טוב שבאתם
מי אנחנו
מה אנחנו עושים
השירותים שלנו
אביחי מולה

01

טוב שבאתם

בואו נתחיל לחסוך לכם כסף.

עולם המשכנתאות הוא מורכב, רחב ודינמי. לכן ,הבחירה ביועץ משכנתאות מנוסה ומקצועי היא ההבדל בין מה שנראה טוב על הנייר, לבין מה שתשלמו מכיסכם בפועל. במילים אחרות – זו בחירה שתחסוך לכם הרבה מאוד  זמן. כאב ראש. כסף. הרבה מאד כסף.

פלאנר ייעוץ משכנתאות

אודות planner - בית מקצועי לייעוץ משכנתא​

אביחי מולה, מייסד ומנכ״ל החברה, הקדיש שנים לחקר והבנת עולם המשכנתאות על בוריו. אך קודם לכן, שירות קבע בכוחות הביטחון, שם רכש מיומנויות ניהול מו"מ ואסטרטגיה מתקדמות, וכהונה במספר תפקידי מפתח בחברות גדולות בתחום הקמעונאות, העניקו לו כלים וכישורים משמעותיים בניהול תקציבים, מאזנים, גיוס כספים, בניית תוכניות מימון ועוד, הבאים לידי ביטוי כיום ביכולת לבנות תמהיל משכנתא אופטימלי, לצד השגת ריביות אטרקטיביות ככל הניתן במו״מ מול הבנקים.

02

מי אנחנו

את הסיפור הזה כולם מכירים..

אתם זוג צעיר, שוקלים לקנות את דירתכם הראשונה והמילה משכנתא עושה לכם אלרגיה.אין לכם מושג כמה משכנתא מגיעה לכם, כמה עליכם להחזיר בחודש, איך מתכננים את ה 20-30 שנים הבאות.ואתם חושבים לעצמכם: "טוב, נלך לבנק שלנו, בטח פקיד המשכנתאות שם יעשה לנו סדר"

מה שמתחיל כרצון לקבל אינפורמציה חיונית, הופך לרכבת הרים של חוסר סבלנות, אינטרסים מנוגדים והתחמקות אלגנטית של פקידי הבנק ממתן העזרה המקצועית הכל כך נדרשת בהחלטות פיננסיות כבדות משקל כמו משכנתא. בסופו של דבר, פערי הידע מובילים אתכם שלא לרכוש את הדירה שרציתם. זה בדיוק מה שקרה לאביחי מולה ואישתו טל, לפני קרוב לעשור. 

האירוע הזה מוביל את אביחי לעשות את מה שהוא הכי טוב בו, לחקור וללמוד את נושא המשכנתאות  מכל זווית וכיוון אפשרי. ככל שצלל והתעמק בנושא, התאהב בתחום עד שהפך את זה למקצוע ולעיקר עיסוקו.

כך נולד משרד ייעוץ המשכנתאות planner.

הצוות של planner מורכב מיועצי משכנתאות מהשורה הראשונה, אנשי מימון ויועצים לכלכלת המשפחה – כולם אנשי מקצוע מוכשרים ומנוסים המשתפים פעולה במטרה לסייע למשפחות, זוגות ויחידים לקחת משכנתא מותאמת אישית לצרכים וליכולות שלהם, בידיעה שהאינטרסים שלהם נמצאים בראש סדר העדיפויות. בסופו של דבר, המטרה  שלנו היא לחסוך לכם המון כסף, באמצעות בחירה נכונה, הנשענת על מקצועיות, ליווי אישי, תכנון מדויק וחשיבה לטווח ארוך. 

03

אז מה אנחנו בעצם עושים?

לכאורה, ניתן לצפות כי הוספת גורם נוסף, "מתווך", ביניכם לבין הבנק רק תאמיר את עלות המשכנתא, דבר שיגלם את עלות הקופון אותו גוזר היועץ על גבכם. אבל במציאות הדברים פועלים בצורה שונה לחלוטין.

הבנק דואג לאינטרסים שלו, אנחנו דואגים לשלכם.

בכל זאת, זו החלטה שתקבע כיצד ייראו החיים הפיננסיים שלכם ב 20-30 שנים הבאות.

אנו מאפשרים לכם לגשר על פערי הידע העצומים הקיימים ביניכם לבין הבנק, לקבל החלטות פיננסיות משמעותיות על הצד הטוב ביותר, לתכנן נכון את עתידכם הכלכלי ובשורה התחתונה – לחסוך כסף. המון כסף.

חשוב להבין שהבנקים מסתכלים עלינו, יועצי משכנתאות, כמי שמביאים להם עשרות לקוחות בחודש, לכן יש להם אינטרס לתת לנו תנאים אטרקטיביים. כל שינוי קטן בתמהיל ברירת המחדל שתקבלו מהבנק, הוא למעשה שינוי עצום המביא לחיסכון של עשרות אלפי שקלים במחיר המשכנתא. מכאן אין פלא שגם יועצי משכנתאות ותיקים בתחום וגם פקידי משכנתאות בבנקים נעזרים בשירותים שלנו.

