וברור. המון תודה אביחי ודורית!
hen yachye
hen yachye
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ממליץ בחום!! מקצועי , שרותי , זמין תמיד גם לחפירות , נותן תשובה לכל שאלה ולא מתייאש עד שתבין מה שאתה צריך להבין! וגם לא פחות חשוב מחיר הוגן
yuri london
yuri london
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ייעוץ מקצועי מהיר ואדיב, דואג ללקוח והכי חשוב תמיד זמין לכל שאלה. תותח על. תודה רבה על הכל.
ברית נדלן
ברית נדלן
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ממליצה בחום על אביחי עזר לנו המליץ ייעץ וליווה אותנו לאורך כל התהליך ואחריו.
Tal Che
Tal Che
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
כל מה שציפינו והרבה מעבר. שירות ברמה מושלמת עם הרבה סבלנות ומקצועיות. גם כשהעסקה התסתבכה היינו צריכים את אביחי בדחיפות גבוה, הוא היה שם בשבילנו בזמינות מקסימלית. תודה רבה!
אופיר קדושי
אופיר קדושי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הגענו לחברת Planner בעקבות המלצה שקיבלנו וזו בוודאות הבחירה הכי טובה שעשינו. אביחי ליווה אותנו אישית בכל התהליך, כיוון אותנו והדריך כל הדרך בכל שלב ושלב, והביא אותנו לתוצאה שלא היינו יכולים לחלום עליה בלעדיו. מעבר למקצועיות שהיא ברמה הגבוהה ביותר, ברמה האישית אביחי בחור מקסים והיה סבלני ושירותי לכל אורך התהליך. ממליץ בחום !
Rachel Galay
Rachel Galay
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
תהליך שבו אביחי והצוות שהוא מנהל ביד רמה היו שותפים אמיתיים! תמיד האמין וידע לכוון ולהסביר! יחס חם ואישי לכל אורך הזמן! תודה עליכם ולכם
ofir dubinsky
ofir dubinsky
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי ודורית ליוו אותנו בצורה מקצועית ונעימה לאורך כל התהליך שיכול להיות קשה ומבלבל, והיו זמינים לכל שאלה. בזכות אביחי אפילו לא יצאנו מהבית, וחתמנו על משכנתא דרך ה zoom בקלות ומהירות. תודה רבה!
Moshe Savitzki
Moshe Savitzki
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לאביחי התותח , סופר מקצועי , סופר נוח, עובד מול כל הבנקים. זמין לכל שאלה בכל שעה של היום. עושה מעל ומעבר כדי להביא את התמהיל הנכון לך.
מירי ווקנין
מירי ווקנין
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי וכל הצוות היו מעולים בהירתמות אין כאלו דברים עסקה מורכבת שלא סיכוי אביחי לא ויתר ועשה הכל ביחד עם הצוות המהמם שלו ממליצה בחום על אביחי מולה 💗💗
עדינה מנגיסטו
עדינה מנגיסטו
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הבחירה הכי טובה שלקחתי בכל התהליך הזה זה אתה !!!!!!! תודה על הזמינות והעננות בכל שאלה/בקשה התהליך לא היה פשוט אבל בזכותך ובזכותם הצוות המהמם שלך זה הרגיש פחות מאיים תודה על שהייתם שם לצידי בכל וצעד! לא מובן מאליו השירות הזה!!
Shikma Gelblum
Shikma Gelblum
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצועי וסבלני מאוד! ענה על כל השאלות, הרגיע, הסביר לי את כל האופציות שהכי נכונות עבורי ללקיחת משכנתא ועדכן בכל פעולה. יש לו צוות מדהים שעובד איתו ומלווה בכל תהייה או חשש. ממליצה בחום!
דן גרוס
דן גרוס
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הכרנו את אביחי והצוות דרך המלצות, והיו לא מעט. תחילה חששנו מהמילה משכנתא, עשינו שיעורי בית ויצרנו קשר עם אביחי שמהרגע הראשון היה אדיב, מרגיע וקשוב לכל הצרכים. בנה לנו תמהיל מעולה ללא הרבה סיכונים כפי שביקשנו והשיג ריביות מעולות. היום אנחנו אחרי החתימה, רגועים ויודעים היטב לאן פנינו בעתיד. אנחנו ממליצים על אביחי בחום, ומודים על הרגע שיצרנו קשר עם היועץ שדאג לנו גם להווה וגם לעתיד.
Oren Ar
Oren Ar
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
יצרנו קשר עם אביחי לקבלת יעוץ. התרשמנו שאביחי מקצועי מאוד. היה חד, מהיר, ממוקד, ועזר לנו לקבל תנאים מעולים. מבחינת זמינות- תמיד, בכל שעה, אביחי ודורית היו זמינים. אביחי גם השקיע בהסברים לאורך כל הדרך. היה פשוט קל וברור תודות לשירות. חד משמעית מומלץ.
