מחשבון זכאות משכנתא

מחשבון הלוואת זכאות למשכנתא ממשרד השיכון

האם אתם עומדים בקריטריונים להלוואת זכאות מהמדינה?
אנו מבינים שזו שאלה שמטרידה אתכם בבואכם לרכוש דירה ולכן אנו מאפשרים לכם, באמצעות מחשבון זכאות למשכנתא, לבצע חישוב ולבחון את מידת זכאותכם.

במידה ונמצאתם זכאים, כאן תוכלו לקבל אומדן של גובה הסכום שתוכלו לקבל בהלוואת זכאות ממשרד הבינוי והשיכון.

על מנת לבחון את כל ההיבטים של המשכנתא ולבנות את התמהיל המתאים והזול ביותר עבורכם, אנו מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ עם יועץ משכנתא ללא עלות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם, או חייגו אלינו.

לקבלת ייעוץ מהמומחים של פלאנר
השאירו פרטים בטופס!

שאלות ותשובות על גובה הלוואת זכאות למשכנתא

מחשבון הלוואת זכאות מבצע סימולציה שנועדה לחשב את גובה הלוואת הזכאות שתוכלו לקבל על בסיס מכלול נתוניכם האישיים. המחשבון מסייע לבחון האם אתם זכאים להלוואה ממשרד הבינוי והשיכון, מה הגובה שלה והאם היא משתלמת עבורכם.

מחשבון הלוואת זכאות למשכנתא יספק לכם את כל הנתונים הרלוונטיים להלוואת הזכאות שלכם. זה כולל: סה"כ זכאות למשכנתא מועדפת בשקלים ובנקודות וסכום בגין הניקוד הבסיסי וחודשי השירות. כל זאת על בסיס הנתונים האישיים שתזינו למחשבון.

מחשבון זכאות למשכנתא מקיף ומשקלל את כל הנתונים לכדי תוצאה ברורה. התוצאה הינה סימולציה על בסיס הנתונים שהוזנו במחשבון, אך סכום הזכאות בפועל נקבע רק על ידי תעודת זכאות של משרד השיכון.

המחשבון משקלל את כל הנתונים הרלוונטיים להלוואת זכאות ולכן אתם נדרשים להזין בו את הפרטים האישיים שעל בסיסם מחושבת ההלוואה.

הפרמטרים נחלקים למספר תחומים, שעל בסיסם נקבעת הזכאות וגובהה: משפחה / משפחת עולים / משפחת נכים / משפחה חד הורית / נכות (רתוק לכסא גלגלים) / נכה רווק / רווק/ה / עולה חדש/ה.

בכל תחום יש להזין את הנתונים הרלוונטיים לו: שנות נישואין, חודשי שירות חובה של הבעל והאישה, מספר ילדים ואחרים, תכנית 10+, מספר שנים בארץ, חוק הנגב ועוד.

דירוג ממוצע: / 5.

מחשבוני המשכנתאות של Planner

מחשבון הלוואת זכאות

באמצעות מחשבון זה, תוכלו לבחון את מידת זכאותכם לקבלת הלוואת זכאות מהמדינה. במידה ונמצאתם זכאים, כאן תקבלו אומדן של גובה הסכום שתוכלו לקבל בהלוואת זכאות ממשרד הבינוי והשיכון, ולחשב את הניקוד ואת גובה ההלוואה למשכנתא.

למחשבון

מחשבון החזר משכנתא

באמצעות מחשבון זה, תוכלו לחשב את החזרי המשכנתא החודשיים שלכם. כאן תזינו את תמהיל המשכנתא שנטלתם ותקבלו נתוני החזר מפורטים ועדכניים, בשקלול הריביות, המדדים ולוח ההחזרים המותאמים למשכנתא שלכם ולמסלול שתבחרו.

למחשבון

מחשבון משכנתא מחיר למשתכן

באמצעות מחשבון זה תוכלו לחשב את מחיר הדירה הסופי בפרויקט של מחיר למשתכן. מחיר זה יושפע ממגוון גורמים, בכלל זה, גודל המרפסת או הגינה, מספר החניות, מדד תשומות הבניה. אנו מזמינים אתכם להזין את הנתונים הרלוונטיים לכם ולקבל מחיר סופי.

למחשבון

מחשבון מדד תשומות הבנייה

נטלתם משכנתא לבניית בית או דירה מקבלן? סביר להניח כי היא מוצמדת למדד תשומות הבניה, מאחר ואתם תלויים בהוצאותיו של הקבלן שנגזרים מהשינויים במחירי חומרי הבניה. כאן תוכלו לחשב את גובה ההחזרים שלכם בשקלול מדד זה לאורך השנים האחרונות.

למחשבון

מחשבון מדד המחיר לצרכן

אם שילבתם בתמהיל המשכנתא שלכם מסלול צמוד מדד, כאן תוכלו לקבל את כל הנתונים על שיעורי העלייה/ירידה של המדד בחודש מסוים או תקופה ספציפית ולפיכך לחשב בהתאם את סכום ההחזר החודשי הצמוד שלכם באותו חודש או תקופה.

למחשבון
שירותי המשכנתא של פלאנר

מסורבי משכנתא

בזכות הניסיון העשיר שצברנו בעבודה מול לקוחות מסורבים, אנחנו נדע להכווין אתכם ולבנות עבורכם את הפתרון הטוב והמתאים ביותר במגבלות הקיימות.

משכנתא חוץ בנקאית

מאחר והמשכנתאות החוץ בנקאיות מורכבות וקל לבצע איתן טעויות, אנו נשמח לבנות עבורכם את התמהיל המדויק שיחסוך לכם המון כסף בעתיד.

משכנתא לפושטי רגל

עם התנהלות כלכלית נבונה, הסברים מניחים את הדעת, הגשת בקשה בצורה טובה לבנק או לגוף הנכון באותה עת, ועם הרבה מו"מ ניתן גם לאשר פושטי רגל לשעבר.

הלוואה כנגד נכס

הלוואה כנגד נכס היא פתרון נהדר הקיים במערכת הבנקאית והחוץ בנקאית למגוון רחב של בעיות. ניתן לקבל משכנתא גם תמורת שיעבוד של נכס שכבר נמצא בבעלותנו.

משכנתא לאיחוד וסגירת הלוואות

שוק המשכנתאות הוא דינאמי, תחרותי ותנודתי מאד. במיחזור משכנתא ניתן לקצר שנים, להפחית החזר חודשי ולחסוך כסף. המון כסף.

משכנתא הפוכה

אנו מתמחים בפתרונות מימון לגיל השלישי ונסייע לכם לתכנן את התקציב הנדרש לכם ונפעל עבורכם לקבלת הלוואה במהירות המרבית ובתנאים המיטביים עבורכם.

מחזור משכנתא

אנו בוחנים בקביעות את תיקי המשכנתאות ופועלים לעדכן ולהיטיב את הריביות והתנאים המקוריים, כדי לחסוך ללקוחותינו כסף רב.

משכנתא לבנייה

היערכות מוקדמת להליך בנייה ולקיחת משכנתא, חוסכת כסף ועוגמת נפש. ללא תכנון מתאים יתכן ותמצאו את עצמכם במצב תזרימי קשה. אנחנו נוודא שזה לא יקרה!

משכנתא לדירה להשקעה

משכנתא לדירה להשקעה היא משכנתא שונה מאשר משכנתא רגילה קלאסית. בתכנון שלה, באופן שניגשים אליה, באחוזי המימון ובבניית התמהיל שמרכיב אותה.

דילוג לתוכן