מחזור משכנתא

סביר להניח ששמעתם על האופציה של מחזור משכנתא אך לא הבנתם במה זה כרוך וכיצד מיחזור משכנתא יכול לחסוך לכם המון כסף. במאמר הבא אנחנו מסבירים מה זה בכלל תהליך המחזור ואיך עושים את נכון.

חשוב שתדעו, אנו כיועצי משכנתאות בוחנים את תיקי המשכנתאות של לקוחותינו בתדירות גבוהה. זאת, בין השאר, כדי להעריך האם ניתן להיטיב את התנאים בהם נלקחה המשכנתא המקורית.

במידה ואנו מוצאים פערים בין התנאים המקוריים לתנאים העכשוויים, אנו מציעים ללקוח ״מחזור משכנתא״, כלומר המרת המשכנתא הקיימת בחלופת משכנתא חדשה בתנאים טובים יותר.

אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים באתר ולהירשם לשיחת ייעוץ ראשונית חינמית, בה נבחן את המשכנתא שלכם, ונבדוק איך ניתן לשפר אותה ולחסוך לכם כסף!

מחזור משכנתאות לשיפור התנאים

מה זה מחזור משכנתא?

מיחזור משכנתא הוא מהמושגים הנפוצים ביותר בעולם המשכנתאות. מדובר בתהליך במסגרתו מחדשים את תנאי ההלוואה שנלקחה אז במטרה לשפר אותה ולהקטין את ההחזר הכולל שאתם עתידים לשלם, ולעתים הוא יכלול קנסות שנועדו לפצות על אובדן הכנסה שגרמתם לבנק בחריגה מההסכם המקורי.
את המחזור ניתן לבצע בבנק המקורי או בבנק אחר – יש כמובן יתרונות וחסרונות בכל אחת מהאפשרויות.

לפעולת המחזור שתי מטרות עיקריות:

 1. להוזיל עלויות ולחסוך כסף ללווה: הפחתת הריביות ועדכון התמהיל יכולים לחסוך הון לא רק בטווח הרחוק אלא כבר בטווח המיידי.

 2. להתאים את ההלוואה לאופי העדכני של התא המשפחתי: במרוצת השנים חלות תמורות (עליות ומורדות) ביכולת ההשתכרות שלנו, ברמת המחייה ובהוצאות. בהתאם יש צורך לעדכן ולהתאים את המשכנתא כך שתתאים לנתונים הנוכחיים ולא לאלה שהיו בעת בה היא נלקחה.

שתי המטרות שלובות זו בזו והתאמת התמהיל לצרכים המדויקים שלכם מאפשרת לכם לחסוך סכומי עתק במשכנתא.

איך עושים מיחזור משכנתא?

כשאתם מבינים שהגיע הזמן לבחון את תנאי המשכנתא שלכם מחדש, תהליך מיחזור משכנתא כולל שלושה שלבים מרכזיים:

 • שלב א': אתם לוקחים משכנתא חדשה, המכסה את יתרת החוב הקיים, התואמת את הצרכים והמסלולים שנוחים לכם.
 • שלב ב': באמצעות המשכנתא החדשה אתם מסיימים את החוב של המשכנתא הקודמת ובמידת הצורך, משלמים גם עמלת פירעון מוקדם.
 • שלב ג': אתם מתחילים לשלם את ההחזרים החודשיים בהתאם להסכמים והתנאים המעודכנים של המשכנתא החדשה.

מחזור משכנתא פנימי

במחזור פנימי אנו נפנה לבנק בו לקחנו את המשכנתא ונבקש לשנות את תנאי ההלוואה: לנייד מסלולים, לשנות אורכים, להנמיך ריביות, לפרוע מסלול וכד'. הבנק לא חייב להיענות לבקשותינו, במרבית המקרים, הרווח שלנו בא על חשבון רווח שלו ולכן מעבר להתעסקות, מדובר באובדן רווחים עבורו.

בפנייה להליך מחזור פנימי תוכלו להבחין במהירות שהבנק לא שש לטפל בכם: התהליך לרוב, יתנהל בעצלתיים, תוך גרירת רגליים מצד נציגי הבנק, פגישות יתואמו למועדים רחוקים במיוחד, בקשות פשוטות יחסית ייענו בשלילה ועוד. לבנק בו המשכנתא שלנו שוכבת אין אינטרס לסייע לנו להקטין את הרווחים שלו והוא יעשה לא מעט על מנת להערים קשיים בתהליך.

מבחינתו, אנחנו סוג של לקוח שבוי וללא תחרות אמיתית בשלב זה, אין לו שום צורך להוכיח את עצמו בשירותיות או במחיר. הבנק כמו כל עסק עצמאי ישקיע את מירב המאמצים בגיוס לקוחות חדשים ופחות בשינויים פנימיים של הרכבי ההלוואה והריביות שלכם.

יתרונות במחזור פנימי

 1. נוחות: אין צורך ביותר מידי התעסקות ובירוקרטיה, כל שנדרש הוא לפנות לגוף הייעודי בבנק ולבקש לעדכן את תמהיל ההלוואה שלכם. אין צורך שוב לגשת לטאבו, לא לרשם המשכונות ולא צריך להתנהל מול גופים בירוקרטיים למיניהם.
 2. גמישות: אפשרות לקצר או לשנות מסלול אחד בלבד (כיוון שאין צורך לפתוח במו"מ חדש על מנת לסכם את כל התנאים מול בנק אחר). במחזור המשכנתא בתוך הבנק תוכלו (בכפוף למו"מ) להישאר עם תמהיל שאינו כפוף להתניות בנק ישראל. כלומר בהלוואה הממוחזרת, בהנחה וסילקתם מסלולים אחרים, אתם תוכלו להישאר עם יותר משליש במסלול פריים ופחות משליש במסלול קבוע צמוד/לא צמוד.
 3. חיסכון בעלויות נלוות: אין צורך בהנפקת מסמכים מחדש, ובשכירת שירותים של בעלי מקצוע שונים כמו שמאי משכנתא על מנת להשלים את התהליך.
 4. ביטוח: במידה ולא מגדילים את סכום המשכנתא / את משך ההלוואה, אין צורך בעריכת ביטוח מחדש. לא מדובר רק בחיסכון של זמן אלא ביתרון משמעותי עבור אנשים שרמת הסיכון שלהם גדלה, או ללווים שהתגלו אצלם בעיות ושאינם ברי-ביטוח.