איך אנחנו חוסכים לך כסף?

תמהיל משכנתא משופר

תמהיל משכנתא משופר

הבנק לרוב יציג לך תמהיל שמחולק לשלושה חלקים, תמהיל שלישים סטנדרטי.לצד ריביות נמוכות, המסלול טומן סיכון עצום בהצמדת סכומים משמעותיים למדדים תנודתיים. המטרה שלנו היא לבנות עבורכם תמהיל משכנתא אופטימלי . אנו גם נערוך עבורכם השוואה שקופה בין המסלולים השונים כדי שתדעו שלא מכרו לכם חתול בשק.

משכנתא בהתאמה אישית

התאמה אישית של המשכנתא

נבנה עבורכם תמהיל שמותאם לתא המשפחתי, ולתכנון הפיננסי שנים קדימה. לפקיד הבנק אין את את הזמן, היכולת והכלים לבצע עבור כל לווה ייעוץ פיננסי.

ריבית משכנתא משופרת

ריביות משכנתא משופרות

אנו ננהל מו"מ מול הבנקים להשגת הריביות האטרקטיביות ביותר שניתן לכל המסלולים שבתמהיל. בתור מי שמחתימים עשרות לקוחות מדי חודש, יש לנו הכוח לשאת ולתת מול הבנקים בצורה טובה יותר.

אבל יש יועץ משכנתא בבנק…

נכון, אבל (!) יש לזכור כי הבנק הוא עסק לכל דבר. מה שאומר שככל שאתם תשלמו יותר, הבנק ירוויח יותר. יועץ משכנתאות המועסק ומתוגמל על ידי הבנק, אמור לעמוד ביעדי הגיוס והרווחיות שהוא מקבל ולכן לא יוכל להעמיד את האינטרסים שלכם לפני אלו של המעסיק המשלם את שכרו.

כאשר תגיעו אל פקיד המשכנתאות בבנק, הוא (בצדק) ינסה למקסם את הרווח על תיק המשכנתא שלכם. לעומת זאת, כאשר הוא ייתקל ביועץ משכנתאות ותיק, שמכיר את מחירי השוק, את כללי המשחק ויודע כיצד לנהל מו"מ מול הבנק, אתם תשאירו הרבה כסף בכיס שלכם ופחות בכיס של הבנק.

כי אנחנו עובדים בשבילכם. אתם צריכים מישהו שייצג אתכם נאמנה אל מול המוסד הפיננסי הענק הזה, מישהו שידע לקחת את הלימון ולהוציא לימונדה. planner יעשו זאת בצורה הטובה ביותר עבורכם.

יועץ משכנתאות המועסק ומתוגמל על ידי הבנק, לא יכול להעמיד את האינטרסים שלכם לפני אלו של המעסיק המשלם את שכרו.

ייעוץ משכנתא, סיוע בקבלת ההחלטות הפיננסיות הקשורות לרכישת הנכס, מחשבון משכנתא

בניית תוכנית מימון, בניית תמהיל משכנתא, ייעוץ החזר חודשי, ניהול מו"מ עם הבנקים ועד לביצוע המשכנתא בפועל​

04

השירותים שלנו

ייעוץ משכנתא, סיוע בקבלת ההחלטות הפיננסיות הקשורות לרכישת הנכס, מחשבון משכנתא

ייעוץ משכנתא, סיוע בקבלת ההחלטות הפיננסיות הקשורות לרכישת הנכס, מחשבון משכנתא

בניית תוכנית מימון, בניית תמהיל משכנתא, ייעוץ החזר חודשי, ניהול מו"מ עם הבנקים ועד לביצוע המשכנתא בפועל​

יש לנו מטרה משותפת

אך לפני שנקפוץ יחד למים העמוקים, נצייד אתכם בארגז כלים שיעזור לכם להבין את המושגים המפחידים של עולם המשכנתאות. בכל שיחה, בכל פגישה, אתם תקבלו הסבר מפורט על מונחים פיננסים רלוונטיים ותצאו עם הבנה בסיסית לדרך.

בנו את העתיד הפיננסי שלכם בביטחון ובראש שקט,
באמצעות משכנתא אופטימלית ומותאמת אישית.

05

המייסד

אביחי מולה, יועץ משכנתא מנוסה ומייסד Planner

אביחי מולה

יועץ משכנתא, מייסד Planner

 אני מאמין בשקיפות מלאה והוגנות הן מול הלקוחות והן מול המערכת הבנקאית.
טובת הלקוח לעולם תהיה במקום הראשון בסדרי העדיפויות של החברה שלנו.
חתימת יועץ משכנתא אביחי מולה
דילוג לתוכן