Tomer Drori
Tomer Drori
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הגעתי בזכות המלצה שקיבלתי, וחייב לציין שהופתעתי לטובה. שירות מעולה עם יחס אישי. קיבלתי משכנתא בתנאים מצויינים עם חיסכון בריצות ותיזוזים, עם אביחי שליווה אותי לאורך כל הדרך. זמין בכל שעה בווטסאפ וגם לשיחה, הרגשתי שדואגים לי עד הסוף. המלצה חמה מאוד!!
איתמר מולי
איתמר מולי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
נעזרנו באביחי ודורית בלקיחת משכנתא בתקופה לא פשוטה עם ריביות גבוהות, אביחי השיג לנו ריביות מעולות לתקופה וגם אז לא היה רגוע והצליח להביא שיפור נוסף גם שהיינו מרוצים הוא לא נח! אביחי תמיד זמין! פשוט כך, מסביר לעומק כל שאלה במקצועיות וסבלנות(והיו המוןן). אין ספק שחסכנו המון זמן וכסף ואת זה בדקנו מול חברים ואנשים בקבוצות שלקחו משכנתאות דומות בתקופה הזאת. תודה אביחי ודורית והלוואי שכל בעלי המקצוע שנבחר בהמשך יהיו איכותיים כמותכם.
Natali Baghdadi
Natali Baghdadi
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
תודה רבה על השירות והיחס החם שקיבלנו זכינו לקבל שירות מקצועי תודה על הסבלנות, האכפתיות והדאגה
shai perlstein
shai perlstein
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לא קל לבחור יועץ משכנתא, יש כ״כ הרבה יועצים בשוק. אל אביחי הגעתי דרך המון המלצות שקראתי בכמה קבוצות פייסבוק - מסתבר שבחרתי נכון. השירות של אביחי מקצועי, מהיר, יעיל ומאוד סבלני. ממליץ בלב שלם.
אנה ניזברג
אנה ניזברג
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
שירות מדהים! הכי טוב שיצא לי לפגוש. תודה אביחי
asaf batson
asaf batson
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
מאוד ממליץ על אביחי. הגענו אליו לפני לקיחת משכנתא לא פשוטה, אביחי היה מקצועי וסבלני, טיפל בכל מה שצריך בצורה הטובה ביותר ליווה אותנו ונתן לנו תחושת בטחון לאורך כל הדרך. ללא ספק הבחירה הכי טובה שעשיתי בתהליך.
תומר גרינברג
תומר גרינברג
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי וכל הצוות אנשים מדהימים, ליווי מדהים, היענות והסבר לכל פרט ופרט, הרגשנו שאנחני בידיים הנכונות בכל שלב, תודה ענקית❤️
Shacar Maltabashi
Shacar Maltabashi
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי סופר מקצועי, שירותי ותקתקן. ההחלטה הכי טובה שקיבלנו 🙌
עמית חסון
עמית חסון
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
היועץ משכנתא הכי טוב בארץ. בתור אחד שהתנסה עם מס יועצים בעסקאות עבר, אביחי משאיר אבק לכולם. מומלץ מומלץ מומלץ
Rotem Aizenkot
Rotem Aizenkot
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצועי מאד,יסודי, קפדן, זמין וחד בצורה יוצאת דופן נתן ראש שקט בכל התהליך הבירוקרטי והפך את הכל לפשוט השיג לנו מסלולים איכותיים שמתאימים במיוחד לנו ושחסכו לנו הרבה כסף. נתן שירות מצויין מכל הבחינות. מומלץ בחום!
Matan Levhar
Matan Levhar
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי המקצוען!!! היה תענוג לעבוד איתו. משום שלא היה לי״נו הרבה זמן להתעסק ולבחון את ענייני המשכנתאות פנינו מהמלצה של חברים לאביחי. אביחי בדק ועדכן במהלך כל התהליך, היה בקשר איתנו והסביר לפרטי פרטים מה האופציות ומה כדאי ולבסוף גם נתן את המלצותיו. בזמן מועט הצלחנו בזכותו לקחת משכנתא מצוינת. תודה רבה רבה לך!
גיא קרליץ
גיא קרליץ
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אין ספק שאביחי מקצוען בתחומו. מהרגע הראשון הציג הכל בצורה ברורה ומקצועית וביצע ליווי צמוד ואישי לאורך כל התהליך וכל זה מבלי להתפשר על דבר. (גם שהכל היה לחוץ וצפוף מבחינת זמנים אביחי ידע לחשוב מחוץ לקופסא והצליח לעשות את האקסטרה מאמץ בשבילנו) תבחרו באביחי ותקבלו 100% אמינות, שקיפות מלאה וראש שקט מדאגות 💪
דילוג לתוכן