חסרונות במחזור פנימי

 • אינטרס נמוך של הבנק להיטיב עמכם: ללא מנוף לחץ אמיתי מצדכם, הבנק בו מנוהלת המשכנתא שלכם מתייחס אליכם כאל לקוחות שבויים. הסניף, הפקידים וההנהלה לא יתוגמלו על מתן הצעה נדיבה ללקוחות קיימים של הבנק והבנק רק יפסיד כסף משיפור תנאי ההלוואה שלכם. הבנק יודע שמחזור פנימי מגלם מגוון של יתרונות עבורכם ולא ימהר ללכת לקראתכם כשהוא יודע שתסכימו להתפשר ולא תשברו את הכלים.
 • שיעור המימון לא מתעדכן: בחלוף השנים, סביר שאחוז המימון של ההלוואה שלנו קטן, הן כתוצאה מעליית שווי הנכס והן כתוצאה מתשלום הקרן על ידינו לאורך השנים. בהתאם, רמת הסיכון של הבנק פחתה ונצפה שהריביות ירדו גם הן. יחד עם זאת, במחזור פנימי, הבנק יתייחס למדרגת המימון המקורית – זו שהיינו בה בעת בה לקחנו את המשכנתא, דבר שיפגע מאוד באטרקטיביות של הריביות שיציע.

מיחזור משכנתא חיצוני

במחזור חיצוני אנו נפנה לבנק אחר על מנת לקבל משכנתא בתנאים משופרים ביחס לאלו הקיימים בידינו כעת. זאת, מתוך הבנה כי בנק אחר יתייחס אלינו כלקוח חדש ויעשה מאמצים כבירים על מנת לנייד את כלל ההלוואה שלנו אליו. עבור הבנק מדובר במשכנתא חדשה לכל דבר ועניין, והחתמתכם תביא תיק וכסף חדש לבנק.

חשוב לזכור כי הבנק מרוויח במשכנתא מאות אלפי שקלים, כך שגם אם יעשה מעט ויתורים עבורכם וישפר את התנאים שקיבלתם בבנק המקורי, העסקה תהיה משתלמת עבורו. האינטרס של הבנק להשיג אתכם כלקוחות מחלחל אל כל הדרגים: הפקידים והמנהלים בסניף מתוגמלים בהתאם ליעדים שלהם, והחתמת לקוח חדש תתבטא בתוספת נאה לשכר בסוף החודש.

יתרונות במחזור חיצוני

 1. מנוף אמיתי במשא ומתן: בנק חיצוני יודע שהוא בנקודת חסר ביחס לבנק הקיים, ושהמעבר שלכם אליו כלול בטרטור, בקנסות ובשלל הוצאות. הוא מבין שיש לכם חלופות רבות, ויעבוד קשה על מנת לפצות על כך עם ההלוואה האטרקטיבית ביותר שהוא יכול להציע, על מנת שתעברו אליו למרות הכל.
 2. שיעור מימון מעודכן: כתוצאה מנגיסה שלכם בקרן לאורך השנים ועליית ערך הנכס, במשכנתא החדשה אתם מגיעים עם "הון עצמי" גבוה יותר ביחס לשווי הנכס, ומדרגת המימון שלכם נמוכה יותר. בהתאם, הבנק יוכל להציע ריביות אטרקטיביות ונמוכות יותר שמגלמות את שיעור הסיכון הנמוך יותר אליהם הוא נחשף.
 3. חיסכון עצום בכסף: היות ואתם כבר לא לקוחות שבויים של הבנק, כל האפשרויות פתוחות בפניכם, כל הבנקים, כל הסניפים ולכן באמצעות ניהול מו"מ איכותי תוכלו למקסם את התהליך. 
 4. לוח זמנים: אם במשכנתא הראשונה הייתם כפופים ללוחות התשלומים שנקובים בחוזה הרכישה שלכם, כאן יש לכם (כמעט) את כל הזמן שבעולם. היות ויש לכם כעת משכנתא מנוף הלחץ אינו קיים, דבר זה יאפשר לכם לעשות סקר שוק איכותי ויעיל.

חסרונות במחזור חיצוני

 • עלויות והתעסקות בגין ביצוע מחדש: מחזור חיצוני הוא כמו משכנתא חדשה. תצטרכו לפנות ליועץ משכנתא שייבנה לכם את התמהיל המחודש, להזמין שמאי שיעריך את שווי הנכס, לערוך את הביטוח מחדש, לשלם אגרות שונות ועוד. הדבר לא מתבטא רק בכסף, אלא בזמן, כאב ראש והתעסקות לא מבוטלת.
 • לא ניתן לגרור את המשכנתא הקיימת: במידה ובשלב זה מרבית המשכנתא שלכם בתנאים טובים / נותרו לכם בעיקר מסלולים זולים ואטרקטיביים / רציתם למחזר רק מסלול ספציפי / נתוניכם הבנקאיים דעכו, לא תוכלו לשמר את הטוב ולשפר את הרע בבנק חדש. כל המשכנתא תיבנה מחדש, היא תהיה כפופה למגבלות בנק ישראל כמשכנתא חדשה (ובהתאם יושתו מגבלות על שיעור הכספים בכל מסלול), והבנק יתייחס אל נתוני האשראי העדכניים שלכם בבחינת איכותכם כלקוחות.
מחזור משכנתא פנימי וחיצוני
מחזור משכנתא פנימי וחיצוני

למה כדאי למחזר משכנתא?

משכנתא היא הלוואה הנלקחת לתקופות ארוכות, לעתים קרובות – 30 שנה. באופן טבעי, לאורך התקופה, תנאי השוק משתנים, ההכנסות וההוצאות שלנו משתנות, רמת המחייה והתעדופים שלנו משתנים, אך ההלוואה נותרת מקובעת להנחות שנלקחו אז, ותחזיות שלא בהכרח עמדו במבחן המציאות.

בנוסף, לעתים קרובות המשכנתא המקורית נלקחת ללא הבנה וללא ייעוץ מתאים ומשכנתא חדשה יכולה להיות זולה ומשתלמת בהרבה ביחס אליה. על מנת לפצות על אובדן ההכנסות, קיים מנגנון פיצוי בדמות קנסות על פירעון מוקדם.

אתם מוזמנים לשלוח לנו את יתרת הסילוק של המשכנתא הנוכחית, ונבחן עבורכם בחינם מה פוטנציאל החיסכון והאם משתלם לכם לצאת למהלך כזה בניכוי הקנסות והעמלות שבדרך.

