מחשבון משכנתא

מחשבון משכנתא

באמצעות מחשבון זה תוכלו לחשב את החזרי המשכנתא החודשיים שלכם. כאן תזינו את תמהיל המשכנתא שנטלתם ותקבלו נתוני החזר מפורטים ועדכניים, בשקלול הריביות והמדדים המותאמים למשכנתא שלכם. ניתן לערוך השוואה בין תמהילי משכנתא שונים ולקבל תובנות מעניינות שיסייעו לכם לקבל החלטה מושכלת ומקצועית.

על מנת לבחון את כל ההיבטים של המשכנתא ולבנות את התמהיל המתאים והזול ביותר עבורכם, אנו מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ עם יועץ משכנתא ללא עלות. ליועץ מקצועי מחשבוני משכנתא מתקדמים, ידע וניסיון שמאפשרים לו להשיג תמהילים עדיפים בהרבה על אלו שתוכלו להשיג לבד. השאירו פרטים ונחזור אליכם, או חייגו אלינו.

שאלות ותשובות על מחשבון המשכנתא

המחשבון מאפשר למשתמש לסמלץ את תמהיל המשכנתא שלו. על פי המסלולים שמזין המשתמש מציג לו המחשבון את הנתונים הרלוונטיים למשכנתא שלו: החזרים, תשלומי ריבית, עלות כוללת ועוד.

כך ניתן להשוות בין תמהילי משכנתא שונים, לבדוק מה משתלם יותר ומה מתאים יותר ללווה.

מחשבון המשכנתא יציג לכם את עיקר הנתונים הרלוונטיים למשכנתא שלכם, על בסיס המידע שתזינו לו: החזר ראשון, החזר בשיא, עלות כוללת, החזר פר שקל, תשלום ריבית וסילוק הקרן. המחשבון אף מאפשר להציג לוח סילוקין מלא.

כן. המחשבון מאפשר לכם להזין את כל מסלולי המשכנתא,  את האורך של כל מסלול והריביות שלו. נתונים אלו משוקללים לכדי התוצאה שהמחשבון מציג.

על מנת שהמחשבון יוכל לבצע את חישוב המשכנתא, עליכם להזין את פירוט התמהיל:
לכל הלוואה בתמהיל עליכם לבחור שיטת החזר (שפיצר / קרן שווה), מסלול, סכום, תקופה בשנים וריבית.

מחשבוני המשכנתאות של Planner

מחשבון הלוואת זכאות

באמצעות מחשבון זה, תוכלו לבחון את מידת זכאותכם לקבלת הלוואת זכאות מהמדינה. במידה ונמצאתם זכאים, כאן תקבלו אומדן של גובה הסכום שתוכלו לקבל בהלוואת זכאות ממשרד הבינוי והשיכון, ולחשב את הניקוד ואת גובה ההלוואה למשכנתא.

למחשבון

מחשבון החזר משכנתא

באמצעות מחשבון זה, תוכלו לחשב את החזרי המשכנתא החודשיים שלכם. כאן תזינו את תמהיל המשכנתא שנטלתם ותקבלו נתוני החזר מפורטים ועדכניים, בשקלול הריביות, המדדים ולוח ההחזרים המותאמים למשכנתא שלכם ולמסלול שתבחרו.

למחשבון

מחשבון משכנתא מחיר למשתכן

באמצעות מחשבון זה תוכלו לחשב את מחיר הדירה הסופי בפרויקט של מחיר למשתכן. מחיר זה יושפע ממגוון גורמים, בכלל זה, גודל המרפסת או הגינה, מספר החניות, מדד תשומות הבניה. אנו מזמינים אתכם להזין את הנתונים הרלוונטיים לכם ולקבל מחיר סופי.

למחשבון

מחשבון מדד תשומות הבנייה

נטלתם משכנתא לבניית בית או דירה מקבלן? סביר להניח כי היא מוצמדת למדד תשומות הבניה, מאחר ואתם תלויים בהוצאותיו של הקבלן שנגזרים מהשינויים במחירי חומרי הבניה. כאן תוכלו לחשב את גובה ההחזרים שלכם בשקלול מדד זה לאורך השנים האחרונות.

למחשבון

מחשבון מדד המחיר לצרכן

אם שילבתם בתמהיל המשכנתא שלכם מסלול צמוד מדד, כאן תוכלו לקבל את כל הנתונים על שיעורי העלייה/ירידה של המדד בחודש מסוים או תקופה ספציפית ולפיכך לחשב בהתאם את סכום ההחזר החודשי הצמוד שלכם באותו חודש או תקופה.

למחשבון
דילוג לתוכן