מחשבון הלוואת זכאות

מחשבון להלוואת זכאות ממשרד השיכון

האם אתם עומדים בקריטריונים להלוואת זכאות מהמדינה?
אנו מבינים שזו שאלה שמטרידה אתכם בבואכם לרכוש דירה ולכן אנו מאפשרים לכם, באמצעות מחשבון זה, לבחון את מידת זכאותכם. במידה ונמצאתם זכאים, כאן תוכלו לקבל אומדן של גובה הסכום שתוכלו לקבל בהלוואת זכאות ממשרד הבינוי והשיכון.

על מנת לבחון את כל ההיבטים של המשכנתא ולבנות את התמהיל המתאים והזול ביותר עבורכם, אנו מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ עם יועץ משכנתא ללא עלות. השאירו פרטים ונחזור אליכם, או חייגו אלינו.

שאלות ותשובות על גובה הלוואת הזכאות

המחשבון מבצע סימולציה שנועדה לחשב את גובה הלוואת הזכאות שתוכלו לקבל על בסיס מכלול נתוניכם האישיים. המחשבון מסייע לבחון האם אתם זכאים להלוואה ממשרד הבינוי והשיכון, מה הגובה שלה והאם היא משתלמת עבורכם.

מחשבון הלוואת זכאות יספק לכם את כל הנתונים הרלוונטיים להלוואת הזכאות שלכם. זה כולל: סה"כ זכאות למשכנתא מועדפת בשקלים ובנקודות וסכום בגין הניקוד הבסיסי וחודשי השירות. כל זאת על בסיס הנתונים האישיים שתזינו למחשבון.

המחשבון מקיף ומשקלל את כל הנתונים לכדי תוצאה ברורה. התוצאה הינה סימולציה על בסיס הנתונים שהוזנו במחשבון, אך סכום הזכאות בפועל נקבע רק על ידי תעודת זכאות של משרד השיכון.

המחשבון משקלל את כל הנתונים הרלוונטיים להלוואת זכאות ולכן אתם נדרשים להזין בו את הפרטים האישיים שעל בסיסם מחושבת ההלוואה.

הפרמטרים נחלקים למספר תחומים, שעל בסיסם נקבעת הזכאות וגובהה: משפחה / משפחת עולים / משפחת נכים / משפחה חד הורית / נכות (רתוק לכסא גלגלים) / נכה רווק / רווק/ה / עולה חדש/ה.

בכל תחום יש להזין את הנתונים הרלוונטיים לו: שנות נישואין, חודשי שירות חובה של הבעל והאישה, מספר ילדים ואחרים, תכנית 10+, מספר שנים בארץ, חוק הנגב ועוד.

מחשבוני המשכנתאות של Planner

מחשבון הלוואת זכאות

באמצעות מחשבון זה, תוכלו לבחון את מידת זכאותכם לקבלת הלוואת זכאות מהמדינה. במידה ונמצאתם זכאים, כאן תקבלו אומדן של גובה הסכום שתוכלו לקבל בהלוואת זכאות ממשרד הבינוי והשיכון, ולחשב את הניקוד ואת גובה ההלוואה למשכנתא.

למחשבון

מחשבון החזר משכנתא

באמצעות מחשבון זה, תוכלו לחשב את החזרי המשכנתא החודשיים שלכם. כאן תזינו את תמהיל המשכנתא שנטלתם ותקבלו נתוני החזר מפורטים ועדכניים, בשקלול הריביות, המדדים ולוח ההחזרים המותאמים למשכנתא שלכם ולמסלול שתבחרו.

למחשבון

מחשבון משכנתא מחיר למשתכן

באמצעות מחשבון זה תוכלו לחשב את מחיר הדירה הסופי בפרויקט של מחיר למשתכן. מחיר זה יושפע ממגוון גורמים, בכלל זה, גודל המרפסת או הגינה, מספר החניות, מדד תשומות הבניה. אנו מזמינים אתכם להזין את הנתונים הרלוונטיים לכם ולקבל מחיר סופי.

למחשבון

מחשבון מדד תשומות הבנייה

נטלתם משכנתא לבניית בית או דירה מקבלן? סביר להניח כי היא מוצמדת למדד תשומות הבניה, מאחר ואתם תלויים בהוצאותיו של הקבלן שנגזרים מהשינויים במחירי חומרי הבניה. כאן תוכלו לחשב את גובה ההחזרים שלכם בשקלול מדד זה לאורך השנים האחרונות.

למחשבון

מחשבון מדד המחיר לצרכן

אם שילבתם בתמהיל המשכנתא שלכם מסלול צמוד מדד, כאן תוכלו לקבל את כל הנתונים על שיעורי העלייה/ירידה של המדד בחודש מסוים או תקופה ספציפית ולפיכך לחשב בהתאם את סכום ההחזר החודשי הצמוד שלכם באותו חודש או תקופה.

למחשבון
דילוג לתוכן