מחזור משכנתא משתלם כאשר:

 1. יש צורך בהתאמה מחודשת בכוונון של המשכנתא הקיימת לצרכים וליכולות של משק הבית בהווה (להגדיל / להקטין החזרים, לקצר / להאריך את משך ההלוואה, לשנות את ההרכב וכד').
 2. הנתונים הפיננסיים הנוכחיים של הלווה משופרים ומאפשרים לו להשיג מחירים זולים יותר בעד ההלוואה.
 3. הריביות בשוק זולות ביחס לריביות שהיו כאשר ההלוואה נלקחה.
 4. המשכנתא המקורית נלקחה ללא ייעוץ או ללא מחשבה מספקת, על פי תמהיל המשכנתא שהציע יועץ מטעם הבנק (בד"כ התמהיל הסטנדרטי שהבנקים נותנים הוא תמהיל שלישים).

מקרים נפוצים שכדאי לבחון כדאיות של מחזור משכנתא

 • ירידה דרסטית בריביות: במידה ומחיר הכסף, הריבית על ההלוואה, ירד ביחס לערך הזמן בו נטלתם את ההלוואה, מחזור יאפשר לכם להשיג ריביות נמוכות יותר ולחסוך את בעלויות הריבית לאורך חיי המשכנתא.
 • תמהיל משכנתא לא טוב: במידה והתפשרתם על תמהיל סטנדרטי שאינו מתאים לצרכיכם, ולקחתם משכנתא מבלי להשקיע בכך את המחשבה הראויה או ללא ייעוץ מוקדם, סביר שתמהיל משכנתא חדש יחסוך לכם מאות אלפי שקלים.
 • שינוי בהכנסות: במידה וההכנסה שלכם השתנתה משמעותית ביחס לתקופה בה נטלתם את המשכנתא, תוכלו לשנות את אורך המשכנתא ולהתאים אותה לצרכים הנוכחיים. שימו לב שבמקרה של הגדלת הכנסות, רמת הסיכון של הבנק יורדת, וייתכן שתוכלו להשיג תנאים טובים יותר להלוואה.
 • מעבר דירה: במידה ואתם עוברים דירה, סביר שהיקף ההלוואה והסכום לו אתם זקוקים ישתנה. מחזור משכנתא יאפשר לכם להתאים את ההלוואה לצורך הנוכחי.
 • החזר חודשי עלה: ההחזר עלה והוא מקשה על התזרים של משק הבית. כידוע לכם חלק ממסלולי המשכנתא הם בריביות משתנות, בתקופות מסויימות ייתכנו מצבים שההחזר החודשי יכול לעלות מעל מה שהתרגלתם או תכננתם לשלם, במקרה כזה ניתן לבצע פריסה מחודשת של המשכנתא והארכת תקופות, כדי להוריד את ההחזר החודשי.

עלות מחזור משכנתא – כמה זה עולה ומה נדרש מאיתנו?

קנס פירעון מוקדםככל שהקנס גבוה יותר, כך המחזור משתלם יותר, משום שהוא מעיד על אובדן רווח מהותי לבנק.
שכר טרחה יועץ משכנתאמשתנה בין יועץ ליועץ ותלוי גם במורכבות התיק עצמו. היועץ מסייע לכם לבנות תמהיל משכנתא מוצלח מזה הקיים, ובכך יחסוך לכם במרוצת הדרך עשרות-מאות אלפי שקלים במידה והוא בעל ניסיון.
עלותו מסתכמת בכמה אלפי שקלים בודדים, וכנראה תסתמן בתור השקעה משתלמת(במידה ובחרתם יועץ משכנתא מוצלח).
שמאותבמיחזור פנימי ברוב המקרים לא תצטרכו לבצע שמאות נוספת, במחזור חיצוני תצטרכו לבצע שמאות מחדש לטובת הבנק אליו אתם מעבירים את המשכנתא
רישום משכנתא לטובת הבנק החדשבמקרים בהם הנכס רשום בטאבו (במחזור חיצוני), תצטרכו לרשום משכנתא לטובת הבנק החדש, לכן תצטרכו עורך דין שיבצע את התהליך מול הטאבו. זה לרוב יסתכם בכ 1,500 ש"ח.
ביטוחיםבמקרה של מיחזור חיצוני תצטרכו להחזיק לתקופה קצרה גם ביטוח חיים וגם ביטוח נכס בשני בנקים במקביל. זאת משום שהבנק החדש לא יתן לכם משכנתא לפני שביצעתם ביטוח חיים ונכס עבורו, ומצד שני הבנק "הישן" לא ישחרר לכם את השעבוד כל עוד לא פרעתם את החוב עבורו.

ניתן לקרוא בהרחבה על אופן התמחור בתיקים שונים ועל מה נכלל בכל מסלול ליווי במאמר מחיר יועץ משכנתא.

איך לבחור יועץ משכנתא בתיקי מחזור?

לפני שאתם ניגשים לבחור את יועץ המשכנתא שיטפל בתיק המחזור שלכם, חשוב להבין שמדובר בעסקה מהותית בהיקף של מאות-אלפי שקלים. אנשים לא נוטים לבצע מחזור לעיתים קרובות, וכשמבצעים את התהליך – חשוב לבצע אותו בצורה המיטבית כי תיקון הטעויות צפוי לעלות ביוקר.

בהתאם, רצוי לוודא שאתם בידיים של הטובים והמקצועיים ביותר. שיועץ המשכנתא אליו תפנו הוא אדם איכותי וישר, נטול אינטרסים ושיקולים זרים.

מהם הפרמטרים שצריך לשים אליהם לב?

בבואכם לבחור יועץ משכנתא, מומלץ לבחון את הדברים הבאים:

 1. המקצועיות שלו
 2. רמת ההשכלה שלו בתחום
 3. הניסיון שלו בתחום
 4. את ההמלצות עליו
 5. מסביר את ההליך על כל שלביו בצורה ברורה

פרמטרים אלו יבטיחו שתקבלו יועץ משכנתא מצוין שיסייע לכם לכל אורך התהליך, ובעיקר יחסוך לכם הרבה כסף.

מחזור משכנתא עושים עם פלאנר

Case Study במחזור משכנתא

אנשים רבים רוצים לדעת כמה הם יוכלו לחסוך במיחזור משכנתא. אנו בפלאנר מאמינים בשקיפות מלאה וגאים בהישגים שלנו עבור לקוחותינו. החלטנו להביא באופן שקוף לחלוטין דוגמא לתיק בו חסכנו לזוג מהרצליה מאות אלפי שקלים! מאחורי התיק עומדים אנשים אמיתיים, שהסכימו לחשוף את הנתונים האישיים והפיננסיים שלהם ע"מ לסייע לזוגות הנמצאים בשלב ההתלבטות לקבל את ההחלטה הנכונה.

הזוג שזכה בהגרלת מחיר למשתכן ביבנה, בחר לפנות לייעוץ משכנתא לאחר שנכווה כשניסה לבנות את המשכנתא באופן עצמאי. ההבנה הייתה שתמורת תשלום צנוע יחסית הם יוכלו לחסוך סכום עצום שזו הדרך להשיג את התנאים האופטימליים. בעצת חברים משותפים, החליטו לפנות לפלאנר. 

מה הם הרוויחו?

החיסכון ביחס לתמהיל המקורי מוערך בכחצי מיליון ש"ח.

ההחזר התקצר בכ-8.5 שנים מבלי להעלות את ההחזר החודשי.

התמהיל החדש כולל מסלולים סולידיים ויציבים יותר שיגנו עליהם מעליות פתאומיות.

משדרגים את המשכנתא הקיימת עם פלאנר!

אנו בפלאנר מתמחים במחזורי משכנתא, יודעים לבצע בחינה של המשכנתא הנוכחית שלכם, לשקף לכם יתרונות וחסרונות ונוכל להמליץ האם בשלה העת לבצע מחזור משכנתא.

מכיוון ששוק המשכנתאות דינמי, מומלץ לבצע מעקב אחר המשכנתא שלכם אחת למספר חודשים כדי לבחון שיפורים מעת לעת.

אם עד עכשיו לא סיפרנו לכם, אז בדיקת המשכנתא שלכם היא ללא עלות, אז מוזמנים להוציא דוח יתרת משכנתא דרך הקישור כאן ולשלוח אותו אלינו לבדיקה.

אנו נבדוק עבורכם חינם אם משתלם לכם למחזר משכנתא כעת וכמה תוכלו לחסוך (אם בכלל) בתהליך.

שאלות ותשובות בנושא מחזור משכנתא

כיצד תחסכו כסף בעזרת מחזור משכנתא?

נטילת משכנתא אינה ״חתונה קתולית״. שיפור התנאים והתאמתם לתקופות השונות יכול לחסוך לכם כסף רב, אך לצערנו, לרוב האנשים אין זמן או מודעות לבדוק זאת על בסיס קבוע. בשביל זה אנחנו כאן. כלקוחותינו תוכלו לישון בראש שקט בידיעה שיש מי שדואג לכם.

מתי כדאי למחזר משכנתא?

1. כששוק המשכנתאות עבר שינוי דרמטי או כאשר המצב הכלכלי שלכם השתנה.
2. כאשר הריבית הבסיסית בכלכלה נמוך והשפעתה גדולה על ההחזרים החודשיים.
3. במקרה שהכנסותיכם התרחבו, בין אם בגין חסכון שהתממש או בשל קבלת ירושה.
4. במקרה בו תרצו להתאים את עלות ההחזר החודשי לתקציב המשפחתי.
5. אם ברצונכם לבצע שינוי בסוג המשכנתא או במסלול שבחרתם בעבר.
6. במצב בו האינפלציה עוברת שינויים גדולים המשפיעים על ההחזר החודשי.
7. בעקבות שינויים במדיניות הבנקאית או חדשות רגולטוריות, כמו רפורמות בתחום המשכנתאות או שינוי במדד הפריים.

כמה פעמים אפשר לבצע מיחזור למשכנתא?

אין הגבלה על מספר הפעמים שניתן לבצע מיחזור משכנתא, כל עוד אתם עומדים בתנאי ההלוואה ומשלמים את עמלות הפירעון המוקדם (אם קיימות).

אפשר לבצע מחזור חלקי של המשכנתא ולא רק מחזור מלא?

כן, ניתן לבצע גם מחזור משכנתא חלקי. במידה ותרצו למחזר רק חלק מהמשכנתא הקיימת, תוכלו לעשות זאת על פי השיקולים הכלכליים והפיננסיים שמובילים אתכם, כאשר יש לבחון ולנתח את כל אחד ממסלולי המשכנתא ולהבין מה משתלם למחזר.

למה צריך יועץ במחזור משכנתא?

אם אתם שוקלים לפנות למחזור משכנתא אתם כנראה מבינים את המשמעויות הכלכליות כבדות המשקל של ההלוואה הזו. לא מדובר בהפרש של כמה שקלים בחודש בין חבילות סלולר אלא פערים עצומים בהון עתק שניתן לחסוך אם מבצעים את הפעולות והצעדים הנכונים. לקראת המחזור יש לכם הזדמנות נוספת לבנות תמהיל מתאים למידות שלכם ורמת הסיכון שלכם, ולהוציא מהבנק את הריביות הטובות ביותר אותו הוא מוכן לתת. כל זה לא יקרה ללא איש מקצוע מנוסה שמכיר את השטח ויסייע לכם בהשגת המטרה.

האם ייעוץ למיחזור משכנתא זאת הוצאה מיותרת?

ישנם אנשים שסבורים שמדובר בהוצאה עודפת ובשירות פרימיום שנועד רק לחסוך כאבי ראש , וכי העובדה כי עליהם להוציא מכיסם עוד כמה שקלים בשלב בו הם ממילא חנוקים, היא מיותרת. אך למעשה, עלויות הייעוץ מתגמדות לעומת פוטנציאל החיסכון שהוא מניב.

אביחי מולה יועץ משכנתא
אביחי מולה

יועץ משכנתא, מייסד Planner

"אני מאמין בשקיפות מלאה והוגנות הן מול הלקוחות והן מול המערכת הבנקאית.
טובת הלקוח לעולם תהיה במקום הראשון בסדרי העדיפויות של החברה שלנו."
חתימת יועץ משכנתא אביחי מולה
רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

דירוג ממוצע: / 5.

למיחזור משכנתא קיימת
השאירו פרטים בטופס!
לשיחה ראשונית ללא התחייבות חייגו עכשיו:

שירותי משכנתא נוספים

מסורבי משכנתא

בזכות הניסיון העשיר שצברנו בעבודה מול לקוחות מסורבים, אנחנו נדע להכווין אתכם ולבנות עבורכם את הפתרון הטוב והמתאים ביותר במגבלות הקיימות.

משכנתא חוץ בנקאית

מאחר והמשכנתאות החוץ בנקאיות מורכבות וקל לבצע איתן טעויות, אנו נשמח לבנות עבורכם את התמהיל המדויק שיחסוך לכם המון כסף בעתיד.

משכנתא לפושטי רגל

עם התנהלות כלכלית נבונה, הסברים מניחים את הדעת, הגשת בקשה בצורה טובה לבנק או לגוף הנכון באותה עת, ועם הרבה מו"מ ניתן גם לאשר פושטי רגל לשעבר.

הלוואה כנגד נכס

הלוואה כנגד נכס היא פתרון נהדר הקיים במערכת הבנקאית והחוץ בנקאית למגוון רחב של בעיות. ניתן לקבל משכנתא גם תמורת שיעבוד של נכס שכבר נמצא בבעלותנו.

משכנתא לאיחוד וסגירת הלוואות

שוק המשכנתאות הוא דינאמי, תחרותי ותנודתי מאד. במיחזור משכנתא ניתן לקצר שנים, להפחית החזר חודשי ולחסוך כסף. המון כסף.

משכנתא הפוכה

אנו מתמחים בפתרונות מימון לגיל השלישי ונסייע לכם לתכנן את התקציב הנדרש לכם ונפעל עבורכם לקבלת הלוואה במהירות המרבית ובתנאים המיטביים עבורכם.

מחזור משכנתא

אנו בוחנים בקביעות את תיקי המשכנתאות ופועלים לעדכן ולהיטיב את הריביות והתנאים המקוריים, כדי לחסוך ללקוחותינו כסף רב.

משכנתא לבנייה

היערכות מוקדמת להליך בנייה ולקיחת משכנתא, חוסכת כסף ועוגמת נפש. ללא תכנון מתאים יתכן ותמצאו את עצמכם במצב תזרימי קשה. אנחנו נוודא שזה לא יקרה!

משכנתא לדירה להשקעה

משכנתא לדירה להשקעה היא משכנתא שונה מאשר משכנתא רגילה קלאסית. בתכנון שלה, באופן שניגשים אליה, באחוזי המימון ובבניית התמהיל שמרכיב אותה.

המלצות על יועצי המשכנתא של פלאנר
אבירן כהן
אבירן כהן
משכנתא במחיר למשתכן
קרא עוד
בחרנו דירה, חתמנו על חוזה והתחלנו להיפגש עם יועצים ויועצים עד שהשם שלך הגיע. היום אני יכול להגיד בפה מלא שמהרגע שפתחנו לך את הדלת התיישבת על הספה ואמרת ״אני אוהד בית״ר טוב לכם תיקחו לא טוב תברחו״ הבנתי שאתה היועץ שלי 😉. עכשיו ברצינות מהרגע שהתיישבת פתחת את הלפטופ עם האש בעיניים וההתלהבות היה נדמה שאנחנו הלקוחות היחידים שלך ואתה לוקח את המשכנתא לעצמך, אבל אחרי שעברנו כברת דרך ותהליך שלם שכלל ליווי, שיחות אינסופיות עם בנקים , המלצות על הורות ובעיקר חפירות שלי הבנתי שזה פשוט אתה! אריה שלוחם למען הלקוחות שלו.
תודה!
אביטל ארצי
אביטל ארצי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
איש נדיר ומקסים!לכל אורך הדרך היית זמין עבורי. שיתפתי אותי בכל שלב, הסברת לי בעברית פשוטה מושגים שלא הבנתי. הרגשתי מההתחלה שאני בידיים טובות, שבאמת אכפת לך, שאתה הופך עולמות בשביל להשיג לי מפחידות, אתה גם בן אדם מהמם עם לב ענק.את העסקה הכי טובה שאפשר. אתה מלך! ולא רק בגלל שאתה מנוסה ברמות
יאיר ונחמה פלאוט
יאיר ונחמה פלאוט
משכנתא במחיר למשתכן
קרא עוד
כאחד שעוקב רבות בקבוצות של משכנתאות, ראיתי את שמך עולה לא פעם ולא פעמיים. בחרתי בך על פני יועצים אחרים שצפו כי הענווה והיושרה שלך בולטים בהודעותיך. הפרגונים שלך לעמיתיך לתחום הם אלו ששכנעו אותי לבחור בך 🤓. אתה אדם זהב. המון סבלנות, ענווה, יושרה, חוש הומור ורצון אמיתי לתת את כל כולך למען הלקוחות שלך מתוך אכפתיות אמיתית. מבטיח לך שלא ראינו נותן שירות בישראל כמותך. אומרים ש-NASA 🚀 שוברים את הראש בלהיות הראשונים שיצליחו לשלוח אדם למאדים. אבל אתה עקפת אותם בקלות בסיבוב. הגעת עד למאדים וחזרה עבורנו ואין לי ספק שזה הרגלך בקודש כלפי כל הלקוחות שלך. מקצוען אמיתי, אין מילים אחרות לתאר את העסק שהתנהל פה. התחלנו, אישתי ואני, את התהליך בחששות קלים 😬 לגבי תמהיל שיהיה אופטימלי עבורנו, בסבלנות ובמתינות הסברת את כיוון הפעולה,ויצאנו לדרך. בתחילה חשבתי שנגיע לריביות ממוצעות ולא מעבר לכך, אבל הלסת שנשמטה לי 😮 למשמע הריביות שהשגת אחרי משא ומתן חסר פשרות מול הבנקים השונים היממו אותי🤑.
טל בן חיים
טל בן חיים
יועץ הכספים של מייקרוסופט
קרא עוד
אביחי מולה, קולגה וחבר. ניחן בשילוב מיוחד של מקצועיות, אמינות והוגנות. ביצעת עם אביחי מספר רב של פרויקטים שבכולם אביחי היווה נדבך מרכזי בהצלחה מרובה ובשביעות רצון הלקוחות.
אייל ריטברג
אייל ריטברג
מנהל קבוצת "אייל הנדסה פיננסית"
קרא עוד
ההכרות שלי עם אביחי החלה כשהחלתי את דרכי בעולם המשכנתאות כאיש מקצוע. מבין כלל היועצים שפגשתי, הוא התבלט במקצועיותו ובשירותיות שלו. יחד עם זאת, אלו משניים ביחס לאישיותו הנעימה והאדיבה– שהיא ללא עוררין הנכס הכי חשוב שלו כיועץ. ממקור ראשון, אני יודע לומר שאביחי יוצא מגדרו לטובת לקוחותיו. החל בפגישות הראשוניות– שאז הוא עושה כל הנדרש כדי להבהיר ולפרק את המורכבות של עולמות המימון. בהמשך, הוא מגייס את יכולותיו היצירתיות כדי לתפור תוכנית מימונית יחודיות המתאימה לצרכים של לקוחתיו. ולבסוף, הוא נעזר במערכות היחסים החמות שביסס עם הבנקאים כדי להשיג את התנאים והריביות הטובים ביותר ללקוחותיו. אם אתם חושבים על יועץ - היו רגועים, חיפושיכם תמו.
מושיקו יפת
מושיקו יפת
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
שירות ויחס חם. תוצאות טובות וחיסכון ענק. ממליץ בחום.
יהודה ומעיין עבו
יהודה ומעיין עבו
משכנתא במחיר למשתכן - יבנה הירוקה
קרא עוד
אחרי שסיימנו את הליך קבלת המשכנתא, התשובה היא חד משמעית כן! יש צורך באדם שמכיר את המערכת מבפנים, שיודע באילו כפתורים ללחוץ ומתי. לאיש היקר הזה קוראים אביחי מולה, יוועץ המשכנתא אותו בחרתי ולא בכדי. מן השיחה הראשונה, הבחנתי שעסקינן ביועץ שמבין היטב את רזי המשכנתא, אדם נחוש, אסטרטג, וווינר אמיתי.אביחי בנה לי תמהיל משובח, נלחם על גובה הריביות כאריה, נלחם על גובה תשלום פתיחת תיק, ובכך חסך לי למעלה מ-100,000 ש"ח!!!
עדי נטף
עדי נטף
מנכ"ל המרכז לחיסכון במשכנתא
קרא עוד
יועץ מהשורהה הראשונה. זמין, יעיל, ובעל ראש יצירתי למציאת פתרונות לבעיות מימון מורכבות. אני מוצא עצמי לא מעט נעזר בשירותיו כאשר אני נתקל בבעיות כאלו.
רום וקורל יצחקי
רום וקורל יצחקי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ענק אתה אביחי אין דברים כמוך.
צבי וירדנה פרמוביץ
צבי וירדנה פרמוביץ
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
היה מאוד כיף לעבור את התהליך הזה בעזרתך... ועוד עם מוצר סופי מצויין. אין ספק שההחלטה לפנות אלייך הייתה החלטה טובה והייתה לנו הזכות לעבור את התהליך הזה בעזרתך ובצורה מחושבת ומוצלחת!
עמית ואלה חסיד
עמית ואלה חסיד
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
מהרגע שפגשנו אותך לראשונה ואחרי בחינה של כמה יועצים הייתה בינינו כימיה - ידענו שאתה הוא האחד שילווה אותנו בתהליך. אתה ללא ספק אחד מאנשי המקצוע הטובים ביותר שיצא לנו לעבוד איתו. לאחר שהפעלת את קסמיך וביצירתיות מופלאה, חזרת אלינו עם משכנתא Too goot to be True. למדנו בתהליך שעם נחישות, התמדה, מחשבה מחוץ לקופסא ומקצועיות, ניתן להגיע לתוצאות מרשימות. אתה מספר 1!
עמיחי גולדבאום
עמיחי גולדבאום
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
תתגמדנה המילים ותקצר היריעה מלהכיל את מילות התודה וההערכה למר אביחי מולה היקר. על היחס האישי, הסבלנות, הזמינות, המקצועיות, המאמץ והעבודה הראויה למחמאות. זאת ועוד, על התוצאה הפנטסטית (ריביות חלומיות ומרווח בנקאי/שוק חלומי) הערכתי ותודתי. אין לי ספק כי יועץ המשכנתא אביחי מולה מהווה נכס צאן ברזל בתחום המשכנתאות.
אלי לאון
אלי לאון
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לא נתקלים בהרבה יועצים שאפשר להמליץ עליהם בלב שקט. אביחי והצוות יודעים את העבודה שלהם בצורה מקצועית, מהירה, זמינה.
Ofir Bazar
Ofir Bazar
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצוען אמיתי ליווה אותנו בכל התהליך, דאג לכל מסמך שנדרש, הכין תוכניות גיבוי למקרה ודברים ישתבשו ודאג לשקף לנו בכל שלב איך מתקדמים, לו״ז לביצוע ומה נדרש על מנת לסגור את ההצעה. השקט שנתן לנו והניהול של התהליך בהובלתו שווה המון וזה עוד לפני התנאים המצוינים שהצליח לסגור! ממליץ בחום.
Daniela
Daniela
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
זה דבר מאתגר לתאר את אביחי, כי באמת אין מילים לרמת השירות הבלתי רגילה שהוא נותן. בתהליך בחירת יועץ משכנתאות, ביצענו בחינה של מספר יועצים, ובשיחה ראשונית היה קליק מול אביחי. אני בן אדם עם לו"ז סופר עמוס, והיה לי חשוב בנוסף למקצועיות וידע, גם מהירות תקתוק הדברים, וכלל המרכיבים הללו יש לאביחי. אביחי נתן שירות סופר מקצועי, הוא שופע ידע בתחום, שירות מהיר, בכל שאלה שהייתה לי (והיו לי מיליון שאלות), אביחי נתן מענה סבלני ובשיא נעימות. הוא תמיד זמין, תמיד קשוב, תמיד מסייע, ופשוט הפך לחבר! תודה ענקית גם לדורית שתקתקה דברים במהירות ותפעלה את התהליך.
Micha Alkoby
Micha Alkoby
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
כשאישתי ואני חיפשנו בהתחלה מידע על משכנתא, השם של אביחי חזר על עצמו פעם אחר פעם בהמלצות. קבענו שיחה טלפונית ראשונית להיכרות והתרשמות, אביחי היה מקצועי מהרגע הראשון הוא ידע לתת מענה לכל השאלות שלנו, בלי להסס-מהר וחד. לאורך כל התהליך אביחי עזר לנו לקבל החלטות נכונות ושיקף את המידע בצורה ברורה ומקצועית, גם ברגעים שלנו הרגישו מבלבלים ומלחיצים, מהר מאוד אביחי ידע לפרק את הפצצה, להרגיע ולהשיב לנו את תחושת הביטחון. בסופו של דבר הוא השיג לנו מהר מאוד תמהיל מצויין שמותאם כמו כפפה אלינו.
bekele yalew
bekele yalew
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצועי וסבלני מאוד! עם המון נשמה. שאל את כל השאלות הבסיסיות לצורך התאמת המשכנתא לצורכי המשפחה. הסביר את כל האפשרויות שעומדות לרשותנו והגענו למסלול הכי מתאים וגמיש עם חישוב המשמעות בעתיד. יש לו צוות מדהים שעובד איתו ומלווה את כל התהליך. ללא התלבטות מומלץ מאוד.
roey levy
roey levy
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לפני מספר חודשים קיבלנו, אשתי ואני, החלטה ללכת על יעוץ משכנתא. קיבלנו המלצות חמות מכמה כיוונים על אביחי מולה. היום אני יכול להגיד לכם בדיעבד שזו ההחלטה הכי טובה שקיבלנו! אביחי ודורית היקרים ליוו אותנו לאורך כל התהליך (וממשיכים ללוות אפילו לאחר החתימה על המשכנתא!), עזרו לנו לקבל החלטות נכונות, תוך שיקוף כל המידע בצורה גלויה ומקצועית, ותוך מתן מענה מהיר וזמינות מידית. בתקופה מאתגרת כמו שאנחנו עוברים כעת במדינה, אביחי דאג להשיג לנו את התנאים הטובים ביותר שניתן להשיג! לכל מי שמתלבט, אין צורך! ממליצים בחום!!!
yaron gomhe
yaron gomhe
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצוען אמיתי, תמיד בסבלנות, תמיד מסביר פנים, נותן תחושה שיש על מי לסמוך, תוך ליווי צמוד ומקצועי. מומלץ בחום.
kobi shohat
kobi shohat
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי יועץ תותח, מוצא את הדרך המיטבית גם בזמנים קשים.
Vladislav Moshaev
Vladislav Moshaev
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
בחרנו באביחי כי קיבלנו המלצות חמות ואכן הוא עמד בכל מה שאמרו עליו, עובד מקצועי, מהר, מסביר ומלווה בכל שלב, פשוט תענוג לא יכולנו לבקש משהו אחר.
איתי ניני
איתי ניני
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
את אביחי לא הכרנו אבל ראינו המון המלצות ברשתות החברתיות. בפגישה הראשונה הבנו על מה כולם מדברים! אביחי הסביר לנו את כל מהו התהליך, מה נכון בשבילנו בהתאם לדרישות שלנו. וכן הסתכל על התמונה הכוללת והציע לנו אופציות שלא ידענו שקיימות בכלל! לאורך כל התהליך אביחי תמיד היה זמין לנו לכל שאלה בצורה נעימה ודאג לנו למשכנתא מדהימה! אז אביחי תודה רבה שהפכת לנו את התהליך הזה לפשוט, קל, מהיר והכי חשוב עם התנאים הכי טובים!
thiya berco
thiya berco
משכנתא הפוכה
קרא עוד
אביחי, כמובן כן הוא: מחיה נשמות ופותר בעיות בצורה יעילה ביותר, באופן המהיר ביותר ובסבלנות אין קץ. תמיד זמין ותמיד מוכן לענות על כל שאלה רלבנטית. אני בת 71 ואביחי עזר לי לקבל החלטה על משכנתאות הפוכה. היעוץ ירד לרזולוציות הכי קטנות וכלל הרבה מאד חששות שלי. הוא ניווט אותי מאד ברור, בנעימות אין קץ וקיבלתי כל תשובה לשאלות שהתעוררו אצלי. התהליך התמשך 52 יום והפך אותי מאדם מוטרד לאדם בטוח ושלם עם ההחלטה. אביחי ודורית הם ממש מה שנקרא " צוות לענין" ואני שמחה שהגעתי אליו. כן ירבו שכמותם!!! בהערכה רבה תחיה ברקו
igal k
igal k
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי קיבל אותנו בזרועות פתוחות בידיעה שהוא נכנס לעסקה סופר מורכבת, קבלנו את השירות הכי אישי שיכול להיות ובנתאים הכי מצויינים. ממליץ בחום ובוודאות אשכור את שירותיו בעסקה הבאה!
אבישי ווקנין
אבישי ווקנין
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי ודורית המדהימים ליוו אותנו בתהליך לקחת משכנתא שלא היה פשוט ודרש אישורים רבים. אביחי היה זמין אלינו בכל עת, בין לשאלות והתייעצויות ובין כאוזן קשבת. החוויה שלנו הייתה מאוד נעימה וטובה. הכל היה מסודר וברור. המון תודה אביחי ודורית!
hen yachye
hen yachye
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ממליץ בחום!! מקצועי , שרותי , זמין תמיד גם לחפירות , נותן תשובה לכל שאלה ולא מתייאש עד שתבין מה שאתה צריך להבין! וגם לא פחות חשוב מחיר הוגן
yuri london
yuri london
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ייעוץ מקצועי מהיר ואדיב, דואג ללקוח והכי חשוב תמיד זמין לכל שאלה. תותח על. תודה רבה על הכל.
ברית נדלן
ברית נדלן
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
ממליצה בחום על אביחי עזר לנו המליץ ייעץ וליווה אותנו לאורך כל התהליך ואחריו.
Tal Che
Tal Che
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
כל מה שציפינו והרבה מעבר. שירות ברמה מושלמת עם הרבה סבלנות ומקצועיות. גם כשהעסקה התסתבכה היינו צריכים את אביחי בדחיפות גבוה, הוא היה שם בשבילנו בזמינות מקסימלית. תודה רבה!
אופיר קדושי
אופיר קדושי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הגענו לחברת Planner בעקבות המלצה שקיבלנו וזו בוודאות הבחירה הכי טובה שעשינו. אביחי ליווה אותנו אישית בכל התהליך, כיוון אותנו והדריך כל הדרך בכל שלב ושלב, והביא אותנו לתוצאה שלא היינו יכולים לחלום עליה בלעדיו. מעבר למקצועיות שהיא ברמה הגבוהה ביותר, ברמה האישית אביחי בחור מקסים והיה סבלני ושירותי לכל אורך התהליך. ממליץ בחום !
Rachel Galay
Rachel Galay
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
תהליך שבו אביחי והצוות שהוא מנהל ביד רמה היו שותפים אמיתיים! תמיד האמין וידע לכוון ולהסביר! יחס חם ואישי לכל אורך הזמן! תודה עליכם ולכם
ofir dubinsky
ofir dubinsky
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי ודורית ליוו אותנו בצורה מקצועית ונעימה לאורך כל התהליך שיכול להיות קשה ומבלבל, והיו זמינים לכל שאלה. בזכות אביחי אפילו לא יצאנו מהבית, וחתמנו על משכנתא דרך ה zoom בקלות ומהירות. תודה רבה!
Moshe Savitzki
Moshe Savitzki
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לאביחי התותח , סופר מקצועי , סופר נוח, עובד מול כל הבנקים. זמין לכל שאלה בכל שעה של היום. עושה מעל ומעבר כדי להביא את התמהיל הנכון לך.
מירי ווקנין
מירי ווקנין
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי וכל הצוות היו מעולים בהירתמות אין כאלו דברים עסקה מורכבת שלא סיכוי אביחי לא ויתר ועשה הכל ביחד עם הצוות המהמם שלו ממליצה בחום על אביחי מולה 💗💗
עדינה מנגיסטו
עדינה מנגיסטו
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הבחירה הכי טובה שלקחתי בכל התהליך הזה זה אתה !!!!!!! תודה על הזמינות והעננות בכל שאלה/בקשה התהליך לא היה פשוט אבל בזכותך ובזכותם הצוות המהמם שלך זה הרגיש פחות מאיים תודה על שהייתם שם לצידי בכל וצעד! לא מובן מאליו השירות הזה!!
Shikma Gelblum
Shikma Gelblum
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצועי וסבלני מאוד! ענה על כל השאלות, הרגיע, הסביר לי את כל האופציות שהכי נכונות עבורי ללקיחת משכנתא ועדכן בכל פעולה. יש לו צוות מדהים שעובד איתו ומלווה בכל תהייה או חשש. ממליצה בחום!
דן גרוס
דן גרוס
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הכרנו את אביחי והצוות דרך המלצות, והיו לא מעט. תחילה חששנו מהמילה משכנתא, עשינו שיעורי בית ויצרנו קשר עם אביחי שמהרגע הראשון היה אדיב, מרגיע וקשוב לכל הצרכים. בנה לנו תמהיל מעולה ללא הרבה סיכונים כפי שביקשנו והשיג ריביות מעולות. היום אנחנו אחרי החתימה, רגועים ויודעים היטב לאן פנינו בעתיד. אנחנו ממליצים על אביחי בחום, ומודים על הרגע שיצרנו קשר עם היועץ שדאג לנו גם להווה וגם לעתיד.
Oren Ar
Oren Ar
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
יצרנו קשר עם אביחי לקבלת יעוץ. התרשמנו שאביחי מקצועי מאוד. היה חד, מהיר, ממוקד, ועזר לנו לקבל תנאים מעולים. מבחינת זמינות- תמיד, בכל שעה, אביחי ודורית היו זמינים. אביחי גם השקיע בהסברים לאורך כל הדרך. היה פשוט קל וברור תודות לשירות. חד משמעית מומלץ.
Tomer Drori
Tomer Drori
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
הגעתי בזכות המלצה שקיבלתי, וחייב לציין שהופתעתי לטובה. שירות מעולה עם יחס אישי. קיבלתי משכנתא בתנאים מצויינים עם חיסכון בריצות ותיזוזים, עם אביחי שליווה אותי לאורך כל הדרך. זמין בכל שעה בווטסאפ וגם לשיחה, הרגשתי שדואגים לי עד הסוף. המלצה חמה מאוד!!
איתמר מולי
איתמר מולי
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
נעזרנו באביחי ודורית בלקיחת משכנתא בתקופה לא פשוטה עם ריביות גבוהות, אביחי השיג לנו ריביות מעולות לתקופה וגם אז לא היה רגוע והצליח להביא שיפור נוסף גם שהיינו מרוצים הוא לא נח! אביחי תמיד זמין! פשוט כך, מסביר לעומק כל שאלה במקצועיות וסבלנות(והיו המוןן). אין ספק שחסכנו המון זמן וכסף ואת זה בדקנו מול חברים ואנשים בקבוצות שלקחו משכנתאות דומות בתקופה הזאת. תודה אביחי ודורית והלוואי שכל בעלי המקצוע שנבחר בהמשך יהיו איכותיים כמותכם.
Natali Baghdadi
Natali Baghdadi
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
תודה רבה על השירות והיחס החם שקיבלנו זכינו לקבל שירות מקצועי תודה על הסבלנות, האכפתיות והדאגה
shai perlstein
shai perlstein
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
לא קל לבחור יועץ משכנתא, יש כ״כ הרבה יועצים בשוק. אל אביחי הגעתי דרך המון המלצות שקראתי בכמה קבוצות פייסבוק - מסתבר שבחרתי נכון. השירות של אביחי מקצועי, מהיר, יעיל ומאוד סבלני. ממליץ בלב שלם.
אנה ניזברג
אנה ניזברג
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
שירות מדהים! הכי טוב שיצא לי לפגוש. תודה אביחי
asaf batson
asaf batson
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
מאוד ממליץ על אביחי. הגענו אליו לפני לקיחת משכנתא לא פשוטה, אביחי היה מקצועי וסבלני, טיפל בכל מה שצריך בצורה הטובה ביותר ליווה אותנו ונתן לנו תחושת בטחון לאורך כל הדרך. ללא ספק הבחירה הכי טובה שעשיתי בתהליך.
תומר גרינברג
תומר גרינברג
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי וכל הצוות אנשים מדהימים, ליווי מדהים, היענות והסבר לכל פרט ופרט, הרגשנו שאנחני בידיים הנכונות בכל שלב, תודה ענקית❤️
Shacar Maltabashi
Shacar Maltabashi
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי סופר מקצועי, שירותי ותקתקן. ההחלטה הכי טובה שקיבלנו 🙌
עמית חסון
עמית חסון
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
היועץ משכנתא הכי טוב בארץ. בתור אחד שהתנסה עם מס יועצים בעסקאות עבר, אביחי משאיר אבק לכולם. מומלץ מומלץ מומלץ
Rotem Aizenkot
Rotem Aizenkot
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי מקצועי מאד,יסודי, קפדן, זמין וחד בצורה יוצאת דופן נתן ראש שקט בכל התהליך הבירוקרטי והפך את הכל לפשוט השיג לנו מסלולים איכותיים שמתאימים במיוחד לנו ושחסכו לנו הרבה כסף. נתן שירות מצויין מכל הבחינות. מומלץ בחום!
Matan Levhar
Matan Levhar
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אביחי המקצוען!!! היה תענוג לעבוד איתו. משום שלא היה לי״נו הרבה זמן להתעסק ולבחון את ענייני המשכנתאות פנינו מהמלצה של חברים לאביחי. אביחי בדק ועדכן במהלך כל התהליך, היה בקשר איתנו והסביר לפרטי פרטים מה האופציות ומה כדאי ולבסוף גם נתן את המלצותיו. בזמן מועט הצלחנו בזכותו לקחת משכנתא מצוינת. תודה רבה רבה לך!
גיא קרליץ
גיא קרליץ
ייעוץ משכנתא
קרא עוד
אין ספק שאביחי מקצוען בתחומו. מהרגע הראשון הציג הכל בצורה ברורה ומקצועית וביצע ליווי צמוד ואישי לאורך כל התהליך וכל זה מבלי להתפשר על דבר. (גם שהכל היה לחוץ וצפוף מבחינת זמנים אביחי ידע לחשוב מחוץ לקופסא והצליח לעשות את האקסטרה מאמץ בשבילנו) תבחרו באביחי ותקבלו 100% אמינות, שקיפות מלאה וראש שקט מדאגות 💪
דילוג לתוכן